Skocz do zawartości

Usunięte treści


Jeff Hanneman

Rekomendowane odpowiedzi

Cytując klasyka mogę tylko napisać Boziu.

RappaR Ty może zacznij ogarniać takie podstawowe rzeczy jak to czy byłem w danym momencie na forum bo wiara zazwyczaj weekend spędza z rodziną

Poziom nienawiści i frustracji osiągnął u ciebie poziom niebezpieczny

 

Wg Ciebie ja pewnie nie odpowadiam tylko za koklusz i gradobicie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka mogę tylko napisać Boziu.

 

RappaR Ty może zacznij ogarniać takie podstawowe rzeczy jak to czy byłem w danym momencie na forum bo wiara zazwyczaj weekend spędza z rodziną

 

Poziom nienawiści i frustracji osiągnął u ciebie poziom niebezpieczny

 

Wg Ciebie ja pewnie nie odpowadiam tylko za koklusz i gradobicie

Ely3, nie przejmuj się. Rappar wystukał 10tys postów, więc nic dziwnego, że nie rozumie, że weekend można spędzić z rodziną, a nie na forum. Ja dziękuję Ci Ely3 za moderację, robisz kawał dobrej roboty, a Rappar niech wraca do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie obserwuję ostatnio atmosferę na Forum i jest dużo takiej złej chemii między Nami. Trochę mnie to zmartwiło bo przepychanki nikomu nie służyły ( nawet Frank Underwood zszedł przecież ;-)) a to Forum o koszykówce a nie o grze w szachy. świat parszywieje strasznie i brakuje mi jakości gdy karierę robią bezmózgi z googleboxa czy inne intelektualne zera 

ogólnoświatowa pochwała głupoty ale widowiskowości objawiająca się zapewne zaraz popularnością Big Brothera volume "fefnaście" zatacza takie kręgi że się boję wyjść z domu. Ostatnio dotyka to nawet dziennikarzy koszykarskich bo czytam wypociny które mi się nie mieszczą nie tylko w głowie ale i w wyobraźni odlotów

trzeba zluzować bo żyjemy w nieciekawym politycznym dodatkowo środowisku, gdzie społeczeństwo się starzeje i brak zrozumienia dla ludzkich uczuć z równoczesnym przewrażliwieniem na wyimaginowane łamane niby równouprawnienia.

brakuje mi jakości we wszystkim, tu nawet warzywa są już "skażone" bo poprawione przez człowieka a w imię zysku nie jeden spożywczy czy farmakologiczny fake jeszcze przed nami. Na mapie tej beznadziei ( i na tle zagranicznych forów) nasze Forum to taki PROMYCZEK nadziei na JAKOŚĆ!!!

 

nie bądźmy ludźmi maluczki,i i nie kłóćmy się o głupoty gdy możemy stracić większą wartość czyli jakościową dyskusję o naszej pasji... czyli koszu...

jakby tak małymi kroczkami każdy ciut zluzował?

nie bądźmy pamiętliwy jak ta stara baba spod kiosku parafialnego... poproszę

 

patrząc po ilości wpisów dla niektórych to drugi pierwszy dom  więc nie srajmy do niego....

 

zadbajmy o jakość i atmosferę

 

merytorycznie to jest enklawa jakości w tej niszowej w Polsce koszykówce .... nie tylko o NBA... bo dalej nie wiem skąd niektórzy mają wiedzę w tematach pobocznych ( tak pozytywnie oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.