Skocz do zawartości

Zostać Koszykarzem


Zostać Koszykarzem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Założyłem kanał na Youtube, w którym staram się przekazać trochę merytorycznej treści o koszykówce. Zauważyłem, że nie ma czegoś takiego w Polsce, a moim zdaniem jest to dobry rodzaj nauki dla początkujących koszykarzy. Na razie jeszcze to raczkuje, aczkolwiek będę go prężnie rozwijać. Wbijajcie i dajcie znać co sądzicie.  :playful:

 

https://www.youtube.com/channel/UCgU1BAkRjyRsZEuqmeUShhQ?view_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w Liceum wrzuciłem 39 punktów

 

To grubo.

 

Ja byłem typowym bench warmerem w LO - szkoła o profilu sportowym. Mam nawet medal za wicemistrzostwo łódzkiego. 

Był taki mecz, że w garbage time dostałem szansę i rzuciłem 11 pkt.... albo 9, nie pamiętam dokładnie.

 

Nigdy nie zapomnę tego dnia.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze było to że dzień wcześniej chłopaki popili i po prostu jak zobaczyłem ich rano ( coach wiedział że piątki były ostre więc mecz ustawił na 8:30  sobotę) to od razu ustaliliśmy aby grali na mnie...

 

w przerwie rzuciłem żartem że jak rzucę 40 punktów to postawię piwo na kaca...

 

w ostatniej akcji meczu będąc w kontrze nasz najlepszy gracz podawał mi piłke za plecami aby ładniej wygladało i niestety piłke wkozłowałem przez to sobie w nogi....

 

rekord rozgrywek w punktak przetrwał.......całe 40 minut...

 

kolega który otarł się o kadrę później wrzucił w następnym meczu 50....

 

na piwo i tak poszliśmy bo to sobota była....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze było to że dzień wcześniej chłopaki popili i po prostu jak zobaczyłem ich rano ( coach wiedział że piątki były ostre więc mecz ustawił na 8:30  sobotę) to od razu ustaliliśmy aby grali na mnie...

 

 

 

Na 8:30? Wyrozumiały był jak cholera, widzę  :orange:

 

Ja jak grałem w futbol jakieś 7-8 lat temu to też mieliśmy treningi na 9 rano w sobotę, to moją specjalnością było rzyganie o 9:15 bo kilku sprintach na długość boiska.

Coach był Amerykaninem ale i tak był w szoku, że 90% ludzi zdychało na tych treningach.

 

A jak mnie wykapował to sprinty mieliśmy co sobota, więc miałem pole do popisu ze swoim "rytuałem".

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w siatkę dość intensywnie do poziomu juniora. Kadra dolnego Śląska, grałem w niej z Wojtaszkiem i Jaroszem, mistrzostwa Polski przeciwko Kurkowi itp ale z wiekiem seniora się skończyło. Teraz gram w amatorskich ligach koszykarskich we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze w stylu Ala Bundiego powspominam:

 

W T.a.l.k czyli amatorskiej lidze Torunia ze swoim zespołem grałem przeciwko paru ex kadrowiczom.

 

Darnikowski ze wzrostem powyżej naszego centra a ustawianym z trójka jak automat na SG

 

Darek Kondraciuk

 

Center Wilangowski 216 gdzie raz jedyny raz skacząc w tempo zaczapowalem Krzysia i doświadczyłem mityczne 4 przyłożenia w jednym meczu

 

Hubert z Mazowszanki Pruszków

 

I młody kadet z 216/ 218 który tez się potem przebijał Kowalski?

 

Paru ex Pierników czyli Arek makowski lipa michniewicz i wielu starszych którzy przy 203 byli przy cwaniactwie nie do przestawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fejsa w obecnych czasach to żaden zakład kosmetyczny/fryzjer/knajpa nie ma prawa dotrzeć do klientów, najlepsze medium do komunikacji z klientem co by nie mówić. A Ty chcesz funkcjonować tylko w internecie, więc niejako nie masz wyjścia :smile:

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mam plan założyć fanpage, jednak najpierw chce sprawdzić czy zbierze się wokół niego zainteresowana społeczność.

 

Tylko, że niestety wrzucając to tu zupełnie rozminąłeś się ze swoją grupą docelową. Na oko wiek przeciętnego, aktywnego użytkownika forum to około 30. Nikt tu już koszykarzem nie zostanie, a dla większości, która już ma za sobą lata spędzone na halach i orlikach taki kontent jest po prostu nudny. Stąd założenie, że zbierzesz zainteresowanie tutaj jest raczej słabe i tak jak Ci piszą wyżej - bez socialmedia żadna społeczność się nie zbierze ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.