Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2018/2019


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam?wszyscy zadowoleni?

Ja srednio ale czulem sie nienajgorzej dopoki nie zobaczylem projekcji logowych Yahoo. Te mowia ze bede przedostatni :(

 

Pierwsza piatka w moim zkladzie wyglada prawie tak jak to sobie zalozylem przed draftem z ta roznica ze zamiast Griffina mial byc Love ale jak sie okazalo ze ma kosztowac ponad 55$ to odpuscilem.

Bardziej niz Love'a zaluje ze nie wzialem Goberta albo ewentualnie Drummonda zamiast Aytona ktorego owszem chcialem ale za max 40$ tylko ze mnie ponioslo ;)

Bledsoe byl drozszy o jakies 5$ niz sie spodziewalem ale patrzac na to ze Teague kosztowal tyle samo to jestem zadowolony.

Gordon kosztowal tyle ile sie mniej wiecej spodziewalem i wierze w tego goscia.

 

Gorzej poszlo mi moim zdaniem pozniej bo mimo ze nie zostalo mi duzo kasy na pozostalych 5 zawodnikow to jednak i tak okazalem sie za skapy bo zamiast dalej licytowac np. Augustina, Bazemore czy M.Bridges'a to za szybko odpuszczalem i potem musialem wybrac Burkow, Greenow i Monkow za grosze i na koniec draftu zostalem z 14$.

To oznacza ze zle zagospodarowalem budzetem i ze nie wykorzystalem polowy tego co zyskalem tankujac w zeszlym sezonie.

Do tego dochodzi fakt ze chyba lepuej bylo wywalic D.Murraya niz kisic go na IL spocie bo przez to pozbawilem sie jednego wyboru w drafcie.

 

Mimo tych bledow ocenialem swoje szanse na srodek tabeli a Yahoo mowi ze bede szorowal dno. Nie wiem czy Ja sie nadaje do tej gry. Albo sie nie znam albo czegos nie rozumiem albo nie umiem sie uczyc na bledach albo Yahoo troche przesadza. Moze tez wszystko po trochu jest prawda.

 

A jak Wasze wrazenia i oceny?

 

P.S

Czemu mimo tego ze Murray'a wrzucilem na IL to wybierajac FAsa do pobrania koniecznie musze kogos wyrzucic ze skladu?w takiej sytuacji chyba powinno byc to tylko opcjonalne. Czy cos jest nie tak z ustawieniami czy cos sie zmienilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak zwykle świetnie się bawiłem - ale w tak doborowym towarzystwie to nic dziwnego :)

W tym roku postanowiłem podejść nieortodoksyjnie i skorzystać z narzędzi konkurencji (teraz przynajmniej mam już czarno na białym że BBM ssie).

 

Odnośnie strategii zrobiłem rzecz przeciwną do zeszłorocznej gdy kupiłem dwóch topowych PG (Rus i Wall) i bujałem się w stanach średnich przez cały rok.

Tym razem skupiłem się na tym żeby nie przepłacać za gwiazdy i pójść mocniej w młodość, fantazję i potencjał (poza Dragicem i Batumem, ktorych kupiłem zeby uśpić wyrzuty sumienia odnośnie tego że nie mam żadnych starych dziadów w składzie).

 

Onośnie licytacji Batuma - rzekomo popsułem zabawę z podbijaniem o 1$. W tym wypadku nie chciałem się bawić i rzuciłem cenę która miała zadziałać odstraszająco. I zadziałała. Po pierwsze - chciałem Batuma w swoim składzie, a po drugie miałem nadwyżkę w budżecie.

 

Poza tym mój skład to mnóstwo niewiadomych - Smith Jr, Hezonja, Harrell, Hield, D'Angelo... to grupa zawodników bardzo nie w moim typie.

 

Nie pamiętam czy to w przypadku Hielda czy Wigginsa jednocześnie licytowałem i w komentarzach wyzywałem całą ligę na pojedynek. To chyba pierwszy przypadek szału bitewnego w jaki wpadłem. Na szczęście chyba już mi lepiej :)

 

Projekcje umiarkowanie lubią mo\ój team, ale chętnie go nieco przemebluję.


Mimo tych bledow ocenialem swoje szanse na srodek tabeli a Yahoo mowi ze bede szorowal dno. Nie wiem czy Ja sie nadaje do tej gry.


Nie ma co dramatyzować. To normalne, że gdy jesteś w jednym pomieszczeniu z 19 innymi naładowanymi adrenaliną typami, to czasami człowiek daje się ponieść emocjom.
Możliwe że faktycznie nie nadajesz się do tej gry, ale to nie draft o tym zadecyduje, a prędzej to co zrobisz w chwili gdy nie jesteś z niego zadowolony.
Knuj, kombinuj i przede wszystkim nie załamuj rąk.
Walcz qqqqrwaaa! :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mega banan na gebie po drafcie i licze ze wykorzystujac zasady w koncu uda sie lige wygrac. Kwoty za niektorych graczy to byl kosmos. Mialem mega tanich keeperow - przypomne ze niektorzy drwili jak w wymianach jako potencjalnych keeperow bralem Browna, Mitchella i Murraya a panowie moga byc fajnymi klockami za bezcen ;) kupno Duranta i Klaya oceniam na mega plus bo widzac pozniejsze ceny lapalem sie za glowe...Horford byl planem nr 4-6 na pozycje centra, na Goberta zabraklo kasy, przy Aytonie i Drummie chyba jaj by cisnac licytacje dalej, dlatego licze na standardowy sezon Ala. Niech robi swoje. Z Robinsonem mnie moze ponioslo ale nyk to stan umyslu i w polowie sezonu moze to byc pierwszy wybor na tej pozycji. Kolejne opcje z lawki to juz gracze tani ale cos graja z lawki wiec oby obylo sie bez kontuzji.

 

Pierwszy od dawien draft z ktorego jestem zadowolony i pierwszy w tym sezonie z ktorego apka mnie nie wywalala cco chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko doszlo do wymiany i to calkiem ciekawej. Ja niestety aktualnie nie mam czasu na przygotowanie ofert.

 

Powtarzam pytanie o pobieranie FAsow (ktorzy aktualnie sa waiversami). Wrzucilem Murraya na IL wiec mam wolne miejsce w skladzie a jak chce kogos pobrac to ppokazuje ze musze kogos wyrzucic i nie jest to opcjonalne.

Czy ktos wie z czego to wynika?bkad w ustawieniach?Cos innego o czym nie wiem?

Bede wdzieczny za odpowiedz bo nie wiem co teraz robic i jesli tak ma dzialac Izl spot ktory wprowadzilismy to nic on nie daje i bezsensu bylo jego wprowadzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie pochodzi ode mnie. Dla mnie to krok do wygranej, dla Regisa szansa na 3 keeperow. Nie zdziwi mnie jednak veto w niej.

I o takich wymianach byla rozmowa. k**** od draftu nie minelo 24 godziny a juz jest po ptakach. Przeciez to absurd jakis.

Wymiany keeperowe powinny byc dozwolone na znacznie pozniejszym etapie sezonu.

 

W polowie pazdziernika ja ta wymiane wetuje.

W lutym pewnie bym ja puscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o takich wymianach byla rozmowa. k**** od draftu nie minelo 24 godziny a juz jest po ptakach. Przeciez to absurd jakis.

Wymiany keeperowe powinny byc dozwolone na znacznie pozniejszym etapie sezonu.

 

W polowie pazdziernika ja ta wymiane wetuje.

W lutym pewnie bym ja puscil.

Dlatego napisałem że 24-48 h i bedzie veto. To samo napisalem Regisowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.