Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Liga Roto Keeper #1 sezon 2018/2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#91 evitacre

evitacre

Starter

• Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 12:32

Pablo jakoś nie widzę abyś pokazał tych dostępnych na FA graczy... tymczasem jak tam korekta FG u Conleya?
A o sprzedaż biletów w Cavs by się nie martwił, bo Clarkson (który jak tak dalej pójdzie "korekta" Mike'a to będzie zaraz wyżej od Conleya - zresztą wg Ninja już jest) to akurat ich najmniejsze zmartwienie.
Ot kwestia małych próbek o których nie wiem po co się rozwijasz...

No nie pokazałem ponieważ napisałem wyraźnie ze to była hiperbola mająca podkreślić dysproporcje w value. Od tej części jakoś uciekasz.

Jak korekta u clarsona ? Przecież dyskutowanie po każdym rozegranym meczu na ten temat jest o kant d*** rozbić, nie uważasz ?

Nie zgadzam sie ze sprzedaż biletów na których głównie opierają sie przychodu klubu to najmniejsze zmartwienie Cavs.

Ja sie nie rozwijam odnośnie małych próbek, Ty to robisz. Na początku sezonu [ co oczywiście moze być w trakcie sezonu zweryfikowane ] conley był uważany za jakieś top 40-50, pozostali gracze byli poza top 120 raczej. Value na moment jak o tym pisaliśmy to potwierdzało.

To Ty zacząłeś pisać o love etc którzy byli w ranku na 200 miejscu nie ja. Różnica między love na 200 miejscu a reggiem na 200 miejscu jest taka ze love historycznie był lepszy wiec założenie ze sie poprawi ma jakieś ręce i nogi a reggie jak sie poprawi to raczej do tego swojego mniej wiecej ranku na poziomie 120. Moze to nie nastąpić, ja tego nie wiem, oceniam na podstawie informacji jakie mam.

Najlepszy sklep koszykarski

#92 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3088 postów

Napisano 10 listopad 2018 - 18:55

Odpisuję, co by nasz temat nie umarł... ;)

No nie pokazałem ponieważ napisałem wyraźnie ze to była hiperbola mająca podkreślić dysproporcje w value. Od tej części jakoś uciekasz.

Ja nie uciekam, po prostu nie widzę sensu odnosić się do value po 5 meczach które przytoczyłeś...

Jak korekta u clarsona ? Przecież dyskutowanie po każdym rozegranym meczu na ten temat jest o kant d*** rozbić, nie uważasz ?

j.w. to Ty taką ocenę zacząłeś... ja robiłem propsa w oparciu o moją prognozę na sezon z uwzględnieniem kluczowego ryzyka - kontuzji.

Ja się nie rozwijam odnośnie małych próbek, Ty to robisz. Na początku sezonu [ co oczywiście może być w trakcie sezonu zweryfikowane ] conley był uważany za jakieś top 40-50, pozostali gracze byli poza top 120 raczej. Value na moment jak o tym pisaliśmy to potwierdzało.

j.w. - ale się zapytam, gdzie odnoszę się do małych próbek? PRzecież to Ty wrzuciłeś value po 5 meczach ;)
Gdybym miał to robić to takimi wstawkami bym Cię katował:
eqbl6w.jpg

historycznie był lepszy wiec założenie ze sie poprawi ma jakieś ręce i nogi a reggie jak sie poprawi to raczej do tego swojego mniej wiecej ranku na poziomie 120.

Czyli Conley i Love którzy mają 44%FG kariery się poprawią, ale Reggie u Caseya (43%FG kariery) dalej będzie bustem.
BTW. Reggie w formie to ok. 90 miejsce, zdrowy Conley ok. 50 (nie liczę tych sezonów gdzie miał ponad 2 stl, bo "to se ne vrati"
Clarkson grając swój basket to ok. 110 pozycja, Bojan i Green tu pełna zgoda że gracze na ok. 130 pozycję, ale wiesz że u nas same aktywne sloty to 160 miejsc...
"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

#93 evitacre

evitacre

Starter

• Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 15:12

Odpisuję, co by nasz temat nie umarł... ;)

Ja nie uciekam, po prostu nie widzę sensu odnosić się do value po 5 meczach które przytoczyłeś...

Potwierdzała oczekiwania przedsezonowe, tylko dlatego. Wiadomo że próba za mała.

j.w. to Ty taką ocenę zacząłeś... ja robiłem propsa w oparciu o moją prognozę na sezon z uwzględnieniem kluczowego ryzyka - kontuzji.

Robiłeś wymianę bo wiedziałeś że Conley da Ci dużo więcej niż ta banda razem wzięta. Ryzyko kontuzji - raz że ciekawi mnie jak je wyliczyłęś, dwa to reggie keeper i green ten troszkę słabszy też iron manami to bym nie nazwał :)

j.w. - ale się zapytam, gdzie odnoszę się do małych próbek? PRzecież to Ty wrzuciłeś value po 5 meczach ;)

W poście w którym pisałeś o ranku Love.

Gdybym miał to robić to takimi wstawkami bym Cię katował:
[...]

Już nieaktualne :) A reggie keeper, clarco i bojan dalej tam gdzie byli, niesamowite ;) 

Czyli Conley i Love którzy mają 44%FG kariery się poprawią, ale Reggie u Caseya (43%FG kariery) dalej będzie bustem.
BTW. Reggie w formie to ok. 90 miejsce, zdrowy Conley ok. 50 (nie liczę tych sezonów gdzie miał ponad 2 stl, bo "to se ne vrati"
Clarkson grając swój basket to ok. 110 pozycja, Bojan i Green tu pełna zgoda że gracze na ok. 130 pozycję, ale wiesz że u nas same aktywne sloty to 160 miejsc...

Gramy w roto 1 czy roto 9 ? :) Sama poprawa fg% nic nie zmieni, pisałem o overall ranku. Reggie na 90 ? Czy to nie jest jego najlepsze osiągnięcie w karierze ? Wiem że aktywne sloty to 160, sam mam jakiś 4 czy 5 graczy blisko tego poziomu ;) Wiem też że różnica w value pomiędzy top 50 a top 140 to przepaść.

#94 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3088 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 00:52

W poście w którym pisałeś o ranku Love.
Pokazywałem jak kuriozalne wnioski wysunąłeś.

Już nieaktualne :) A reggie keeper, clarco i bojan dalej tam gdzie byli, niesamowite ;)

Niesamowite jest to, że w każdej chwili możesz sprawdzić za ile produkują zamiast pisać głupoty:
M.Conley produkuje za 20$ i jest 90 (za FB Ninja), za 24$ i jest 81 (wg BBM)
Bojan za 18$ (108) / 21$ (98)
Jordan 13$ (127), 13$ (133)

Poza top 160 (zależnie od rankingu) są m.in. Jeff Teague, Goran Dragic, Ricky Rubio, Harrison Barnes, Reggie Jackson, DSJ, Ingram i oczywiście Love.

No ale dla Ciebie to bezwartościowe FAsy.

#95 evitacre

evitacre

Starter

• Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 14:50

Pokazywałem jak kuriozalne wnioski wysunąłeś.

Czyli jakie ? Że na bazie oczekiwań przedsezonowych oraz po kilku rozegranych meczach Conle'y powinien mieć dużo większa wartość niż cała wymieniona grupa graczy i że moim zdaniem tak to będzie wyglądało na koniec sezonu. 

Ty wyskoczyłeś najpierw z Love na pozycji 200 - ja nigdzie nie twierdziłem że on tam zostanie. Później stwierdziłeś że sugerowałem że jak love poprawi FG% to będzie ok a jak Reggie to dalej będzie bustem - no to też nie miało miejsca bo odniosłem się do ich overall ranku. 

Niesamowite jest to, że w każdej chwili możesz sprawdzić za ile produkują zamiast pisać głupoty:
M.Conley produkuje za 20$ i jest 90 (za FB Ninja), za 24$ i jest 81 (wg BBM)
Bojan za 18$ (108) / 21$ (98)
Jordan 13$ (127), 13$ (133)

Jak pisałem Conle'y było ok 60tki. Zakładam że skoro piszemy przy tak małej próbie zmiany po każdym meczu będą/mogą być dość znaczące więc przytaczanie tego po każdym lepszym meczu jest trochę imo słabe. Możemy sobie te rankingi wklejać w poniedziałki i o nich dyskutować :) Na koniec sezonu się pośmieję jak się ostro pomyliłem odnośnie Mike'a i innych albo jak miałem rację. Btw powyżej brakuje reggiego keepera: - 205 / -0,36 / 1$

Poza top 160 (zależnie od rankingu) są m.in. Jeff Teague, Goran Dragic, Ricky Rubio, Harrison Barnes, Reggie Jackson, DSJ, Ingram i oczywiście Love.

No i ? Wiem że w lidze gracze którzy grają słabiej niż zakładałem ja czy byli pozycjonowani na ninjy czy bm, mnie bardziej interesuje o ile pozycji ich aktualny rank odbiega od produkcji za resztę sezonu na tym etapie. 

No ale dla Ciebie to bezwartościowe FAsy.

Pudło! Nie są, napisałem już skąd się wzięło to sformułowanie i dlaczego go użyłem.  

#96 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 762 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:55

Mogę już wymienić Hardena i Currego, czy jeszcze za wcześnie?

Użytkownik Regis edytował ten post 22 styczeń 2019 - 14:56

#97 evitacre

evitacre

Starter

• Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:18

Ja mam Jokica na trade blocku jak ktoś ma ochotę przygarnąć za jakiego keeper'a

@Regis - Harden <> Gallo ? :-)

#98 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 784 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:22

Ja mam do oddania Bledsoe, Griffin'a i Gordon'a oraz Green'a. Chetnie przygarne jakiegos keepera ze sredniej lub wyzszej polki. Jedna oferte juz dostalem wiec zainteresowanych zapraszam do negocjacji poki jeszcze jest taka mozliwosc.

#99 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3088 postów

Napisano 26 styczeń 2019 - 01:59

Panowie możecie przestać kpić sobie z innych graczy ta wymiana po raz kolejny? Jak Regis tylko rzuciłeś hasło to tylko czekałem, aż to zrobicie... Co takiego się zmieniło w wartościowaniu tych graczy od veta, poza tym że chyba wszyscy (niby keeperzy) grają gorzej niż wielu (w tym on sam) zakładało?
Którzy z nich to niby tacy zajebisci keeperzy co to mają równoważyć 2 z 3 najlepszych graczy ligi???

Murray produkuje za 17$ wg starego budżetu premiowego (średnio 220$), a będzie "keeperem" za... 16. Koleś nie ma stat defensywnych, perspektywa jakiegoś skoku poprzez % znikoma.
Green produkuje za 26$, będzie keeperem za... 26$. Od 2 lat spadek w produkcji, nawet bez DMC. Z nim ma znikome szansę na większą produkcję, bez armagedonu w stylu odejdzie Klay i Durant.
Mitchell - chyba jedyny keeper, choć chyba większość się dziwi czemu geometrycznie się nie rozwinął, gra za 23$ (po małym szczycie formy), będzie keeperem za 14$. Jest opcja że na min. 2-3 sezony zostanie w przeciwieństwie do powyższych.

Ci kolesie idą za:
Curry który produkuje za 79$ i będzie kosztował 92$ (pewnie nie zostanie)
Harden który produkuje za 83$ a będzie kosztował 87$ (wg mnie pewniak do zostania jako keeper, bo w drafcie pójdzie drożej)
Favors który gra za 20$ i będzie kosztował 23$.

Dla mnie ujmowanie tu Greena czy Murraya to jakiś kosmos jako "paczka" keeperow. Jeśli wyjmiemy Murraya i Favorsa (dla mnie to zwykli gracze) i popatrzymy na resztę to wg mnie Harden jest lepszym keeperem od Greena a produkuje prawie 4* więcej!

W jaki niby sposób Green niweluje czterokrotnie większa wartość Hardena, skoro on może zostać jak Harden max. 1 sezon jako keeper (przy obecnej produkcji).

Wychodzi więc, że te potencjalnie 2-3 (może więcej jeśli się mega rozwinie) lata Mitchella to ma być rekompensata za Hardena i Currego?

Wiecie koledzy co to fair play?

#100 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3088 postów

Napisano 26 styczeń 2019 - 02:15

Dodam jeszcze value dla pokazania "bezczelności" wymiany:435fcacf5e1c4dcfdba1b7dac75c72ef.jpg

#101 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3543 postów

Napisano 26 styczeń 2019 - 13:08

Ale ja taka wymiane dostałem, to jak jest z plusem dla mnie to mam sie nie godzic :) za rok juz chyba nie będziecie miec ze mna problemu izzzi

#102 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3088 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:35

Panowie nie rozumiem dlaczego mój bid za 26$ przegrał z Suns 23$ za Oladipo...

Oficjalnie chciałem zgłosić reklamację na funkcjonalność apki Yahoo, która działa nieskutecznie pod wpływem napojów "energetycznych"! Ktoś chętny dołączyć do petycji? Przecież nie da sie grać komfortowo..., kiedy urządzenie z apka jest tak nieprzyjazne użytkownikowi 😁

#103 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 784 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2019 - 10:17

Zastanawialem sie ile dac za Carter'a...12$, 14$ czy 16$...moglem dac 14$ i by wystarczylo a i cena naprzyszly sezon bylaby lepsza ale z drugiej strony juz w tym sezonie Carter gral za 15$ wiec biorac pod uwage ze w przyszlym sezonie na pewno poprawi produkcje to pewnie bedzie gral za 20$ i tyle bedzie mnie kosztowal w przyszlym sezonie...oczywiscie jesli go zostawie...ale w zasadzie czemu nie :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych