Skocz do zawartości

Anwil Włocławek 2018/2019


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat o drużynie z Torunia, to musi być i o mistrzu Polski ;).

 

Nie udało zatrzymać się większości mistrzowskiej drużyny(co pewnie wiązałoby się z grubym przepłaceniem, więc IMO dobrze).Na ten moment wygląda to tak

PG. Łączyński / Mihailović (

)
SG. Michalak / Mihailović / Zyskowski
SF. Kostrzewski / Zyskowski
PF. Lichodej (
) / Marković (IMO najlepsza para PF w lidze, jezeli Marković jest twoim zmiennikiem, to wiedz że coś się dzieje)
C.Sobin / Parzeński / Szewczyk

Niestety wyleciał lider zespołu Montero(ex Blazers, Pistons), który przychodził na treningi zjarany ;] trwają poszukiwania nowego MVP Almeidy, ale wierze w scouting Igora i skoro z takiego Almeidy zrobił kozaka, to ma u mnie kredyt zaufania.Znając Igora będzie to ktoś o wingspanie ośmiornicy mogący grać 2/3, a i czasem przeklepie piłkę.

W pucharach fajnie by było posadzić Łączyńskiegoi grać Mihailoviciem, który wydaje się mega kozakiem na pick and rollu ze sporym zasięgiem za trzy.W lidze niestety Łączka musi grać przez głupi przepis o 2 polakach na parkiecie.

Grupa w pucharach :

https://kkwloclawek.pl/czytaj,aktualnosci,20180728,terminarz-anwilu-w-basketball-champions-league

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego taki smutny ten piesek w logo? Trochę mało sportowy temat, ale skąd ta zmiana?

 

musieli zmienić żeby dołożyć drugą gwiazdkę i trochę zjebali. ale znając życie ludzie i tak się przyzwyczają bo też były protesty jak zamieniali stare logo anwilu na psa.

jak się patrzy na konkurencje czyli stelmet ,arka ,toruń czy stal wydaje się że w tym roku powinno być łatwiej anwilowi obronić niż zdobyć ale dla mnie wielkim błędem jest brak Hosleya . praktycznie w ważnych momentach i zdobywał pkt i bronił . będzie go brakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład wydaje się szerszy i bardziej zbilansowany. Rok temu brakowało shooterów z prawdziwego zdarzenia, niby większość zawodników groziła rzutem, ale nie było gracza, do którego cały czas musiałby być przyklejony obrońca. Anwil jak trafiał był nie do zatrzymania, ale miewał też mecze na poziomie 3/19 za trzy i wtedy był problem. Teraz spacing powinien być dużo lepszy, co też ułatwi dwójkowe akcje z Sobinem.

 

Dużo jednak zależy od tego, kogo uda się pozyskać w miejsce Almeidy, jeżeli to będzie porównywalny zawodnik, to będzie można mówić o wzmocnieniu w porównaniu do mistrzowskiego składu (przynajmniej na papierze), w przeciwnym razie może brakować ludzi stwarzających przewagę w ataku. 

 

Mnie też szkoda Hosley'a, widziałbym go tutaj w miejsce Markovica. 

 

Z rywali najgroźniej wygląda dla mnie Gdynia, na papierze imponująca paka, ale ułożenie tych wszystkich klocków nie będzie łatwe.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze, że logo zmieniono, bo poprzednie mimo iż ładne to nie oszukujmy się było jednak zrzyną z Dallas Mavericks. Mniejsza o logo.

 

Brak Almeidy paradoksalnie może Anwilu może pomóc, fakt gość był mocny, ale bez piłki, jak brał w ręce i próbował rozgrywać to podejrzewam, że cały Włocławek wstrzymywał oddech. Popełniał głupie straty, robił kozły w które sam się zaplątywał. Bez piłki kozak, z piłką fatalny.  Dodatkowo teraz jest Michalak czyli słabsza wersja Almeidy, ale tez z gorącą głową. Bardziej mi szkoda jest Airingtona, gość się rozkręcał pod koniec sezonu a w obronie jest plastrem.

 

Nie jestem pewien, ale w tej Fibowej LM chyba obowiązują przepisy ligowe czyli Anwil też będzie musiał grać dwoma Polakami przez cały mecz.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze, że logo zmieniono, bo poprzednie mimo iż ładne to nie oszukujmy się było jednak zrzyną z Dallas Mavericks. Mniejsza o logo.

 

Brak Almeidy paradoksalnie może Anwilu może pomóc, fakt gość był mocny, ale bez piłki, jak brał w ręce i próbował rozgrywać to podejrzewam, że cały Włocławek wstrzymywał oddech. Popełniał głupie straty, robił kozły w które sam się zaplątywał. Bez piłki kozak, z piłką fatalny.  Dodatkowo teraz jest Michalak czyli słabsza wersja Almeidy, ale tez z gorącą głową. Bardziej mi szkoda jest Airingtona, gość się rozkręcał pod koniec sezonu a w obronie jest plastrem.

 

Nie jestem pewien, ale w tej Fibowej LM chyba obowiązują przepisy ligowe czyli Anwil też będzie musiał grać dwoma Polakami przez cały mecz.

Na szczęście nie będzie musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po Airingtonie tak nie płakał. Gość się rozkręcił, ale 1) musisz go teraz przepłacić, bo wcześniej grał za karnet na stołówkę studencką 2) niewiadomo czy po przedłużeniu nie skończyłoby się tak jak z Moorem ze Stelmetu - miał dobry pierwszy sezon, przepłacili go i grał piach. Tak naprawdę zagrał dobre mniejsze półsezonu i przepłacasz gracza, o którego suficie wiele nie wiemy. Po za tym zawsze można kogoś podobnego wyciągnąc po uniwerku za grosze. Co do Q zaliczył ostry zjazd jeśłi chodzi o ofensywę jeśli chodzi o to co pokazywał wcześniej i coraz więcej płaci się za to co robi w obronie. Teraz Anwil ma tak wyrównany skład, że tak naprawdę każdy z zakontraktowanych zawodników może zrobić mecz na 20+ pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ostatni ruch?

 

Słabo pamiętam Simona i tamten sezon, chociaż jego kariera od tamtego czasu na papierze wygląda nieźle.

obawiam sie ze troche brakuje atletyzmu na obwodzie i to dawal Montero...do tego Simon przyjechał z nadwagą.Ale gracz w prime po dobrych sezonach w takich ligach musi byc dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.