Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, kwestia interpretacji. W regulaminie jest zawarta "10" przy ustawieniach i to nie ja ją wpisywałem.

 

Te ceny wyszły dość wysokie jedynie dla gwiazd. Jak się spojrzy dalej, to ceny już się normalizują, 34 Tatuma, Collinsa, 33 Russella to jest ok. Różnice mogą zrobić jedynie te setki hardena i davisa czy 80-ki 3 następnych. Dalej to już jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wydaje się, że takie są prawidłowe, bardziej normalne ceny a nie Covington za 55 :smile:
Liczba graczy 13 a w tym 3 na ławkę - logiczne. Inaczej jest mega drogo, choć mi to rybka, bo mam mnóstwo miejsca :smile:
Można po prostu sprawdzić zeszły sezon i odnieść do obowiązujących.

 

Edit:

Sprawdziłem dla zeszłego roku i dla 200.

Nie jest idealnie to sami, ale bardzo blisko dla ustawień 10/3. Davis ma 99 a u nas 100 i bywają różnice właśnie około 1 raczej max a czasami jest tyle samo.

Dla 13/3 są zupełnie inne liczby.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez tak wydaje.

przed tym sezonem projekcje na yahoo dla standardowych lig aukcyjnych na 200$ wynosiły dla Hardena i Davisa po 67/68 dolków.

dlatego przy budzecie 250$ ceny 80+ dolków za nich wydają sie bardziej logiczne dla mnie niz te ponad 100 dolarów o których mówi bulek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pick Memphis leci do tecu

 

Og anunoby leci do mnie

 

 

Wyszło ze za bazemore dostałem bartona i og, not bad ;)

 

 

Edit : nie mogę złożyć na Yahoo propozycji gracz za sam pick, ktoś wie jak to obejść ? Mam mu oddać tego co zrzucam czy co?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.