Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

ani FA (co myślicie o BKnight? ma szansę na primary ballhandlera w Cavs i 30min gry?) ani transfery (z tego największego, to RJacks akurat zaczął grać jak go przytuliłem, ale nie robi takiej różnicy, główne danie czyli JTeague dopiero 2 mecze zagrał, za to oddani MBagley i Mitch ładnie u marcosa siekają).

Po prostu wrócili DGreen, TPrince i powoli się rozkręcają.

Huerter cośtam sobie gra.

Ale najważniejsze że PGeorge i DLillard (oraz JTatum i JAllen) trzaskają każdy mecz równo jak w zegarku, a inni mają szereg problemów (jak np. MTH napisał wyżej)...

 

*baaaardzo mi się nie podoba, że Łobuzy wygrali bitwę (niezła walka i o 1$!) o Jahilla, bo to jedyna ekipa przez którą muszę patrzeć w ogóle na własne FG%...

 

mnie oczywiście nie jara ani Capela ani JCollins, także możesz sobie darować ; )

 

był na stole megadeal w którym pozyskałbym KLove, ale to za duże ryzyko było (po 4 graczy z każdej strony i to topowych jak JHarden, PG13 itd.) i nie klepnąłem.

** mam nadzieję że skoro nie zdradzam detali to grubs nie ma nic przeciwko

Edytowane przez aQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był na stole megadeal w którym pozyskałbym KLove, ale to za duże ryzyko było (po 4 graczy z każdej strony i to topowych jak JHarden, PG13 itd.) i nie klepnąłem.

** mam nadzieję że skoro nie zdradzam detali to grubs nie ma nic przeciwko

Spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie by sie przydalo poszerzenie rotacji wymieniajac wysokiego na niskich, wiec... wracajacy po ASW Capela dla kogos?

Ewentualnie Collins, w sensie kategorii glownie szukam przechwytow i asyst z mala liczba strat.

mnie oczywiście nie jara ani Capela ani JCollins, także możesz sobie darować ; )

Wychodzi na to, ze nikogo nie jara. Dziwne, ale Wasza strata ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wysłałem z 10 propsów i nawet nikt nie chciał negocjować?

Do mnie nic nie trafilo, wiec jak chciales ponegcjowac to nie wyslales do wlasciwych osob ;-)

 

Co do trzymania sie status quo to w niektore dni mi pasuje, a w niektore prowadzi Dig ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety oddałem MBagleya i MRobinsona za JTeague licząc na ostry finisz w asystach i stealach, ale nic z tego nie będzie.

szkoda...

moja aktualnie niezła pozycja wynika z dużej liczby gier, w średnich pewnie nie jest różowo, walczę o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja po ostatnich wystepach McGee u Diga, ktore mnie coraz bardziej spychaja na 2 miejsce...

 

giphy.gif

 

Najgorsze jest to, ze te minuty powinien dostawac Zubac... wrrrrr!

 

A jak to u Was wyglada? Moze byc w formie gifa skoro zaczalem ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buy gear for your top-ranked player over the past seven days.

Dion Waiters

Rank: 37

 
to lepsze niż najlepszy gif i podsumowuje grę moich gwiazd w ostatnim tygodniu...
walka w kat. trójki czy asysty będzie do samego końca (a jeszcze z liderem mam walkę o FT% a z czerwoną latarnią o FG%...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję że zyskałem kibica pod koniec sezonu...

wiLQ fajnie jakbym w bezpośrednim starciu z DIGiem wyprzedził Go w FT% (realne), utrzymał trójki (realne), utrzymał asysty (będzie ciężko), wyprzedził w BLK (będzie ciężko) i wyprzedził w TO (nierealne praktycznie)?

Będę próbował i 822 gry będą zrobione ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ fajnie jakbym w bezpośrednim starciu z DIGiem wyprzedził Go w FT% (realne), utrzymał trójki (realne), utrzymał asysty (będzie ciężko), wyprzedził w BLK (będzie ciężko) i wyprzedził w TO (nierealne praktycznie)?

Pewnie bo marzenia sa za darmo ;-)

Ale milo, ze w ostatnich dniach sa chociaz teoretyczne szanse...

jeszcze 2 takie nocki jak wczoraj i moze damy rade ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dig ładnie to kontrolował do końca. Graty.

u mnie mniej emocji niż w zeszłym roku, ale gdzieś w styczniu chyba walczyłem z Łobuzami o to kto nie będzie ostatnim z ostatnich, więc w sumie poszło nieźle.

Dzięki wiLQ za organizację, I liga trzyma już konkretny poziom.

 

PS

a z oceną mojego draftu wyjątkowo miałeś rację - wszystko oprócz DLillarda i PGeorgea to wtopa za wtopą ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia w tych rozgrywkach jest jak w filmie. Pierwszy sezon (13/14) istnienia 1 ligi i wygrana. Rok później (14/15) spadek do 2 i w kolejnym sezonie (15/16) znów spadek tym razem na poziom 3 ligi. W 3 lidze (16/17) do polowy sezonu wszystko szło super i wydawało się że awans jest pewny i została już tylko walka o wygraną w lidze. Wtedy kontuzji nabawił się Durant oraz paru graczy dostało zadyszki i na koniec po walce udało się zająć dopiero 4 miejsce, które z powodu olewacza z wyższej ligi dało awans. Kolejny sezon (17/18) to już wygrana w 2 lidze i powrót do 1 ligi. I w tym sezonie przyszedł czas na wielki comeback i po tylu latach udało się odzyskać mistrzostwo :D.

 

Ostatnie dni mimo wysokiej końcowej przewagi nie była łatwa i nudna, bo wiLQ miał ciągle szansę na złoto. Przed weekendem policzyłem, że do pewnej wygranej potrzeba mi 94 punktów, a przy mniejszej ilości może być różnie. W tej części sezonu ze względu na doświadczenie z h2h czuję się jak ryba w wodzie więc ostatecznie udało się uzbierać aż 98 punktów. Wczoraj gdy pisał wiLQ wcale nie było jeszcze pozamiatane, bo mogło się skończyć tak, że dziś obaj byśmy mieli na koniec 92 punkty i wtedy bym przegrał przez tiebreakera (w kilku kategoriach zdobyłem punkty przy minimalnych przewagach).

 

Dzięki wszystkim za grę, szczególnie dla wiLQ za ciekawą walkę o mistrza przez cały sezon i za organizację całych rozgrywek. Specjalne podziękowania dla QASa, że mimo grania w końcówce już o nic, to do końca walczył o każdą kategorię i dzięki temu była ciekawsza rywalizacja w lidze i na rynku FA. Niestety nie wszyscy się starali i niektórzy już sobie odpuścili ostatnie dni.

 

To na razie tyle ode mnie. Później dodam coś jeszcze o moim składzie i rozgrywce w przeciągu całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.