Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga Mistrzow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zaczyna sie desperackie szukanie wymian bo mnie dobija sytuacja z 13 osobowa rotacja.

Jak niczego nie klepne do konca przerwy to uznam za porazke... glownie Wasza bo to oznacza, ze nikt nie chcial niczego ode mnie ;-)

Ufffff, udalo sie ;-) Curry za 3 gosci z Top40-60.

 

Yyy aaa gdzie się spada z tej ligi ? :tongue: do czeluści piekieł ?!

Do hall of shame ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczyna sie desperackie szukanie wymian bo mnie dobija sytuacja z 13 osobowa rotacja.

Jak niczego nie klepne do konca przerwy to uznam za porazke... glownie Wasza bo to oznacza, ze nikt nie chcial niczego ode mnie ;-)

Plan zrealizowany! Giannis za 4 solidniakow/przecietniakow.

Dzieki wszystkim za negocjacje ;-)

 

Pochwal się za co zbałamuciłeś Currego :smile:

Niedlugo zobaczysz...

ostatnio jak tu oceniales moj ruch to krzyczales jak to rabuje w wymianie, ktora sromotnie przegralem ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq'u, ostro poleciałeś.

W sensie, ze bys tego klepnal? Uwazasz to za kiepska strategie?

 

Zapowiada się, że będziesz codziennym klientem sklepiku z FA i bardo ciekawy jestem twojego finiszu.

Mnie ta czesc cieszy bo caly sezon sie dusilem kogo wystawiac i czemu nie moge nikogo pobrac.

Moze bledem bylo, ze tak pozno klepnietye, ale wystawialem ogloszenia bez odzewu, wiec myslalem, ze nikt nie jest zainteresowany.

Okazalo sie, ze trzeba troche pospamowac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiLQ

W sensie, ze bys tego klepnal? Uwazasz to za kiepska strategie?

Myślę, że to dobry pomysł, do tego wydawało mi się (sam nie próbowałem negocjować) że tego typu wymiany trudniej dogadać także gratuluję.

Z drugiej strony.... jesteś pierwszy i można było trwać przy tym co się sprawdzało:P Zaryzykowałeś, respect.

 

 

 

 

 

kolek23

Napisano 22 luty 2019 - 18:12

Możesz przedstawić postronnym obie wymiany wiLQ?

 

Giannis Antetokounmpo  <-> Luka Doncic, Danilo Gallinari, Jaren Jackson, Thaddeus Young

 

Stephen Curry <-> Otto Porter Jr, Draymond Green, Zach LaVine 

 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatni dzien moze jeszcze namieszac na miejscach 5-12, ale przy 10 pkt roto przewagi moge juz napisac, ze... WRESZCIE!!!

Po probowaniu 4 lata z rzedu[!] wreszcie mi sie udalo wygrac ta lige! Juz sie martwilem... ;-)

Plus dolaczylem do maca na liscie "2x podium w LM" [i to zajmujac wyzsze miejsce 2 vs 3], wiec sa powodu do dumy ;-)

 

Gratki dla Evitacre za podium i godne reprezentowanie I oraz dla Zayla za najwyzsze miejsce dla GMa dolaczajacego ze sznurowki.

 

A jakie beda Wasze wrazenia?

 

Ogolnie powstaje pytanie co z liga za rok bo ile ja na pewno bede jako obronca tytulu to trzeba sie zastanawiac czy formula sie powoli wyczerpuje i zacznie brakowac chetnych? Czy wrocimy do 15stki i kazdy sezon bedzie zupelnie nowym rozdaniem?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Wilq, wreszcie się doczekałes. Zwycięstwo zdecydowane i nie podlegające dyskusji. Mój sezon od draftu bardzo słaby, w wielu przypadkach się pomyliłem co do graczy. Później nie udało się jeszcze zrobić wymian zawezajacych rotacje a walka o to czy będę mial miejsce 6-7 czy 12-14 nie miała dla mnie większego znaczenia. Gratki dla podium.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij mi proszę jak się nazywa Twój dostawca internetu, myśle nad powrotem do strategii z roto 1 w roku ubiegłym ;)

Ha! Dobre i wychodzi na to, ze w drzewku to Wasza najwieksza nadzieja ;-)

Dostawca internetu pozostal ten sam, ale od tamtego czasu zmienil sie sprzet glowny i sa po stokroc lepsze plany awaryjne, wiec tamten plan moglby zadzialac tylko przy skoordynowanym ataku na dostawce netu i lokalne sieci komorkowe w okolicy ;-)

 

Jeszcze dorzucajac uwage odnosnie ligi to czemu tak malo trejdowaliscie?

Polowa jest z moim udzialem, 2 razy Qooniu i Stryder sie dogadali, a reszta to co?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wiLQ! Wygrałeś tę ligę w cuglach. Dwucyfrową przewagę można nazwać swego rodzaju pogromem. ;)

Po sezonie mam jak najbardziej pozytywne wrażenia. Budżetowy draft nie jest moją mocną stroną, jednak wyszedł mi całkiem znośnie.
Początek miałem niemrawy, potem wystrzeliłem do góry, a końcówka sezonu to już jazda na "oparach".
Miałem świadomość, że Davis jest ryzykownym wyborem, ale nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.
Kilka dni po zamknięciu okienka transferowego, sezon zakończył Ingram i zaczęło się uzupełnianie składu wolnymi agentami.
Harden trzymał mnie w grze, ale dobry rezultat jest zasługą trójki Williams, Harrell i Nurkic.

Nie zmienia to faktu, że drugie miejsce jest dla mnie ogromnym sukcesem. :smile:

Dlaczego był mało wymian z mojej strony? Zespół się rozkręcał, nie widziałem potrzeby zmian. Potem już było za późno. ;)

Edytowane przez Zayl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.