Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzję, z której wersji korzystać - pozostawiamy jak widać userom.
Ja zakładam, że starterzy nie pograją zgodnie 82 meczów, więc zazwyczaj preferuję analizę z udziałem ławki, względnie robię dla obydwu scenariuszy.

 

Postaram się później wrzucić wykres dla starterów. Masz rację, tam lepiej wyglądasz, nie spadasz, więc należy Ci się taka wersja :-) Za to Krzycho dominuje już po całości...

 

Jeżeli ktoś z Was ma dostęp do narzędzi premium - zachęcam do obejrzenia samodzielnie (i przy okazji przetestowania - czy gdzieś u Was ne pokażą się bugi). Odblokowane narzędzia są na http://test.fb-ninja.com
Narzędzia ligowe budowane były raczej do użytku po rozpoczęciu sezonu i nie mam nadal przekonania, czy wszystko będzie hulać już teraz. Dla roto u mnie śmiga ok, dla H2H na pewno nie pokazuje rankingów (directions siłą rzeczy też nie, LMAD nawet nie ma co na dziś sprawdzać) i do dopieszczenia jest matchup.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek dobra robota ale ninja to polski serwis szanujmy nasz język nie każdy zna perfect angielski. To problem zrobić polską wersję również?

 

Problem może nie jakiś wielki, ale przy specyfice startupu i ten dynamice wzrostu - bardzo odczuwalny. Zwłaszcza, gdyby należało również tłumaczyć content bloga.

A rynkowo kompletnie nieuzasadniony, więc musiałbym to robić wyłącznie z miłości do ojczystego języka :-)

No i nie dostrzegam tej potrzeby perfekcyjnej znajomości angielskiego. Jeżeli zakładamy, że to serwis dla maniaków - na pewno więcej angielskiego potrzeba na czytanie newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ktoś wyślił sposób nowy dyskusji o trejdach i wetowania. :smile:

 

Pisałem na Yahoo, że nie bardzo rozumiem tą wymianę z punktu widzenia tweetasa bo pomimo jego tłumaczenia, to zostaje z jednym wątpliwej jakości SF, a upgrade na C - powiedzmy sobie szczerze jest znikomy.

 

Przypomnij mi, proszę, ile osób uznało, że lepiej byłoby tutaj dyskutować, a nie na yahoo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And last bu not least...

 

1. Mocny draft (79-83 roto points)

 

Florida Pensioners

MKAllstars
Love&Passion
 
2. Tier 1 wyraźnie czuje ich oddech na plecach (75-77)
 
Wolves
BlockBuster
GRB
BasketBoli
The Hunters
 
3. Prywatny tier Strydera - jeśli odpali paru graczy, leci w górę (71)
 
Unlimited Upside
 
4. Walka o pozostanie na poziomie II (60-67)
 
BC Dzidzia
Wazki Wroclaw East
NEVERWINS
Sopockie Trefliki
Pabloboar Dziki
Dallas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że twoje przewidywania się nie sprawdzą :smile: Rok temu się nie sprawdziły, więc jestem dobrej myśli...

 

To nie są przewidywania, tylko zestawienie statystyk wydraftowanych graczy na bazie projekcji - to naturalne, że końcowe rezultaty są inne, niż tabela z projekcji :) Powodzenia w walce o awans! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak może się coś mniej rzucać na yahoo niż tu, skoro tam przychodzą powiadomienia do każdego posta, a tu nie.

 

Już wyjaśniam, tutaj jak jest nowy post to pomarańczowa piłka mi o tym przypomina, tam jak nie kliknę w maila to nie wiem czy jest coś nowego. W starym Y wyświetlała się ilość nowych wiadomości po wejściu na FB, teraz nie. W ten sposób tam rzuca się mniej w oczy niż tu.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam, tutaj jak jest nowy post to pomarańczowa piłka mi o tym przypomina, tam jak nie kliknę w maila to nie wiem czy jest coś nowego. W starym Y wyświetlała się ilość nowych wiadomości po wejściu na FB, teraz nie. W ten sposób tam rzuca się mniej w oczy niż tu.

 

Ok, zapominam cały czas, że nie każdy korzysta ze smarfona z powiadomieniami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są przewidywania, tylko zestawienie statystyk wydraftowanych graczy na bazie projekcji - to naturalne, że końcowe rezultaty są inne, niż tabela z projekcji :smile: Powodzenia w walce o awans! ;)

A czyje to są projekcje, bo te z Ninjy opublikowane prezez Sławka dawały mi 6 miejsce? Wiem, kontuzja White, ale jeden White wszystko zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ktoś wyślił sposób nowy dyskusji o trejdach i wetowania. :smile:

Przypomnij mi, proszę, ile osób uznało, że lepiej byłoby tutaj dyskutować, a nie na yahoo? :grin:

Jakby co spoza ligi nie widac co sie pisze na Yahoo, wiec tak sie zastanawiam...

moze po zakonczeniu warto tutaj zrobic kopiuj-wklej dla calej dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.