Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym i bardzo bym chciał, aby ten trade doszedł do skutku!!!

Co Was interesuje kogo chcę mieć u siebie w teamie???

 

To, że gramy w tej samej lidze i wymiana gracza top-20/25 za top-50/75 + top-100 (jak dobrze pójdzie) w momencie kiedy w grę nie wchodzą jakieś overkille w statach wygląda mocno nieuczciwie.

 

Ja Ci np z miejsca mogę dać za Lowry'ego DARa + Aarona Gordona, czyli lepszą paczkę (DAR = Brogdon a Gordon jest sporo lepszy od Parkera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że gramy w tej samej lidze i wymiana gracza top-20/25 za top-50/75 + top-100 (jak dobrze pójdzie) w momencie kiedy w grę nie wchodzą jakieś overkille w statach wygląda mocno nieuczciwie.

 

Ja Ci np z miejsca mogę dać za Lowry'ego DARa + Aarona Gordona, czyli lepszą paczkę (DAR = Brogdon a Gordon jest sporo lepszy od Parkera)

Szczerze mówiąc gdybym miał na stole te 2 oferty, to i tak bym wybrało co mam. Pewnie gdyby kolega asqueroso był gdzieś pod koniec tabeli to byście nie robili problemu. No nic, przyzwyczaiłem się, że niektórzy wiedzą lepiej i lubią narzucać swoją wolę. ŻYCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalnie 5 głosów za wetem, więc wymiana nie dochodzi do skutku. Proszę nie traktować tego personalnie i nie skakać sobie do gardeł. Temat od zawsze był kontrowersyjny, ale póki weto nie zostanie zniesione regulaminem to nie można zabronić ludziom korzystania z niego. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki przypadek w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się łudzić, że wszyscy przy vecie brali pod uwagę nie tylko staty, ale też potrzeby co do pozycji, głębi składu itd. Według porównywarek trade'owych, w ciągu ostatnich tygodni, kiedy Lowry spuścił trochę z tonu, a Brogdon i Parker weszli na obroty - większą wartość miał mój pakiet by faaaar. Nie będę was jednak przekonywał, że tę wymianę Dida.84 wygrywa w cuglach, bo bym jej nie klepał, gdybym nie widział korzyści dla siebie (a potrzebowałem 3PTS, STL i AST, stąd wybór Lowry'ego). Co więcej, to Dida zgłosił się właśnie po tych dwóch, to on jest w miarę kryty Wallem z asystami a w trójkach może przebierać opcje (Wes+LaVine+Eric). Jeśli ktokolwiek tutaj dostał ode mnie c***otrade, jakich ja historycznie ja dostaję mnóstwo co sezon, czekam na sygnał.

Dida.84 mógł to obronić ze swojej strony lepiej, fakt, wy natomiast również nie obroniliście swoich argumentów, bo machacie kwotami z draftu (co z założenia jest bez sensu, bo rozumiem, że w tym wypadku - skoro wydraftowałem TJ Warrena za 2$ - absolutnie nie powinienem go puścić za kogoś, kto kosztował dychę), albo przewidywaniem roli Parkera jak wróci Lauri, czego jeszcze nie jest w stanie określić sam Hoiberg (i nie słynie raczej z racjonalnych decyzji). Lud przemówił, kłaniam się nisko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, że ten trade nie doszedł do skutku. Fakt mogłem się tu rozpisywać i bronić swoich racji, ale myślę, że to i tak by nic nie dało, bo ekipa, która klepnęła veto kierowała się swoim interesem a nie tym co dostałem ja, czy asqueroso. 

Nie powiem, lekko mnie to WK#@%## , ale macie prawo veta, więc decydując się na grę przyjąłem zasady, które tu panują.

 

Szkoda tylko, Panie Planeto, że czekałeś ze swoim głosem do samego końca licząc na to, że ktoś Cię wyręczy i będziesz "wybielony" i bezstronny. Prawdziwy superbohater, by tak na pewno nie postąpił!!! 

 

INFO!!!

Każdego z moich graczy obwodowych chętnie rozmienię 2 za 1, bardzo potrzebuję dobrego PF i solidnego guarda. Liczę, że teraz zasypiecie mi skrzynkę całą masą równych i bardzo korzystnych dla mnie propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veto to część tej gry. Też mnie w zeszłym sezonie spotkała ta przyjemność. Za każdym razem jak ktoś chce pozyskać gwiazdę za 2 średniaków, budzi to kontrowersje i prosi się o weto wśród doświadczonych managos. Pozdrawiam.

 

P.S. Oddam 2 średniaków za 1 gwiazdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym mam nadzieję nie wykluczasz, że trade tego typu - którego sam zresztą szukasz, bo jest naturalnym dealem w większości lig - może mieć sens dla obu stron, bo choćby załatwia komplementarne potrzeby.

Ja się na samą "instytucję" weta nie obrażam, mam pewien problem z jego argumentacją, co wskazałem wcześniej a którą uważam za niekonkretną lub chybioną. Ale sam wcześniej nie wyjaśniłem motywacji i dwustronnych korzyści, to pewnie błąd i do problemu podchodzę tak, że pracujemy nad tą propozycją, żeby wszyscy byli zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko dlaczego uważacie, że Parker ma nie mieć minut? Lauri wrócił, ale on i  tak będzie dużo grał.

Potrzebuję głębi w moim teamie a ten trade mi to właśnie da!!!

Dostałem tylko 1 propozycję, która w ogóle mi nie odpowiadała, a sam nic sensowniejszego też nie wymyśliłem.

Ludzie, ja i tak muszę zaryzykować bo nic nie mam do stracenia, 10 miejsce mnie nie zadowala.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko dlaczego uważacie, że Parker ma nie mieć minut? Lauri wrócił, ale on i  tak będzie dużo grał.

Potrzebuję głębi w moim teamie a ten trade mi to właśnie da!!!

Dostałem tylko 1 propozycję, która w ogóle mi nie odpowiadała, a sam nic sensowniejszego też nie wymyśliłem.

Ludzie, ja i tak muszę zaryzykować bo nic nie mam do stracenia, 10 miejsce mnie nie zadowala.

PZDR

Wraca jeszcze Bobby Portis, który też zabierze Parkerowi minuty. Na moje oko możesz dostać lepszą ofertę za Lowryego.

Osobiście dałbym nawet 3 średniaków.

Nadal weto z mojej strony, nic się nie zmieniło na Twoją korzyść w tej wymianie.

Edytowane przez air_mj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle w temacie:

Untitled.jpg

 

Przewidywania, świetnie. O kant dupy je rozbić zazwyczaj, widać to po przedsezonowych wilQa, barcalovera czy samego Ninjy, więc te z jakiej paki mają być precyzyjne? Trzymajmy się więc value. Podałeś za cały sezon, ok. Różnica nawet przy tym nie jest kosmiczna i wynika z rewelacyjnego początku sezonu Lowry'ego. Teraz tak nie gra jak grał. Od góry dwa ostatnie tygodnie i miesiąc:

 

https://imgur.com/a/CzY3JsQ

 

Argumentacja kompletnie wybiórcza.

 

Czy rola Parkera może się zmienić? Może, ale na razie na małej próbie jednego meczu (z niemałymi minutami Lauriego) sobie poradził. Czy może mieć mniej minut? Może, ale Dida to wie, a traktujecie go, jakby tego nie chciał przyjąć lub nie kumał. A z drugiej strony celowo wrzuciłem Jeffa Greena (poza tym, że SF/PF potrzebuje Dida), no bo jeśli Parker ma tracić i jest problemem, to Green - po kontuzji Howarda - mocno zyskuje w hierarchii, a wykręcał wcześniej bez Dwighta dobre liczby (dlatego go capnąłem i czekam aż się wyleczy). Dlaczego tego nie piszecie? :smile:

 

Liczę tylko, że przedstawicie solidne argumenty, bo na razie widzę, że część wetuje, bo sama chce ugrać biznes. I to też jest okej, normalne prawo "rynku", jeśli nie machamy szabelką dobra ogółu. Pozdrawiam Panowie.

 

EDIT: Nie łyknęło screenów, dorzucam z linków.

Edytowane przez asq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... przykra sytuacja z tym wetem (i prawdopodobnie drugim) - moim zdaniem trade da się wybronić(piszecie o Jabarim, że obniży loty, a ja uważam, że Lowry nie utrzyma takiego poziomu, no i jednak wymiana 2 za 1, czyli rozszerzenie rotacji), a poza tym jeśli obaj gracze tego ciągle chcą, to czemu mam im tego zabronić?

 

Wielu pisze, że zaoferowałaby lepszy pakiet - ok - w takim razie czemu tego nie zrobiliście, a Dida wolał wciąż ten od asq? Był czas na propozycje po wecie, ale jak widać wciąż najlepszą ofertą za Lowry'ego jest ta, więc nie wiem, czemu ją wetować? Drugi raz Dida to sobie przemyślał :P

 

Oczywiście, że jest w regulaminie prawo do weta, ale chyba w I i II lidze to chyba przesada - nie grają tu początkujący, tylko doświadczeni gracze, którzy przeszli IV i III ligę i chyba nawet jak się mylą na swoją niekorzyść, ryzykują, to nie są to takie błędy debiutantów :P a ryzyko jest zawsze - związane chociażby z kontuzją czy spadkiem produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.