Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy jeszcze dwa miejsca z soboty na niedziele, zaineresowani PISAC!

Rezygnujemy z aqua-parku, podniesli ceny na wakacje i nie sadze zeby to sie nam oplacalo zbytnio. Jesli bedzie wielkie zainteresowanie no to wtedy w ostatecznosci mozna tam pojechac.

 

KONTAKT

 

Fartman - 667-351-532

Qba - 664-757-621

 

Prosimy wszystkich ludzi jadacych na zlot aby podeslali swoje numery telefonow na PW do nas w razie jakby ktos sie zgubil albo poprostu jak trzeba by bylo cos wytlumaczyc itp.

 

PRZYJAZD

 

Qba - Czwartek - 16:10

Monty - Piatek - 20:43

Ajverson / Os. towarzyszaca - Sobota - ??

Pietras / Os. towarzyszaca - Piatek wieczor

Karsp - Sobota - 11:13

Kily - Sobota - ??

Fartman - nie dotyczy

Jazzmen - Przyjazd na hale, godzina 15:00

Greg00 - Piatek wieczor

Elwariato - Piatek wieczor

Kfadrat - Piatek wieczor

Tomaszan - Piatek wieczor

 

TERMIN - 4-6 Lipca 2008, Trojmiasto

 

LISTA UCZESTNIKOW

 

1. Qba - 100% - Gdansk/Elblag

2. Fartman - 100% - Gdansk

3. Monty - 100% - New Ross, Irlandia

4. Jazzmen - 100%

5. Greg00 - 100% - Warszawa

6. Elwariato - 100% - Warszawa

7. Kfadrat - 100% - Warszawa

8. Tomaszan - 99% - Warszawa

9. Ajverson - 99% - Bydgoszcz

10. Os. Towazyszaca Ajversona - 99% - Bydgoszcz

11. Karsp - 99% - Elblag

12. Kily - 100% - Sławno

13. Pietras - 100% - Lublin

14. Os. Towazyszaca Pietrasa - 99% - Lublin

 

NOCLEG

 

CENA: 112zl / za pokoj 3 osobowy || 90zl / za pokoj 2 osobowy

Dołączona grafika

 

Akademik Politechniki Gdanskiej - Dom studentka nr. 6 - Gdansk Wrzeszcz - ul. Stanisława Wyspianskiego 9

 

Dodatkowe boisko: http://skocz.int.pl/5713 // 5 minut drogi od akademika jest boisko asfaltowe przy szkole Condradinum jakby komus po 3 godzinach hali bylo malo

 

HALA SPORTOWA

 

CENA: 100zl za godzine / dzielone przez liczbe osob

WYNAJECIE: Sobota 14:00 - 17:00 // Niedziela 11:00 - 14:00

DOJAZD: 22 minuty ze stacji Gdansk Wrzeszcz // Sobota wyjazd godziny 13:00 - 13:15 // Niedziela wyjazd godzina 10:00

 

Wszystko jest potwierdzone, ale musielismy poniedzialkowa hale przesunac o godzine poniewaz z tego co nam powiedziano to po nas odrazu wchodzi na hale, kadra Polski, nie wiem czy juniorzy czy seniorzy czy ktos inny no ale mimo wszystko dla nich jest to priorytet a nam to daje wiecej czasu w sobote.

 

SOBOTA - WIECZOR

 

Tutaj podejmiemy decyzje w dniu zlotu.

 

Zaleznie od opcji bedziemy mogli pojechac w sobote do Barbadosu w Gdansku głownym - http://www.barbados.com.pl/. Jesli wybierzemy Gdansk Glowny to w gre wchodzi rowniez cala gama kawiarni/barow i innych punktow na calej starowce.

 

Druga opcja to jeden z barow "pod parasolem" w Sopocie, ale to jest zalezne od pogody, w czwartek przed samym zlotem zrobimy jeszcze rozeznanie, jak wygladaja tam ceny i czy mozna zarezerowowac stoliki.

 

 

DOJAZD

 

Rowniez prosimy zeby wszyscy podali moment przyjazdu, czy jest to piatek czy sobota czy niedziela i o ktorej godzinie. Stacja do ktorej trzeba kupic bilet to GDANSK WRZESZCZ, i tam wlasnie z dworca bedziemy wszystkich odbierali. Moment przyjazdu mozna wyslac przez PW badz pozostawic info tutaj w temacie.

 

MAPKA DOJAZDOWA DO AKADEMIKA

Dołączona grafika

Dom Studencki numer 6

UL. Stanislawa Wyspianskiego 9

STACJA PKP: GDANSK WRZESZCZ

 

MAPKA DOJAZDOWA Z AKADEMIKA DO HALI

Dołączona grafika

http://skocz.int.pl/5714

STACJA SKM: GDYNIA REDLOWO - ul. Olimpijska 5 (pytac o stadion Arki Gdynia)

 

Ale po krotce to jesli nie bedzie wystarczajacej ilosci samochodow, zeby wszystkich spakowac i przewiezc na hale (choc to i tak raczej w sobote nie byloby dobra opcja bo wiecej czasu bysmy stali w korkach). Dlatego tez planujemy pojechac Szybka Koleja Miejska.

 

DOJAZD Z HEINEKENA

 

Z Heineken Music Festival co chwile jezdza autobusy do stacji, GDYNIA GŁOWNA nastepnie trzeba wsiasc w Szybka Kolej Miejska

ROZKLAD JAZDY http://skocz.int.pl/5712

 

INNE

 

- PILKA - Na wczesniejszych stronach Kily pisal, ze moze wziasc pilke, wiec jakby sie dalo to moglby potwierdzic teraz czy da rade :) No i jakby ktos jeszcze jakas awaryjna chcial wziasc to by bylo dobrze, bo nie wiadomo jak bedzie z takim sprzetem na hali a lepiej sie ubezpieczyc, niz potem cwiczyc tylko set play'ie bez pilki :D

 

- RADIO - Tak jak na zlocie w Krakowie przydaloby sie zeby ktos ogarnal radio tak zebysmy mogli sobie sluchac muzy w czasie gry, pewnie najlepiej jakby ktos jadacy samochodem tym sie zajal to wtedy bylo by good popykac przy muzyce.

 

- KAMERA - Tak jak w Krakowie kamere mial Ajverson to w tym roku przydaloby sie rowniez zeby ktos z dostepem do kamerki mogl ja przywiezc, zeby moc upamietnic te wspaniale podania w 10 rzad trybun itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba:

 

z Elbląga masz pociągi osobowe/pośpieszne co godzinę przez cały dzień, także nie pękaj Młody ;) tutaj połączenie akurat jest jedno z lepszych w tym kraju chyba, bo jak ostatnio patrzyliśmy połączenia z warszawy do gdańska między 19-23 nie ma ZADNEGO połączenia ... :|

czas podróży to 1:20 pośpiechem, trochę więcej osobowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Gregiem, KaBe, Keyem i ZwierZem? Jak ktoś już z nich wcześniej pisał to sorka, przeoczyłem. No i Fartman jak już mówiłem, możesz dopisać Borysa doi listy, mówił, że będzie na pewno chyba że coś nagłego się stanie.

 

Co do sal to wszystkie to samo - z chęcią wynajmują za 30-35 zeta, ale w wakacje zamknięte. Jutro znajomy koleżanki popyta jeszcze w jednej szkole dyrektora, jak to nie wyjdzie i organizatorzy nie będą mieli innego pomysłu, to trzeba będzie poszukać w Gdynii lub Gdańsku. Jak w Gdynii to pierwsze co spytam się tu i ówdzie jak to wygląda cenowo z salą w której gra Lotos bo już wiem, że dostępna ona jest, kwestia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne!

Dopisalem osoby do listy. Rowniez prosilbym zeby kazdy mowil skad bedzie jechac przez najblizszy miesiac tak zebysmy mogli myslec tez o polaczeniach, kto z kim bedzie w stanie pojechac, kto z kim moze pociagiem/samochodem sie zabrac itp, zawsze ulatwi to wszystkim mozliwosci pojawienia sie na zlocie...

 

Po dlugim weekendzie bedzie o wiele wiecej wiadomo z noclegami. Rowniez chcielibysmy zebyscie powiedzieli co sadzicie o Pick and Roll'u do ktorego link jest podany w pierwszym poscie, zebysmy wiedzieli czy akurat tam wiekszosc by chciala uderzyc czy gdzies indziej, jeszcze bedziemy na dniach podawac inne mozliwosci w tej sprawie.

 

Z halami tak jak mowil Monty ktory ma troche znajomosci walczy zeby cos zalatwic, ale wiekszosc szkol odpada niestety bo w wakacje nie wynajmuja. Myslimy tez nad hala w ktorej gra Trefl ale to na pewno by wyszlo drogo, jutro bedziemy sie dowiadywac czy istnieje taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, szanse na moje pojechanie wzrosły do 70% :) Na chwilę obecną nasi prezesi nie wiedzą jeszcze czy coś nam zorganizują, a to dosyć jednoznaczny sygnał, że się możemy pocałować :P

 

Ja jechać będę naturalnie ze Szczecina :) I jeśli chodzi o lokale ... No to zależy czy jedziemy popodrywać panienki czy poprostu dobrze się bawić we własnym "forumowym" towarzystwie (choć w sumie i jedno i drugie można połączyć :P ) ... Mimo wszystko chyba bardziej opowiadałbym się za Pick & Roll'em ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę lokal w którym dziewczyny tańczą na rurze :)

 

A na serio mi jest wszystko jedno, byle nie było za głośno i myślę, że miejsce do tańczenia można sobie darować, chyba, że Fartman planujesz dać jakiś popis. No i jak są dodatkowe atrakcje to lepiej. Tak więc przychylam sie do waszego wyboru bo wierze, że będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, na zlot z checia bym pojechał, ale wszystko okaze sie po maturach czyli okolo 15 maja. Okaze sie co bede pozniej robil, jesli zostane w kraju szanse na zlot na pewno wzrosna, jesli nie to nie, wiec ja narazie sie wstrzymuje gdzies za 2 tyg dam odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katował mnie Karsp, katował Fart i to 2 razy to wreszcie coś napiszę, chociaż nadal ciężko o konkrety...

 

bronić się w lipcu nie zamierzam ;) a nawet jakbym zamierzał to i tak mi nie wyjdzie :) na pewno pozytywna decyzja Spabloo, a także innych kolegów z Lublina znacząco zwiększy moje szanse na przyjazd. Podobnie plany z aquaparkiem :D czy już wiadomo, że tam przejdziemy? ja wiem, że jest parę osób które nie lubią/boją się wody :twisted: ale myślę, że parę osób by się znalazło chętnych i można by się np. na 2 grupy podzielić :) na pewno Joseph i Jazzmen sobie nie odmówią 8)

 

także chcieć to bym chciał przyjechać, ale konkrety to jakoś bliżej lipca podam jak już będzie więcej konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorks, że tak długo się nie odzywałem ale jestem mocno zarobiony...ja oczywiście potwierdzam, że na 100% będę, pokój mi obojętny, klubik, gdzie sobie posiedzimy, fajnie jakby miał dodatkowe rozrywki typu kręgle, a z salką super by było jakby to była Trefla czy Lotosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną jak z dzieckiem- co zarządzicie to ja sie zgodze.

Przyjade na chyba 100%, na dzien dzisiejszy przynajmniej tak to wyglada.

 

 

wodne zabawy jak najbardziej, salka oby była z dwoma prostymi koszami i nie sliskim parkietem to bedzie spx, do tego jak bedzie prysznic to bede w 7mym niebie

Co wazne- jakies miejsce, w którym bedzie mozna spokojnie pogadac o tym co wazne (a kręgle mogą oczywiście być, bo chce sie odegrac), bez tego zlot nie bedzie miał sensu, reszta to dodatki, fajnie ze będą, ale nie są dla mnie tak wazne jak mecz e-nba i rozmówki o koszu na poziomie

Co do akademika- dla mnie generalnie nie ma znaczenia gdzie i za ile. Zdaje sobie sprawe ze nad morzem, tym bardziej w sopocie bedzie drozej niz gdziekolwiek indziej w Polsce. Gdzie zalatwicie tam sie przespie, zreszta jak bedzie pogoda to ja lubie na plazy spac :D

Co do sposobu dotarcia. raczej pociągiem bo kocham jezdzic latem pociągami, tym bardziej ze do 3city mam dobre połączenie. No chyba ze dogadam sie jak rok temu z jakims zmotoryzowanym mazowszaninem, wtedy raźniej będzie autem. jak nie to mysl, ze z gregiem i borysem jakos sie zgadamy i ruszymy w podróż razem, ja do wawy dojechac spokojnie i szybko moge, a stamtąd to juz zero problemu

 

PS: Pietrek tak czy siak popływamy- nad morzem (no prawie) przecie bedziemy.

PS2; Jazz chyba raczej nie bede na heinekenie ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Panowie to się może zobaczymy bo pierwszy tydzień (i jeszcze troche ;) ) lipca spędzam w Gdańsku :P i na Opener też mam zamiar wpaść.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.