Skocz do zawartości

IV ZLOT E-NBA - GDAŃSK 2008


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

PS2; Jazz chyba raczej nie bede na heinekenie ... :/

to masz za to dwa łokcie podczas gry :twisted: a poważnie to wielka szkoda, że sie tam nie zobaczymy, w większej ekipie raźniej..

 

ale

i na Opener też mam zamiar wpaść.. ;)

to koniecznie daj znać ktorego dnia bedziesz, spogladajac w twojego Lasta domniemam ze na Eryce sie pojawisz? wogole myślę ze będziemy mogli porozmawiać trochę o muzyce.... :wink:

 

niestety Pietras w tym roku bede mógł popływać z wami, chyba ze dopiero w poniedziałek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jutro znowu do akademikow zadzwonimy bo wtedy nam powiedzieli ze na poczatku czerwca trzeba sie dowiadywac ale znajomego mama pracuje w innych i mowila ze u nich juz wszystko jest zarezerowane na tego Openera wiec jutro wymecze ich tam zeby dalo sie juz cos zaklepac tak zebysmy sie potem nie obudzili chwile przed zlotem.

 

Jesli chodzi o hale to coraz bardziej sie to wszystko klaruje, Monty znalazl dwie mozliwosci a my jeszcze sprawdzamy trzecia, w III Lo w Sopocie.

 

Jesli chodzi aquaparki i kregle itp to mysle ze nie powinno byc zadnego problemu tylko ze ten aquapark troche kosztuje no ale to zawsze mozna sie rozdzielic, jedni na plaze albo do baru reszta na plywanie :D To juz w zaleznosci od upodoban :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z salami to zostaje tylko te wasze 3 LO i ta moja 5 ZSS. Oddaje sprawy w wasze ręce, na GG napisałem szczegóły odnośnie mojej szkoły, więc musicie tylko iść do jednej i drugiej, zobaczyć jak to wygląda i wybrać.

 

Co do aquaparku to jestem za, ale jak nie to na plażę czy gdzieś też chętnie pójdę, więc zdaje się na Was. Nie jestem tylko za rozdzielaniem się, bo chyba nie po to sie spotykamy, żeby dzielić na dwa obozy i imho należy kompromis uzgodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z salami to zostaje tylko te wasze 3 LO i ta moja 5 ZSS. Oddaje sprawy w wasze ręce, na GG napisałem szczegóły odnośnie mojej szkoły, więc musicie tylko iść do jednej i drugiej, zobaczyć jak to wygląda i wybrać.

 

Co do aquaparku to jestem za, ale jak nie to na plażę czy gdzieś też chętnie pójdę, więc zdaje się na Was. Nie jestem tylko za rozdzielaniem się, bo chyba nie po to sie spotykamy, żeby dzielić na dwa obozy i imho należy kompromis uzgodnić.

No ale tez pamietajmy ze niektorzy jadac przez cala polske nie wiadomo czy beda chcieli wybulic tyle siana na aquapark ile on kosztuje. Bo np godziny tam sie nie oplaca w ogole kupowac bo po przekroczeniu za kazda minute placisz dodatkowo. Juz raz tak mialem i zaplacilem wlasciwie podwojnie wiec plan godzinowy w pelni sie nie oplaca :] Chociaz pod wzgledem rozdzielania sie masz racje, ale zawsze mozna uderzyc pod parasole albo wypic browara na plazy (chociaz podobno nie mozna :P). Wszystko do rozkminienia ale to sa tylko detale, najwazniejszy nocleg i sala poki co, bede dzwonil dzisiaj do akademikow jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE

 

Dziś z Fartmanem przeprowadziliśmy ostry atak na hale i akademiki w Trójmieście. Wyniki poszukiwań nie są zbyt zadowalające ze względu na to, że mieszkamy w kraju który nazywa się Polska i tylko na mapie leży w Europie, bo inaczej ciężko to odczuć i doświadczyć. A więc tak:

 

Nocleg

 

Obdzwoniliśmy chyba z 10 akademików Uniwerku i Polibudy i dopiero właśnie za 10 razem udało nam się znaleźć "coś wolnego". Strasznie nas to zirytowało ponieważ 2 tygodnie temu jak dzwoniliśmy do obu akademików UG w Sopocie przezajebiste panie recepcjonistki mówiły, że spoko luz będą miejsca w lipcu, ale to spokojnie na początku czerwca lepiej rezerwować. Dziś przeszliśmy się z ciekawości i z chęcią wcześniejszego zarezerwowania miejsc, bo pomyśleliśmy, że jednak lepiej nie czekać tak jak pani zajebista mówiła do czerwca i co usłyszeliśmy w obu z nich? "Wszystko zajęte na pierwszy weekend lipca." Zrobiliśmy szybki w tył zwrot na pięcie i zaczęliśmy dzwonić do innych słysząc ciągle tą samą odpowiedź: "brak miejsc" lub czasem dość oryginalne "można zarezerwować, ale nie wiem czy są miejsca". W desperacji zaczęliśmy dzwonić pod wszystkie numery, które były w internecie przy słowie "akademik" i w końcu trafiliśmy na miłą starszą panią, która oznajmiła, że miejsca są. Więc szybko zarezerwowaliśmy pięć pokojów 3-osobowych w Akademiku PG w Gdańsku tuż obok stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz. Żałujemy, że nie udało się w lepszej lokalizacji, czyli w Sopocie ale patrząc na to wszystko uważamy, że i to miejsce będzie dobre ponieważ blisko jest wszelka komunikacja miejska. Cena tych pokojów to 112zł za dobę, czyli łatwo przeliczając wychodzi około 35zł na głowę. Mam nadzieje, że cena nie będzie dla nikogo za wysoka ;)

 

Linki:

http://akademiki.tapir.pl/pl/dla-turystow/pokoje/dom-studencki-nr-6/ Krótki opis i parę zdjęć

http://akademiki.tapir.pl/pl/dojazd/ Lokalizacja (Na górze DS6)

 

Hala

 

Jeśli chodzi o hale to dobrze, że piszę dopiero wieczorem tego posta a nie od razu po dzisiejszych poszukiwaniach bo było by to więcej bluzgów niż jakichkolwiek innych słów. Więc tak. Jeśli chodzi o Sopot to dzwoniliśmy do każdej szkoły (w dwóch byliśmy osobiście i spotkaliśmy się z odmową, ponieważ jest już zajęta przez inną szkołę oraz wyśmianiem w twarz, że chcemy wynajmować halę w wakacje) i otrzymywaliśmy chamskie odmowy i olewający stosunek do jakichkolwiek rozmów na temat wynajęcia hali. W desperacji poszliśmy na halę Prokomu i tam ładnie nas przywitano i powiedziano, że niestety teraz kierownika nie ma, który ma terminarz, ale jak tylko będzie to wolny termin to nie ma problemu z wynajęciem. Jest oczywiście tylko jedna ważna kwestia, a mianowicie cena tego wynajmu, czyli 200-250zł za godzinę. Wiemy. Drogo, ale na pewno wrażenia niezapomniane. To jest jedna z opcji. Druga to hala Lotosu w Gdyni, ale tam jak dzwoniliśmy to Pan Darek nie był oczywiście przy komputerze i nie mógł sprawdzić czy hala jest w te dni wolna, ale jeśli była by to nie ma problemu. Cena 100zł za godzinę. Kolejna opcja to hala AWF Gdańsk, gdzie cena wynosi 145zł za 45min. Wszystkie szkoły z Gdańska czy Gdyni reagowały tam samo na nasze pytania jak te z Sopotu, więc sprawa jest dość ciężka jak widać. Szkoda gadać, nawet szkoły sportowe od razu mówią z góry, że nie ma opcji. Tak więc jak widzicie propagowanie sportu w naszym kraju wzrosło niesamowicie i jest na najwyższym poziomie. Dlatego pewnie za parę lat będziemy potęga w każdej dyscyplinie sportowej. Będziemy jeszcze próbować dzwonić do sportowej szkoły w Gdańsku, która znajduje się najbliżej akademika.

 

Linki:

http://www.prokom.trefl.com.pl/index2.php?page=ssa&s=arena Hala 100-lecia Sopotu

http://lotospkobp.pl/kibice.php?pg=galeria LOTOS PKO BP GDYNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z Fartmanem przeprowadziliśmy ostry atak na hale i akademiki w Trójmieście. Wyniki poszukiwań nie są zbyt zadowalające ze względu na to, że mieszkamy w kraju który nazywa się Polska i tylko na mapie leży w Europie, bo inaczej ciężko to odczuć i doświadczyć. A więc tak:

To ja już wiem od prawie dwóch lat, czyli odkąd spierdo...em za granicę ;) Zresztą jak wiecie też wykonałem pare telefonów i każdy mi łaskę robił, że w ogóle ze mną gadał.

 

W desperacji zaczęliśmy dzwonić pod wszystkie numery, które były w internecie przy słowie "akademik" i w końcu trafiliśmy na miłą starszą panią, która oznajmiła, że miejsca są. Więc szybko zarezerwowaliśmy pięć pokojów 3-osobowych w Akademiku PG w Gdańsku tuż obok stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz.

Jak pani nie ma zaburzeń emocjonalnych jak ta pani z Lublina, i jeśli nie jest wrogiem kilku piwek, to ja jestem za. Stację zwiedzałem kiedyś z Fartmanem i już wiem co to za speluna ;)

 

 

Jeśli chodzi o hale...

Jeśli Darek odpada (ten od sali, nie Fartman) to ja bym wziął halę Lotosu, bo najtańsza, a z opinii kilku osób wiem, że jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie bede na 100% chyba, ze cos niespodziewanego sie wydarzy...

 

Co do warunkow to generalnie nie jestem marudny, fajnie by bylo, gdyby wieczorem na piechotke mozna bylo dojsc do akademika :) a co do lokalu, to jak ktos juz wspomnial,zeby mozna bylo pogadac slyszac sie nazwzajem, a jak beda jakies atrakcje w postaci kregli to tylko na +.

 

Szkoda, ze jak narazie tak malo chetnych, ale licze ze sie w ostatniej chwili pare osob zdecyduje. Z AquaPark pomysl fajny jesli pogoda bedzie.

Z halami sprobuje popytac paru znajomych z Gdyni, ale nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to moim faworytem jeśli chodzi o halę jest obiekt Prokomu. Wrażenia pozostałyby na pewno niemałe i warto IMO zapłacić za to troszkę więcej. ;) Zaraz dalej stawiam halę Lotosu, która też wydaje się spoko, a i cena wygląda całkiem spoko.

 

Co do Aqua Parku, na temat którego się jeszcze nie wypowiadałem, to mi w sumie wszystko jedno. Z jednej strony mam u siebie, więc jakoś szczególnie mi na tym nie zależy, z drugiej jednak ten sopocki jest chyba zdecydowanie najlepszy w kraju i jeśli mielibyśmy się wybrać to raczej również pisałbym się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jeszcze jakieś miejsca wolne są no i jak by dało rade się pod kogoś kto z Warszawy by się wybierał podczepić (samemu ciężko się ruszyć) to bym się chętnie na zlot pofatygował...

Miejsca sa wlasciwie nieograniczone :] Tylko zainteresowanie jakies niskie w tym roku... Jak znacie jeszcze ludzi ktorzy sie nie wypowiadali a byli na zlotach badz mowili o tym ze chcieliby to dajcie im znac. Co sie dzieje np z takimi ludzmi jak Zvierz z ktorym wyprawy po browar to nie lada gratka ? :D

 

Osoby z Lublina pamietajcie zeby nie zapomniec o Pietrasie :]

 

Wazne!!

 

Aha no i bardzo wazne, jesli sa osoby ktore chcialyby np zostac w z niedzieli na poniedzialek lub przyjechac juz w piatek przed zlotem to prosimy o informacje bo mila pani z recepcji mowila zeby dzwonic niedlugo jesli taka opcje ktos chcialby wykorzystac bo narazie mamy rezerwacje na noc z soboty na niedziele, ale jest taka mozliwosc i pamietam ze sami nawet z niej korzystalismy w Lublinie rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to jeden dzień na Sopocie(wrażenia niezapominane, prawdziwa hala, to jest to krótko mówiąc 8) ) a drugi na jakiejkolwiek innej bo pewnie tradycyjnie granie będzie dwa razy. Takie wyjście optymalne ;) Na te kilka godzin jestem gotowy przepłacić, tym bardziej ze chyba na tyle osób to nie wyjdą to jakieś zabójcze sumy. :)

 

Aquapark-tak,b.chętnie, pływać może nie pływam jakoś specjalnie ale utopić też się nie utopie. :D CO prawda nie jest to Tenis ale w ostateczności jak tylko to proponujecie to może być :lol:

 

EDIT

A zvierzowi rzuciłem wiadomość na gronie, może odbierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE

 

W których godzinach mamy zarezerwować halę w sobotę i niedziele?

 

Moje wstępne propozycje to:

sobota 16-19

niedziela 12-15

 

Wynajmiemy hale Lotosu gdyż jest ona na pewno dostępna w tych dniach i cena jest zadawalająca czyli 100zł/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi godziny odpowiadaja. Tylko nie wiem, czy nastepnego dnia damy rady zagrac 3 godziny. Z tego co pamietam to zazwyczaj czesc wyjezdzala z rana, szczegolnie jak ktos bedzie z poludnia polski.

 

No i wiekszosc bedzie poobijana/zakwasy... :) Fajnie jakby na miejscu moznabylo zrezygnowac ewentualnie z 1h. No ale jak cos to lepiej, zarezerwowac za duzo niz za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę imho jest ok, mogłaby byc 15, żeby po grze dłużej odpocząć w akademiku, ale może ktoś nie dojechać, więc chyba jest ok.

 

Co do niedzieli, to bym wziął godzinę wcześniej, żeby z kolei ktoś nie musiiał przed czasem wychodzić. Ale myślę, ze 3h to git, bo pod koniec będzie można sobie luźniej pograć, albo jakieś konkursy zrobić, lepiej więcej niż mniej. A jak z kondycją macie marnie, to zostało 6 tygodni, żeby nad nią popracować, nie widzę problemu :cool:

 

Odnośnie aqua parku, bo się wcześniej nie wypowiedziałem, to jestem za. Nie umiem pływać, ale AFAIK to nie o to w takich miejscach chodzi więc chętnie się z wami wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.