Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Atlantic w sezonie 2018/19.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

t_omko - Phi Slama Jama

szogo - Pogromcy Donków

szkoda-czasu - szkoda-czasu

maciejj - BANG!

barcalover - God of Thunder

jacobsman13 - FC Parapety

Racza - Racza's Team

aamerikano - Super-P-Sonics

Jordan20 - jordan20 (jsprawka)

fluber [komisz] - Six Sigma

Turbokasztan - Nic nas nie łączy

Kula23 - Melbest

Slaw441 - Trust the Process 2

sowacx - Owls

Mikowal83 - Warsaw Hornets

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 3 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest fluber bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Termin draftu = 15 października o godzinie 21

 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/29365

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisarzem ligi jest fluber bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

 

A zatem jako komisarz informuję, że właśnie na priv poszedł link do ligi oraz link do ankiety do ustalenia terminu draftu. Proszę też w tym wątku uzupełnić nazwy drużyn. Będę tego restrykcyjnie pilnował.

 

Moja drużyna: fluber - Six Sigma

 

Życz udanej gry!

 

Jeżeli ktoś nie dostał wiadomości na priv z linkiem, albo zobaczy coś dziwnego w ustawieniach ligi, to proszę o priv!

 

t_omko - Phi Slama Jama

szogo - Pogromcy Donków

szkoda-czasu - szkoda-czasu

maciejj - BANG!

barcalover - God of Thunder

jacobsman13 - FC Parapety

Racza - Racza's Team

aamerikano - Super-P-Sonics

Jordan20 - jordan20 (jsprawka)

fluber [komisz] - Six Sigma

Turbokasztan - Nic nas nie łączy

Kula23 - Melbest

Slaw441 - Trust the Process 2

sowacx - Owls

Mikowal83 - Warsaw Hornets

 

Termin draftu 15 października o godzinie 21

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawien ligi to tylko pytam bo nie wiem jak ostatecznie ma byc.

 

Waiver: powinno byc daily czy tomorrow?bo nie pamietam...

Trade deadline: ma byc na 7/3/19?czy pozniej. Nie wiem jakie byly ustalenia i nie wiem czy to jest najpozniejszy dostepny termin

Injury slot: czy bylo ogolne przyzwolenie na to zeby waiver ktory ma INJ mogl byc odrazu dodawany na IL spot w skladzie druzyny?

 

Odnosnie aplikacji Yahoo na telefon to widze ze po ostatniej aktualizacji jest sporo udogodnien. Aplikacja ciagle sie rozwija i ciagle dodaja nowe rzeczy dzieki ktorym coraz sprawniej mozna zrobic w niej duzo tych samych rzeczy co na kompie. Tym ktorzy jeszcze jej nie maja polecam i zachecam do zainstalowania. Zwlaszcza czat w apce jest fajny i (przynajmniej dla mnie) znacznie wygodniejszy niz PW na forum E-NBA w przypadku np negocjacji wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiver: powinno byc daily czy tomorrow?bo nie pamietam...

 

Roster changes było rok temu ustawione na daily-today, zatem tak samo ustawiłem w tym roku

 

 

Trade deadline: ma byc na 7/3/19?czy pozniej. Nie wiem jakie byly ustalenia i nie wiem czy to jest najpozniejszy dostepny termin

 

Rok temu było ustawione na 8.03, stąd ustawiłem na 7.03

 

 

Injury slot: czy bylo ogolne przyzwolenie na to zeby waiver ktory ma INJ mogl byc odrazu dodawany na IL spot w skladzie druzyny?

 

To jest nowa opcja, nie było tego w zeszłym roku, wysłałem już pytanie do organizatora rozgrywek w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No wlasnie wczesniej tego nie widzialem dlatego spytalem.

Fajnie ze juz wyslales zapytanie w tej sprawie.

Jesli o mnie chodzi to spoko opcja i jestem za tym zeby mozna bylo zostawic to ustawienie (daje mozliwosc dodania kontuzjowanego zawodnika bez wyrzucania kogos ze skladu wiec to mega korzystne)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie szybko sprawnie idzie jak na razie :) juz 13 GMow dolaczylo do ligi. W ankiecie dotyczacej terminu draftu zaglosowalo 12 i choc jest kilka dat gdzie jest oddanych po 9-10 glosow to jednak na ten moment prawie wszyscy moga/chca zeby to byl 15 października (11 glosow).

Chociaz wiem ze draft tuz przed startem ligi ma wiecej plusow niz minusow (probka formy graczy z meczow preseason,info o kontuzjach) to jednak draft np. na tydzien przed tez ma swoje plusy (np mozliwosc dokonania korekt w skladzie (wymian, pobran FAsow) jeszcze przed rozpoczeciem sezonu. Poza tym szkoda ze jeszcze tyle trzeba bedzie czekac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowało 13 GM-ów, 12 z nich pasuje 15 października o godzinie 21 ( najwięcej głosów), a zatem termin draftu to 15 października o godzinie 21.
 

Turbokasztan- Nic nas nie łączy


Niestety Turbokasztan, jesteś jedyną osobą, której nie pasuje 15 października. W związku z tym daj proszę info, czy jednak udałoby Ci się draftować w tym terminie, czy będziemy robić zastępstwo z inną ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.