Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

#181 t_omko

t_omko

Starter

• Użytkownik
  • 515 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 11:26

Moi ostatnio w miarę fajnie grają także po fatalnym początku bywają poranki gdy jestem zadowolony z drużyny:>
Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie....  dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

Najlepszy sklep koszykarski

#182 barcalover

barcalover

-

• Użytkownik
  • 6084 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 11:30

Moi ostatnio w miarę fajnie grają także po fatalnym początku bywają poranki gdy jestem zadowolony z drużyny:>
Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie....  dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

Bardzo ładnie ruszyłeś w górę tabeli, +10 punktów roto na średnich od poprzedniego tygodnia mówi wszystko, a może też i daje nadzieję reszcie dołujących ekip :)

#183 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 709 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 listopad 2018 - 14:07

Do solidnego coru dorzuciłem Sextona, M. Robinsona, Bagleya III (tylko ja wierzę, że za chwilę będzie miał S5 kosztem Bjelicy?), Shaia także na pewno będzie ciekawie.... dodatkowo mam nadzieję, że solidnie z ich strony:)

Robinson nabija Ci bloki...pobrania SGA juz Ci gratulowalem...Sexton mnie jakos nie przekonuje...wierze ze Bagley wskoczy do S5 co nie zmienia faktu ze cyferki bedzie mial raczej srednie...

#184 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4901 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 04:12

Levert ladnie sie ze mna pozegnal ale tym samym zasial niepewnosc czy to byla tak do konca dobra wymiana..

Bardzo dobra...

PG - Rozier 24, McCollum 20, Wallace 4
SG - McCollum 12, McGruder 26, Trier 10
SF - Bazemore 28, Warren 12, Osman 8
PF - Gibson 12, Warren 14, Tolliver 14, Osman 8
C - Jordan 30, Gibson 18 (Cleveland Cavaliers)

#185 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 709 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 listopad 2018 - 06:43

To zle ze przepowiedzialem taka przyszlosc Levert'owi ze sie polamie...nie wiedzialem ze az tak...
No ale w kazdym razie akcja promocja na Russell'a z Prince'em sie skonczyla

#186 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4901 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 06:49

No ale w kazdym razie akcja promocja na Russell'a z Prince'em sie skonczyla

Czyli oferta która mi wyslales to była promocja????:)

#187 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 709 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 listopad 2018 - 06:53

Oczywiscie ze tak :)
Russel nawet grajac z Lavert'em gral niezle a pisalem ze jest duza szansa ze sie Lavert polamie i wtedy wartosc Russella wzrosnie a Prince w ostatnim meczu pokazal na jakim poziomie potrafi grac i jak to tego poziomu powroci na stale lub przynajmniej na dluzej to jest spokojnie graczem top75 co to samo prognozuje teraz Russell'owi.
Dwoch top75 za jednego top50 to nie promocja?

#188 barcalover

barcalover

-

• Użytkownik
  • 6084 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 07:14

Pod kątem fantasy spokojnie to przetrwam, ale naprawdę mi bardzo szkoda LeVerta tak po ludzku... znakomity sezon rozgrywał jako pierwsza opcja Nets. Szkoda chłopaka.

#189 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 709 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 21:16

Dzisiaj Covington debiutuje w Timberwolves a Isaac zagra pierwszy mecz dla mojej druzyny...steale i bloki chodzcie do mnie :)

Prince rozegral zeszlej nocy drugi b.dobry mecz wiec jednak powoli wychodzi na to ze oplacila sie cierpliwosc...a moze inaczej...dzieki temu ze gardziliscie pakietem Prince+Russell sa dalej u mnie i zaczynam sie z tego powodu cieszyc :)

Ja sie tylko pytam kiedy wreszcie zagra Collins?!bo to ze Barton moze wrocic juz na poczatku grudnia to juz wiem i czekam sobie spokojnie.
Jak juz bede mial komplet zdrowych 11-tu dobrych zawodnikow w rotacji to zobaczycie jak zaczne sie wspinac w tabeli ;)

#190 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4901 postów

Napisano dziś, 08:54

Ja sie tylko pytam kiedy wreszcie zagra Collins?!bo to ze Barton moze wrocic juz na poczatku grudnia to juz wiem i czekam sobie spokojnie.
Jak juz bede mial komplet zdrowych 11-tu dobrych zawodnikow w rotacji to zobaczycie jak zaczne sie wspinac w tabeli ;)

Z tego co pamiętam co pisałeś podczas naszych negocjacji, podczas których strasznie się oburzyłeś jak próbuję Cię okraść, to Collins już gra:)

Mówiłem Ci, że nie wróci w 2 tygodnie, ale nie słuchałeś:)

Liga w środku jest mocno wyrównana, ja nagle wskoczyłem na 5 miejsce:o Jednak dużo bliżej mi do spadku niż do podium:)

#191 barcalover

barcalover

-

• Użytkownik
  • 6084 postów

Napisano dziś, 11:39

Dzisiaj Covington debiutuje w Timberwolves a Isaac zagra pierwszy mecz dla mojej druzyny...steale i bloki chodzcie do mnie :smile:

Prince rozegral zeszlej nocy drugi b.dobry mecz wiec jednak powoli wychodzi na to ze oplacila sie cierpliwosc...a moze inaczej...dzieki temu ze gardziliscie pakietem Prince+Russell sa dalej u mnie i zaczynam sie z tego powodu cieszyc :smile:

Ten Twój przypadek jest dość ciekawy... niby każdy z aż 7 graczy Fox(LeVert), THJ, D'Angelo, Covington, Gordon, Ayton, Nurkic gra powyżej lub w okolicach przewidywanej produkcji, a jednak tak słabo wyglądasz na tle ligi... analizowałeś to jakoś dokładniej? Za dużo gry FAsami? Brakuje jakiejś konkretnej statystyki, w której miałeś być kozakiem, ale coś nie wyszło z powodu braku Bartona i Collinsa? Dziwne to jest o tyle, że nie masz niedogranych gier, więc jak zaczniesz grać szerszą rotacją, to będzie to w sumie oznaczać nadgrywanie meczów, a nie gonienie reszty stawki. Będzie ciekawie ogólnie, bo wg mnie jest sporo ekip typu twoja, flubera, którym mało brakuje, żeby wrócić do gry o awans w 2-3 lepsze tygodnie.

Z tego co pamiętam co pisałeś podczas naszych negocjacji, podczas których strasznie się oburzyłeś jak próbuję Cię okraść, to Collins już gra:)

Jaka oferta? Pamiętajmy, że w twoim mniemaniu okradłem Mikowala dealem LeVert-Fox, więc byłoby miło usłyszeć coś więcej o Twoich - równych i fair dla obu stron - ofertach.

Liga w środku jest mocno wyrównana, ja nagle wskoczyłem na 5 miejsce:o Jednak dużo bliżej mi do spadku niż do podium:)

Ładnie zaczęło to klikać. Wygląda na to, że zaraz się wmieszać do walki o podium, choć paru klocków brakuje na obwodzie i pod koszem.

#192 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4901 postów

Napisano dziś, 12:27

Ładnie zaczęło to klikać. Wygląda na to, że zaraz się wmieszać do walki o podium, choć paru klocków brakuje na obwodzie i pod koszem.

Jeszcze dużo brakuje. Schroeder bez Westbrooka robi kozackie staty ( TOP 50 ) , a ma fatalne straty ( prawie 4 na mecz), w których mi nie przeszkadza, więc dla mnie ma jeszcze wyższą wartość. Wróci Russell i trochę znowu stracę. I tak kluczem jest wciąż Davis.

#193 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 709 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano dziś, 13:25

Fluber
Gdy proponowales mi PJ Tuckera za Collinsa to pisalem Ci ze przypuszczam ze 11.11 wroci...z ostatnich newsow wynika ze moze wroci 17.11 lub 19.11 wiec niewiele sie pomylilem ;)
Nie zmienia to faktu ze jakkolwiek dobrze/przyzwoicie gra Tucker to uwazam ze to Ty chciales zafundowac mi dymanko chcac go wymienic za Collinsa. Niby Collins starcil sporo meczow i niby nie wiadomo na jakim poziomie bedzie gral ale dalej jestem przekonany ze bardziej mi sie przyda i bedzie bardziej wartosciowym grajkiem niz Tucker.

Barcalover
Plan przed sezonem mialem taki jak zawsze. Maksymalnie na ile to mozliwe zbilansowac druzyne tak zeby w kazdej kategorii miec jakies 10-11pkt najmniej przykladajac sie do strat ale starajac sie w nich tez uciulac jakies 5-6pkt.
Plan po czesci zostal zrealizowany ale okazalo sie, troche ku mojemu zaskoczeniu ze strasznie slabo wypadam w stealach i blokach. To ze w asystach jest slabo nie zdziwilo mnie bo dalem ciala na drafcie ladujac tylko z Russellem na PG. Tutaj staralem sie to troche podciagnac wymiana z Fox'em i mysle ze na 7-8pkt w tej kategorii moge liczyc.
Z blokami to inna bajak bo myslalem ze Ayton jednak jakies 1,2blk bedzie zaliczal a zalicza jakies 0,8...Nurkic dopiero ostatnio sobie przypomnial jak blokowac i ze moze zaliczac ich nawet 1,5...no i tutaj brak Collinsa ktory tez moze zaliczac ich z 1,2 tez zrobil na razie swoje.
W stealach myslalem ze bedzie lepiej wiec temu tez postaralem sie zaradzic robiac wymiane z Covingtonem i juz widac w tej kategorii progres bo po pierwszych dwoch tygodniach mialem srednia 0,68 a teraz juz przekroczyla 0,80 rowniez dzieki Fox'owi

Mysle ze to ze Barton i Collins w zasadzie jeszcze nie grali zrobil tutaj swoje a ich braku nie udalo mi sie w tym czasie odpowiednio zalatac (Mack i Len a potem Vonleh to duzo za malo). Popatrz ile trojek punktow zbiorek asyst a nawet steali i blokow przy malej ilosci strat i dobrym FG mialbym w tym czasie wiecej gdyby oni grali?
W takich kategoriach jak FG trojki punkty moge spokojnie dzieki nim zyskac jeszcze po pare punktow bo nie mam duzych strat do inncyh w tych kategoriach. W zbiorkach z Collinsem to moge nawet wygrac kategorie a w blokach na pewno poprawie.
To dlatego czekam na nich jak na zbawienie.

Rotacje planuje poszerzyc tylko o Isaaca jesli na to zasluzy duza iloscia steali i blokow wiec tak duzo meczy nie nadgram poza tym ktos pewnie pozniej sie polamie wiec rotacja znow zmniejszy sie do 9-10 graczy...za to wciaz z 7 druzyn ma nadgranych od 7 do nawet 13 meczy (w tym rowniez Ty) i patrzac na niektore kategorie, kiedy Ci z nadgranymi meczami przestana miec wolne sloty lub w wyniku kontuzji zrownaja ilosc rozegranych meczy do poziomu "0", to zaczna w niektorych kategoriach spadac a Ja zaczne zyskiwac.

Czuje i jestem na to przygotowany ze wspinaczka w tabeli to bedzie dlugi proces ale staram sie nie panikiwac i byc cierpliwym czyli..."Trust the Process"

#194 barcalover

barcalover

-

• Użytkownik
  • 6084 postów

Napisano dziś, 13:47

Tucker za Collinsa??? LOL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych