Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No to przynajmniej ta kwestia zostala wyjadniona. Tylko troche szkoda ze ta zmiana nie zostala zaakceptowana. Z drugiej strony moze i dobrze ze wszystko po staremu...

 

Co do terminu draftu to chociaz dosc mocno wykrystalizowala sie data 15/10 to jednak moze zaczekajmy az wszyscy zaglosuja bo widzialem chyba jeszcze z dwie inne daty z 11 glosami i moze sie okazac ze jednak wiekszosc bedzie za inna data ktora np bedzie turbokasztanowi pasowac i to dwoch innych GMow bedzie musialo sie postarac dopasowac albo robic transfer do innej ligi. A nawet jesli mielibysmy juz teraz ibrac date 15/10 to nie wiemy jeszcze czy pozostalych dwoch (oprocz turbokasztana) GMow beda mogli sie dostosowac czy tez beda musieli szukac transferu.

 

Reasumujac, chociaz tez chcialbym jak najszybciej zamknac temat i ustalic date draftu to jednak wstrzymalbym sie z ostateczna decyzja az wszyscy zaglosuja.

Mysle ze warto wyslac jakies przypomnienia na maila i PW do tych dwoch pozostalych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kwestia godziny draftu. 21 jest ok ale przyznaje szczerze ze dla mnie im pozniej tym lepiej (oczywiscie bez przesady). Dla mnie optymalna bylaby 21:30. Oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci ale moze warto zrobic ankiete albo po prostu zebrac tutaj na forum glosy/opinie kto jest za 21 a kto woli 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, kiedy nasi nieobecni byli na forum lub czy przeczytali wiadomości od Ciebie?

 

Ja się dostosuję do każdej godziny od 21:00. Jak będzie więcej chętnych na 21:30, to dla mnie ok.

Na yahoo jest 14 brakuje maciejja który od 19 sierpnia na forum nie był.

Jest jeszcze kwestia godziny draftu. 21 jest ok ale przyznaje szczerze ze dla mnie im pozniej tym lepiej (oczywiscie bez przesady). Dla mnie optymalna bylaby 21:30. Oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci ale moze warto zrobic ankiete albo po prostu zebrac tutaj na forum glosy/opinie kto jest za 21 a kto woli 21:30

Z tego co pamiętam to draft tutaj trwa jakieś 2 godziny i 45 minut, więc stawiam, że jednak większość wolałaby skończyć przed północą.

 

Czy ktoś jeszcze preferuje 21:30 nad 21?

 

Ja na przykład mocno preferuję 21 nad 21:30:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft, jak idzie chocby srednio sprawnie mozna skonczyc w 2,5h wiec akurat skonczylibysmy o polnocy.

 

Jak na razie jest (na 4 osoby ktore sie wypowiedzialy) jest 3:2 dla 21:30 bo jak komus obojetne to licze ze oddal glos i na jedna i na druga godzine :)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:1 dla 21:30 na 7 glosujacych. Zeby bylo jasne Ja 21 tez akceptuje ale wole pozniej. Dlatego w ten sam sposob zaliczam glos szkoda-czasu.

Fluber w swoim zyciu mialem czas ze wlasnie o tej godzinie wstawalem wiec znam ten bol i wspolczuje ale takie juz zycie fana NBA... ;)

Jeszcze zobaczymy ale cos mi sie wydaje ze godzina jednak sie przesunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odnośnie terminu draftu to nie jest dla mnie specjalnie dogodny ale spoko, jakoś dam radę. Jeśli o mnie chodzi to wolałbym 21 godzinę, bo jednak z rana do roboty ale jak będzie 21 30 to przeżyję A teraz doczytałem, że towarzystwo musi dzieci ogarnąć, nie no spoko to niech będzie 21 30.

Edytowane przez turbokasztan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 4:2 dla 21:30 (8 glosujacych).

Dobrze turbokasztan ze mimo wszystko mozesz w ogole byc na drafcie bo to oznacza ze 13 GMow bedzie na pewno na drafcie.

Szkoda ze jeszcze 2 GMow nie zaglosowalo w ankiecie ale chyba powoli mozna jednak uznac ze beda postawieni przed faktem dokonanym i beda musieli sie dostosowac do daty 15/10.

 

Edit:

Zaglosowalo jednak 14 z czego 13 a wlasciwie (po wypowiedzi turbokasztana) 14 pasuje 15/10/18 wiec temat terminu mozna uznac za zamkniety.

Pozostaje tylko kwestia godziny i ustalenia ktoremu GMowi nie pasuje ta data i czy da rade sie dostosowac czy bedzie trzeba szukac transferu.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 4:2 dla 21:30 (8 glosujacych).

Dobrze turbokasztan ze mimo wszystko mozesz w ogole byc na drafcie bo to oznacza ze 13 GMow bedzie na pewno na drafcie.

Szkoda ze jeszcze 2 GMow nie zaglosowalo w ankiecie ale chyba powoli mozna jednak uznac ze beda postawieni przed faktem dokonanym i beda musieli sie dostosowac do daty 15/10.

Jeden GM nie zagłosował, bo maciejj uzupełnił ankietę i wbił się na yahoo, więc w lidze mamy już komplet. Zagłosowało w ankiecie 14 GM-ów, 13 pasuje 15 października, Turbokasztan stwierdził, że się dostosuje, więc chyba temat terminu draftu możemy uznać za zamknięty.

 

4:3, bo maciejj w ankiecie zaznaczył 21:00 na tak, a 21:30 na " bardzo bym nie chciał, ale skoro już trzeba, to ewentualnie mogę być":)

4:1 dla 21:30 na 7 glosujacych. Zeby bylo jasne Ja 21 tez akceptuje ale wole pozniej. Dlatego w ten sam sposob zaliczam glos szkoda-czasu.

Fluber w swoim zyciu mialem czas ze wlasnie o tej godzinie wstawalem wiec znam ten bol i wspolczuje ale takie juz zycie fana NBA... ;)

Jeszcze zobaczymy ale cos mi sie wydaje ze godzina jednak sie przesunie.

Skoro zapowiada się, żę to jednak będzie 21:30, to chciałbym jeszcze porozmawiać na temat ustawień czasu w aukcji. Minimalny możliwy czas na nominację to 15 sekund i minimalny czas na aukcję to 10 sekund. Czy ustawić te minimalne wartości, czy jednak ustawić dłuższy czas nominacji i/lub aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.