Skocz do zawartości

[FBX] - Ankieta dot. zmiany zasad


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

1. NIE - unifikacja regulaminu dla każdej z osobnych lig jest w porządku, przynajmniej nie ma problemów że ktoś coś źle by ogarnął

2. TAK - sam kiedyś wpadłem w to że nie patrzyłem na draft rookie bo mnie nie interesował i nie ogarnąłem zakończenia - stała data jest lepsza - 30.09 brzmi dobrze :)

3. TAK - w sumie to może pozwolić na większe ruchy na FA dla goniących czołówkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak.

Bo jedna 20 osobowa grupa bedzie miec inne preferencje od innej takiej grupy.

 

2. Nie.

To za duze ulatwienie, wg mnie problemem jest zbyt szybkie konczenie draftu. Niech on zawsze trwa do 30.09!

 

3. Tak, ale pod warunkiem ustawienia jakiegos maxa [Np 200 lub 250] zeby sie to nie kumulowalo w nieskonczonosc.

Tzn nawet jak masz strategie kiszenia tej kasy to zeby byl impuls do jej sprzedawania, a nie jeden ruch na 3 lata.

 

A propos, wg mnie trzeba koniecznie dodac opcje handlowania nia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie - różne regulaminy wprowadzą niepotrzebny chaos

2. tak - według mnie powinna to być ustalona data, może to być nawet dzień przed rozpoczęciem sezonu i tak jak wspominaliście jeśli ktoś przed otwarciem FA list jest powyżej kreski to od razu dostaje bana na miesiąc.

3. nie - niech wszyscy zaczynają z taką samą pulą, to będzie nas mobilizowało do wydania każdego centa w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.