Skocz do zawartości

Update Regulaminu FBX - aktualizowane pensje rookich?


wiLQ

pensje dla rookich  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pensje dla rookich powinny byc:

    • aktualizowane co roku na podstawie srednich z ostatnich 10 lat?
    • stale i takie jakie sa teraz?
    • stale, ale od nowa wyliczone na podstawie srednich z ost 10 lat?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Roger zdaje sie ma mniej czasu na takie rzeczy, wiec ze tak pomoge...

 

Czy pensje dla rookich powinny byc aktualizowane co roku na podstawie srednich z ostatnich 10 lat?

Czy lepsze sa stale, wiec bez zmian?

 

Szczegoly propozycji sa od bulka i innych graczy ze sznurowki gdzie tak to wlasnie funkcjonuje.

Czy u nas ma byc tak samo?

 

Wszelakie pytania czy watpliwosci w tym watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka symulacja?

Bierzesz fppg od najlepszego rookiego w kazdym z ostatnich 10 sezonow, z tego wyciagasz srednia, zaokraglasz do jakiejs rownej liczby i powstaje nowa pensja dla przyszlych #1 draftu. Powtarzasz ten sam mechanizm dla nastepnych 19 pickow.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka symulacja?

Bierzesz fppg od najlepszego rookiego w kazdym z ostatnich 10 sezonow, z tego wyciagasz srednia, zaokraglasz do jakiejs rownej liczby i powstaje nowa pensja dla przyszlych #1 draftu. Powtarzasz ten sam mechanizm dla nastepnych 19 pickow.

 

I myślisz ze każdy tak rzetelnie podejdzie do tematu przed podjęciem decyzji? Ja się zgadzam ze jak chcecie jakieś zmiany wprowadzać to pokażcie na czym polegają bo jak nie pokażecie to głos mój jest żeby zostało tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz ze każdy tak rzetelnie podejdzie do tematu przed podjęciem decyzji?

Eeee yyy, nikomu nie kaze tego liczyc, tylko rozwinalem na czym bedzie polegac proponowana zmiana.

 

Ja się zgadzam ze jak chcecie jakieś zmiany wprowadzać to pokażcie na czym polegają bo jak nie pokażecie to głos mój jest żeby zostało tak jak jest.

A dlaczego sam sposob wyliczania Ci nie wystarcza do podjecia decyzji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Wilq niby jestes taki logiczny ale empatii w Tobie totalnie nie ma - zastanawia mnie czy ty wogole pracujesz z ludzmi bo po tych dwoch reakcjach wnioskuje ze nie pracujesz albo prowadzisz biznes rodem z lat 90/marketing firm komorkowych  

jak sie mnie pacjent pyta czy mu lek pomoze to mu musze powiedziec jak pomoze a nie ze 'pomoze' i tyle ; ku#wa

 

pokaz mi na przykladach zebym wiedzial czywalcze o 0,2 fp czy o 3 fp ; pokaz mi czy to sie cos zmieni czy sie nic nie zmieni 

 

to samo tyczy sie SC; nie bedzie dyskusji bez przykladow bo to zbyt powazna dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee yyy, nikomu nie kaze tego liczyc, tylko rozwinalem na czym bedzie polegac proponowana zmiana.

 

A dlaczego sam sposob wyliczania Ci nie wystarcza do podjecia decyzji?

 

Po pierwsze wytłumacz mi skad mam se wziąć średnie fp

Każdego rookie w ostatnich 10 latach? Mam to liczyc ze statystyk ppg rpg itp?

 

Po drugie dokładnie tak jak ai powiedział - chcecie Żeby cokolwiek orzeszlo to pokażcie co to zmieni bo inaczej każdy bedzie na nie jak se tego sam nie obliczy, a tego nie zrobi nikt ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie mnie pacjent pyta czy mu lek pomoze to mu musze powiedziec jak pomoze a nie ze 'pomoze' i tyle ; ku#wa

Tak z ciekawosci, masz tyle samo cierpliwosci do pacjentow w wolontariacie co do tych prywatnych?

Bo jesli tak to gratulacje, a jesli nie to juz wiesz dlaczego to porownanie bylo do bani.

 

ej Wilq niby jestes taki logiczny ale empatii w Tobie totalnie nie ma

Przeciez im wiecej tego pierwszego tym mniej tego drugiego...

Ale w tym przypadku to glownie efekt tego, ze coraz bardziej trace cierpliwosc do prowadzenia ludzi za raczke. Spedzasz czas by ogarnac ankiety, szykujesz, informujesz, a w nagrode dostajesz marudzenie, ze mi sie nie chce poswiecic minuty by cos sprawdzic.

W tym temacie wystarczylo zajrzec na sznura - gdzie jak wspomnialem funkcjonuje ten pomysl! - ale nie, to byloby zbyt wymagajace.

 

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/564-draft-rookie-18/&tab=comments#comment-27251

 

pokaz mi na przykladach zebym wiedzial czywalcze o 0,2 fp czy o 3 fp ; pokaz mi czy to sie cos zmieni czy sie nic nie zmieni

#1 - 45

#2,3 - 30

#4 - 29

#5 - 27

#6 - 26

#7,8 - 25

#9 - 24

#10 - 23

#11 - 22

#12 - 20

#13 - 19

#14,15,16 - 18

#17 - 17

#18 - 16

reszta - 15.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez im wiecej tego pierwszego tym mniej tego drugiego...

Ale w tym przypadku to glownie efekt tego, ze coraz bardziej trace cierpliwosc do prowadzenia ludzi za raczke. Spedzasz czas by ogarnac ankiety, szykujesz, informujesz, a w nagrode dostajesz marudzenie, ze mi sie nie chce poswiecic minuty by cos sprawdzic. W tym temacie wystarczylo zajrzec na sznura - skad jak wspomnialem jest ten pomysl! - ale nie, to byloby zbyt wymagajace.

 

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/564-draft-rookie-18/&tab=comments#comment-27251

 

#1 - 45

#2,3 - 30

#4 - 29

#5 - 27

#6 - 26

#7,8 - 25

#9 - 24

#10 - 23

#11 - 22

#12 - 20

#13 - 19

#14,15,16 - 18

#17 - 17

#18 - 16

reszta - 15.

A skad my mielismy wiedzieć ze wszystko jest gdzieś na tacy? ;) ja np nie wiem co to sznurowadło. Wystarczyło wkleić linka wcześniej i by nie było całej dyskusji ;) Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad my mielismy wiedzieć ze wszystko jest gdzieś na tacy? ;)

Czytajac pierwszego posta, w ktorym zaznaczylem, ze to rozwiazanie juz zostalo gdzies wprowadzone?

 

ja np nie wiem co to sznurowadło.

Google wie.

 

Wystarczyło wkleić linka wcześniej i by nie było całej dyskusji ;)

Nie wiedzialem, ze bez konkretnych cyferek temat jest dla Was niestrawny.

Ba! Zwykle im wiecej cyferek tym gorzej dla ogolnej dyskusji, wiec jest to jakas niespodzianka.

 

Wg mnie duzo wazniejsza jest informacja jak cos powstaje niz jaki aktualnie wypluwa wynik.

Bo to pierwsze jest sednem zmiany, a to drugie tylko jej przykladem na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac pierwszego posta, w ktorym zaznaczylem, ze to rozwiazanie juz zostalo gdzies wprowadzone?

 

Google wie.

 

Nie wiedzialem, ze bez konkretnych cyferek temat jest dla Was niestrawny.

Ba! Zwykle im wiecej cyferek tym gorzej dla ogolnej dyskusji, wiec jest to jakas niespodzianka.

 

Wg mnie duzo wazniejsza jest informacja jak cos powstaje niz jaki aktualnie wypluwa wynik.

Bo to pierwsze jest sednem zmiany, a to drugie tylko jej przykladem na dzisiaj.

No przeczytałem pierwszego posta. I mowie ze nie wiem co to jest sznurówka. A jak wpisuje w google „sznurówka” to to forum nie wyskakuje. Napisałeś ze takie rozwiązanie jest tam stosowane, a nie ze jest tam dostępna rozpiska kto ile kosztuje ;). Wiec wybacz ale skończmy dyskusje na tym ze łatwiej tobie jako osobie w temacie było wrzucić tego linka, niż mi szukać w google co to jest sznurówka, odkryć ze to forum o fantasy, znaleźć odpowiedni wątek i znaleźć ta rozpiskę, o której istnieniu nie powiedziałeś ;)

 

EOT jak dla mnie ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego salary. Jest to średnia, dosyć przybliżona, z ostatnich 10 lat. Oczywiście uszeregowana, bo np. pick 2 miał niższą średnią niż trzeci czy czwarty.

 

Sezony debiutanckie Griffina, Embiida czy Simmonsa zostały potraktowane, wzorem NBA - wtedy, kiedy faktycznie zadebiutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.