Skocz do zawartości

Update Regulaminu FBX - limit graczy w offseason?


wiLQ

limit graczy w offseason  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy limit graczy w offseason powinien byc

    • 13 czyli taki sam jak w sezonie?
    • zwiekszony do 15?
    • calkiem zniesiony?


Rekomendowane odpowiedzi

Roger zdaje sie ma mniej czasu na takie rzeczy, wiec ze tak pomoge...

 

Czy w offseason powinny byc poluzowane przepisy odnosnie max graczy w rosterze?

Bo tak jest w NBA i zeby ulatwic wieksze trejdy. Poza tym to pytanie czy wywalanie graczy po pickach jest tylko zawracaniem gitary skoro wszyscy i tak musza zejsc do 13 po drafcie? Czy byloby za latwo bez limitu?

 

Szczegoly propozycji sa od bulka i innych graczy ze sznurowki gdzie tak to wlasnie funkcjonuje.

Czy u nas ma byc tak samo?

 

Wszelakie pytania czy watpliwosci w tym watku...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest minimum aktywności - robisz wymiany czy draftujesz, możesz potrzymać kogoś pod jakąś wymianę ponad standardowy roster, ale bez przesady :)

 

będzie jakaś granica, selekcja kto pozostaje do ewentualnej wymiany, zanim i tak przed rozpoczęciem sezonu go wyrzucisz

 

dla komisza też jest łatwiej zapominalskim wyrzucić dwóch z rosteru i ogarniać na bierząco zmiany składów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za zwiększeniem graczy w offseason, ale wszystko ma swoje granice.

 

Natomiast pytanie natury formalnej. Czy jeśli wygra opcja A to ona automatycznie przechodzi? Wg mnie tak nie powinno być, gdyż na razie wiekszosć opowiada się za zwiększeniem, jedynie co do ilości graczy są różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za zwiększeniem graczy w offseason, ale wszystko ma swoje granice.

 

Natomiast pytanie natury formalnej. Czy jeśli wygra opcja A to ona automatycznie przechodzi? Wg mnie tak nie powinno być, gdyż na razie wiekszosć opowiada się za zwiększeniem, jedynie co do ilości graczy są różnice.

no niekoniecznie, ktoś może wybrać opcje z 15 zawodnikami, ale woleć zostać przy 13 niż wybrać bez ograniczeń, prawda ? Należy wg mnie wykluczyć najsłabsza opcje i zrobić

Ankietę od nowa. Tak byłoby najuczciwiej.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niekoniecznie, ktoś może wybrać opcje z 15 zawodnikami, ale woleć zostać przy 13 niż wybrać bez ograniczeń, prawda ? Należy wg mnie wykluczyć najsłabsza opcje i zrobić

Ankietę od nowa. Tak byłoby najuczciwiej.

No i z tym się zgadzam, zdecydowanie mi o takie rozwiązanie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast pytanie natury formalnej. Czy jeśli wygra opcja A to ona automatycznie przechodzi? Wg mnie tak nie powinno być, gdyż na razie wiekszosć opowiada się za zwiększeniem, jedynie co do ilości graczy są różnice.

no niekoniecznie, ktoś może wybrać opcje z 15 zawodnikami, ale woleć zostać przy 13 niż wybrać bez ograniczeń, prawda ? Należy wg mnie wykluczyć najsłabsza opcje i zrobić

Ankietę od nowa. Tak byłoby najuczciwiej.

Mozna edytowac swoj glos, wiec proponuje zeby te z najmniej popularnej opcji sie przesiadly w jedna lub druga strone.

Bo z wstepnego glosowania wyszlo, ze 15stka byla 3 opcja, wiec uznajmy iz odpadla w eliminacjach i tyle.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Nie.

 

Czekamy na głosy tych którzy ich nie oddali, bo tutaj każdy głos ma znaczenie, a nie ukrywam, że opcja nr 3 jako najbardziej zainteresowanemu tym tematem w kwestii ewentualnej roboty, w ogóle mi nie pasuje.

 

Jak znajdę chwilę rozejrzę się kto jeszcze w ogóle nie głosował i dam tym osobom znać.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali glos, oddali.

 

Jak będą chcieli coś zmienić, to zmienią, jak nie to zostaje jak jest. Nie widzę podstaw, by ich dodatkowo informować o tej ankiecie skoro już w niej zagłosowali.

 

Jak już pisałem wtedy ktoś kto zagłosował na 15 może woleć 13 niż brak limitu i na odwrot, wiec skoro nie maja szans przegłosować swojej opcji mogą poprzeć chociaż to co wolą z dwóch pozostałych opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
  • Roger odblokował(a) ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.