Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy dzieci nie mają prawa pisać na forum?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 6570 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 20 wrzesień 2018 - 23:43

Jestes paranoikiem bo naprawdę nie mam pojęcia o czym piszesz

Jeśli chodzi ci o Airballa to nie zauważyłem by ktoś podchodził pod mój opis.. Ba ja nawet nie wiem czemu ich nazywasz  chamami ale to już zostawiam Twojemu sumieniu

Naprawdę masz ewidentnie problem sam ze sobą. Wyzywając mnie o podwójne standardy bez dowodów i co ważniejsze bez sensu --niestety nie odpowiadam za to co ci siedzi w głowie

oczywiście nikt nie podchodził pod Twój opis, a fragment o userach z jednozdaniowcami nie dotyczy w sumie  nikogo, ot tak sobie napisałeś

mówię tylko za siebie i już raz to pisałem - wszyscy wiemy skąd się wziął ten cały konflikt i możesz sobie udawać, że nie wiesz o co chodzi, nie moja wina, że na forum zgrywasz dobrego Wujka i wygodniej jest robić ze mnie paranoika, niestety kupa na dywanie została i nikt jej nie sprzątnął

miłej nocki

Użytkownik LeweBiodroSmoka edytował ten post 20 wrzesień 2018 - 23:43

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

Najlepszy sklep koszykarski

#17 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6385 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:10

Powtarzam nie odpowiadam za paranoje w Twojej głowie. Przeprowadzasz jakiś atak na młodzież. Teraz na mnie

Naprawdę nikt z osób, które wspomniałeś nie podpada pod ten opis. To dotyczy całkowicie innych osób. I nawet nie chodzi o te jednozdaniowce a samo notoryczne stawianie sie w kontrze i wyśmiewaniu opinii innych

Więc następnym razem jak mi zarzucasz szkalowanie albo że kogoś nazywam chamem to podaj jakiś konkretny wpis na to

A co by nie zaśmiecać tego wątku przerzuce go w inne miejsce

#18 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 6570 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:01

Powtarzam nie odpowiadam za paranoje w Twojej głowie. Przeprowadzasz jakiś atak na młodzież. Teraz na mnie

chyba nie zrozumiałeś, ale jesteś ostatnią osobą, która mnie będzie umoralniać czy ustawiać, Twoje zdanie nt. mojej kondycji psychicznej lata mi koła wacka, żeby nie powiedzieć, że nią otwarcie gardzę

swoje stanowisko nt. młodzieży na forum wyjaśniłem w dłuższym poście, zaznaczając, że generalnie mam świadomość tego, że nic z tym i tak nie zrobię i że nie zabraniam nikomu tutaj pisać czy się rejestrować, takie to właśnie szkalowanie

Więc następnym razem jak mi zarzucasz szkalowanie albo że kogoś nazywam chamem to podaj jakiś konkretny wpis na to

nigdzie nie napisałem, że nazywasz kogoś chamem, to jak potrafisz manipulować i czyścić sobie grunt pod swoją tezę wie tu każdy, najlepiej w ogóle nic do mnie nie pisz, to nie będę się denerwować, bo generalnie te przepychanki zapewne gówno tu wszystkich obchodzą

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

#19 RonnieArtestics

RonnieArtestics

Super-Star

• Użytkownik
  • 2355 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:50

Lbs masz racje, STOP dzieciom na forum!

#20 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 3021 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:45

Hehehe ronnie jak zaczynales na e-b to przecież miałeś z 12 lat.
Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#21 Przemek_Orliński

Przemek_Orliński

Sexy Beast!

• Użytkownik
  • 4241 postów
  • LokalizacjaMSG

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:54

"I hate everyone equally
You can't tear that out of me
No segregation separation
Just me in my world of enemies"

#22 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9779 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:57

na e-b zaczalem pisac gdzies w okolicach 2005? 2006?

pamietam, ze tam gdzie byly gwiazdy, byli i hejterzy. hejterzy byli sa i beda jednak mam wrazenie, ze kiedys mniej sobie pozwalali. cisniecie po lakers dla mnie osobiscie, jako fana tej ekipy, jest mocno irytujace. sam przez tych kilkanascie lat zawsze skupialem sie na kibicowaniu, mniej na hejtowaniu dlatego, jak widze enty post jakiejs osoby w temacie o lakers i juz wiem jaka bedzie jego tresc.... odpuszczam, ile mozna.

Wzruszyłem się. Gdybym nie czytał Twoich postów o Lebronie, to bym Ci nawet uwierzył. 

#23 RonnieArtestics

RonnieArtestics

Super-Star

• Użytkownik
  • 2355 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 09:13

Hehehe ronnie jak zaczynales na e-b to przecież miałeś z 12 lat.

to był sarkazm ;)

#24 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 3021 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 10:37

Bez emota, zaszedles mnie od tyłu.😉
Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#25 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4617 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 08:00

wiesz, na swoim przykładzie może Ci wytłumaczę:

e-basket  zacząłem śledzić gdzieś w okolicach 06 - 08, gdy poczytałem co tam wypisują przykładowi Bast z lorakiem, to złapałem się za głowę i pomyślałem "o czym oni w ogóle piszą i po co im te wszystkie cyfry, naprawdę to jest potrzebne by rozmawiać o koszu?" Sam na e-baskecie nie pisałem, dopiero w 2011 założyłem tutaj konto, nie pamiętam po co, bo tak naprawdę zacząłem pisać dopiero od początku 2013, do czego zmierzam? zajęło mi bardzo dużo czasu aby się przemóc i uwierzyć, że jestem w stanie się tutaj udzielać, ale nie tylko po to by być, ale wnosić coś konkretnego swoimi wpisami i to pomimo faktu, że jestem stary dziad (rocznik Lebrona) i NBA na poziomie świadomym śledzę od 95 roku

dzisiejsze dzieciaki myślą, że wszystko im się należy z klucza, będą przez 3 miesiące pisać nic niewnoszące gównoposty, bo przecież mogą i ok, taka jest prawda, ale mi nie musi się to podobać, bo widzę co się dzieje nie tylko w necie, ale i w innych dziedzinach życia np. w szkołach gdzie totalnie zanika coś takiego jak szacunek do nauczyciela czy ogólnie pojęta kultura osobista, w moich czasach nie do pomyślenia i taka osoba byłaby przez resztę piętnowana

Dopiero do tego dotarłem, ten wpis to jest kwintesencja tego, co nazywamy we współczesnym świecie "byciem Januszem", "kiedyś to było" itd. :smile: Zapomniał wół jak cielęciem był. Nowi użytkownicy potrzebują czasu, by odnaleźć się w forumowej rzeczywistości, ale nie ma co z tego powodu marudzić, jak to spada poziom, jak ich posty są krótkie i nic nie wnoszą. Tak naprawdę to podpisuję się pod tym, co napisał ely3:

@LBS

To o czym piszesz na naszym forum jest chorobą uzytkowników z kilkuletnim doświadczeniem i kilkoma tysiącami wpisów

Dokładnie, dla potwierdzenia moich słów, wrzucę 5 ostatnich postów użytkownika LBS (bez linków, bo to nie twórzczość własna), 7 lat na forum, kilka tysięcy wpisów:

polecam zaparzyć herbatkę, niesamowita lektura o przyszłym superteamie ;)

podziękowania dla c_m

nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc kup pokrzepieniu serc !

Thomas powinien występować w czapce błazna, a oni mu jeszcze płacą

KAT łaskawie podpisał 190/5

dziwne, miał czekać przecież na wyjebkę Butlera

niesamowicie bohaterska postawa, poświęcił własny interes dla dobra organizacji

wzruszyłem się ash

<muzyczka z Benny Hilla>

#niematakiejdrugiej[/font][/color][/background]

Ja nie chcę biec pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę...

#26 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 6570 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 11:21

Dokładnie, dla potwierdzenia moich słów, wrzucę 5 ostatnich postów użytkownika LBS (bez linków, bo to nie twórzczość własna), 7 lat na forum, kilka tysięcy wpisów

nie wiedziałem fluber, że jesteś aż takim kasztanem i to przy niedzieli

miszczowska ekspretyza Watsonie, a fragment o tym, że linki, to nie twórczość własna, rozjebał mnie kompletnie

brak mi słów i to może nawet i lepiej

#27 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9779 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 13:07

*
Popularny

nie wiedziałem fluber, że jesteś aż takim kasztanem i to przy niedzieli

miszczowska ekspretyza Watsonie, a fragment o tym, że linki, to nie twórczość własna, rozjebał mnie kompletnie

brak mi słów i to może nawet i lepiej

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k**** łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz kurwom na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz 
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozpierdolą więc musisz upi*****ić nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom ch**a starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wpi****lenie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ
hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

#28 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 3021 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:21

Pozdro dla kumatych !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych