Skocz do zawartości

Czy dzieci nie mają prawa pisać na forum?


Mentor

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy był kiedyś dzieciakiem, jeżeli choćby co dziesiąty zajarany NBA wyrośnie na ogarniętego fana to ciągle warto.

 

oczywiście, że każdy był kiedyś dzieckiem, ale nie każdy tak jak wielu dzisiaj od razu wjeżdża na pełnej zgrywać mądrale

 

pozytywnych przykładów jest trochę jak Bast, BC czy Jasiek, nie wiem jak stary jest BMF, ale zakładam, że też się łapie

 

niestety to raczej wyjątki, bo żeby osiągnąć taki poziom wtajemniczenia trzeba jednak włożyć w to trochę więcej niż się niektórym wydaje i oczywiście proszę ten apel traktować z przymrużeniem oka, większości i tak nie starcza zapału i szybko się im to (na szczęście) nudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro przestań zrzędzić.

 

Normalnie jesteśmy creme of the creme społeczeństwa, poświęciliśmy setki dni swojego życia na zgłębianie tajników tego jak grupa  wyrośniętych czarnoskórych mężczyzn biega i skacze za pomarańczowo piłko, dzieciaki won stąd!   tu się na poważne tematy dyskutuje

LOL 

 

tenor2237ed05a187e395.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro przestań zrzędzić.

 

ktoś musi, gdy za rok-dwa co drugiego posta nie będzie dało się czytać, to może wspomnicie LBSa marudę

 

te forum jeszcze do niedawna było czymś unikatowym na naszym podwórku, może nie śledzisz reszty tego tortu, więc Cię to nie obchodzi

 

ja śledzę i nie jest dobrze, dlatego tak mi zależy aby chociaż tutaj ta "zaraza" nie dotarła, nie jest to może coś czym powinienem się w życiu przejmować, ale no cóż, nic na to już nie poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś musi, gdy za rok-dwa co drugiego posta nie będzie dało się czytać, to może wspomnicie LBSa marudę

 

te forum jeszcze do niedawna było czymś unikatowym na naszym podwórku, może nie śledzisz reszty tego tortu, więc Cię to nie obchodzi

 

ja śledzę i nie jest dobrze, dlatego tak mi zależy aby chociaż tutaj ta "zaraza" nie dotarła, nie jest to może coś czym powinienem się w życiu przejmować, ale no cóż, nic na to już nie poradzę

Jak dla mnie wiekszym problemem forum nie sa mlodzi i nowi uzytkownicy, a starzy którzy swoj foruming sprowadzili do wysmiewania innych opinii memami i zbierania lajków, ewentualnie pocisniecia Lakers.

 

Ale ogolnie kumam twoj punkt widzenia, tylko ze od kogo ci ewentualni nowi maja sie uczyc, jak coraz mniej tu dyskusji sensownych, a wiecej przepychanek.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wiekszym problemem forum nie sa mlodzi i nowi uzytkownicy, a starzy którzy swoj foruming sprowadzili do wysmiewania innych opinii memami i zbierania lajków, ewentualnie pocisniecia Lakers.

 

Ale ogolnie kumam twoj punkt widzenia, tylko ze od kogo ci ewentualni nowi maja sie uczyc, jak coraz mniej tu dyskusji sensownych, a wiecej przepychanek.

Oj tam oj tam, pociśnięcie Lakers zawsze jest mile widziane ;)

.. chociaż w sumie to teraz mój ulubiony team na zachodzie po dołączeniu tam Mikea B. i jego sidekickea LeBrona ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie kumam twoj punkt widzenia, tylko ze od kogo ci ewentualni nowi maja sie uczyc, jak coraz mniej tu dyskusji sensownych, a wiecej przepychanek.

 

wiesz, na swoim przykładzie może Ci wytłumaczę:

 

e-basket  zacząłem śledzić gdzieś w okolicach 06 - 08, gdy poczytałem co tam wypisują przykładowi Bast z lorakiem, to złapałem się za głowę i pomyślałem "o czym oni w ogóle piszą i po co im te wszystkie cyfry, naprawdę to jest potrzebne by rozmawiać o koszu?" Sam na e-baskecie nie pisałem, dopiero w 2011 założyłem tutaj konto, nie pamiętam po co, bo tak naprawdę zacząłem pisać dopiero od początku 2013, do czego zmierzam? zajęło mi bardzo dużo czasu aby się przemóc i uwierzyć, że jestem w stanie się tutaj udzielać, ale nie tylko po to by być, ale wnosić coś konkretnego swoimi wpisami i to pomimo faktu, że jestem stary dziad (rocznik Lebrona) i NBA na poziomie świadomym śledzę od 95 roku

 

dzisiejsze dzieciaki myślą, że wszystko im się należy z klucza, będą przez 3 miesiące pisać nic niewnoszące gównoposty, bo przecież mogą i ok, taka jest prawda, ale mi nie musi się to podobać, bo widzę co się dzieje nie tylko w necie, ale i w innych dziedzinach życia np. w szkołach gdzie totalnie zanika coś takiego jak szacunek do nauczyciela czy ogólnie pojęta kultura osobista, w moich czasach nie do pomyślenia i taka osoba byłaby przez resztę piętnowana

 

to nie jest fajne, to mnie strasznie frustruje, bo nie jestem tak wychowany, pomimo, że przecież samemu zdarza mi się pisać nie na temat czy komentować posty memami, pewne rzeczy się od tego młodszego pokolenia przyjmuje i to jest naturalne, szkoda, że oni jako całość niewiele starają się przejmować od nas, polecam dołączyć do grup dyskusyjnych na FB i sprawdzić co się tam odtryniala, bardzo bym nie chciał aby ta fala nas tutaj zalała,choć zdaje sobie sprawę, że nie mam na to żadnego wpływu, mogę jedynie od czasu do czasu rzucić mniej lub bardziej ironicznym wpisem, co też zrobiłem

 

mam nadzieje, że wyjaśniłem sprawę, nie mam naprawdę przyjemności w jechaniu po młodzieży, ale czasami brakuje mi już nerwów, bo ile można wrzucać ludzi na ignora?

 

pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zeszlismy z tematu MB

ja tez dolacze swoje 3gr

tez jestem rocznikiem brona i nie rozumiem, jak mozna sledzic jakies forum przez x czasu i nie czuc sie na silach, by cos napisac. serio? przeciez to nie jest forum o fizyce, tu wiekszosc wpisow dotyczy prostych rzeczy, jak gracz X zagral fajnie albo niefajnie... ja w cyferki sie nie bawie, jak temat na nie schodzi to odpuszczam, bo tej takie multum statow i cyferek, ze znajdz mi czlowieka a ja znajde na niego stat/cyfre. to sie w ogole mija z celem. dlatego jak ktos chce sie bawic w cyferki, prosze bardzo ale beze mnie.swoja droga uwielbiam, jak niektorzy sie za te cyfry zabijaja, kazdy madrzejszy ale zeby wpasc na genialny pomysl i stworzyc temat, ktory opisze sposob dzialania danej liczby/statu, to juz nie ma:D

 

na e-b zaczalem pisac gdzies w okolicach 2005? 2006?

pamietam, ze tam gdzie byly gwiazdy, byli i hejterzy. hejterzy byli sa i beda jednak mam wrazenie, ze kiedys mniej sobie pozwalali. cisniecie po lakers dla mnie osobiscie, jako fana tej ekipy, jest mocno irytujace. sam przez tych kilkanascie lat zawsze skupialem sie na kibicowaniu, mniej na hejtowaniu dlatego, jak widze enty post jakiejs osoby w temacie o lakers i juz wiem jaka bedzie jego tresc.... odpuszczam, ile mozna.

 

a tak swoja droga, fajnie byloby poznac niektorych osobnikow w realu. mam wrazenie, ze czesc userow to zakompleksieni goscie, ktorzy poza klawiatura niewiele innego w zyciu robia, stad to hejterstwo. na forum mocni w gebie a w realu... sami wiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiesz może jakbym był kibicem Lakers to chwilę po 3peacie byłoby mi łatwiej się przemóc i pisać, ale swoją przynależność klubową ogarnąłem dużo pózniej

 

wszystko ma  dwie strony, Cb frustrują docinki na Lakers mnie wpieniają wpisy jak te przed chwilą w temacie LAL, śledzę też Twojego TT i generalnie o ile mam spory szacun za kwestie koszulek, to już Twoje uwielbienie do absolutnie wszystkich młodych zawodników jezioranów sprawia, że chce się wymiotować tęczą ;]

 

oczywiście te wszystkie animozje są imo niegrozne, ostatecznie myślę, że byśmy się dogadali przy butelce Bianco jak RappaR z Jaśkiem, zloty też były, ale jakoś żaden fan Lakers nie chciał do nas dołączyć i powiedzieć nam w twarz żeśmy nieudacznicy i hejterzy

 

o ile tych szpilek w stronę LAL jest jak zawsze sporo, to też wydaje mi się, że jako fanbejs często ostro przereagowujecie i strasznie łatwo dajecie się sprowokować

 

tak z innej beczki - czemu fani Lakers nie mają własnego zlotu? może macie? bo wiecie, moglibyście np. "prawie się otrzeć" o nie wiem... Antoine Walkera?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

To o czym piszesz na naszym forum jest chorobą uzytkowników z kilkuletnim doświadczeniem i kilkoma tysiącami wpisów

 

To oni tworzą głównie jednozdaniówki i to oni wrzucają memy i to ich dyskusja sprowadza sie do wyśmiewania innych zamiast prezentowania swojego stanowiska

 

Więc nie widze powodów do piętnowania młodzieży - każdy użytkownik jest wartościowy


A co do samego pomysłu na magazyn to ja tego nie widzę..

 

Czasy drukowanych gazet odchodzą w niepamięć.. Większość tytułów przechodzi kryzys. Coraz więcej amerykańskich gazet przechodzi na płatną subsrkypcje w internecie. Zwalnia dziennikarzy. U nas się dzieje podobnie

 

Takie dedykowane miesięczniki mają sens dla piłki nożnej żużla może siatkówki. Bo tam mamy ogromną rzeszę kibiców

 

Koszykówkę jak pokazywałem ogląda kilka kilkanaście tysięcy ludzi w Canal +. To jest niżej niż piłkę ręczną ...To nie jest rynek na własną gazetę o czym przekonał się chocby Górny z MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

To o czym piszesz na naszym forum jest chorobą uzytkowników z kilkuletnim doświadczeniem i kilkoma tysiącami wpisów

 

To oni tworzą głównie jednozdaniówki i to oni wrzucają memy i to ich dyskusja sprowadza sie do wyśmiewania innych zamiast prezentowania swojego stanowiska

 

niech zgadnę, mowa o "grupie wzajemnej adoracji", nieokrzesanych aspołecznych półchamów zjednoczonych podczas pewnego zlotu? :D

 

naprawdę to już podpada po obsesje, może jakaś terapia by pomogła?

 

 

Więc nie widze powodów do piętnowania młodzieży - każdy użytkownik jest wartościowy

 

nie, nie jest

 

masz jakieś profity z kliknięć, że piszesz takie bzdury? bo to naprawdę zastanawiające dlaczego raz bierzesz pod skrzydła jednego z największych trolli,a  jednocześnie szkalujesz grupę szanowanych powszechnie userów (o sobie nie piszę, bo nie chciałbym być dla nikogo wzorem) wytykając im jednozdaniowce i sianie popłochu 

 

double standards level  hard, ale to już w sumie taka tradycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes paranoikiem bo naprawdę nie mam pojęcia o czym piszesz

 

Jeśli chodzi ci o Airballa to nie zauważyłem by ktoś podchodził pod mój opis.. Ba ja nawet nie wiem czemu ich nazywasz  chamami ale to już zostawiam Twojemu sumieniu

 

Naprawdę masz ewidentnie problem sam ze sobą. Wyzywając mnie o podwójne standardy bez dowodów i co ważniejsze bez sensu --niestety nie odpowiadam za to co ci siedzi w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes paranoikiem bo naprawdę nie mam pojęcia o czym piszesz

 

Jeśli chodzi ci o Airballa to nie zauważyłem by ktoś podchodził pod mój opis.. Ba ja nawet nie wiem czemu ich nazywasz  chamami ale to już zostawiam Twojemu sumieniu

 

Naprawdę masz ewidentnie problem sam ze sobą. Wyzywając mnie o podwójne standardy bez dowodów i co ważniejsze bez sensu --niestety nie odpowiadam za to co ci siedzi w głowie

 

oczywiście nikt nie podchodził pod Twój opis, a fragment o userach z jednozdaniowcami nie dotyczy w sumie  nikogo, ot tak sobie napisałeś

 

mówię tylko za siebie i już raz to pisałem - wszyscy wiemy skąd się wziął ten cały konflikt i możesz sobie udawać, że nie wiesz o co chodzi, nie moja wina, że na forum zgrywasz dobrego Wujka i wygodniej jest robić ze mnie paranoika, niestety kupa na dywanie została i nikt jej nie sprzątnął

 

miłej nocki

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam nie odpowiadam za paranoje w Twojej głowie. Przeprowadzasz jakiś atak na młodzież. Teraz na mnie

 

Naprawdę nikt z osób, które wspomniałeś nie podpada pod ten opis. To dotyczy całkowicie innych osób. I nawet nie chodzi o te jednozdaniowce a samo notoryczne stawianie sie w kontrze i wyśmiewaniu opinii innych

 

Więc następnym razem jak mi zarzucasz szkalowanie albo że kogoś nazywam chamem to podaj jakiś konkretny wpis na to

 

A co by nie zaśmiecać tego wątku przerzuce go w inne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam nie odpowiadam za paranoje w Twojej głowie. Przeprowadzasz jakiś atak na młodzież. Teraz na mnie

 

chyba nie zrozumiałeś, ale jesteś ostatnią osobą, która mnie będzie umoralniać czy ustawiać, Twoje zdanie nt. mojej kondycji psychicznej lata mi koła wacka, żeby nie powiedzieć, że nią otwarcie gardzę

 

swoje stanowisko nt. młodzieży na forum wyjaśniłem w dłuższym poście, zaznaczając, że generalnie mam świadomość tego, że nic z tym i tak nie zrobię i że nie zabraniam nikomu tutaj pisać czy się rejestrować, takie to właśnie szkalowanie

 

 

Więc następnym razem jak mi zarzucasz szkalowanie albo że kogoś nazywam chamem to podaj jakiś konkretny wpis na to

 

nigdzie nie napisałem, że nazywasz kogoś chamem, to jak potrafisz manipulować i czyścić sobie grunt pod swoją tezę wie tu każdy, najlepiej w ogóle nic do mnie nie pisz, to nie będę się denerwować, bo generalnie te przepychanki zapewne gówno tu wszystkich obchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.