Skocz do zawartości

Czy dzieci nie mają prawa pisać na forum?


Mentor

Rekomendowane odpowiedzi

na e-b zaczalem pisac gdzies w okolicach 2005? 2006?

pamietam, ze tam gdzie byly gwiazdy, byli i hejterzy. hejterzy byli sa i beda jednak mam wrazenie, ze kiedys mniej sobie pozwalali. cisniecie po lakers dla mnie osobiscie, jako fana tej ekipy, jest mocno irytujace. sam przez tych kilkanascie lat zawsze skupialem sie na kibicowaniu, mniej na hejtowaniu dlatego, jak widze enty post jakiejs osoby w temacie o lakers i juz wiem jaka bedzie jego tresc.... odpuszczam, ile mozna.

Wzruszyłem się. Gdybym nie czytał Twoich postów o Lebronie, to bym Ci nawet uwierzył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, na swoim przykładzie może Ci wytłumaczę:

 

e-basket  zacząłem śledzić gdzieś w okolicach 06 - 08, gdy poczytałem co tam wypisują przykładowi Bast z lorakiem, to złapałem się za głowę i pomyślałem "o czym oni w ogóle piszą i po co im te wszystkie cyfry, naprawdę to jest potrzebne by rozmawiać o koszu?" Sam na e-baskecie nie pisałem, dopiero w 2011 założyłem tutaj konto, nie pamiętam po co, bo tak naprawdę zacząłem pisać dopiero od początku 2013, do czego zmierzam? zajęło mi bardzo dużo czasu aby się przemóc i uwierzyć, że jestem w stanie się tutaj udzielać, ale nie tylko po to by być, ale wnosić coś konkretnego swoimi wpisami i to pomimo faktu, że jestem stary dziad (rocznik Lebrona) i NBA na poziomie świadomym śledzę od 95 roku

 

dzisiejsze dzieciaki myślą, że wszystko im się należy z klucza, będą przez 3 miesiące pisać nic niewnoszące gównoposty, bo przecież mogą i ok, taka jest prawda, ale mi nie musi się to podobać, bo widzę co się dzieje nie tylko w necie, ale i w innych dziedzinach życia np. w szkołach gdzie totalnie zanika coś takiego jak szacunek do nauczyciela czy ogólnie pojęta kultura osobista, w moich czasach nie do pomyślenia i taka osoba byłaby przez resztę piętnowana

Dopiero do tego dotarłem, ten wpis to jest kwintesencja tego, co nazywamy we współczesnym świecie "byciem Januszem", "kiedyś to było" itd. :smile: Zapomniał wół jak cielęciem był. Nowi użytkownicy potrzebują czasu, by odnaleźć się w forumowej rzeczywistości, ale nie ma co z tego powodu marudzić, jak to spada poziom, jak ich posty są krótkie i nic nie wnoszą. Tak naprawdę to podpisuję się pod tym, co napisał ely3:

 

@LBS

 

To o czym piszesz na naszym forum jest chorobą uzytkowników z kilkuletnim doświadczeniem i kilkoma tysiącami wpisów

Dokładnie, dla potwierdzenia moich słów, wrzucę 5 ostatnich postów użytkownika LBS (bez linków, bo to nie twórzczość własna), 7 lat na forum, kilka tysięcy wpisów:

 

polecam zaparzyć herbatkę, niesamowita lektura o przyszłym superteamie ;)

 

podziękowania dla c_m

nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc kup pokrzepieniu serc !

 

Thomas powinien występować w czapce błazna, a oni mu jeszcze płacą

KAT łaskawie podpisał 190/5

 

dziwne, miał czekać przecież na wyjebkę Butlera

niesamowicie bohaterska postawa, poświęcił własny interes dla dobra organizacji

 

wzruszyłem się ash

 

 

<muzyczka z Benny Hilla>

#niematakiejdrugiej[/font][/color][/background]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla potwierdzenia moich słów, wrzucę 5 ostatnich postów użytkownika LBS (bez linków, bo to nie twórzczość własna), 7 lat na forum, kilka tysięcy wpisów

 

nie wiedziałem fluber, że jesteś aż takim kasztanem i to przy niedzieli

 

miszczowska ekspretyza Watsonie, a fragment o tym, że linki, to nie twórczość własna, rozjebał mnie kompletnie

 

brak mi słów i to może nawet i lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.