Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga IV Texas


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

16. Czy wszystkie wymiany miedzy GMami będą akceptowane?

Po zaakceptowaniu na Yahoo każda wymiana poddawana jest pod ocenę pozostałych GMow. Robi się po to by uniknąć kontrowersji gdy jeden gracz oddaje drugiemu np gwiazdę za leszcza co nie ma żadnego sensu i mogłoby sztucznie zepsuć tabelę ligi.

W praktyce wygląda to tak, że jeśli określona liczba menadżerów (30% z wszystkich grających) postawi JAWNE veto [w formie posta na forum Yahoo] - transfer automatycznie jest anulowany przez komisarza danej ligi [albo poprzez zablokowanie wiszącej wymiany albo poprzez edytowanie składów]. Na postawienie veta będzie czas przez 48 godziny [liczone od ok. 9-10 rano następnego dnia po zaakceptowaniu] i każdy we własnym zakresie podejmuje decyzję czy wymiana jest podejrzana czy można zrozumieć gdzie obie strony w tym widzą swój potencjalny zysk.
Uwaga techniczna: zeby wprowadzic w/w nowa zasade od sezonu 2017/18 ustawienie ligowe na Yahoo musi byc "Trades reviewed by Commissioner" zamiast dotychczasowego "Votes (all league managers)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie JamJack potwierdził, że gra, tylko mu wypadły inne obowiązki w terminie draftu

sonic, matvez i jamjack jesli sie nie myle

To lipa, zawsze mi przykro z tego powodu, dopytam co tu sie stalo.

Mam dobra wiadomosc!

Cala trojka sie odezwala po drafcie i potwierdzila dalsza gre, wiec przynajmniej na razie nie jest to typowe olanie/znikniecie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobra wiadomosc!

 

Rozumiem, że do Ciebie - bo do nas nie ;-)

 

Jak juz pytasz to np tutaj, nie jestem z podlasia ale tutaj chyba chciales uzyc "dla Ciebie, bo dla nas nie"? :D

 

 

No niestety, trzy boty, choć to czas przed wyborczy i powinny mieć inne zadania niż liga FB.

 

tego tez np nie rozumialem, ale teraz przeczytalem ponownie i FB to nie facebook a fantasy basketball? :P 

wtedy ma w sumie sens, nawet smieszne :-) 

 

Moze przesadzilem, w kazdym razie szanuje araggorna za to ze juz 2 trejdy klepnal :) wiem juz komu bede spamowal ofertami caly sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, generalniemamy jeszcze sezon ogórkowy, więc mniejsza liczba tematów związanych z NBA, to można poprzekomarzać się na tematy "oboczne".
Masz rację, że powinienem cytować wypowiedź do której odnosi się komentarz i w tedy kontekst jest jaśniejszy, mój błąd ;-)
 

wiLQ, dnia 10 Paź 2018 - 11:19, napisał: snapback.png

Mam dobra wiadomosc!

 

jakubo1313, dnia 10 Paź 2018 - 13:00, napisał: snapback.png

Rozumiem, że do Ciebie - bo do nas nie ;-)

 

Jak juz pytasz to np tutaj, nie jestem z podlasia ale tutaj chyba chciales uzyc "dla Ciebie, bo dla nas nie"? :grin:

 

Zdanie "Rozumiem, że do Ciebie - bo do nas nie ;-)" nie odnosiło się do zdania wiLQa że jednak będą grali, ale do tego, że nie pojawili się na drafcie, a odezwali się dopiero po "monicie wiLQa" do Niego, nie do Nas. Każdemu może coś wypaść w danym terminie, ale jak się umawiasz i nie pojawiasz się, do możnaby skrobnąć zdanie do pozostałych, choćby z informacją, że dalej grasz;-)

Więc, "do Ciebie", a nie jak sugerujesz "dla Ciebie", bo wynika to z kontekstu, który faktycznie mógł być nie do złapnia.

 

 

Cytat

No niestety, trzy boty, choć to czas przed wyborczy i powinny mieć inne zadania niż liga FB.

 

tego tez np nie rozumialem, ale teraz przeczytalem ponownie i FB to nie facebook a fantasy basketball? :tongue: 
wtedy ma w sumie sens, nawet smieszne :-)

 

Tak, zdecydowanie chodziło o Fantasy Basketball i informacje o wykorzystaniu botów do oczerniania kandydatów w wyborach ;-)

 

 

Edytowane przez jakubo1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej, Mamy dwie propozycje wymian

1.   D. Saric Phi - PF,C (Gang słodziaków) za

    P. Beverley LAC - PG,SG  (DZIEN DOBRY)
 
 
2.

E. Kanter NY - C i  S. Ibaka Tor - PF,C (Gang słodziaków) za

 
K. Lowry Tor - PG i B. Bogdanovic Ind - SG,S (Los Pollos Hermanos)
 
Czy ktoś zgłasza protest?

 

Witek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgłaszam sprzeciwów, choć mogłem kogoś lepszego niż Bogdanović wyciągnąć. Nie myślałem, ze tak łatwo pójdzie ;).

W kazdym razie ściągnąłem gracza ~30mln za dwóch o wartości 11mln. Może być :)

 

Ja wszystkie posty zrozumiałem tak jak Komisarz miał w zamyśle :) żart o botach również:)

 

Czekam na oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgłaszam sprzeciwów, choć mogłem kogoś lepszego niż Bogdanović wyciągnąć. Nie myślałem, ze tak łatwo pójdzie ;).

W kazdym razie ściągnąłem gracza ~30mln za dwóch o wartości 11mln. Może być :smile:

 

Ja wszystkie posty zrozumiałem tak jak Komisarz miał w zamyśle :smile: żart o botach również :smile:

 

Czekam na oferty ;)

I takie podejście mi się podoba, i takich graczy należy chwalić ;-)

Komisarz Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj araggorn jakas propozycje wymiany, bo juz mi sie nudzi :smile:

Poczekam na początek ligi :)

 

Miałem dziś draft wężyk w 20osobowej lidze i się troszkę zmachałem.

 

(8) LeBron James SF,PF 2. (33) Bradley Beal SG 3. (48) Myles Turner PF,C 4. (73) Nicolas Batum SG,SF 5. (88) Dewayne Dedmon C 6. (113) Patrick Beverley PG,SG 7. (128) Trevor Ariza SG,SF 8. (153) Taj Gibson PF,C 9. (168) Collin Sexton PG 10. (193) Kyle O'Quinn PF,C 11. (208) Courtney Lee SG,SF 12. (233) Wilson Chandler SG,SF 13. (248) Zach Randolph

PF,C

 

 

 

Skomponowałem taki squad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.