Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV New York w sezonie 2018/19.

Po losowaniu wsrod zapisanych kto uzupelni lige rownolegla w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

 

Wojownicza Truskawka;8 [komisz] - Wojownicze Truskawki

Szulim;7

bartek;2 - Betonowe Banany

Scrat;2 - Mighty Squirrels

Radden;2 - Radd3n's Squad

Qsin;1 / Jakub - Qsin Team

picobello;1 - Kokosynapalmach

Szuwar;1 - Szuwar's Team

wilson44;1 - wilson44

24kobe8;0 - Jeziorowcy

Boberek00;0 - BigPer's Boss Team

Franek_32;0

Qcin_69;0 - Wielkie Kloce Jazz

polishllama69;0 - polishllama69

 

W sumie 14 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Co wazne to przez uzupelnienia luk wyzej moze to byc wiecej miejsc, wiec warto walczyc do konca nawet w srodku tabeli [w tym sezonie awansowaly nawet osoby z 8 miejsca].

 

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest Wojownicza Truskawka bo jest weteranem, ktory szybko odpisal na PMa i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

 

Termin draftu: 12.10. o 21

 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/52256

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze chodzi o samo przestawianie rotacji, FA raczej nie ma obowiązku pobierać raz w miesiącu.

 

Tez tak mysle, ale sie upewniam :)

 

 

Jakby co to moja drużyna nazywa sie tak samo jak mój nick (wilson44), więc jak ktoś będzie chciał handlować ze mną to nie powinien się pomylić :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Widzę, że na yahoo już 7drużyn dołączyło. Czekamy na resztę. Będąc komisarzem, postaram się mocno nie ingerować w rozgrywki. Będę jednak na straży sprawiedliwych wymian, w razie vet lub zastrzeżeń, proszę śmiało pisać. Będę też pisać, jeżeli zauważę, że ktoś po prostu nie gra i jest zagrożony wykluczeniem. Po przekroczeniu limitu wyznaczonego powyżej przez wiLQa, nie będzie możliwa kontynuacja gry w danym sezonie.

NBA rusza 17 października.

Proponuję zrobić draft w któryś dzień między 11-14 października do dogadania dokładnie kiedy - 21:00 jest idealna.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami.

 

Wojownicza Truskawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją"

co się rozumie przez ten zapis "zmiany w skladzie"?

 

Myśle ze chodzi o samo przestawianie rotacji, FA raczej nie ma obowiązku pobierać raz w miesiącu.

Dokladnie tak.

Przestawienie kogos z lawki do rotacji [lub w druga strone] sie liczy jako "zmiana w skladzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę - gram w ligi od wielu lat, nigdy nie było sytuacji żeby pasowao każdemu ale jednak jeden dzień w roku chyba da się zorganizować wolny  :smile:

 

Przesunięcie w pracy, zastępstwo, opiekunka do dziecka - uwierzcie mi że da się radę to zrobić  :smile:

 

Ja podczas jesieni mam pracę 7 dni w tygodniu i najwięcej w godzinach 15 - 23 , ale wiem że dam radę się dopasować pod dowolny dzien dla większości bo draft jest tylko raz, i jeden dzień nie zbawi  :smile:

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę najwięcej osób opowiedziało się za 12 października. Reszta wiec musi się dostosować. Jak tyle problemów jest z obecnością przy drafcie, to już ja widzę, jak będzie w sezonie, gdzie decyzje trzeba będzie podejmować codziennie, aby liczyć się w grze. Jest jeszcze 12 dni do daty draftu. Wierzę, że się uda.

 

PROSZĘ ZORGANIZOWAĆ SIĘ NA DRAFT 12.10.2018 PIĄTEK GODZINA 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.