Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat wygląda na to, że powstał bo albo autor jest Ekscentrykiem albo dostał przelew z samej siedziby Coca Coli

 

Nie jest dobrze w zespole gdzie po zdaniu "oddano 10 graczy" lista nabytków zaczyna się od nazwisk Carter Len i Lin.

Po tym jak sobie przypomnę że trener Bud nie jest już w Stanie gdzie kolor czarny jest czarniejszy a jedynym pomysłem na sukces jest zamiana gracza #2 na #6 to mam wątpliwości czy czytam o NBA czy o nowym projekcie D-League

 

niestety po czasach gdzie 4 graczy równocześnie było na parkiecie ASG jesteśmy w czasach gdzie nikt na razie tego nie zrobi choć Trea & John mogą pograć ładnie dając okazję do ostatniej Paczki Kanadyjskiego Powietrza.

 

ta ekipa jest jak Len po prostu. nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus tematu Hawks jest taki, że wiem o tym, że Vince jeszcze gra i gdzie gra :) 

 

Drużyna maksymalnie bezpłciowa. Jedyna szansa to świetne wybory w draftach 2019 i 2020, chociaż tym draftem pokazali, że i mocnego tanku mogą dobrze nie wykorzystać. Zobaczymy. 

 

Collins i Bembry to moi ludzie w Atlancie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymizmu Ignaś. Może nie będzie tak źle. A jak będzie to niech sprzedają to w cholerę jasną i przenoszą do Seattle.

 

W sumie bym się nie obraził :smile:.

 

w czasach gdy spurs z parą Gwiazd są krytykowani za złe zestawienie składu muszą szukać optymizmu to pisząc tak grzecznie i bez epitetów o Hawks  chyba ten optymizm znalazłem i dałej go na maksa w tym temacie więc powinno być:

 

" jeszcze więcej optymizmu bo już jest optymistycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasach gdy spurs z parą Gwiazd są krytykowani za złe zestawienie składu muszą szukać optymizmu to pisząc tak grzecznie i bez epitetów o Hawks  chyba ten optymizm znalazłem i dałej go na maksa w tym temacie więc powinno być:

 

" jeszcze więcej optymizmu bo już jest optymistycznie"

 

Tyle że Spurs przyzwyczaili nas do pewnego poziomu. Jak by taki DeMar i LMA byli w Hawks to była by dyskusja czy będzie HCA, czy nie bo PO to na pewno.

 

Hawks mogą siłą rzeczy przejść bardzo sprawnie przez przebudowę i znów rozpocząć passę regularnego meldowania się do playoffs. Trae jest ciekawy. Zdecydowanie ciekawszy nich i zeszłoroczne wybory. Zobaczymy też co z tego Huertera wyrośnie bo January nie bez powodu ma go w beGM i choć by dlatego warto go obserwować bo będzie albo beka albo podziw level 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Hawks najciekawsze będzie to czy Trae będzie lepszym zawodnikiem niż Luka. A odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka lat. Czyli nadal farba!

farba, taka do malowania sufitu, bez polysku.

Obejrze z ciekawosci z cavs bo chce zobaczyc tego huertera - tak jak mowilem, klepalem raz z nim w podworkowym koszu w waszyngtonie na tle innych pionkow z okolicy i to nie ma bata byc dobry zawodnik (okiem smudy, zawodnik wchodzacy po sch9dach). Chyba ze on lewa reka z nami gral, but still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za wuj. Wyedytowałem post na telefonie o się pokasowały linki na yt.

 

Memento Ty praktyki u Ignazza bierzesz z pisowni?

nie, tylko klawiatura na telefonie

No co za wuj. Wyedytowałem post na telefonie o się pokasowały linki na yt.

 

Memento Ty praktyki u Ignazza bierzesz z pisowni?

nie, tylko klawiatura na telefonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kyle Korver, z czego i Jeff i Kyle nie powinni się w tym ASG znaleźć. Trafili tam za mega wynik Atlanty, no i trenerem był Bud. Co do Milwaukee to Giannis i Middleton zagrają w ASG w tym sezonie. Wiem, że Khris nie jest medialny, ale jak Bukcs będą w czołówce (a będą) to nie ma innej opcji. edit - akurat pisałem posta i Przemek mnie uprzedził, whateva. Wydźwięk ten sam. :D

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Korver, z czego i Jeff i Kyle nie powinni się w tym ASG znaleźć. Trafili tam za mega wynik Atlanty, no i trenerem był Bud. Co do Milwaukee to Giannis i Middleton zagrają w ASG w tym sezonie. Wiem, że Khris nie jest medialny, ale jak Bukcs będą w czołówce (a będą) to nie ma innej opcji. edit - akurat pisałem posta i Przemek mnie uprzedził, whateva. Wydźwięk ten sam. :grin:

Korver bardziej na to ASG zasługiwał niż Horford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.