Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2018/19


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Im by się przydał jakiś dobry rim protector, już w tym offseason będzie można tanio podpisać Noela (wątpię by chciał zostać z OKC po tym co gra w tym sezonie). John chyba nie jest dobrym obrońcą, więc ktoś kto będzie generałem defensywy jest potrzebny. Mają już Kevina, jest Prince, więc przyszłość wygląda fajnie. Nie mam pojęcia kogo powinni zgarnąć w drafcie, ale każdy się z nimi fituje tak czy siak.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im by się przydał jakiś dobry rim protector, już w tym offseason będzie można tanio podpisać Noela (wątpię by chciał zostać z OKC po tym co gra w tym sezonie). John chyba nie jest dobrym obrońcą, więc ktoś kto będzie generałem defensywy jest potrzebny. Mają już Kevina, jest Prince, więc przyszłość wygląda fajnie. Nie mam pojęcia kogo powinni zgarnąć w drafcie, ale każdy się z nimi fituje tak czy siak.    

 

Prince'a to za chwilę tam nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Trae chyba faktycznie się ogarnął.Kolejny świetny mecz i może Doncic to jednak tier wyżej,ale jak tak dalej będzie grał to ta wymiana nie będzie wypominana Hawks przez wieki.John Collins klasa i mimo że nadal ma sporo do poprawy przede wszystkim w defensywie to rozwój i cyferki robią naprawdę dobre wrażenie.Zawsze jak go oglądam to nie wiem jak oni go zmierzyli za cholerę nie ma tych 6,10 no chyba że te wąskie ramiona tak zmieniają rzeczywistość.W czerwcu Zion w nagrodę za ambitną grę i walkę o każdy win i można atakować PO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Trae chyba faktycznie się ogarnął.Kolejny świetny mecz i może Doncic to jednak tier wyżej,ale jak tak dalej będzie grał to ta wymiana nie będzie wypominana Hawks przez wieki.John Collins klasa i mimo że nadal ma sporo do poprawy przede wszystkim w defensywie to rozwój i cyferki robią naprawdę dobre wrażenie.Zawsze jak go oglądam to nie wiem jak oni go zmierzyli za cholerę nie ma tych 6,10 no chyba że te wąskie ramiona tak zmieniają rzeczywistość.W czerwcu Zion w nagrodę za ambitną grę i walkę o każdy win i można atakować PO .

 

oni będą mieli kupę hajsu do wydanie i ciekawe, czy taki Middleton albo inny Boogie rozważyliby jakąś potężną i lekko przepłaconą ofertę od nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

He he he: aż przypomniał mi się rubaszny żart:

- Widziałeś córkę Stevie'ego Wondera? 

- Nie? On też nie! 

 

Dla ludzi nie lubiących czarnego humoru: utwór w ramach zadośćuczynienia: 

 

 

ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOXANNE <3 

 

A poza tym: Atlanta wyjdzie na ludzi szybciej niż się niektórzy spodziewają. Już w grudniu o tym pisałem jak cuś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś milion osób już o tym pisało :smile:

ale on już w grudniu :P:) przyszłość rysuje się w niezłych barwach, ale ten ich trening rzutowy to jest coś niesamowitego, nie wiem kto to tam za to odpowiada, czy ten Jent czy jeszcze ktoś inny, ale u nich nawet Gob by się nauczył trafiać, Dedmond 6 sezonów jedna próba, ostatni koleś którego można by podejrzewać o dobry dystans, drewniany rols do walki pod koszem, 2 sezony w Hawks już chyba przeszło 120 trójek trafionych, z Lenem to samo, po prostu obłęd, ilu oni kolesiom mogliby kariery naprostować, taki Wall, Ball czy choćby Ex :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Collins ost gra na wyższym poziomie. Ciekawostka:

https://twitter.com/hoopshype/status/1105070542594310146?s=19

 

on od poczatku mial fajne wejscie w lidze i bylo widac, ze bedzie dobrym zawodnikiem. bardziej mnie ciekawi, jaki scouting mialy druzyny wybierajac z pikiem 10-18 w 2017, serio. Prawie wszyscy wpierdolili sie college "marki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.