Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 2018/2019 czy nadchodzi ich czas?


Gość eF.

Rekomendowane odpowiedzi

kadra na sezon 2018/2019

PG - Eric Bledsoe, Matthew Dellavedova, Tim Frazier

SG - Malcolm Brogdon, Donte DiVincenzo, Pat Connaughton

SF - Khris Middleton, Tony Snell, Sterling Brown

PF - Giannis Antetokounmpo, Ersan Ilyasova, John Henson

C - Brook Lopez, Thon Maker, Christian Wood

+ na obecną chwilę są w niej także

Trevon Duval, Jaylen Morris, Dj Wilson. (tutaj ktoś wyleci z kadry albo do niej wejdzie)

 

Mike Budenholzer objął stery i jest to najlepszy możliwy wybór. Pokazał co potrafi w Atlancie gdzie dotarł do finału konferencji i zrobił 60W. Widać, że to trener z pomysłem na drużynę (szkoła Pop'a) i Bucks mogą tylko na tym skorzystać. Mam wrażenie, że we wcześniejszych latach potencjał tej drużyny był niewykorzystany w 100%. Starting five- Bledsoe, Brogdon, Middleton, Giannis, Lopez wygląda naprawdę dobrze. Co do Lopeza to może i w Lakers wyglądał średnio, ale nie zapominajmy że to zawodnik, który w Nets robił 20/7/2 i ofensywnie jest nadal znakomity. Ławka też nie jest najgorsza. Dodali na nią weterana Ilyasove, któy był ważnym ogniwem w rotacji Sixers i tu nie będzie inaczej. Liczę na przebudzenie się Snella i Makera (bo potencjał w nich nadal drzemie). Także jeśli nikomu z kluczowych graczy nie przytrafi się ciężka kontuzja to jest to drużyna, która może spokojnie bić się w 2 rundzie o finał konferencji. Na pewno najciekawsze będzie jak rozwinie się Giannis pod okiem nowego coacha. Czy to już ten sezon gdzie Greak Freak zagra jak MVP, jak TOP1 tej ligi? Potencjał w tej drużynie jest spory, oj spory. Stealem może okazać się DiVincenzo, ewentualnie naprawdę solidnym rolesem więc odpowiadając sam sobie (hehe) na pytanie zawarte w temacie, powiem - tak, nadchodzi ich czas. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tutaj jest "nie najgorsza" ławka.

Matthew który jest po prostu trash i z sezonu na sezon coraz bardziej drewniany. Później rookie który gra mocno w kratkę, ogromna niewiadoma. Na trójce Snell który co roku pokazuje to samo, czyli ok rzut za 3 i average defense. Ersan czyli świetna stretch four bez obrony, ale musi być genialna przy Giannisie. Thon Maker o którym za wiele napisać nie można, ale wiadomo, że jest kiepski. Także słabo z tą ławką. Jedyne co ich broni to świetna defensywa. Starterzy na pozycjach 1-4 to są co najmniej dobrzy obrońcy.

 

Czekam na to co pokaże Khris bo to jeden z moich ulubionych two-way'i. Chłop ma stalowe jaja co pokazał w PO. Świetna seria z Bostonem i nieziemskie 60% za 3 robi wrażenie. Może będzie jeszcze jakiś postęp rzutowy. W poprzednim sezonie w 82 meczach trafił 146 trójek na 36%. Fajnie by było jakby dał te przynajmniej 2 trójki na mecz, Giannis będzie wniebowzięty. A o samym Greku nie ma co zbytnio pisać. Każdy napisze to samo. Eric jako trzecia opcja sprawdza się dobrze i oby utrzymał dyspozycje z poprzedniego sezonu. Lopez który jest najlepszym fitem ze wszystkich dostępnych dla Bucks, więc ten kontrakt na plus.

 

Mocna S5, kiepska ławka, genialny coach i poważny kandydat do MVP. Niech wschód się boi, bo mogą postraszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tutaj jest "nie najgorsza" ławka.

 

Nie najgorsza to chyba proste słowo. Znajdę Ci w lidze z 10 gorszych. A tak w ogóle to sezon to zweryfikuję, prawda? 

Tak czy siak czuję, że Bucks namieszają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorsza to chyba proste słowo. Znajdę Ci w lidze z 10 gorszych. A tak w ogóle to sezon to zweryfikuję, prawda? 

Tak czy siak czuję, że Bucks namieszają.

 

Pewnie wejda do PO bez HCA, z 5 lub przy złych wiatrach 6. Na wschodzie są lepsze ekipy, a bez ławki świetna S5 się przegrzeje. Indiana czy Washington wydaje się być mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wejda do PO bez HCA, z 5 lub przy złych wiatrach 6. Na wschodzie są lepsze ekipy, a bez ławki świetna S5 się przegrzeje. Indiana czy Washington wydaje się być mocniejsza.

Możliwe, ale Bucks mają lepszego trenera i to zrobi różnicę w takiej serii z Wizards. Z Pacers może być różnie, bo ich ławka wydaje się o wiele mocniejsza (TOP5 w lidze). Dlatego contenderem jeszcze nie są, ale zrobią parę modyfikacji i w niedługim czasie mogą się nim stać. Fundament jest mocny, a Giannis ma wszystko by przejąć ligę po LBJ'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tutaj jest "nie najgorsza" ławka.

Matthew który jest po prostu trash i z sezonu na sezon coraz bardziej drewniany. Później rookie który gra mocno w kratkę, ogromna niewiadoma. Na trójce Snell który co roku pokazuje to samo, czyli ok rzut za 3 i average defense. Ersan czyli świetna stretch four bez obrony, ale musi być genialna przy Giannisie. Thon Maker o którym za wiele napisać nie można, ale wiadomo, że jest kiepski. Także słabo z tą ławką. Jedyne co ich broni to świetna defensywa. Starterzy na pozycjach 1-4 to są co najmniej dobrzy obrońcy.

 

Mocna S5, kiepska ławka, genialny coach i poważny kandydat do MVP. Niech wschód się boi, bo mogą postraszyć.

 

Nie to, że ławka Bucks jest jakaś genialna, ale:

- Henson to więcej niż przyzwoity back up center, miał momenty naprawdę bardzo dobrej gry, brak niestety regularności.

- Ersan to także więcej niż przyzwoity rezerwowy na PF, spokojnie mógłby grać w kilku drużynach w s5. Tego Bucks potrzebowało - stretch 4 z doświadczeniem. Czasami pewnie Giannis będzie grał razem z nim.

- Snell to Snell, nie będę bronił, bo mnie strasznie wkurza :)

- Delly i DDV to może nie jest wielka jakość, ale coś co Bucks potrzebują, trójki i rolesi.

 

Do tego Maker, Pat i Christian Wood z końca ławki. Spory upgrade całej ławki w porównaniu z zeszłym rokiem, więc spokojnie można napisać, że nie najgorsza ławka a ja nawet bym napisał, że przyzwoita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że ławka Bucks jest jakaś genialna, ale:

- Henson to więcej niż przyzwoity back up center, miał momenty naprawdę bardzo dobrej gry, brak niestety regularności.

- Ersan to także więcej niż przyzwoity rezerwowy na PF, spokojnie mógłby grać w kilku drużynach w s5. Tego Bucks potrzebowało - stretch 4 z doświadczeniem. Czasami pewnie Giannis będzie grał razem z nim.

- Snell to Snell, nie będę bronił, bo mnie strasznie wkurza :)

- Delly i DDV to może nie jest wielka jakość, ale coś co Bucks potrzebują, trójki i rolesi.

 

Do tego Maker, Pat i Christian Wood z końca ławki. Spory upgrade całej ławki w porównaniu z zeszłym rokiem, więc spokojnie można napisać, że nie najgorsza ławka a ja nawet bym napisał, że przyzwoita :)

Giannis powinien jak najwięcej grać właśnie z Ersanem i Brookiem (Bledsoe, Khris, Giannis, Ersan i Brook)

 

Tylko, że na tym cierpi obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Maker, Pat i Christian Wood z końca ławki. Spory upgrade całej ławki w porównaniu z zeszłym rokiem, więc spokojnie można napisać, że nie najgorsza ławka a ja nawet bym napisał, że przyzwoita :)

Wood to jest mega stud. Jedyna Jego wada chyba to, ze latwo sie daje przepchnac na poscie, ale.malo jakie teamy z tego i tak korzystaja.

 

mega dziwne, ze zaden klub go nie podpisal w celu wiekszej roli, zwlaszcza.lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna ławka nie będzie wybitnie słaba, o ile trener będzie potrafił odpowiednio wkomponować zawodników i wykrzesać z nich max możliwości. Bucks mają fajny zespół oparty na mieszance młodości i doświadczenia. NARESZCIE mają też trenera, który jest na jakimś poziomie. Przy dobrych wiatrach Kozły dołączą do elity wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten Wood poskacze w sezonie. Mam nadzieję, że tak, bo brakuje im do układanki gościa, który wjedzie w pomalowane, po przepycha się dupą i  zbierze parę piłek znad głów przeciwników.

 

Ogólnie tam brakuje kogoś pokroju dawnych bogów siejących zamęt w pomalowanym. Jakiegoś MASE'a czy Oakley'a który napotykając Curry'ego na zasłonie, zmiażdżyłby mu głowę na wpół napiętym bicepsem, wychłeptał krew wprost z czerepu lżąc przy tym matkę Greena czy innego Duranta z uśmiechem na twarzy.  

 

Marzył mi się Kyle O'Quinn w trykocie Bucks, jako enforcer z ławki, ale się nie udało.

 

Mam nadzieję, że wejdą do PO jako TOP 3 zespół na Wschodzie, a Antek zdobędzie MVP. 

 

ps: dużo mają też zawodników w contract year. Bledsoe, Lopez, Middleton z opcją gracza za śmieszny jak na niego piniądz, czy chyba też Brogdon, ale tu mogę się mylić, a jestem za leniwy aby to sprawdzić. Ciekawy rok oraz ciekawe lato się szykują w piwnym stanie. 

 

Druga po Knicks ekipa do oglądania 4 siur!  

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: dużo mają też zawodników w contract year. Bledsoe, Lopez, Middleton z opcją gracza za śmieszny jak na niego piniądz, czy chyba też Brogdon, ale tu mogę się mylić, a jestem za leniwy aby to sprawdzić. Ciekawy rok oraz ciekawe lato się szykują w piwnym stanie. 

 

Druga po Knicks ekipa do oglądania 4 siur!  

 

Współczuje tych meczów Knicks, ale bycie fanem zobowiązuje huehue. Co do kontraktów Bucks to Malcolm Brogdon też jest w CY i gra za 5zł/h w świecie NBA, czyli 1,5 bańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie mogą skończyć w top2 wschodu po RS. Giannis powinien być jeszcze lepszy i w końcu dostał trenera, który rozumie iż Giannis powinien być slasherem otoczonym shooterami. Niby banał, ale ok. No i trenera, który wprowadzi normalną defensywę, a nie to kiddowskie gówno-trapowanie (nie do wybaczenia).

Phila, Boston, Toronto, Wizards czy Indiana. Giannis musiałby zagrać szalony RS 33/11 na jakiejś 60% skuteczności by było top 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phila, Boston, Toronto, Wizards czy Indiana. Giannis musiałby zagrać szalony RS 33/11 na jakiejś 60% skuteczności by było top 2

 

Wizards nie będą wyżej niż Bucks, mogę się o to założyć. :)

btw Bucks stać na TOP3, Wizards ni ch*ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phila, Boston, Toronto, Wizards czy Indiana. Giannis musiałby zagrać szalony RS 33/11 na jakiejś 60% skuteczności by było top 2

A to niby dlaczego? Jak myślisz, że impact Bucks będzie w tym sezonie zależny tylko od Giannisa to grubo się mylisz. W pierwszej piątce nadal masz tam kilku świetnych graczy, których Kidd zupełnie nie potrafił wykorzystać, doszedł Lopez. Kadrowo zjadają Wizards, a na ławce... wiadomo. Jak dla mnie to mogą zrobić podobny skok jak GSW pod Kerrem w porównaniu do Jacksona (czyli top 1-3 konferencji z miejsca, nie zdziwię nawet jeśli będzie to jedynka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards to sie nadaja do tarcia chrzanu.

wciąż mają więcej drugich rund niż Atek widział w tv

 

ja już się z nich wyleczyłem, ale odniosłem się do fragmentu, że są kadrowo gorsi, nie są, a dodatkowo liderzy wchodzą w prime, szkoda tego Howarda, bo psuje wszystko już na starcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już to, że sam Giannis > Wall i Beal i to że Howard Wall i Beal to o trzech narcyzów za dużo, to trzeba oddać Dwightowi że obręczy bronił w zeszłym sezonie bardzo dobrze i jest to zdecydowany upgrade nad jednym z najgorszych starterów w zeszłym sezonie, Gortacie.Do tego Oubre i Potter nie powinni być gorsi.

No, ale to Wizards więc raczej skończy się jak zawsze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.