Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy. Mimo słusznej krytyki jakość nie powinnismy takich nowych kanałów dystrybucji nawet pośredniej info o NBA zwalczać.

 

Mamy świat ilości wyświetleń i tego nie zmieni żaden nawet najlepszy merytorycznie ale o bardzo małym zasięgu kontent.

 

Widzę tych lordów sruszwili czy innych podobnych i czas się pogodzić ze tak działa świat.

 

Nawet testy telefonów w necie są o kolorach a nie parametrach procesora i jak ktoś wrzuci w teście nowość do kubła to lajki są. Jakby zrobił tabele parametrów to i tak nikt nie zrozumie.

 

Świat idzie do przodu tracąc na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka - nie jest sztuką jęczeć i narzekać, sztuką jest zrobić lepiej, tak jak się chce żeby było i żeby ludzie to docenili. Dwóch sympatycznych kolegów z forum myślało podobnie jak ty, wzięli sprawy w swoje ręce, a efekt jaki jest każdy widzi... Zatem patrząc w przyszłość, widzę przed tobą dwie drogi:

  • DROGA NR 1: robię własne medium, lepsze od KtB i zamykam wszystkim leszczom mordy
  • DROGA NR 2:

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaś, ale ja o tym wiem i masz rację. Poza tym ja nie chcę nikogo zwalczać, bo niby jak miałbym to robić? Wszystko zaczęło się o tekstu "ciekawe czemu nikogo z forum nie zaprosili" no chyba wiadomo dlaczego, w tym całym łańcuchu pokarmowym jesteśmy na szarym końcu i w pewnym aspekcie ma to swoje dobre strony, bo anonimowo tworzymy zajebistą społeczność i ta obecność poza "mainstreamem" sprawia, że chyba dobrze na tym wychodzimy, bo trzymamy stały dobry poziom, nie ulegając żadnym wpływom.

@LeweBiodroSmoka - nie jest sztuką jęczeć i narzekać, sztuką jest zrobić lepiej, tak jak się chce żeby było i żeby ludzie to docenili. Dwóch sympatycznych kolegów z forum myślało podobnie jak ty, wzięli sprawy w swoje ręce, a efekt jaki jest każdy widzi... Zatem patrząc w przyszłość, widzę przed tobą dwie drogi:

  • DROGA NR 1: robię własne medium, lepsze od KtB i zamykam wszystkim leszczom mordy
  • DROGA NR 2:
a dlaczego muszę coś robić by wygłaszać opinię? jak chcesz to sobie oglądaj co chcesz, mi to zwisa i powiewa, zresztą czytając Twoje wypociny dochodzę do wniosku, że jesteś idealnym targetem

 

bez odbioru

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro random shit to wrzucam coś na bekę. Niby normalne opisy meczów, ale w trakcie tych opisów admina poniosło. Jak dla mnie to jest już maksymalny level Januszowania. Admin tego pięknego portalu to GOAT.

Pyk ----> http://www.gwiazdybasketu.pl/blake-griffin-ustanawia-rekord-sezonu-pelikany-robia-halas/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam gó(nw)o statystyka... Boban Marjanovic notuje PER36 taką linijkę: 32,8 PTS & 16,7 REB. 

Dla porównania dane rzeczywiste zestawione z Gortatem:

  • Boban Marjanovic: 9,3 min | 76% FG | 8,5 PTS
  • Marcin Gortat: 17,5 min | 39% FG | 3,7 PTS

Z podobnych, dziwnych rzeczy warto wspomnieć o JaVale McGee, który jest czwartym strzelcem LAL ze średnią 15,4 PTS. Tak 3-4 lata temu z taką grą łapałby się jeszcze do konkursu na MIP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnych, dziwnych rzeczy warto wspomnieć o JaVale McGee, który jest czwartym strzelcem LAL ze średnią 15,4 PTS. Tak 3-4 lata temu z taką grą łapałby się jeszcze do konkursu na MIP...

Już przed sezonem było wiadomo, że przy Bronie i Rondo taki skoczek jak McGee będzie kręcił staty aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.