Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

7/02/2019 NBA Trade Deadline Warszawa - Korsarz Gostyńska 45/ spotkanie przy kielichu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
241 odpowiedzi w tym temacie

#31 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13618 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:46

Podbijam temat bo warto w chwili zadumy przedświątecznej i cudownego momentu dawania prezentu Partnerce szepnąć do ucha „ Kochanie, pamiętasz ze będę w lutym oglądał z kolegami NBA PRZY PIWKU? „

Potem tylko w lutym zwykle przypomnienie ze przecież rozmawialiśmy o tym i wspólny wypad do knajpy stanie się faktem.

Na dzień dzisiejszy w zależności od obecności zobowiązałem się do albo sponsoringu gorzkiej dla wszystkich lub twin towrts piwnych

To podtrzymuje.

Mam kolejna propozycje.

Konkurs z nagroda dla najlepszego.

Update obecności.
Poproszę.

San Antonio Spurs: salary: 102.302.383$

Guards:             Jamal Murray*/Dejounte Murray/Malcolm Brogdon*/Garret Temple/

Forwards:          Rudy Gay/Terrence Ross/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa

Bigs:                  LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

Very very Bigs:  Carmelo Melo Anthony

Najlepszy sklep koszykarski

#32 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8621 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 19 grudzień 2018 - 18:15

z doświadczenia wiem, że ten będzie kto przyjedzie, ja jeszcze nie wiem jak będzie, już niektórzy znają mój tryb pracy

ale radziłbym ogarnąć ten apartament dla kilkunastu osób, o wiele lepsza opcja niż skazywanie się na gościnność i ceny stołecznych lokali, oczywiście nie mówię tutaj o tzw. i ew. beforku

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#33 Golden Glory

Golden Glory

Rookie

• Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:04

Ja może byłbym zainteresowany bo fajne doświadczenie to by było wymieniać opinie na bieżąco ale mam pewne opory o to jak będę traktowany

Podbijam temat bo warto w chwili zadumy przedświątecznej i cudownego momentu dawania prezentu Partnerce szepnąć do ucha „ Kochanie, pamiętasz ze będę w lutym oglądał z kolegami NBA PRZY PIWKU? „

Potem tylko w lutym zwykle przypomnienie ze przecież rozmawialiśmy o tym i wspólny wypad do knajpy stanie się faktem.

Dziwne macie kobiety :D normalnie nie idzie tego załatwić mówiąc dzień dwa trzy wcześniej? To strach czy co? Zgłaszam plan i już idę. Po co takie pochody

#34 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 2260 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:12

Ja może byłbym zainteresowany bo fajne doświadczenie to by było wymieniać opinie na bieżąco ale mam pewne opory o to jak będę traktowany

Dziwne macie kobiety :grin: normalnie nie idzie tego załatwić mówiąc dzień dwa trzy wcześniej? To strach czy co? Zgłaszam plan i już idę. Po co takie pochody

Po ślubie jesteś? Bo ja tak i uwaga ignazza jest jak najbardziej na miejscu :) Tak czasami bywa, że lepiej to wcześniej powiedzieć i tuż przed objawić jako uzgodnione :)

A przy okazji - jakie obawy masz co do traktowania? Wiadomo, nie znamy się, ale chyba nikt nikogo z wyższością itd. nie będzie traktował, ja przynajmniej z takimi osobami nie będę gadał, choć oczywiście wiem, że masa ludzi tu ma dużo większą wiedzę niż ja i to szanuję :)

Phildelphia 76ers                         PG: B. Simmons / R. Rondo / F. Ntilikina

beGM                                       SG: K. Thompson / K. Thomas/ J. Evans

2018/2019                                    SF:  J. Richardson / J. Jackson / 

PF:  R. Covington / J. Johnson / D. Nowitzki / Ch. Wood

C  : J. Embiid / M. Robinson/ T. Maker 

#35 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13618 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:30

Aby rozwiać wątpliwości moja koncepcja jest taka.

Na środku sali stół dla najważniejszych osób czyli członków forum.

W kacie ława która lubi ciszę na 30 osób zaciemniana.
Tam będą siedzieć GM bo to Trade dead line i gracze idą na handel.

Na samej górze lokalu stolik uroczysty z widokiem na wszystko dla Modow aby wszystko było pod kontrola.
Tam niestety z powodów regulaminu alkoholu nie może być. ;)

A tak na serio to wszyscy maja moje gorące zaproszenie niezależnie od stażu na forum ulubionego klubu czy funkcji

Im więcej osób tym lepiej.

Z powodów Rodzinnych Ely niestety nie dotrze z Poznania ale pozostałych Modow serdecznie zapraszam.

Przecież nie ma żadnych podziałów.
Zero obaw.

Pizdrawiam i znikam.

Guards:             Jamal Murray*/Dejounte Murray/Malcolm Brogdon*/Garret Temple/

Forwards:          Rudy Gay/Terrence Ross/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa

Bigs:                  LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

#36 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 2260 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:11

Też jestem za wynajęciem jakiegoś mieszkania w rozsądnej cenie. Nie będziemy ograniczani czasem itd. + dla tych spoza Warszawy będzie możliwość noclegu. Tylko pewnie z tym trzeba się będzie wstrzymać do czasu gdy będzie wiadomo ile mniej więcej osób będzie i ile będzie nocowało, czyli pewnie do przełomu stycznia i lutego. Jak nic się nie zmieni to będę.

Jak będzie dużo osób, to może jakieś karteczki na klatę z Nickiem z forum? :)

Phildelphia 76ers                         PG: B. Simmons / R. Rondo / F. Ntilikina

beGM                                       SG: K. Thompson / K. Thomas/ J. Evans

#37 Golden Glory

Golden Glory

Rookie

• Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 09:01

Po ślubie jesteś? Bo ja tak i uwaga ignazza jest jak najbardziej na miejscu :smile: Tak czasami bywa, że lepiej to wcześniej powiedzieć i tuż przed objawić jako uzgodnione :smile:

A przy okazji - jakie obawy masz co do traktowania? Wiadomo, nie znamy się, ale chyba nikt nikogo z wyższością itd. nie będzie traktował, ja przynajmniej z takimi osobami nie będę gadał, choć oczywiście wiem, że masa ludzi tu ma dużo większą wiedzę niż ja i to szanuję :smile:

Nie jestem po ślubie, ale mieszkam z dziewczyną i mam znajomych już po ślubie i nikt nigdy nie zauważył takiego czegoś dziwnego. A obawy co do traktowania? Wystarczy poczytać jak np user RappaR atakuje mnie za byle słowo na forum. 

#38 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13618 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 09:48

O rapara się nie martw. Zawsze możesz usiąść obok mnie i matka ;)
Dyskusje na żywo o koszu są jeszcze lepsze niż wpisy białego czekoladowego.

#39 MarcusCamby

MarcusCamby

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5496 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 00:18

Będzie ten zlot na 100%?

Jakaś lista obecności?

#40 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8621 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 07 styczeń 2019 - 00:21

nie ma co robić llisty, trzeba tylko ten apart ogarnąć powoli, Iggy

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#41 MarcusCamby

MarcusCamby

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5496 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 16:25

Chyba nie warto brać urlopu. Coś odzew słaby w ostatnich dniach.

#42 ozzy110

ozzy110

BeGM Detroit Pistons

• Użytkownik
  • 801 postów
  • LokalizacjaGdańsk/Toruń

Napisano 10 styczeń 2019 - 16:32

No ja też nie wiem czy kupować ten bilet czy nie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

#43 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13618 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:15

Za pare dni ruszam z oficjalna organizacja eventu.

Chętnie zrobię listę i rezerwacje jeżeli jest chęć w narodzie.

No ja też nie wiem czy kupować ten bilet czy nie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Chyba nie warto brać urlopu. Coś odzew słaby w ostatnich dniach.

Zawsze warto na kielicha i nba.
Ja przestawiłem swój urlop aby być na miejscu.
Alpy poczekają.
Chętnych proszę o potwierdzenie najlepiej w temacie tutaj aby było to bardziej publiczne.

Kto pisze się na wspólny nocleg proszę o adnotacje.

Dla pierwszych 10 zgłoszeń przygotuje niespodziankę.

1. Ignazz ( GM spurs) w/o
2. Tecu ( GM 76 ers) w/o
3. Mikowal83 w/o
4. Ozzy110 ( pistons) + nocleg
5. Qcin ( minny) + nocleg

Użytkownik ignazz edytował ten post 11 styczeń 2019 - 18:50

#44 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 2260 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:24

Będę :)

#45 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 831 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:31

Na 90% bede wiec chyba mozecie mnie wpisac na liste obecnosci :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych