Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

xbox360 nba

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 venglas

venglas

Role Player

• Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 04:57

Witam.
Jest sens kupowania xboxa 360 po to tylko żeby grać nba online? 
Mam okazje od kumpla kupić za 100 zł konsolę z padem i nie wiem czy to dobre posunięcie jeśli chce tylko do grania w nba online.

Przy okazji czy kupować 2k18 czy 19 jak juz?

Chyba, że lepiej kupić ps3. 
Nie jestem zbytnio w temacie konsolowym więc jeśli mnie ktoś uświadomi to będę wdzięczny :onthego:

Użytkownik venglas edytował ten post 07 listopad 2018 - 05:01

1387983832_by_Lillard%200_24657.gif

Najlepszy sklep koszykarski

#2 ozzy110

ozzy110

BeGM Detroit Pistons

• Użytkownik
  • 583 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 13:51

NBA na stare konsole to jest odgrzewany kotlet. 2K19 już nie wychodzi na Xbox 360 i PS3 a w 18 wątpię, żeby ktoś jeszcze grał i czy w ogóle serwery jeszcze działają. Najlepiej poleciłbym ci kupić PS4, jeśli masz trochę więcej kasy. Używane PS4 można wyłapać poniżej 900 zł. PS ma przewagę nad Xboxem jeśli chodzi o ilość graczy no i świetne exclusive'y.. Xboxa One nowego możesz znaleźć poniżej tysiaka no i plus jeśli chodzi o gry z poprzedniej generacji bo biblioteka wstecznej kompatybilności jest spora. Bardzo zachęcam do przejścia na nową generację :D

#3 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 11471 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 15:10

Po pierwsze i tak poczekaj do black friday bo wtedy będzie promocja cen i zapewne media Markt wystawi dobra cenę.

Lepsze nawet raty i sprzęt docelowy niż półśrodki w postaci starej konsoli.

Jeżeli planujesz kupno tv 4k niedługo to informacja jest jeszcze gorsza bo 4 k ma p4 wersja pro i 300 dodatkowych pln

I pamiętaj ze w mn ostatnio jyz nie ma darmowych rat sandandera wiec poszukaj alternatywy lub promocji.

Ja osobiście poszedł bym w p4 pro w ratach i mając tv4 k używasz konsoli tez jako odtwarzacza blureya 4 k który osobno sam kosztuje 600-1500 pln.

Inna sprawa ze filmy 4 k to tez wydatek 99-149 pln za oryginał

Świat idzie do przodu.
A jeżeli chcesz popykać w NBA to weź od kumpla na tydzień i sprawdź.

beGM: San Antonio Spurs:

Guards: Goran Dragic/Jamal Murrey/Danny Green/Courney Lee/Jerian Grant/Derrick Rose

Forwards: DeMarr Caroll/Davis Bertans/Josh Huestis/Shake Milton/dzanan Musa

Bigs: LaMarcus Aldridge/Paul Millsap/John Henson/Roy Williams/Chemizu Metu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych