Skocz do zawartości

beGM - Regular Season 2018/19 [opisy + głosowanie] + Playoffs 2019 [wyniki zbiorcze]


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte Hornets.

 

Witajcie w Karolinie Północnej, stanie w którym swoją siedzibę ma zespół Charlotte Hornets. Klub nie ma w posiadaniu własnego picku, ale ambicje i trochę zdolnej młodzieży. Zapraszam na  podróż po zakamarkach Spectrum Center.

 

Przed sezonem:

 

Władzę nad zespołem objąłem u progu sezonu, było to chwile przed zakończeniem okienka transferowego. Dokonałem jednej wymiany, Marvina Williamsa i dwa drugo rundowe picki zamieniłem na Dennisa Schrodera.

 

Rotacja:

 

Dennis Schroder 32 / Trey Burke 16 / Jared Terrel

Allan Crabbe 28 (32 przy braku Kennarda) / Luke Kennard 20 ( Trey Burke 10 przy braku Kennarda) / Jared Terrel (6 przy braku Kennarda )

Evan Fournier 30 / Royce O’ Neal 12 / Luke Kennard 6

Rondae Hollis Jeferson 28 / Amir Johnson 12 / Royce O’Neal 8

Robin Lopez 31 / Amir Johnson 12/ Joakim Noah 6 (RHJ 6 do czasu powrotu Noah)

 

 

Podczas opuszczonych spotkań Kennarda, na SG więcej gra Crabbe a z ławki minuty dostaje Trey Burke i Jared Terrel.

 

Absencje:

 

17 – Luke Kennard.

7 - Trey Burke

7 – Robin Lopez

4 – RHJ

2 – Amir Johnson

1 – Allan Crabbe

1 – Evan Fournier

 

Joakim Noah – podpisał kontrakt w Memphis, zagrał 6 spotkań w I trymestrze.

Zhaire Smith – absencja na cały pierwszy trymestr.

Jarred Vanderbilt – jak wyżej.

Jawun Ewans – podpisał kontrakt w Suns, ale pod koniec trymestru.

 

Zawodnicy:

 

Dennis Schroder – 29.3 MPG / 41% FG / 33 % 3pt / 85 % FT / - 16, 5 / 4,8 (AST) / 4,3 (RB) – wytransferowany do OKC, wchodzi z ławki. W razie absencji Westbrooka zastępuje go w wyjściowej 5, sytuacja taka miała miejsce 8 razy (1 występ razem z RW w s5). U mnie dużo piłki w rączkach, penetracje, P&R z RHJ i RoLo, odgrywanie do Crabbe (38 % 3PT).

 

 

Allan Crabbe – 26 MPG / 33 % FG / 38 % 3 PT / 77 % FT / - 9 / 1 (AST) / 3 (RB) – najlepszy strzelec zza łuku w mojej drużynie ( z rogów odpowiednia 61% - lewy i 47% - prawy). Starter w 14 spotkaniach na Brooklynie. Będzie miał okazję do wykazania się i biegania po zasłonach.

 

Evan Fournier – 30.3 MPG / 41% FG / 31% 3PT / 76% FT / - 15 / 4 (AST) / 3 (RB) – Francuz rozgrywa średni sezon. Trójki trafia z najgorszą skutecznością w karierze. Oddaje 6 prób zza łuku, mogę liczyć jedynie na to, że zacznie mu wpadać. U mnie będzie grał na SF.

 

Rondae Hollis Jeferson – 24 MPG / 40 % FG / 62% (FT) – 9.9 / 1, 6 (AST) / 6 (RB) – dużo akcji P&R z Schroderem powinno być największą zaletą RHJ. 

 

Robin Lopez – 16. 4 MPG / 52 % FG / 66 % FT/ - 5.3 / 1 (AST) / 2 (RB) – w słabych Bulls Robin nie dostaje zbyt wielu minut. U mnie tych szans oczywiście ma więcej. Dobrze zbiera i broni obręczy. Również akcje P&R z Schroderem.

 

Ławka rezerwowych:

 

Rolę 6th mana pełni u mnie Luke Kennard / Trey Burke. Ten pierwszy trafia trójki na poziomie 36%. Niestety kontuzja wykluczyła go z gry na 17 spotkań. Kennard pokazywał przebłyski dobrej gry. Mecz z Philly 28/8 i dorzucił 5 trójek. Trey Burke w drugim garniturze weźmie piłkę pod rękę i będzie miał za zadanie pociągnąć grę. Również rzut za trzy na poziomie 36%. Słabą strona niewątpliwie jest obrona na obwodzie, Trey Burke i Luke Kennard nie są asami w tym aspekcie. Trzecią ważna postacią wchodzącą z ławki będzie Royce O’ Neal. Pod koszem swoją szansę dostanie Amir Johnson. Na finiszu trymestru minuty otrzymuje powracający Noah - 

 

Podsumowanie:

Dosyć wąska rotacja na obwodzie przy długiej absencji Kennarda na pewno jest problemem. Powrót Noah daje trochę oddechu pod koszem. Ochłapy dla Evansa, również powinny troszeczkę rozwiązać kłopot obwodu. Średniej trudność kalendarz (według algorytmu Januarego), przyzwoita  dyspozycja Schrodera i brak picku daje jakieś 8 do 10 w.

 

 

Wesołuch świąt, gorzej w Charlotte już nie będzie. :smile:

 71zqyQxu6CL._SX425_.jpg

Edytowane przez Agnelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Wizards


Depth Chart:


PG: Jrue Holiday (34) / Jamal Crawford (8) Shaquille Harrison (6)
SG: Bradley Beal (34) /Pat Connaughton (10) / Jamal Crawford (4)
SF: Otto Porter (28) / Jeff Green (20)
PF: Marcus Morris (28) / Sam Dekker (10) / Mason Plumlee (5) / Bam Adebayo (5)
C: Marc Gasol (28)/ Mason Plumlee (12) /Bam Adebayo (8) 

 

Absensje:

Otto Porter- 3
Marcus Morris-1
Sam Dekker-17
Jamal Crawford-4
Jeff Green-2
Pat Connaughton-5

Shaquille Harrison-7

 

Jak można zauważyć moi zawodnicy opuścili bardzo mało meczów, dzięki czemu rozegrali sporo minut w swoich zespołach co zresztą jakiś czas temu ukazał Fluber w swojej rozpisce. Szczególną uwagę warto zwrócić także na fakt, że żaden z trójki moich kluczowych zawodników (Beal, Gasol i Holiday) nie opuścił ani jednego meczu w tym trymestrze.

Pierwsza piątka:

Jrue Holiday- 36.6 min 21.0/4.4/8.9 56.6 TS % 52.6 EFG%
Holiday rozgrywający bardzo dobry trymestr w Pelicans jest u mnie głównym ball handlerem i kryje podobnie jak w real Pelicans najlepszych guardów z przeciwnych zespołów i radzi sobie z tym bardzo dobrze ograniczając główne opcje w przeciwnych zespołach (http://bball-index.com/jrue-holiday-dpoy/).

Bradley Beal- 35.8 min 22.9/4.4/4.3 56.9 TS % 53.1 EFG%
Beal jest moją główną opcją ofensywną. Rzuca na skuteczności 46.7 co przy prawie 18 rzutach na mecz jest dobrą skutecznością.

Otto Porter-29.5 min 11.7/5.6/2.0 57.9 TS % 56.1 EFG%
Porter od początku sezonu ma niestety problem z mikro urazami co przekłada się na jego niestabilną grę w tym trymestrze. Jest on u mnie zawodnikiem w stylu 3&D, więc na ten moment ważna jest u niego obrona oraz skuteczność, a te kwestie stoją u niego na dobrym poziomie. Polepsza on bowiem zarówno atak jak i obronę, a jego skuteczność z gry wynosi 48.7 z gry oraz 36.8 za 3.

Marcus Morris- 27.1 min 15.1/6.3/1.5 63.5 TS % 60.2 EFG%

Dzięki bardzo dobrej grze w real Celtics z czasem trwania tego trymestru wywalczył sobie miejsce w wyjściowej piątce. Zdobywając bardzo dobre 49.8 z gry i 44.2 za 3 Morris poprzez rozciągnięcie gry mojego zespołu daje dodatkowe opcje w ataku dzięki czemu moi pozostali zawodnicy mają więcej miejsca po atakowanej stronie parkietu.

Marc Gasol- 34.8 min 16.3/8.7/4.1 54.7 TS % 50.7 EFG%
Po dość nieudanym poprzednim sezonie Hiszpan odrodził się jak feniks z popiołu i bez problemu zaaklimatyzował się w mojej drużynie notując bardzo solidne statystyki zarówno w ataku jak i obronie.

Jeśli chodzi o rezerwowych to na pozycjach 3-5 mam tutaj bardzo solidny zestaw. Niestety aż tak dobrze nie jest na pozycjach 1/2 choć też nie ma tragedii.

Rezerwowi:

Mason Plumlee- 18.1 min 7.0/5.4/2.1 58.0 TS % 59.4 EFG%

Jeden z najlepszych rezerwowych wysokich w lidze. Dzięki bardzo dobrej obronie i solidnemu passingowi stanowi mocną opcję rezerwową u mnie w zespole.

Bam Adebayo- 20.8 min 81./7.1/1.7 60.2 TS % 55.3 EFG%
Podobnie jak wyżej wspomniany Plumlee Bam to bardzo dobry obrońca, który cały czas walczy w real NBA o miejsce w pierwszej piątce z Hassanem. Jako ciekawostkę można podać fakt, że real Heat z Bamem jako starterem mają w tym sezonie bilans 3-2.

Jeff Green- 25.8 min 10.5/4.8/1.3 61.9 TS % 56.9 EFG%
Green zdobywający ponad 10 punktów na skuteczności 50 % z gry to bardzo solidna opcja z ławki.

Jamal Crawford- 16.1 min 6.6/1.0/2.6 44.9TS % 44.0 EFG%
W real Phoenix widać, że nie stara się za bardzo forsować gry i decyduje się dość często zamaist rzutu na podanie (per 36 prawie 7 asyst na mecz). Jednak w obronie cały czas jego przydatność jest na niskim poziomie.

Pat Connaughton- 19.2 min 6.4/4.0/2.0 52.2 TS % 50.4 EFG%

Shaquille Harrison- 16.0 min 5.5/2.6/1.7 47.7 TS % 43.8 EFG%

 

Jeśli chodzi o rezerwowych to na pozycjach 3-5 mam tutaj bardzo solidny zestaw. Niestety aż tak dobrze nie jest na pozycjach 1/2, dlatego też jeśli będzie szansa będę chciał wzmocnić zespół o jakiegoś guarda. 

Ogólna analiza drużyny:

Posiadam wyrównany zespół, w którym ponad „średnią” wychodzi trójka zawodników, czyli Beal, Gasol i Holiday. Bazuję dzięki temu na zespołowej koszykówce gdzie moich 3 najlepszych zawodników nie opuściło ani jednego meczu w tym trymestrze.
Jakbym miał opisać mój zespół w dwóch słowach to byłaby to na pewno defensywa i zespołowość. Korzystając na wcześniej wspomnianej obronie mojego zespołu można przewidzieć, że będę zdobywał sporo punktów po kontrach. Jednak tak naprawdę grą jaką będę preferował w ataku będzie gra zespołowa (bardzo dobre liczby mojej całej rotacji w asystach) dzięki czemu wielu zawodników będzie miało szanse na łatwe punkty.

 

 

Jeśli miałbym typować bilans dla mojego zespołu to byłoby to pomiędzy 19-9 a 17-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIAMI HEAT 
 
Depth Chart
 
PG: Oladipo 30, Satoransky 18, Canaan*(19 meczów)
SG: Redick 25, Wade 19, Doncic 4
SF: Doncic 26, Gallinari 20, Ojeleye 2
PF: Young 26, Dudley 10, Gallinari 10, Ojeleye 2, Faried 
C: Vucevic 30, McGee 18, Boban 
 
*minuty Canaana przejmuje Satoransky.
 
Komentarz:
 
Zgodnie z obowiązującymi trendami pozycje są tutaj dość umowne. Oladipo nie jest nominalnym ball handlerem i klasycznym rozgrywającym tylko Doncic i Satoransky. Pierwszy jest kreatorem w S5, drugi w 2nd unicie. Generalnie na obwodzie sztywna rotacja to Dipo, Satoransky, Redick, Wade, Doncic i Gallo. O tym kogo bronią w danym meczu decyduje glownie match up. Pod koszem klasyczny zestaw do grania to Vuc, McGee, Young, Gallo i Dudley. Makaron jest jak to się teraz mowi switchy i będzie gral często jako stretch four.  Reszta minuty dostaje głownie w garbage time, foul trouble liderow. Ewentualnie jeszcze Boban może zagrać przy dobrym match upie. Sumując, podstawowa rotacja ma 10 zawodników.  Przypominam tez, ze to nie jest hokej i nie zmieniam 5 zawodnikow na raz. 
 
Key players:
 
V. Oladipo – 17 GP, 32.2MPG, 20.9 PTS, 34%3PA, 6.8 TRB, 5.1 AST, TS%53 – nie będę ukrywal, ze miałem mikro zawał jak pauzowal z powodu tego dziwnego bólu kolana, ale na szczęście wrocil do pelnej sprawności. Początek sezonu pokazal, ze zeszly rok to nie był fluke, jest prawdziwym all starem, potrafi zaciagnac przeciętny zespol do PO. Jednakze w tym roku wyraźnie można zauwazyc u niego spadek produkcji, box wygląda niezle, ale miał mniejszy wpływ na zespol, licze na poprawe, bardzo potrzebuje jego elitarnej obrony na obwodzie. Co więcej otoczenie ma jednak wyraźnie lepsze niż w Pacers co powinno mu ulatwic gre, zwlaszcza drivy i cuty na baseline. 
 
JJ Redick – 28 GP, 30,8 MPG, 18,4 PTS, 36%3PA, 2.3 TRB, 3.0 AST, TS%59 - cieszy mnie, ze wygral ,,walke’’ o S5 z Fultzem i o niego jestem najbardziej spokojny w tym zespole, z Vucem na parkiecie powinien podobnie jak w realNBA grac off-ball i rzucac po pin downach, skuteczność do poprawy
 
L. Doncic – 27 GP, 32,5 MPG, 18.4 PTS, 36%3PA, 6.7 TRB, 4.9 AST, TS%56 – przerósł moje oczekiwania,  nie spodziewałem się, ze będzie z niego triple treat player, jest niesamowicie opanowany w grze, ze 2 lata temu jak go pierwszy raz ogladalem bardzo byłem zdzwiony jak bral na plecy swojego obronce po picku i konczylo się to zazwyczaj faulem, czystym jumperem albo floaterem. Wlasnie to z jaka latwoscia wypuszcza te floatery zakrywa jego braki atletyczne przy wykończeniu wjazdow pod tablica, to sa zasadniczo bardzo ciężkie zagrania, a on już to ma opanowane. Step back 3 z highlightow to nie jest efektywne zagranie w HCO, ale jednak gdy nie wyjdzie set play, ktoś musi wykonać ten rzut, a Luka cwiczy to od lat (częściej rzuca off the dribble ) i generuje przy tym wiele miejsca do rzutu. Bardzo niewielu ludzi potrafi podawac na jego zasiegu i licze tu na sporo corner threes po jego crossowych passach nad obroncy. Wisienka na torcie jest gra w koncowkach, pod wieksza presja, zazwyczaj niższego i szybszego obroncy. W słabych personalnie Mavs przez ten okres 28 meczow był liderem ligi w FG% w clutch, (FG%63.6, Dipo był czwarty w lidze 60%. -
). Niezla gra w poscie bardzo tu pomaga. Na koncu może najważniejsze, nie ma u mnie cancera DSJ, a Oladipo ze swom agresywny stylem gry to wymarzony fit do Doncica. Jedyne co trochę irytowało to ilość strat, który u mnie moze być nawet wieksza niż w realu. 
 
T. Young – 28 GP, 29,1 MPG, 11.1 PTS, 26%3PA, 5.7 TRB, 1.5 AST, TS%54 – typowy glue guy, kolejny rok swietnie broni na obwodzie (pozdro Cranjis i Goldstein), niezle wykańcza, z minusow slaba skuteczność z dystansu i jednak kiepskie zaslony, jest dla mnie rolsem, który jak to w zwyczaju czasami zaskoczy 20 punktowym występem, a raz rzuci 4 pkt. Nie wymaga wielu rzutow co jest ważne w moim rosterze.
 
N. Vucevic – 28 GP, 30.8 MPG, 20.8 PTS, 41%3PA, 11.5 TRB, 3.7 AST, TS%61, - szczerze mowiac bardzo rzadko ogladalem Magic w ostatnich latach, Vuc niby zawsze swietny DRPM, ale jednak wśród kibicow slaba reputacja w defensywie. Osobiscie, ciezko mi jest ogladac mecz, skupiając się tylko na defensywie i jednym graczu, jakkolwiek wydaje mi się, ze można na nim zbudować przecietna defensywę – zamierzam switchowac tylko 1-4 z nim. W tym roku w ataku jest all starem, nie oczekiwałem, ze będzie siał takie spustoszenie, i to nieważne czy na Embidzie czy Horfordzie. Podczas absencji Dipo był moim glownym scorerem. Co jest istotne dla mojej ofensywy to jest jednym z liderow w screen asystach.
 
D. Gallinari – 27 GP, 31.5 MPG, 19.0 PTS, 46%3PA, 6.0 TRB, 2.2 AST, TS%62% - z racji dobrobytu w zespole będzie liderem 2unitu, gdzie naprzeciw będzie miał słabszych przeciwnikow. Z tego względu spodziewam się podobnych cyfr. Podobnie jak Vuc gra najlepszy basket w karierze co tez przekłada się na zwycięstwa w real NBA. Nie wiem kto miał Clippers w PO przed sezonem. Ponadto, czolowy post player w lidze w tym roku. Oczwiscie będzie konczyl mecze wchodząc za Younga lub Redicka. 
 
J. McGee – 28 GP, 23.7 MPG, 11.6 PTS, 25%3PA, 6.7 TRB, 0.9 AST, TS%63 – może to już nudne, ale to kolejny narybek z tego roku, który gra życiowy sezon, dobre otoczenie w GSW zmienilo go w bardzo przydatnego rolsa. Cieszy mnie, ze wypelnia luki w grze Vuca. Jest elitarnym w tym sezonie rollerem co powinno owocować w grze z Doncicem 
 
T. Satoransky – 28 GP, 17.7 MPG, 5.5 PTS, 35%3PA, 1.9 TRB, 3.0 AST, TS%59, - miałem przez moment przed sezonem 3 graczy Wizards, na cale szczęście dwoch już u mnie nie ma. Lubie jego gre i mam w pamięci fajny run Wizards z tamtego sezonu z nim jako glownym kreatorem, ale w tym roku wyraźnie widać, ze już dusi się w D.C. Mam zamiar wykorzystać jego passing i defensywę. Łata mi większość dziur na obwodzie. Overall poniżej oczekiwan. 
 
D. Wade – 20 GP, 25.7 MPG, 14.5 PTS, 36%3PA, 3.5 TRB, 3.9 AST, TS%51 – mysle, ze wyprawiłem Wadowi godne pożegnanie, odwdzięczył mi sie zyciowka z  dystansu. Zamierzam często wykorzystywać go jako ball handlera z lawki. Jego gry chyba opisywac nie musze. 
 
Bench warmerzy:
 
J. Dudley – 28 GP, 21.2 MPG, 4.3 PTS, 29%3PA, 2.6 TRB, 1.4 AST, TS%49 – przez większość sezonu był starterem w Nets ;] U mnie bedzie gral znacznie mniejsze minuty, jako stretch four w glownej mierze, slaba produkcja, ale z tego co slychac ma dobry wpływ na młodych w Nets i to jest chyba teraz jedyna wartość jaka wnosi. 
 
I. Canaan – 19 GP, 26.5 MPG, 7.5 PTS, 35%3PA, 2.6 TRB, 3.3 AST, TS%52 – kolejny były starter ;], tym razem z Suns, u mnie w szczegolnych przypadkach miał dawac jakiś rzut po zaslonie, specjalnie nie odczuwam jego straty
 
B. Marjanovic – 22GP, 11.3MPG, 8.0PTS, 0%3PA, 4.9TRB, 0.5AST, TS%68 – to jest trochę dzika karta, nie mam dla niego minut na stale, ale to jest gracz który potrafi czasami wygrac mecz(via Clippers vs. Nuggets z tamtego roku), swietny scorer w ograniczonym czasie, ale nie da się nim grac długich minut. 
 
S. Ojeleye – 21 GP, 11.3MPG, 3.7PTS, 29%3PA, 1.9TRB, 0.1AST, TS%49, - wychodzi tylko na Giannisa, pupil GMa
 
K. Faried – 8GP, 5.6 MPG, 3.1 PTS, ----3PA, 2.0 TRB, 0.0 AST, TS%74, - kolejne ciało 
 
K. Meeks – nie wychodzi z ośrodka w 1 trymestrze ;]
 
Zalety(czesc już była w opisie graczy):
- Gallinari i Vucevic graja zyciowe sezony, sa swietni w HCO, graja przy tym bez choćby przeciętnego kreatora obok siebie(Shai? Augustin?), 
- Doncic gra jak vet,
- szeroka rotacja, w -> najważniejsze kiedyś slowo -> spacing
- koncowki spotkan  - Dipo, Doncic, Wade i Gallo jako closerzy, w tej kolejności ;]
- size całego zespołu
- wymuszam wiele fauli (Dipo, Doncic i Gallo lacznie koło 16 na mecz)
 
Wady:
 - straty Doncica
 - perimeter D Vucevica
 - Redick w obronie,
 - atletyzm na obwodzie 
 
Z ważniejszych i dłuższych absencji to:
Oladipo – 11 meczów
Wade – 8 meczów
 
Co do wad to chyba najważniejsze jest to jak zareaguje na brak Oladipo. Do S5 wchodzi wtedy Satoransky i gra długie minuty z Redickiem, Doncicem, Youngiem i Vucevicem. Bedzie mi tu brakowac kogos kto zlamie pierwsza linie i skonczy wyjazd. To jest glowna bolaczka. 
 
Przy zalozeniu, ze wszyscy sa zdrowi to koncze mecze zestawem Dipo, Redick, Doncic, Gallinari, Vucevic. W crunch ciężko cos wykreować, a to jest wszystko co mogę rzucic w ataku. Licze na to, ze Vucevic wytrzyma te minuty w obronie, a jak nie to wchodzi McGee.
 
Konstrukcyjnie wydaje mi się, ze nie popelnilem jakiś bledow. Sporo czasu wlozylem latem, żeby ten skład zbudować i miałem od początku okreslona wizje. Tylko trade po Gallinari to było trochę ryzyko, ale już mogę powiedzieć, ze mi się oplacilo. 
 
Nie mam sily/checi/czasu/umiejetnosci żeby dokładnie dopasować system ofensywny do mojego zespołu. Staram się jednak playbook dopasować do graczy. Liczę się z tym, ze będę miał dosyć przeciętny pace z Vucem i Gallo. Liczę się również z tym, ze nie stworze tu topowej defensywy. Cieszy mnie jednak to ze mam wybitnego kreatora, 2 swietnych shooterow, rim protectora, post playerow i lidera, który jest dopiero na dorobku. Z tym zespolem licze na mocny RS i walke w rundzie. 
 
Zasadniczo, biorąc pod uwagę fakt, że według autorskich SOS Januarego i Flubera mam jeden  łatwiejszych terminarzy, mam nadzieje na wynik w TOP 3 konferencji. Nie stawiam się na tej polce co NYK i Phila pod względem realnej sily zespolow, ale to jest jednak RS. Często zespoly w określonych częściach sezonu notuja bilans ponad możliwości zawodnikow i tak może być w moim wypadku.
 
Terminarz:
 
1. @ Orlando Magic
2. @Washington Wizards
3. Charlotte Hornets
4. New York Knicks
5. Portland Trail Blazers
6. Sacramento Kings
7. @Charlotte Hornets
8. @Atlanta Hawks
9. @Detroit Pistons
10. San Antonio Spurs
11. Indiana Pacers
12. Washington Wizards
13. Philadelphia 76ers
14. @Brooklyn Nets
15. @Indiana Pacers
16. Los Angeles Lakers
17. Brooklyn Nets
18. @Chicago Bulls
19. @Toronto Raptors
20. Atlanta Hawks
21. New Orleans Pelicans
22. Utah Jazz
23. Orlando Magic
24. @Phoenix Suns
25. @Los Angeles Clippers
26. @Los Angeles Lakers
27. @Utah Jazz
28. @Memphis Grizzlies
 
 
 
Proponowany bilans: 20:8

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja:

Hardena 34/ Parker 14

Bradley 20/Gordon 22/Parker 6

Ariza 30/Gordon 6/ Gay 12

Gay 18/Jerebko 16/Harrell 14

Capela 32/Harrell 12/Holmes 4

 

 

+: Solidna, 10-osobowa rotacja bez większych problemów ze zdrowiem

- Harden, po nieco słabszym początku i drobnym urazie im dalej w sezon tym lepiej wygląda. Top 3 w pts i 3pts, top 5 w astra i stealach i najlepsze eFG w karierze.

- świetna postawa Harrella i Gaya

- Capela w box score wygląda bardzo fajnie, w zaawansowanych trochę mniej. Nie wiem, jak to faktycznie wygląda, bo meczów nie oglądam, ale będę mu się bacznie przyglądał.

 

-: słabsza od prognozowanej postawa Arizy, Bradley a i Gordona. W przypadku dwóch pierwszych, szczególnie Arizy, u mnie pewnie wyglądałoby to dużo lepiej, ale też nie mam zamiaru nikogo przekonywać, jak to by u mnie wymiatał. Więc w tym zakresie ocenę pozostawiam Wam. Gordon mocno nierówny, bardzo dobre mecze przeplatał fatalnymi.

 

Pewnie wielu z Was przeglądając rotację pomyśli sobie ,,Hej, gdzie jest Melo". Otóż wyjaśniam, że początkowo rzeczywiście w niej był i grał świetnie. Dlatego też, w uznaniu jego postawy, uznałem, że swoje już zrobił i nie chcąc ryzykować urazu zdecydowałem dać mu odpocząć. Tym bardziej, że zarabia niewiele i swoją grą dawno zarobił już na tę kasę. Więc na razie odpoczywa i zbiera siły na PO.

 

Bilans: 19 - 9

 

PS. Miało być dużo obszerniej, ze statsami i taktyką. Niestety nie wyrobiłem się, na przyszłość powinno być lepiej.

Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DENVER NUGGETS

 

 

 

 

 

plan gier:

 

20rl9vn.png

 

Depth Chart:

 

w pełnym składzie (bez Paytona)

 

PG Bledsoe (31) LaVine (17)

 

SG Harris (28) Beasley (12) LaVine (10)

 

SF Ingles (24) Igoudala (16) Beasley (8)

 

PF Grant (33) Ingles (8) Igoudala (7)

 

C  Jokić (31) Nene (12) O'Quinn (5)

 

bez Harriska 

 

PG Bledsoe (33) LaVine (15)

 

SG LaVine (22) Beasley (21) Igoudala (8)

 

SF Ingles (24) Igoudala (16) Beasley (8)

 

PF Grant (33) Ingles (9) Igoudala (5)

 

Jokić (31) Nene (9) O'Quinn (8)

 

oczywiście pamiętać trzeba, że Nene opuścił, aż 22 gry, wtedy jego minuty częściowo przejmuje Zbój, ale też w pewnych fragmentach na C wychodzę Grantem, którego minuty na PF przejmują na spółkę Iggy z Inglesem

 

jak widzicie nie wygląda to wcale tragicznie, ba, wygląda to zupełnie przyzwoicie, oczywiście o ile komuś nie przeszkadza, że pod nieobecność Harriska minuty Malika B. boostują pod granicę 30 minut, wydaje mi się, że nie powinno, ale jeśli to ma być jedyny spory zarzut do tej rotacji, to mogę z tym żyć ;]

 

udało mi się poukładać, to w ten sposób, że żaden gracz (prócz Beasleya) nie jest eksploatowany bardziej niż dzieje się to w rzeczywistości (minuty Zacha wzrastają do 37 vs 35 w rl), uważam za mój największy sukces, zwłaszcza, że ułożenie tej rotacji zajęło mi mniej niż pół godziny

 

skoro najtrudniejszą z pozoru rzecz mamy już za sobą przejdźmy więc, moje drogie Kapiszony, do opisu poszczególnych grajków 

 

Eric Bledsoe

 

Człowiek maszyna, lakier czarny metalik. Rozgrywa znakomity sezon co potwierdzają różnej maści zestawienia (RPM 18, Pimp). Nieoceniony dla mojej wyjściowej piątki ze swoim atletyzmem i przyzwoitą w porywach do bardzo dobrej, obroną. Będzie musiał jeszcze sporo udowdonić

 

Gary Harris

 

Mój czorny syn nie rozgrywa póki co jakiegoś wybitnego sezonu, choć to cały czas idealny grajek do dzisiejszej koszykówki. Jeden z najlepszych w lidze w akcjach hend-off i to nie tylko jeśli chodzi o podania od Joka, ale sam też potrafi taką akcję świetnie rozegrać. Przez cały sezon w mocny slumpie w %3pt, TS też nie powala, ale to wciąż jest jeden z moich najlepszych graczy, u mnie z nieco zmniejszoną rolą, gdzie nie będzie musiał być 1-2 opcją w końcowych minutach meczu. Niepokoi jego zdrowie, wcześniej miewał raczej mikourazy, teraz niestety wypadł na dłużej chyba.

 

Joe Ingles

 

Żelazny członek pierwszej piątki, spoiwo łączące mój obwód z serbską świątynią pączkowej rozpusty. Okazało się zupełnie niechcący, że według bbref 68% gra na PF (stan na dzień dzisiejszy) co w sumie bardzo mnie zdziwiło (no, tak się znam) ale też nikt mi o tym nie powiedział (tak Wy się znacie). Informacja ta jakże wesoła, umożliwia mi jeszcze większy wachlarz ustawień, Joe to też wciąż bardzo dobrze podający mega inteligentny grajek, choć adv stats już (jeszcze?) nie tak wybitne jak rok temu.

 

Jerami Grant

 

Nie wiem czy to w skali mikro nie okaże się mój największy steal. Gostek jest wprost wymarzonym fitem pod mój zespół przepełniony strzelcami. Oczywiście on sam nie zamierza wyróżniać się na tle reszty i notuje bardzo solidne .381 za 3. Chciałem go Wam jakoś szerzej przedstawić, gdyż sam nie widziałem go zbyt często w akcji, nie ma zbyt obszernych HLsów z tego rs, ale ten filmik mnie więcej charakteryzuje jego grę i możliwości:

 

 

Zwłaszcza zdziwiłem się jak z gracją potrafi się wbijać pod kosz, z gracją a zarazem zwierzęcą siłą. Mega tania podróbka Milsapa(pod względem spodziewanego impactu), tania, zdrowsza i młodsza. Ten gość powinien za kilka lat grać jako regularna piątko-czwórka.

 

Nikola Jokić

 

najpierw oddajmy głos ekspertowi:

 

 

He's the biggest flopper in the history of NBA

 

Skoro wszystko już wiemy, to trzeba przyznać, że Jok się zawsze wolno rozkręca. W pewnym  momencie  tego sezonu bałem się czy mu za bardzo ten cukier na łeb nie wpływa, ale gdy tylko Milsap się połamał, pokazał, że wie dokładnie jaki cel sobie na ten sezon wyznaczył oraz, że najlepsze Wiltowskie TD nie było tylko jednorazowym przebłyskiem bałkańskiego geniuszu.  Ta konkretna sytuacja nie ma zbyt dużego przełożenia na pierwszy trymestr, ale już grudniowy statline 22/11/7/2 pokazuje mniej więcej kierunek w którym obecnie podąża nasz Kubuś Puchatek. Jak większość Barył przez większość sezonu w niebywałym slumpie trójkowym, czego powodem może być przemeblowanie taktyki i praktycznie zamordowany pace (już ma mało okazji do szybkich rzutów sprzed ryja obrońcy) ale co tam trójka, Jokić zaczyna powoli, powoli bronić na niezłym poziomie - użyje tu tylko takiej lżejniejszej formy, bo ostatnio chyba za bardzo Nuggets cukruję. Bardzo dobrze zaczyna odnajdować się w nowym systemie szalonego Majka, lubi agresywny hadge, nie boi się w odpowiednim momencie podwoić, a i jako rim protector sprawdza się coraz częściej, choć dalej mu tu dużo brakuje, tak jak do choćby przyzwoitej transition D. Nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić tak obudowanego Joka jak tutaj w beClown (mac's ©) zwłaszcza przy tym jak dobrze radzimy sobie w rzeczywistości przy tylu urazach. Fajne uczucie muszę przyznać.

 

ławka:

 

Zach LaVine: Na pewno nie zamierzam robić z siebie ofiary posiadania 25ppg scorera jak 6mena w systemie Jokicia. Wiem, że to może już mocno trącić już jakimiś Simsami, ale w normalnych warunkach uważam, że LaVine cieszyłby się grą u nas, daje mu wolną rękę i liczę, że jak każdy w Nuggets będzie miał poczucie, że jest kimś ważnym w rotacji. Te jego 5 3PA nie wygląda przecież jakoś mega strasznie, a przypominam jak potrafił niszczyć na przełomie listopada i grudnia... albo jeszcze chwilę temu:

 

 

i to vs Knicks przecież ;)

 

BMF martwił się ile razy Jokić dotknie piłki w linupie z Zachem, a ja wolę dumać jakby to było jakby oni się zgrali. LaVine bardzo przypomina Murraya w swoim szalonym, często nieodpowiedzialnym stylu grania, ale k****, te alleye to by nawet 2k nie wymyśliło, umówmy się, tak? (szacun Jasiu)

 

Jokić zgrywa się z każdym zresztą.

 

Zach potrafi wykreować pozycje innym powinien częściej naparzać kicki w paint lub na tróje po prostu... przy tej szybkości, przypominam, że gośc jest po aclu, a grał po 35mpg. Dlatego daje mu s5 po kontuzji Harrisa, a Wy możecie mnie... no

 

ciekawa sprawa jaki byłby rynek na niego u nas, chętnych zapraszam z pickiem loteryjnym i kilogramem koksu na start.

 

Malik Beasley:

 

przyszłość, być może jeden z lepszych two-way, już teraz może walić paczki na levelu  Westbrooka

 

umie też tak:

 

 

kilka bardzo dobrych ważnych jego wejść z ławki ratujące wynik rl Barył, polecam sobie pooglądać ziomeczka w akcji

 

AI9: u mnie to już emeryturka, jak się okazuje Palmy rosną w Colorado, na co Otto Porter zrobił dziwną minę, a Paul Millsap wpadł w depresję, bardzo ważny vet i spoiwo drużyny, nie wczuwam się za bardzo jaką ma formę w Dubs, tam są już syci, w sumie pewnie to, że go mam dla wielu z Was jest sporym plusem dlatego te 20 ileś (nigdy nie pamiętam baniek) się może i opłaca

 

Nene: kolejny emeryt na strarych śmieciach, tym razem jest to podróż dość sentymentalna... no może bardziej dlatego, że marihuana stała się legalna. Od kiedy tylko wyrwał się cygańskiego korowodu Janka Walla jest jednym z lepszych rezerwowych centrów. Dobrze, że już jest zdrowy.

 

Zbój: kto nie szanuje Zbója ten nie lubi koszykówki, i tyle mam w sumie do powiedzenia

 

Payton: fajnie, że jest, ale w sumie do LaVina to bardzo średni fit

 

plusy

 

 - moim zdaniem najsilniejsza s5 w lidze mieszanka bucks-nuggets-jazz-thunder-nuggets każdy z nich może być uważany za top3-4 w swoich drużynach (Rubio?) w dodatku tylko harris się z tej piątki połamał, reszta gra praktycznie wszystko jak leci, mega silny, świetnie fitujący lineup

 

 - talent

 

 - statystyki,zestawienia, statuetki (kiedyś będą)

 

 - względne zdrowie (do czasu kontuzji ZLV)

 

- spore możliwości mieszania w lineupach

 

minusy

 

-  zagadka Zacha

 

- wąska rotacja mimo wszystko

 

- problemy Zbója

 

- pewnie słabsza obrona 2nd unitu

 

bilansu nie daje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Hawks 

 

Przedstawienie drużyny:

 

Frontcourt:

 

Wendell Carter 

 

WCJ bardzo podoba mi się od samego startu sezonu, świetnie broni pod obręczą, a że tego mocno potrzebuje moja drużyna, ma u mnie posadę w s5. Z atakiem jest u niego różnie, raczej topornie na razie, ale o to się nie martwie, bo od tego są inni ludzie. 7.1 RPG/ 10.8 PKT / 1.5 bloku w 25 min na boisku

 

Jonas Valanciunas

 

 

Valanciunas w Toronto przyjął rolę rezerwowego (18/28 gier z ławki) i zdecydowanie na dobre mu to wyszło. W drugim składzie dostaje więcej posiadań i naprawdę pokazuje klasę. W contenderze w zaledwie 19 minut robi 7.3 RPG i 12.9 PKT na 57% FG. Za Wendellem w rotacji, co nie oznacza, że jest mniej ważny. Daję mu dużo swobody, potrzebujemy efektywnej ofensywy z ławki.

 

John Collins 

 

Opuścił pierwsze 15 meczów, po powrocie widać było że jest zardzewiały i mimo dobrych statystyk nie będę ukrywał, że do tej pory nie jest mocnym punktem w drużynie. Notuje prawie double-double w sezonie 9.7/17.7 rpg/pts, ale jak oglądałem Hawks ciężko mu było znaleźć się w obronie, czesto spóźniony, niepewny, podejmuje złe decyzje. W ataku efektywny, ale zabija według mnie flow gry. Jak wypracuje solidną trójkę to będzie inna rozmowa. Mam nadzieję że w drugim trymestrze wejdzie na level wyżej, bo w preseason wymiatał.

 

Trey Lyles

 

Po KCP największe rozczarowanie w sezonie dla mojej drużyny, Trey przed sezonem był chrzczony na go-to-guya drugiego unitu w Denver. Wychodzi to marnie jak do tej pory. U mnie pod nieobecność Collinsa (pierwsze 15 meczów) dostaje naprawdę duże minuty w s5, wierzę że przy mniejszej konkurencji i wyraźnej roli jaką u mnie dostaje, grałby lepiej niż irl.

 

Defensywa na 3:

 

Harkless / Craig / Simmons

 

Profilem mocno zbliżeni do siebie zawodnicy, od brudnej roboty w defensywie, wkurwiania gwiazd zespołu przeciwnego oraz sporadycznego slashowania pod kosz. Harkless opuścił 12 meczów, Craig 5, Simmons 2. Harkless po kontuzji długo wchodził w sezon, na szczęście Craig jest dobrze dysponowany, w Denver w niektórych meczach pełnił kluczową rolę w D.

 

BackCourt:

 

Tim Hardaway Jr 

 

W naszej grze nie opuścił nigdy Atlanty, a grał tu najlepszy basket w karierze. Z Teaguem na rozegraniu i wysokimi rzucającymi za 3 ma dużo możliwości pokazania tego co potrafi. Zawsze był najefektywniejszy jako spot up shooter, nie patrzylem jak to wyglada w tym sezonie, ale obstawiam dużo pałowania rzutów po koźle w ulomnej knicksowej ofensywie. U nas ma zdecydowanie więcej opcji. Opuścił tylko 1 mecz, jest pierwszą opcją drużyny IRL, 36.4% za 3, przy az 3 trójkach na mecz.

 

Teague

 

Sporo oglądałem Minnesoty, jakoś tak się złożyło. Teague jest tym samym Teagiem którym zawsze był. Potrafi wjechać pod kosz, potrafi rzucić za 3, ale ma takie przestoje gdzie po prostu z niewiadomych względów wycofuje się z gry i oddaje pola innym. W obronie prawie, ze nie istnieje. Natomiast jest dobrym rozgrywającym, potrafi podać, widzi co się dzieje na boisku. Ponad 8 asyst na mecz, ponad 11 pkt, 32% za 3, opuścił 6 meczów w międzyczasie, da się żyć.

 

Korkmaz 

 

Od połowy trymestru, czyli mniej wiecej od trejdu butlera, gra bardzo porządnie - 7 pkt, 1.2 trojki na mecz przy 35% celnosci. Gra 15 minut, jest calkiem przyjemnym glue guyem i to nie w byle jakiej druzynie.

 

White 

 

Opuścił pierwsze 9 meczów i do tej pory próbuje się znaleźć, krok po kroku odzyskując rolę startera w klubie. Rzutowo tragedia, ale to nadal dobry guard w defensywie, wierzę że się 

 

 

Depth Chart

 

Domyślny:

 

Wendell Carter Jr(24)/ Valanciunas(24)

John Collins(30) / Trey Lyles(18)

Maurice Harkless(24) / Craig (24)   

Hardaway Jr (33) / Korkmaz (15)

Teague(28) / White (20) 

 

Oczywiście przy absencjach zawodników wszystko się lekko przesuwa, najpoważniejszy brak jest przy kontuzji Collinsa (15 meczow), Gdzie Lyles przejmuje wikeszość minut, TJ Leaf jest zmuszony kilka zagrać, Harkless też może wystąpić w kilku spotkaniach na PF. Jak Harkless nie gra do s5 wchodzi Craig, Simmons wchodzi z ławki. Na poczatku sezonu zamiast Whitea wchodzi Payne.

 

Game Plan

 

 

Mamy bardzo dobrze zbierający team, solidny w D, nie ukrywam, ze troche gorszy w ofensywie, ale przy rezegraniu Teagua, z bardzo porzadnymi zasłonami od Valanciunasa/Cartera/Collinsa można grac pick and roll, pick and pop, rozrzucac do rogów, gdzie moi wysocy są zdolni rzucać corner 3, Hardaway, Korkmaz mają dobre sezony z dystansu. Jakby kiepsko szło Hardaway może wykreowac sobie rzut, ale podkreślam ze u mnie jest bardzo dużo zawodników którzy zdobywają ponad te 10 pkt na mecz, więc próbuje grać zespołowo jak Atlanta za starych dobrych czasów. Zresztą skład się też zgadza, Horford junior w postaci Cartera, jest Teague, THJ. Korkmaz, czy Korver to tylko kilka literek różnicy :) 

 

Nie będę narzucał bilansu, bo myślę że to niepoważne, w każdym razie Jastrzebie nie odpuszczaja spotkań, zwłaszcza że mam bardzo dobrą ławkę, szeroki skład i zawodników od wielu sezonów reprezentujących Atlante.

 

Pozdrawiam i Wesolych Swiat :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam moje rezultaty głosowania. Bazowały na algorytmie, ale ostatecznie niektóre drużyny mają 1 wygraną lub porażkę dorzuconą, z uwagi na brak niektórych opisów. Nie będę wrzucał Power Rankingu, zdradzę tylko, że Cavs dostali w nim 16 miejsce i bilans nie był edytowany.

Będę stosował ten algorytm również w kolejnych głosowaniach, zwłaszcza, że mam poczucie, że niektóre ekipy ( Magic, Pacers - przepraszam, tak mi wyszło z algorytmu;/) dostały dużo mniej winów niż by miały, gdybym sam przyznawał wygrane ( chociaż dla ciekawości sprawdziłem Magic dla 2 trymestru i z tym samym Power Rankingiem wychodził im bilans 23-4, widać, że w moim algorytmie terminarz ma ogromne znaczenie). 

Głosy już uzupełniłem w arkuszu:

 

Konferencja Zachodnia

1.            Denver Nuggets 21-7

2.            New Orleans Pelicans 20-8

3.            Golden State Warriors 20-8

4.            Los Angeles Lakers 19-9

5.            Houston Rockets 18-10

6.            Portland Trail Blazers 16-12

7.            San Antonio Spurs 16-12

8.            Utah Jazz 16-12

9.            Oklahoma City Thunder 15-13

10.          Phoenix Suns 10-18

11.          Minnesota Timberwolves 7-21

12.          Dallas Mavericks 7-21

13.          Sacramento Kings 7-21

14.          Memphis Grizzlies 6-22

15.          Los Angeles Clippers 4-24

 

Konferencja Wschodnia

1.            Philadelphia 76ers  23-5

2.            New York Knicks 23-5

3.            Milwaukee Bucks 23-5

4.            Miami Heat 20-8

5.            Boston Celtics 19-9

6.            Washington Wizards  19-9

7.            Cleveland Cavaliers 17-11

8.            Orlando Magic 15-13

9.            Atlanta Hawks 13-15

10.          Chicago Bulls 12-16

11.          Brooklyn Nets 10-18

12.          Indiana Pacers 8-20

13.          Charlotte Hornets 6-22

14.          Toronto Raptors 6-22

15.          Detroit Pistons 4-24

 

Celtics 19-9
Nets 10-18
Knicks 23-5
Sixers 23-5
Raptors 6-22
Bulls 12-16
Cavaliers 17-11
Pistons 4-24
Pacers 8-20
Bucks 23-5
Hawks 13-15
Hornets 6-22
Heat 20-8
Magic 15-13
Wizards 19-9
Mavericks 7-21
Rockets 18-10
Grizzlies 6-22
Pelicans 20-8
Spurs 16-12
Nuggets 21-7
Wolves 7-21
Blazers 16-12
Jazz 16-12
Thunder 15-13
Warriors 20-8
Lakers 19-9
Clippers 4-24
Suns 10-18
Kings 7-21
Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polska mnie poniosła wczoraj, nie ma co się dłużej usprawiedliwiać, wybaczcie. 

Wrzucam swój opis dla tych co jeszcze nie zagłosowali, żeby mieli obraz teamu.

 

1. Wstęp:

Zbudowałem w lato młodziutki trzon Fultz-Barton-Randle-Turner, obudowałem to paroma weterenami: Matthews, Batum, Joseph, Randolph, czy G.Green. Plan jest prosty: nie ma picku, więc walczymy o Play Offs. Jak wiadomo w drugim meczu połamał się Will Barton, który miał być ważnym ogniwem w ataku. Rozwój Fultza i Turnera również nie zachwyca, także szykuje się ciężki trymestr raczej. Przejdźmy do reczy.

2. Rotacja:

Kontuzje: 

Fultz - opuścił 9 meczów
Barton - opuścił 26 meczów
Matthews - opuścił 4 mecze (najpierw 1 a później 3 pod rząd)
Theis - opuścił 6 meczów ( w sumie 9 ale trzy to DNP i był active wedlug b-ref)
Nwaba - opuścił 7 meczów ( w tym samym czasie co Fultz niemalże, więc przyjmę rotacje bez nich obu)
reszta nieobecności z tego co widzę to raczej DNP ( jak Ferrell, czy Randolph)
 
Rotacje:
 
Pierwsze 2 mecze z Bartonem: 
Fultz 28 / Joseph 20
Matthews 28 / Barton 15 / Nwaba 5
Barton 18 / Batum 25 / G.Green 5
Randle 35 / Eubanks 8 / Batum 5
Turner 35 / Theis 13
 
Uwagi:W garbage pojawiają się wymiennie Felton, A.Johnson, Ferrell, Randolph lub Luwawu. 
Theis nie gra razem z eubanksem, zawsze zostaje na parkiecie jeden z dwójki Turner/Randle, lub gram smallball Batum+Theis. 
 
Kolejne 5 spotkań gdy wszyscy poza Bartonem są zdrowi: 
Fultz 28 / Joseph 20
Matthews 34 / Nwaba 10 / Ferrell 4
Batum 34 / G.Green 14
Randle 35 / Eubanks 8 / G.Green 5
Turner 35 / Theis 13
Garbage: Randolph, Felton, A.Johnson
 
Kolejne 6 spotkań bez Bartona oraz Theisa
Fultz 28 / Joseph 20
Matthews 34 / Nwaba 10 / Ferrell 4
Batum 30 / G. Green 18
Randle 28 / Eubanks 10 / Batum 6 / A.Johnson 4 
Turner 38 / Randle 10
Garbage: Randolph, Felton, 
Uwagi:Batum, Randle i Turner z koniecznosci grają więc heavy minutes. W tym i następnym okresie wypada również Matthews na 4 spotkania, ale jego minuty rozdzielam po prostu między po równo Josepha, Nwabę, oraz Ferrella, więc nie widze potrzeby tego rozpisywać.
 
Kolejne 6 spotkań po powrocie Theisa
Fultz 24 / Joseph 24
Matthews 34 / Nwaba 14
Batum 34 / G.Green 14
Randle 35 / Eubanks 8 / G.Green 5
Turner 35 / Theis 13
 
Ostatnie 9 partii bez Fultza oraz Bartona. 
Joseph 32 / Felton 8 / Ferrell 8
Matthews 32 / Nwaba 12 / Ferrell 4
Batum 34 / G.Green 14 
Randle 35 / Eubanks 8 / G.Green 5
Turner 32 / Theis 16
 
Uwagi: Theis z przebłyskami wyśmienitej formy dostaje nieco więcej minut niż zwykle.
Gdy Ferrell jest na PG, zawsze na parkiecie jest też Batum, który rozgrywa w ataku, a Ferrell po prostu broni PG przeciwników.
 
Ogólne uwagi: staram się mieć kogoś z dwójki Randle / Turner na parkiecie jak już wspominałem. Gdy na boisku jest Fultz, mniej jest Batuma i Markelle ma full-time przy piłce. Gdy na parkiecie biega Joseph, w rozgrywaniu zazwyczaj wspomaga go Batum. 
 
DODAM RÓWNIEŻ: Fultz gra trochę swojego czasu z 2nd unitem, zwłaszcza Greenem oraz Theisem, a na gorące końcówki wchodzi zawsze Cory Joseph.
Można powiedzieć zatem, że ulubiony line-up trenera na crunchtime to: Joseph-Matthews-Batum-Randle-Turner 
 
3. Zawodnicy:
 
PG - Markelle Fultz
Staty real: 22,5 MPG 41,7%FG, 28,6%3FG, 56,8%FT, 8,2 PPG, 3,7 RPG, 3,1APG, 0,9SPG, 1,3TOPG

W Philly Fultz miał troszkę ciężkie życie - grał dużo bez piłki ze względu na Bena Simmonsa. Wiadomo powszechnie, że mu to nie służyło zbyt dobrze. U mnie Markelle ma piłkę na wyłączność, nie mam teraz czasu znajdywać statsów jak wyglądał bez Bena na boisku, ale z tego co było na forum wrzucane, w tym czasie wyglądał znacznie lepiej. U mnie Markelle ma skupiać się na rozprowadzaniu piłki i penetrowaniu kosza, co wychodziło mu całkiem nieźle. Nie robimy z niego shootera na siłę, staramy się uwydatniać jego zalety i chować wady. Dlatego gra w line-upach z dobrymi shooterami (Matthews, Batum, G.Green, czy Theis). W rotacjach napisałem także, że Fultz gra sporo w 2nd unicie żeby ułatwić mu życie, a na końcówki schodzi z boiska, bo nie jest zagrożeniem z dystansu. Markelle w obronie wyglądał przyzwoicie, z czego jestem zadowolony. 
U mnie Markelle pogra 26-28 minut na mecz, będzie miał piłkę w rękach, więc trzeba dodać mu troszkę punktów, asyst, oraz strat. 
Liczę na 13-4-6 i 2 straty na mecz.

PG - Cory Joseph
staty real: 25,7MPG, 44,9%FG, 36,8%3FG, 50%FT (bardzo mało pró B), 7,3PPG, 3,7RPG, 3,8APG, 1,2SPG, 1,3TOPG
Cory to nasz 6th man, już nie pierwszy rok zresztą. W obliczu kontuzji Fultza musi zrobić step-up i grać spore minuty. Cory to ligowy solidniak, nie ma słabych stron raczej, radzi sobie z grą jeden na jeden, jak i w prowadzeniu systemowego HCA. Jest również niezłym obrońcą. Rzuca trójki na bardzo przyzwoitym procencie, jednak szału nie ma. Cory pogra u mnie podobne minuty w tym trymestrze, system gry jest podobny co w realu (o czym napiszę później), więc liczę na występy na podobnym poziomie. 

PG - Ray Felton -
garbage time player u mnie, podobnie w realu więc odpuszczę sobie przytaczanie statów. Pogra u mnie 8 minut w czasie kontuzji markelle, ma przeprowadzać piłkę przez połowę i zaczynać akcje, a do tego odpalić czasem trójkę.Daje młodym wsparcie mentalne i dobre rady w szatni. 

SG - Timothe Luwawu - 
również garbage time player, odpuszczam jego opis, bo u mnie nic nie pogra. 
 
SG/PG - Yogi Ferrel -
staty real: 12,9MPG, 5,4PPG, 40,6%FG, 34,1%3FG, 92%FT 
Po niezłym sezonie u mnie z ławki, dostał przedłużenie kontraktu na dwa lata i niestety zawodzi. W realu ma problem w utrzymaniu się w rotacji Kings, którzy walczą o PO, u mnie będzie więc podobnie. U mnie gra jeszcze mniej, wychodzi na trochę minut głownie po kontuzji Fultza. Musi grać chwilę out of position, ale nie jest głównym ballhandlerem, bo wspomaga go zawsze Batum. Jego zadanie jest proste, nie zjebać nic w obronie, oraz rzucić jakąś trójką od czasu do czasu. 

SG - David Nwaba -
staty real: 16,5MPG, 42,4%FG, 25,7%3FG, 64%FT, 6,0PPG, 2,8RPG, 0,7APG, 0,4TOPG, 
Podobnie jak Ferrel, Nwaba gra u mnie drugi sezon i nieco zawodzi. Powodem mogą być problemy z drobnymi urazami. Nwaba ma u mnie podobną rolę co w realu, ma trzymać obronę na obwodzie w 2nd unicie za pysk, i to jest jego główne zadanie.
Liczę że w drugim trymestrze się ustabilizuje z rzutem zwłaszcza, bo poprzednie dwa sezony grał na znacznie lepszego skuteczności z gry. Narazie nie ma się nad czym wielce rozwodzić. 
 
SG/SF - Wesley Matthews -  
staty real: 31,1MPG, 41,8%FG, 40,2%3FG, 78,6%FT, 14,5PPG, 2,4RPG, 2,5APG, 1,3TOPG, 0,9SPG 
U mnie ma nieco więcej minut, i sporo większą rolę w ataku. W końcówkach musi wejść w rolę lidera na obwodzie, także wpadnie mu więcej FGA na pewno. Solidny w obronie, trzyma obwód z Batumem. Warto zwrócić uwagę że ci dwaj gracze znają się z czasów Portland, i są na pewno bardzo zgrani ze sobą. Mogą się wymieniać na obwodzie na pozycjach w razie gdy jakiś przeciwnik któremuś nie pasuje. Matthews może biegać za szybszymi, niższymi graczami, Batum jest nieco silniejszy fizycznie więc uważam że swietnie się uzupełniają na pozycjach 2 i 3. Będzie robił za poor gtg na obwodzie, bo Barton nam wypadł niestety. Warto zwrócić uwagę na 40%3FG na ponad 6 próbach na mecz - najlepszy wynik w moim zespole. Liczę tu na 18-3-3 w 34minuty. 
 
SG/SF - Will Barton
staty real: 27,0MPG, 16,5PPG, 5,0RPG, 3,0APG, 57,1%FG, 55%3FG (5/9), 100%FT (4 próby) - wrzuciłem staty żeby zwrócić uwagę w jakiej formie był w tych pierwszych dwóch meczach, jeśli po kontuzji utrzyma taką efektywność, to będzie bardzo kluczowy w walce o awans do play offs w dalszej części sezonu. Liczę że te dwa pierwsze mecze z nim były udane, bo u mnie ma jeszcze większą rolę w ataku i w takiej formie powinien zrobić 20ppg. 

SF - Nicolas Batum
staty real: 30,2MPG, 8,9PPG, 5,1RPG, 3,4APG, 45%FG, 38,9%3FG (4 próby per game), 80%FT, 1,6TOPG
U mnie ma o wieeele większą rolę w ataku, Musi oddawać więcej rzutów niż tylko 7,6 w realu. Nie koniecznie spadnie mu ta efektywność, poprawa skuteczności w tym sezonie nie wynika według mnie z mniejszej ilości rzutów, a z przeskoku z pozycji SG, w której nie czuł się dobrze, na swoją naturalną pozycje SF. U mnie pogra nawet troszkę minut w smallballu na PF, ale jest to mała część czasu który spędza. Batum w realu ma coraz mniej piłki w rękach, tutaj będzie głównym ball-handlerem przez sporą ilość czasu (tylko z Markelle ma jej mniej). Liczę więc na utrzymanie ponad 5,5 asyst na mecz z ostatnich trzech sezonów. Powinien kręcić się koło 14-5-5 w 34-36 minut. W obronie dalej daje radę, jest przyzwoity. 

SF - Gerald Green
staty real: 18,4MPG, 40,9%FG, 34,9%3FG, 83%FT, 7,6PPG, 2,5RPG
Weteran z ławki, słabe FG niech was nie zmyli, on oddaje 5,2próby za trzy w meczu, a 6,6 prób z gry ogólnie, więc 80% jego rzutów to trójki. To mój jedyny typowy catch n shooter, więc dostanie sporo minut przy braku Bartona, i liczę na solidną trójkę i obronę. Systemowy gracz, powinien przy moim ataku wyglądać dobrze. Podobne minuty dostanie co w realu. Grał już kiedyś w Pacers, jest to postać szanowana tutaj i jest jednym z trzymających szatnię w ryzach. Parę minut na PF również w small-ball. 
 
PF - Drew Eubanks (TWC) - 
statów z real nie ma co przytaczać, bo grał tylko w garbage u popa. 
Z braku laku na PF, pogra u mnie po 8 minut. Mam nadzieję że nie będzie dziurą w obronie, powinien mieć przyzwoitą efektywność w ataku z tego co widziałem staty z college, dlatego go wystawiam. Niestety dużo o nim nie mogę powiedzieć, my bad. 

PF - Alize Johnson - 
garbage time player, nie ma o czym gadać. Wiąże z nim przyszłość, bo ma potencjał na bycie dobrym two way forwardem, jednak jest jeszcze zbyt surowy. 

PF/C - Zach Randolph
na początku sezonu pojawiło się info od Kings, że chcą ogrywać mlodych w tym sezonie, i Zach nie pogra. Jednak oni walczą o Play Offs w tej chwili, więc źle swiadczy o nim, że nadal nie załapał się do rotacji, dlatego ja również odpuszczam granie nim, bo moglibyście mi tu łatwo coś zarzucić ze względu na jego rolę w real. Trzyma atmosferę w szatni i pozuje do zdjęć z dzieciakami, mentor Johnsona na treningach, uczy go grać w ataku.
 
PF/C - Julius Randle
staty real: 27,9MPG, 55,2%FG, 31,6%3FG, 70%FT, 19,3PPG, 9,4RPG, 2,7APG, 2,5TOPG
Sprowadziłem go w lato ze względu na świetny fit z Turnerem, i się nie zawiodłem. Jeden z królów per36 w tym sezonie, u mnie tyle pogra na mecz, efektywność nieco spadnie pewnie, jednak będzie z pewnością liderem w scoringu w mojej drużynie. Liczę na 22-12-3. Zdaję sobie sprawę że jest dziurą w obronie, jednak jest kryty przez wspaniałego Mylesa. W ataku rzucamy mu dużo piłek na low-post, gdzie jest mega efektywny. W końcówkach będzie również musiał brać grę na siebie, bo punktuje z największą łatwością z całego składu, przy podwojeniu grozi również świetnym podaniem i liczę że Joseph, Batum, czy Matthews którzy są pewni za trzy w tym sezonie, wykorzystają jego extra passy. Lider ataku zdecydowanie. 115ORTG, to świetny poziom. 
 
C - Myles Turner
staty real: 28,2MPG, 49,2%FG, 35%3FG, 71,6%FT, 12,8PPG, 7,4RPG, 1,7APG, 2,9BPG, 
Przed sezonem dając mu tak duże extension liczyłem na step-up w ataku, tego niestety nie dostałem, za to jest chyba jeszcze lepszy w obronie. Zdecydowanie jeden z top rim protectorów w lidze, może też switchować na niskich zawodników. 99DRTG, to elite level w defensywie. Poprawia też swoją zbiórkę od drugiej części pierwszego trymestru, więc nie jest tak źle z nim. Idealne dopasowanie do Randle, stworzą jeden z lepszych back-courtów w lidze według mnie. Może nie ścisły top, ale frontcourt to ja mam akurat soooolidny. W ataku nie bierze na siebie gry, mało oddaje rzutów, ale efektywności nie możecie mu odmówić. 
U mnie pogra więcej minut znacznie, bo nie ma aż tak dobrego zmiennika jak w real, i są też kontuzje.  Liczę na 15-8-2 i 3blk w 
 
C - Daniel Theis
staty real: 15,3MPG, 7,2PPG, 3,7RPG, 1,0APG, 0,8TOPG, 57%FG, 41,4%3FG, 69%FT,
W pierwszej części trymestru zatrzymany przez uraz, jednak się rozkręca z meczu na mecz. Solidny rezerwowy C na lata, daje radę w jednym z lepszych zespołów w NBA. Grozi trójką więc pasuje mi bardzo do składu. Bardzo efektywny w ataku, 123ORTG! W obronie nie jest też dziurą, 106DRTG. Solidniak. 
 
4. Terminarz:
 
a)Wszyscy zdrowi:
vs MEM -  pewne W!!!
@MIL - raczej L
B) barton out, sporadycznie theis, matthews out
vs BKN (b2b) - W/L - u siebie powinienem dać radę tylko Barton out
@MIN - W z tankerem 
@SAS - raczej L
@CLE - dwa dni przerwy, dam tu L/W
vsPOR - L/W
@NYK - L
@CHI - W/L - Chicago jest osłabione brakiem Love, widzę tu szansę na zwycięstwo
vsBOS (b2b) - L
vsHOU - L/W
vsPHI - L
@MIA - L/W
@HOU - L/W
MIA - po 4 dniach przerwy u siebie raczej W
vs ATL (b2b) - W/L mimo b2b u siebie dam radę chyba
vs UTA - L/W
@CHA - W
vs SAS - L/W
@UTA - L
c) no fultz, barton, nwaba
@PHX (b2b) - nie jestem bez szans mimo braków, W/L
@LAL - L
@SAC - W/L
vsCHI - W - u siebie dam radę, turner i randle w formie a back court CHI nie zachwyca (chyba brak love i whiteside) 
@ORL - L
vsSAC (b2b) - W/L - Turner w Formie, nie jestem bez szans u siebie.
vsWAS - L/W - mam szanse, turner wyskoczył z 26/12 w tym meczu w realu, a dla Randle to jego revenge game.
vsMIL - L
 
trudny terminarz, nie ma co, u siebie trafiam głownie na czołówkę ligi, i mało mam przeciwników tankerów. 
wyszło mi tu coś koło 11-17 zakladajac ze L/W to L a W/L to W, z takiego bilansu przy moich problemach zdrowotnych będę zadowolony. drugi trymestr zapowiada się znacznie lepiej.
 
5. Taktyka/ styl gry:  
 
Gram podobnie do Pacers w realu, bo nawet skład mam podobny, brakuje jedynie wyraźnego lidera w ataku na obwodzie (Dipo), bo miał być nim Barton.
Joseph, Turner to te same punkty co w realu, zamiast ofensywnego monstera Sabonisa, mam monstera Randle. Podobna efektywność i styl gry (miażdzą pod obręczą i grą 1vs1 w ataku), zamiast Collisona dystrybucją zajmuje się Fultz, zamiast Bogdanovica, atak na obwodzie robi Matthews (inna pozycja ale podobna rola). Batum gra z piłką jak dipo. Younga gra Theis - czyli daje dobry solidny atak. Ta drużyna naprawdę może nieco przypominać Pacers z NBA.  

Nastawiamy się na zespołową koszykówkę, zarówno w ataku jak i obronie. W ataku dużo szybkich passów, piłka krąży cały czas niczym w real Pacers. Natomiast obrona, to dużo switchów, bo mam do tego dobrych graczy (Batum, Matthews, Turner, Joseph, Green). Team defense jest tu duży potencjał rim protection też mam zapewnione. Uważam że ten skład może być równie dobry w obronie co w realu, może nieco gorszy.. atak niestety nie jest aż tak dobry, bo nie mam superstara, ale styl gry będzie przypominał real. 
 
6. Wady/zalety:
 
wady: 
-kontuzje
-brak lidera, g2g (matthews, randle maja nieco za duze obciazenie w ataku)
-mizerny fultz
-brak PF na rezerwie
-krótka rotacja, przemęczenie liderów

zalety:
-fit, fit i jeszcze raz fit:
nikt mi nie zarzuci, że ci zawodnicy do siebie nie pasują. batum i matthews świetnie się znają i przysłaniają swoje wady w obronie wzajemnie, więc w zaleznosci od match-upu mogą sobie wybrać kogo kryją na obwodzie. randle i turner to również perfekcyjny pod względem dopasowania front. green, joseph, theis to solidni rezerwowi, pasują do potrzeb. 
- solidnosc, brak słabych punktów
nie mam dziur w zadnej z koszykarskich kategorii, mam shooterów, mam obroncow, mam kreatorów, jedynie zbiórka może być przeciętna. 
-matchupy frontcourt 
powinienem wygrac z duza przewaga pare matchapow ze wzgledu na pare randle/turner
-team offense i team defense : to sie sprawdza w realu, wiec bedzie sie sprawdzac i u mnie w przypadku pacers. 
 
11-17 jak już mówiłem. 
 
 
ps. staty są z dzisiejszego dnia niestety, za co wybaczcie. ale ogolny zarys macie i o to chodzilo.
 
 

 
Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja 29.12.2018

Celtics 22-6

Nets 10-18
Knicks 19-9
Sixers 21-7
Raptors 8-20
Bulls 12-16
Cavaliers 17-11
Pistons 6-22
Pacers 8-20
Bucks 20-8
Hawks 10-18
Hornets 5-23
Heat 20-8
Magic 20-8
Wizards 20-8
Mavericks 9-19
Rockets 20-8
Grizzlies 5-23
Pelicans 18-10
Spurs 16-12
Nuggets 19-9
Wolves 7-21
Blazers 17-11
Jazz 15-13
Thunder 13-15
Warriors 20-8
Lakers 19-9
Clippers 4-24
Suns 12-16
Kings 8-20

Wschód:

1. Boston 22
2. Philadelphia 21
3. Miami 20
--- Milwauke 20
--- Orlando 20
--- Washington 20
7. New York 19
8. Cleveland 17
9. Chicago 12
10. Atlanta 10
--- Brooklyn 10
12. Indiana 8
--- Toronto 8
14. Detroit 6
15. Charlotte 5

Zachód:

1. Golden State 20
--- Houston 20
3. Denver 19
--- LA Lakers 19
5. New Orleans 18
6. Portland 17
7. San Antonio 16
8. Utah 15
9. Oklahoma City 13
10. Phoenix 12
11. Dallas 9
12. Sacramento 8
13. Minnesota 7
14. Memphis 5
15. LA Clippers 4
Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 20-8


Nets 11-17

Knicks 20-8

Sixers 22-6

Raptors 6-22

Bulls 12-16

Cavaliers 16-12

Pistons 4-24

Pacers 10-18

Bucks 21-7

Hawks 13-15

Hornets 6-22

Heat 18-10

Magic 16-12

Wizards 17-11

Mavericks 8-20

Rockets 17-11

Grizzlies 6-22

Pelicans 19-9

Spurs 17-11

Nuggets 21-7

Wolves 7-21

Blazers 16-12

Jazz 17-11

Thunder 14-14

Warriors 21-7

Lakers 19-9

Clippers 4-24

Suns 12-16

Kings 9-19

 

podobno dałem jedno zwycięstwo za mało więc daje je Mavs

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 19-9

Nets 11-17
Knicks 20-8
Sixers 22-6
Raptors 9-19
Bulls 11-17
Cavaliers 15-13
Pistons 5-23
Pacers 11-17
Bucks 21-7
Hawks 13-15
Hornets 8-20
Heat 17-11
Magic 16-12
Wizards 18-10
 
Mavericks 9-19
Rockets 16-12
Grizzlies 7-21
Pelicans 19-9
Spurs 16-12
Nuggets 21-7
Wolves 7-21
Blazers 18-10
Jazz 15-13
Thunder 14-14
Warriors 18-10
Lakers 18-10
Clippers 3-25
Suns 12-16
Kings 11-17
 
EAST
Sixers 22
Bucks 21
Knicks 20 
Celtics 19
Wizards 18
Heat 17
Magic 16
Cavs 15
Hawks 13
Bulls 11
Nets 11
Pacers 11
Raptors 9
Hornets 7
Pistons 5
 
WEST
Nuggets 21
Pelicans 19
Lakers 18
Warriors 18 (gorsza ekipa niż w realu, gdzie zrobili bilans 19-9)
Blazers 18
Rockets 16
Spurs 16
Jazz 15
Thunder 14
Suns 12
Kings 11
Mavericks 9
Grizzlies 7
Wolves 6
Clippers 3

 

jestem otwarty na polemikę. piszcie na priv jak coś. 

 

Ogólnie mam wrażenie, że niepotrzebnie odejmuje sobie za wprowadzone zmiany (bo ponad polowa ligi wprowadzila niemniejsze, a chyba nikt u nas nawet na to nie patrzy), ale taki bilans uwazam za uczciwy dla Knicks na tym etapie, to bede konsekwentny.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 20-8

Nets 10-18
Knicks 21-7
Sixers 21-7
Raptors 8-20
Bulls 13-15
Cavaliers 15-13
Pistons 5-23
Pacers 11-17
Bucks 21-7
Hawks 11-17
Hornets 7-21
Heat 18-10
Magic 18-10
Wizards 17-11
 
Mavericks 9-19
Rockets 15-13
Grizzlies 6-22
Pelicans 18-10
Spurs 15-13
Nuggets 21-7
Wolves 7-21
Blazers 17-11
Jazz 18-10
Thunder 12-16
Warriors 19-9
Lakers 19-9
Clippers 6-22
Suns 12-16
Kings 10-18
 
Ogólnie tabela wyglądałaby tak (przy równych bilansach oceniam poprzez prawdopodobne przyszłe wyniki - terminarz mógł ułatwić/utrudnić 1. trymestr, więc trudniejszy terminarz i lepsze perspektywy na przyszłość dają tie-breakera ;)):

 

Wschód:

1) NYK 21-7

2) MIL 21-7

3) PHI 21-7

4) BOS 20-8

5) ORL 18-10

6) MIA 18-10

7) WAS 17-11

8) CLE 15-13

-----------------

9) CHI 13-15

10) IND 11-17

11) ATL 11-17

12) BKN 10-18

13) TOR 8-20

14) CHA 7-21

15) DET 5-23

 

Zachód:

1) DEN 21-7

2) GSW 19-9

3) LAL 19-9

4) NOP 18-10

5) UTA 18-10

6) POR 17-11

7) HOU 15-13

8) SAS 15-13

-----------------

9) PHX 12-16

10) OKC 12-16

11) SAC 10-18

12) DAL 9-19

13) MIN 7-21

14) MEM 6-22

15) LAC 6-22

 

Podejrzewam, że nie wszystkim dogodzę, ale te bilanse są przemyślane i raczej już ich nie zmienię :tongue:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem swoje, Dnc swoje - uśredniłem i w kilku przypadkach, jako że wychodziło 0,5 podniosłem lub obniżyłem. Jeżeli Dnc miałby jakieś zastrzeżenia, to możliwe, że jeszcze dziś gdzieś o +/- 1 nastąpi jakaś korekta. Gdyby tos miał pytania - zapraszam na PW, chętnie wytłumacze, ale planuje tez odnieść sie do proponowanych przez GMów bilansów i kilka rzeczy nieco dokładniej wyjaśnic w odpowiednim temacie. Nie kierowalem sie oczywiście żadnymi sympatiami i antypatiami dla GMów, ale otrzymując bilans od GMa Lakers 14-14 rozumiem, ze liczymy słabszą dyspozycje KATa z początku sezonu oraz nieobecność Butlera, gdyż inaczej nie potrafię sobie tak słabego bilansu Magic wytłumaczyć. W drużynach tankujacych gra młody talent oraz weterani, którzy często walczą właśnie o nowe kontrakty - o czym warto pamiętać. Naturalnie ważnym czynnikiem jest tez kalendarz, ale moja ocena nie jest jakąś sucha matematyką, a bierze pod uwagę - kalendarz, kontuzje, rotacje oraz dopasowanie graczy, ich systemu - dlatego tak ważne są dla mnie opisy GMowie Portland i Chicago. Jest to mój pierwszy planowany bilans W-L po trymestrze, zatem będę wdzięczy za wszelkie uwagi Szanownych GMów.

 

Celtics 19-9

Nets 10-8

Knicks 19-9

Sixers 22-6

Raptors 9-19

Bulls 12-16

Cavs 17-11

Pistons 4-24

Pacers 12-16

Bucks 21-7

Hawks 11-17

Hornets 6-22

Heat 19-9

Magic 19-9

Wizards 18-10

Mavs 9-19

Rockets 18-10

Grizzlies 5-23

Pelicans 20-8

Spurs 16-12

Nuggets 21-7

Walves 7-21

Blazers 16-12

Jazz 15-13

Thunder 13-15

Warriors 20-8

Lakers 17-11

Clippers 4-24

Suns 11-17

Kings 10-18

 

Wschód:

1. Sixers 22-6

2. Bucks 21-7

3. Celtics 19-9

   Heat 19-9

   Knicks 19-9

   Magic 19-9

7. Wizards 18-10

8. Cavs 17-11

9. Bulls 12-16

   Pacers 12-16

11. Hawks 11-17

12. Nets 10-18

13. Raptors 9-19

14. Hornets 6-22

15. Pistons 4-24

 

Zachód:

1. Nuggets 21-7

2. Pelicans 20-8

   Warriors 20-8

4. Rockets 18-10

5. Lakers 17-11

6. Blazers 16-12

   Spurs 16-12

8. Jazz 15-13

9. Thunder 13-15

10. Suns 11-17

11. Kings 10-18

12. Mavs 9-19

13. Walves 7-21

14. Grizzlies 5-23

15. Clippers 4-24

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 19-9

Nets 11-17

 

Knicks 20-8

 

Sixers 20-8

 

Raptors 10-18

 

Bulls 12-16

 

Cavs 15-13

 

Pistons 6-18

 

Pacers 12-16

 

Bucks 20-8

 

Hawks 12-16

 

Hornets 7-21

 

Heat 16-13

 

Magic 16-13

 

Wizards 19-9

 

Mavs 12-16

 

Rockets 17-11

 

Grizzlies 5-23

 

Pelicans 18-10

 

Spurs 17-11

 

Nuggets 21-7

 

Walves 8-20

 

Blazers 16-12

 

Jazz 14-14

 

Thunder 15-13

 

Warriors 20-8

 

Lakers 16-12

 

Clippers 3-25

 

Suns 12-16

 

Kings 11-17

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z obietnicą wysyłam poprawione głosy w poprawnym formacie

 

Celtics 20-8

Nets 7-21

Knicks 24-4

Sixers 23-5

Raptors 5-23

Bulls 11-17

Cavaliers 18-10

Pistons 3-25

Pacers 9:19

Bucks 24-4

Hawks 14-14

Hornets 3-25

Heat 21-7

Magic 17-11

Wizards 20-8

Mavericks 5-23

Rockets 17-11

Grizzlies 5-23

Pelicans 21-7

Spurs 18-10

Nuggets 20-8

Wolves 7-21

Blazers 18-10

Jazz 17-11

Thunder 14-14

Warriors 21-7

Lakers 19-9

Clippers 3-25

Suns 10-18

Kings 6-22

 

East

 

Bucks 24

Knicks 24

Sixers 23

Heat 21

Celtics 20

Wizards 20

Cavaliers 18

Magic 17

Hawks 14

Bulls 11

Pacers 9

Nets 7

Raptors 5

Hornets 3

Pistons 3

 

West

 

Warriors 21

Pelicans 21

Nuggets 20

Lakers 19

Blazers 18

Spurs 18

Rockets 17

Jazz 17

Thunder 14

Suns 10

Wolves 7

Kings 6

Mavericks 5

Grizzlies 5

Clippers 3

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 20-8

Nets 10-18
Knicks 20-8
Sixers 21-7
Raptors 9-19
Bulls 12-16
Cavaliers 16-12
Pistons 5-23
Pacers 11-17
Bucks 21-7
Hawks 11-17
Hornets 6-22
Heat 18-10
Magic 18-10
Wizards 18-10
 
Mavericks 9-19
Rockets 15-13
Grizzlies 7-21
Pelicans 19-9
Spurs 15-13
Nuggets 21-7
Wolves 8-20
Blazers 18-10
Jazz 15-13
Thunder 12-16
Warriors 19-9
Lakers 19-9
Clippers 4-24
Suns 11-17
Kings 11-17
 
Wschód:
 
Sixers 21-7
Bucks 21-7

Celtics 20-8

Knicks 20-8
Heat 18-10
Magic 18-10
Wizards 18-10
Cavaliers 16-12
______________
 
Bulls 12-16
Pacers 11-17
Hawks 11-17
Nets 10-18
Raptors 9-19
Hornets 6-22
Pistons 5-23
 
Zachód: 
 
Nuggets 21-7
Warriors 19-9
Lakers 19-9
Pelicans 19-9
Blazers 18-10
Jazz 15-13
Rockets 15-13
Spurs 15-13
_______________
 
Thunder 13-15
Suns 11-17
Kings 11-17
Mavericks 9-19
Wolves 8-20
Grizzlies 7-21
Clippers 4-24
 
 
Uwagi:
- nie dałem nikomu więcej niż 21-7, bo po prostu nawet przy łatwym terminarzu żeby wykręcić w jakimś okresie w prawdziwej lidze 23-5 albo coś w tym stylu, trzeba grać doskonałą koszykówkę, a w pierwszym trymestrze nie można tego powiedzieć o żadnym teamie, nawet Sixers czy Knicks; tutaj 23-5 dostali Rockets, gdzie większość rotacji jest słaba, heh
- względem średniej chyba największy rozdźwięk u mnie jeżeli chodzi o Rockets, ale nie rozumiem tych dobrych ocen dla Houston, dobrze grają Gay, Jerebko i Harrell, ale granie nim i Capelą (fatalny w statsach) to raczej przeciętny pomysł (dwóch wysokich bez rzutu z półdystansu), a Jerebko gra 16 minut - Ariza, Gordon, Bradley, Parker - oni są słabi albo fatalni; nawet przy średniołatwym terminarzu to nie może dać czegoś w stylu 19-9, a jak policzylem na ten moment Rockets wychodzi jakieś 18-10.
- dałem kilka W więcej dla Mavs, Kings, Raptors i Suns, ale to wynika z pierwszej uwagi, ktoś je musiał dostać
- Wschód miał mniejsze problemy niż Zachód w tym trymestrze chyba
 
Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia (ale bardziej istotne niż ''powinienem mieć 20-8 zamiast 19-9", to chętnie rozpatrzę. 
 
ps
 
Zapodział mi się W, to dałem OKC
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 19-9


Nets 10-18

Knicks 21-7

Sixers 21-7

Raptors 8-20

Bulls 12-16

Cavaliers 15-13

Pistons 5-23

Pacers 11-17

Bucks 23-5

Hawks 13-15

Hornets 7-21

Heat 16-12

Magic 17-11

Wizards 17-11

 

Mavericks 9-19

Rockets 15-13

Grizzlies 6-22

Pelicans 19-9

Spurs 15-13

Nuggets 21-7

Wolves 7-21

Blazers 17-11

Jazz 17-11

Thunder 14-14

Warriors 18-10

Lakers 20-8

Clippers 5-23

Suns 11-17

Kings 11-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 19-9

Nets 11-17

Knicks 20-8

Sixers 21-7

Raptors 8-20

Bulls 12-16

Cavaliers 15-13

Pistons 5-23

Pacers 11-17

Bucks 21-7

Hawks 12-16

Hornets 6-22

Heat 18-10

Magic 16-12

Wizards 18-10

 

Mavericks 9-19

Rockets 17-11

Grizzlies 7-21

Pelicans 20-8

Spurs 16-12

Nuggets 21-7

Wolves 8-20

Blazers 17-11

Jazz 15-13

Thunder 12-16

Warriors 18-10

Lakers 19-9

Clippers 4-24

Suns 13-15

Kings 11-17

 

EAST

Bucks 21

Sixers 21

Knicks 20

Celtics 19

Heat 18

Wizards 18

Magic 16

Cavaliers 15

Hawks 12

Bulls 12

Nets 11

Pacers 11

Raptors 8

Hornets 6

Pistons 5

 

WEST

Nuggets 21

Pelicans 20

Lakers 19

Warriors 18

Blazers 17

Rockets 17

Spurs 16

Jazz 15

Suns 13

Thunder 12

Kings 11

Mavericks 9

Wolves 8

Grizzlies 7

Clippers 4

 

U mnie żadnych aktualizacji nie będzie, bo od jutra do 3 stycznia jestem poza zasięgiem. Dobrą duszę proszę o wklepanie do excela moich typów, bo z tel już nie dam rady. Bóg złapać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 19-9

Nets 11-17

Knicks 20-8

Sixers 20-8

Raptors 10-18

Bulls 11-17

Cavaliers 14-14

Pistons 6-22

Pacers 12-16

Bucks 21-7

Hawks 13-15

Hornets 8-20

Heat 17-11

Magic 16-12

Wizards 19-9

 

Mavericks 7-21

Rockets 15-13

Grizzlies 7-21

Pelicans 19-9

Spurs 16-12

Nuggets 21-7

Wolves 8-20

Blazers 18-10

Jazz 15-13

Thunder 14-14

Warriors 18-10

Lakers 18-10

Clippers 5-23

Suns 11-17

Kings 11-17

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że mój wynik wygląda nieskromnie, ale idę z terminarza i naprawdę nie za bardzo miałem z kim przegrać a chcę być konsekwentny. Także wynik Orlando może wyglądać słabo, ale tu był bardzo ciężki terminarz, cenię tę drużynę naprawdę wyżej.

 

Celtics 20-8
Nets 11-17
Knicks 21-7
Sixers 23-5
Raptors 8-20
Bulls 13-15
Cavaliers 17-11
Pistons 5-23
Pacers 9-19
Bucks 22-6
Hawks 13-15
Hornets 7-21
Heat 18-10
Magic 14-14
Wizards 17-11

Mavericks 8-20
Rockets 17-11
Grizzlies 6-22
Pelicans 19-9
Spurs 16-12
Nuggets 21-7
Wolves 7-21
Blazers 15-13
Jazz 16-12
Thunder 15-13
Warriors 20-8
Lakers 19-9
Clippers 4-24
Suns 11-17
Kings 8-20 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.