Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tangiers napisał:

 

A Harden?

Harden tez byl cudowny jak w preseason, ale koncowke i tak musial ogarniac westbrook:)

Za to house swietnie zaczal, zrobil mocny wsad, a potem thomas bryant zdjal go z obreczy w sposob wybitnie niehumanitarny i danuel do konca meczu byl niewyrazny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wooden napisał:

k**** wszyscy cudowni.

Chyba tylko moi c*** grają.

Składam rezygnację.

moi też c***owo.

@człowiek...morza mi pisze, że jakbym miał odrobinę przyzwoitości to powinienem złożyć rezygnację.

@january natomiast mówi, że nie przyjmie mojej rezygnacji do końca kontraktu John Walla.

I co tu robić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

moi też c***owo.

@człowiek...morza mi pisze, że jakbym miał odrobinę przyzwoitości to powinienem złożyć rezygnację.

spoko, ja to mówię prawie każdemu w tej grze,

a tego burdelu co Pelicans zafundowałeś i tak by nie chciał nikt już objąć,

więc musisz dalej nieść swój krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

Szkoda mi patrzec na taki Zachód , liczyłem na jakieś emocje - jak ktoś z Wschodu chce się zamienić Konferencjami to ja chętnie przejdę do miejsca w którym będzie jakaś rywalizacja 

Ja się bym skusił chyba ... xD 

 

ale właściciel zapowiedział juz mi 30% rocznej pensji premii za awans do PO na legendarnie mocarnym wschodzie w tym roku. 

 

Ciesze się ze LBS docenia ;)

oby turner tylko nie wyleciał na pol

sezonu a na 2-3 tyg, bo inaczej będzie po ptakach. 

PS. Skoro harden wrzucił 59 pkt

przeciwko Wizards, a u nas gra w Wizards to się chyba nie liczy, prawda ? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dłuższy komentarz na temat formy Charlotte Hornets:

Powyżej oczekiwań:

Russell Westbrook -  TOP 5 gracz ligi na początku sezonu, 4 zawodnik wyścigu po MVP wg br, solidne TS%, dodatni w plusominusach, raczej nie utrzyma 48,5% FG i TS% w granicach 60%, ale na ten moment wygląda świetnie. Wciąż oddaje 3-4 rzuty z półdystansu per game, ale selekcja rzutowa jest o niebo lepsza niż przez całą jego karierę, cały czas pokazuje, że jest jednym z najlepiej podających graczy ligi i wciąż nie stracił swojego atletyzmu. Po tym co pokazywał w preseason jest duuuużo lepiej niż się spodziewałem.

Domantas Sabonis - średnio 23-10 to znacznie więcej niż oczekiwałem, próbuje rzucać za 3 punkty ( na razie malutka próba, ale 3/7 daje nadzieję na materiał na stretch 5 plus ma w tym sezonie 16/18 z wolnych, więc technika jest), wspaniale roluje do kosza. Kosmiczny on/off na poziomie +33,9!!! Choć w dużej mierze wynika to z poziomu beznadziejności ławki Pacers w RL NBA. 

Danuel House - 12ppg - 5,5rpg 46% za 3. Bardzo dobra obrona przede wszystkim, po tym jak w play-offs wyleciał z rotacji Rockets bałem się, że może mieć problem na początku sezonu, ale jest graczem pierwszej piątki, do tego bardzo ważnym,  jeszcze bardziej poprawił technikę rzutu, oddaje nawet czasem step back trójki, bardzo ważne ogniwo mojego zespołu ze względu na defensywę.

Luke Kennard - 15,2 ppg ( w ubiegłym sezonie nie było to nawet 10) 45,2% za 3. Świetny rzut od początku sezonu, gdzie w Pistons wcale nie tak łatwo o dobre pozycje, duży progres względem poprzedniego sezonu, niestety brak progresu w obronie, a dzisiejszy mecz pokazał, że rzutu nie potrafi sobie sam wykreować, choć 7 asyst to całkiem imponujący wynik. 

Isaiah Thomas - 16,5ppg - 7,5 apg - 43% 3ptm ( ma limitowane minuty w RL NBA, te staty zrobił w 22mpg). Oferując mu minimum plus team option nie ryzykowałem dużo, ale też się wiele po nim nie spodziewałem. Na razie ma limitowane minuty z powodu wciąż dokuczającego mu chyba biodra i jest duuuże ryzyko, że znowu padnie, ale w tych ostatnich dwóch meczach grał na poziomie, jakiego nie widziałem od dwóch lat. Standadowo +35 on/off w ataku i -25 on/off w obronie. Pewne rzeczy się nie zmieniają:) 

Dwight Howard - 5,8ppg - 7rpg - 2,3 bpg. Tradycyjne statystyki nie oddaję tego jak dobry jest Dwight jako elitarny roles w tym sezonie dla Lakers. Świetnie stawia zasłony, świetnie roluje i wybitnie gra w obronie.  Na ten moment wydaje się, że to kolejny mega steal za minimum

Na swoim poziomie:

TJ Warren - 15,3 ppg 43,1% FG. Ma mniejszą rolę w Pacers, w pierwszych dwóch meczach wyglądał słabo, w kolejnych dwóch już dobrze. Nie dostaje rzutów z dystansu, tak jak wcześniej było to w Suns. Zza łuku jest w tym sezonie tylko 1/10. Bronić się nie nauczył, punkty zdobywać umie. Szkoda, że po tym jak w każdym kolejnym sezonie był coraz lepszy, teraz jego postęp się zatrzymał

DJ Augustin 9,5 ppg 4,3 apg 40% FG. W Magic ma trochę mniejsze minuty niż w ubiegłym sezonie ze względu na Fultza, ale radzi sobie i gra na podobnym poziomie, co w zeszłym sezonie, poza tym, że brakuje mu trochę skuteczności. Na większym dystansie powinno się wyrównać, na razie nie widzę zjazdu w dyspozycji.

Nemanja Bjelica 8,8 ppg 4,8 rpg 50% 3pt%. Bjelica gra tak jak nas do tego przyzwyczaił, 50% za 3 to chwilowy fluke najpewniej. To nie jego dyspozycja jest przyczyną słabych wyników Kings w RL NBA.

Serge Ibaka 14,4ppg 7,2rpg 36% 3pt%. Mocny punkt ławki mistrzów NBA, jest nadzieja, że utrzyma skuteczność za 3 na poziomie sprzed dwóch i więcej sezonów ( w ubiegłym miał spadek  poniżej 30% pod tym względem). Solidny gracz na równym poziomie.

Poniżej oczekiwań

JJ Redick 9,5 ppg 35,7% 3pt% 3,0 TO Zdecydowanie największy zawód do tej pory. Rok temu rzucał ponad 18ppg, teraz ledwie połowę tego, bardzo słaby w obronie, słabo jak na siebie rzuca z dystansu, nie radzi sobie w szybkim tempie Pelicans, notuje dużo strat, czego nigdy nie robił. Mam nadzieję, że się jeszcze ogarnie, ale na ten moment, to zdecydowanie najsłabsze ogniwo w podstawowej rotacji

Theo Pinson - wbrew moim oczekiwaniom nie przebił się do rotacji Nets i zagrał do tej pory tylko 1 minutę w tym sezonie

Shaquille Harrison - top 5 obwodowy obrońca w lidze, który niestety jest też low 5 ofensywnym obwodowym w lidze zagrał jak dotąd tylko 16 minut w tym sezonie. Przegrywa rywalizację o minuty z Arcidiacono, czego się nie spodziewałem. 

Kyle Kuzma - zadebiutuje dopiero w najbliższym meczu

Ogólny wynik: powyżej oczekiwań, głównie za sprawą fenomenalnej gry Westbrooka, ogólnej bardzo dobrej skuteczności z dystansu, od której zależy bardzo wiele w mojej grze oraz dzięki świetnej dyspozycji rolujących podkoszowych ( Sabonis, Howard), na czym opiera się cały mój atak. Przy aktualnej formie moich graczy system, który zbudowałem wokół Westbrooka powinien świetnie działać i zapewniać co wieczór widowiska w stylu dzisiejszego meczu Rockets - Wizards.  Najbardziej cieszy fakt, że przy takiej dyspozycji moich graczy jestem w grupie pościgowej razem z 76ers oraz Heat w walce o miejsca 5-7 i oderwałem się bardzo wyraźnie od teamów walczących o 8 miejsce ( spokojnie, mówię o tym, jak to wygląda po 5 meczach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to na zachodzie trudniej załapać się do loterii niż do Playoffs. Mój zespół raczej rozczarowuje, na plus chyba tylko Thybulle, Harris i Horford, więc można powiedzieć że jestemy "silni" słabością rywali. 

A jeszcze Napier gra dobrze, choć rzuty nie wpadają, ale w D i rozgrywanie naprawdę spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Conley : 12,0/2,0/4,4 32%FG 85,7%FT 1,6 3p

u mnie nie było zmiany systemu i zna się dobrze z głównymi zawodnikami, wiec chyba aż tak tragicznie by nie było, zwłaszcza w ast.

Jeremy Lamb : 17,5/5,5/1,5 50% FG 40%FT 1,5 3p

wiadomo mała probka bo opuscil dwa mecze... ale dzisiejszy mecz napawa optymizmem.

Will Barton : 14,0/6,3/1,5/1,3stl 38%FG 84%FT 1,5 3p 

will wreszcie widać w pełni zdrowia, daje mega energię druzynie ale ma oczywiście swoje wady, fg% wciąż irytuje.

Julius Randle 15,6/11,2/5,0/0,8stl 4,4to 43%Fg 60%Ft 

to kolejny zawodnik, który w realu zmienił klub, co działa trochę na niekorzyść moją na początku sezonu. W knicks widać ma troszkę inną rolę, więcej gra z piłką i traci ich dużo, należy pamiętać, ze u mnie randle, co podkreślałem rok temu już gra trochę sabonisa z pacers, czyli głównego scorera podkoszowego. Czyli u mnie powinien trzaskać coś więcej ppg kosztem asyst. Liczę na powrót fg% do normy w miarę trwania sezonu.

 

Myles Turner : 14,8/6,8/0,5/1,3blk 55% Fg 78%Ft 2,0 3p

zaczal sezon obiecująco w ataku, nieco gorzej w obronie w porównaniu z zeszłym rokiem. Zaczął dostarczać w końcu regularnie trójki, co cieszy mając randle (sabonisa ;] ). no i klops, mam nadzieje ze na długo nie wypadnie. 

 

Derrick Rose : 20,4/1,6/6,2 55% Fg 95% Ft 

Fluber może wychwalać ts% westbrooka ale to ja mam poki co króla efektywności w ataku na obwodzie, nie ma co :) cieszy postawa zwłaszcza przy małym kryzysiku Conleya. Robi to po co został sprowadzony, prowadzi 2nd unit. 

Quinn Cook : 6,8/2,0/3,5 37,5%Fg 0,8 3p 

poki co zawodzi w ataku ale daje radę w obronie. pogra te 10min na mecz u mnie pewnie. 

Langston Galloway 9,0/2,4/1,2  34%Fg 89% Ft 1,4 3p 

slabe fg i liczę na ciut więcej trojeczek.

Justin Holiday : 5,3/4,5/1,5/1,3stl 38%Fg 1,3 3p

daje energię w obronie i o to chodziło. Fg do poprawy.

Ersan Ilyasova : 8,5/7,3/0,5 52%Fg 75%Ft 1,3 3p 

solidna zbiórka i trójka na dobrym procencie. robi to co do niego należy. 

Daniel Theis : 5,0/5,3/0,7/1,3blk 31% FG 67% FT w obliczu kontuzji podstawowego centra drużyny ( podobnie jak w realu ) wszyscy liczą teraz na jego step-up. Ostatni mecz napawa optymizmem ze wyjdzie ze slumpa. Theis musi teraz pokazać ze potrafi być równy.

 

Sampson i Marjanovic narazie się nie łapią do rotacji w realu, nie cieszy mnie to z uwagi na dwa mecze bez Lamba i zapowiadającą się dłuższa pauzę turnera... Powiedziałem przy FA ze Sampson dostanie swoje szanse wiec tak czy siak chyba dam mu minuty pod nieobecność lamba.

Keldon i Alize Johnson muszą cierpliwie poczekać na swoją szansę. 

skutecznosc moich generalnie nie zachwyca, ale conley i randle spokojnie wrócą mam nadzieje do normy. poza tym, nie ma się mysle co do wielu rzeczy przyczepiac, u mnie się wiele nie zmieniło, jak zwykle bez superstarow, ale za to solidny trzon, tworzący zgrany, wyrównany i raczej głęboki zespół, co w RS jest bardzo potrzebne. 

Terminarz begm jak do tej pory generalnie mi bardzo sprzyjał, te 3-1 to minimum, zakładam możliwą jedynie porażkę z pistons na wyjeździe. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.