Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przy czym takie Detroit wciąż ma kilku wartościowych graczy i wcale nie musi to wyglądać w praktyce jak ordynarny tank.
I właśnie nie będzie to taki 100% tank. Wszystko u mnie zależy tak naprawdę od tego jak pokaże się Knox i czy Hood zacznie spłacać swój nowy kontrakt. Myślę jeszcze o jakiś wzmocnieniach więc to 8-10 miejsce być może jest w zasięgu

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu myślałem ze spokojnie te 8 miejsce jest dla moich Bulls, a jednak wychodzi na to ze nie doceniłem konkurencji. Czy któraś z drużyn walcząca o play-offy zrobi jakiś ryzykowny ruch? Kogo ściągną Cavs i Heat? Czy Bulls zrobią coś zaskakującego by wbić się na wyższy poziom? Na razie na wschodzie zapowiada sie rzeźnia. 

 

A w nawiązaniu do tematu DeMar> C.J. McCollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw to dla mnie zagadka, ci gracze tak strasznie nie pasują do siebie i do współczesnej NBA:)

Na dobrą sprawę moi gracze pasują do siebie dużo bardziej niż pewnie się wydaje. Demar może grać na picku, Lozno może szybko przenosić piłkę z jednej strony boiska na druga, mam Hassana który może świetnie bronić obręczy, Ilyasowa czy Portis mogą dobrze rozciagac grę. Wszystko w tej drużynie jest oprócz takiego typowego 3&D ale tutaj z kolei na ławce mam strzelców którzy spokojnie mogą w razie potrzeby wskakiwac do 1 składu.

 

Poza tym spotkało mnie duże szczęście z tym Demarem w San Antonio, na dodatek Lonzo może dużo zyskać przy Bronie. Zawodnicy których mam są moim zdaniem dość niedocenieni, poza tym w mojej opinii talent > dopasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę moi gracze pasują do siebie dużo bardziej niż pewnie się wydaje. Demar może grać na picku, Lozno może szybko przenosić piłkę z jednej strony boiska na druga, mam Hassana który może świetnie bronić obręczy, Ilyasowa czy Portis mogą dobrze rozciagac grę. Wszystko w tej drużynie jest oprócz takiego typowego 3&D ale tutaj z kolei na ławce mam strzelców którzy spokojnie mogą w razie potrzeby wskakiwac do 1 składu.

 

Poza tym spotkało mnie duże szczęście z tym Demarem w San Antonio, na dodatek Lonzo może dużo zyskać przy Bronie. Zawodnicy których mam są moim zdaniem dość niedocenieni, poza tym w mojej opinii talent > dopasowanie.

 

 

a co z wigginsem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze o ile Hassana mogę zrozumieć bo ostatni sezon przepełniony kontuzjami nie był najlepszy, ale to dalej gracz z dużym potencjałem na bronionej stronie a kółkiem w ataku też nie jest.

 

Demar z kolei w Rs jest naprawdę dobrym zawodnikiem(top 20 ligi) postrzeganie tego zawodnika byłoby zupełnie inne gdyby no nie ten pechowy dla niego Lebron ale w naszej grze na szczęście Demara nie jest z nim w jednej konferencji.

 

Lonzo z kolei jest świetnym defensorem, dobrze zbiera, przeciwnicy nie mogą zbyt agresywnie atakowac deski bo zostaną skarceni szybkim przeniesieniem gry, ta jego 3 też nie jest aż taka tragiczna jak niektórym się wydaje, bo on naprawdę rzucał dużo, często ceglil ale te jego procenty na koniec sezonu nie były złe.

 

Generalnie mam wrażenie że moi zawodnicy są trochę niesprawiedliwe traktowani.

 

Nie muszę siać żadnej propagandy wystarczy postarać się spojrzeć na moich graczy z innej perspektywy.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demar z kolei w Rs jest naprawdę dobrym zawodnikiem(top 20 ligi) postrzeganie tego zawodnika byłoby zupełnie inne gdyby no nie ten pechowy dla niego Lebron ale w naszej grze na szczęście Demara nie jest z nim w jednej konferencji.

 

 

Co ma Lebron do oceny gry Derozana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się sezon nawet nie zaczął przecież :D

Jak Lonzo zacznie trafiać 3 regularnie to nie będziesz mógł się opędzić od ofert za niego pewnie. Wiadomo, że umie bronić i ma warunki. Sam DDR jeśli chodzi o RS to sprawdzona 1sza opcja, choć nie luksusowa. O Wigginsie lepiej nie mówić nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma Lebron do oceny gry Derozana?

Odniosłem po prostu wrażenie oczywiście nie podparte żadnymi ankietami iż na ocenę jakości gry Demara wpływa to że przez laty Bron niszczyl go w play-offach. Może to moje mylne wrażenie albo przeraźliwienie.

 

Za Lonzo już splywaly oferty dość interesujące, ale na razie żadna mnie przekonała

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo z kolei jest świetnym defensorem, dobrze zbiera, przeciwnicy nie mogą zbyt agresywnie atakowac deski bo zostaną skarceni szybkim przeniesieniem gry, ta jego 3 też nie jest aż taka tragiczna jak niektórym się wydaje, bo on naprawdę rzucał dużo, często ceglil ale te jego procenty na koniec sezonu nie były złe.

 

 

Jak dla mnie to musisz liczyć na to, że ktoś tam w końcu zacznie te trójki trafiać, bo taki DeRozan dobrze funkcjonował w drużynie, gdy wokół siebie miał masę strzelców ( Raptors ) i można było jakoś ukryć fakt, że jest SG bez rzutu za 3. Ball był bardzo nieregularny, ale koniec końców skończył na ledwie 30% za 3, DeRozan 31%, Wiggins 33%. Nie wiem, czy nie powinieneś poszukać wymiany, żeby to jakoś lepiej dopasować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.