Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie napisałem że trzeba Tobie dać bilans rl Thunder, pytanie na ile lepszy wynik mogą póki co liczyć Twoi Celtics

 

posiadanie 3 najlepszych graczy rl Thunder to mimo wszystko spory punkt odniesienia(u mnie w zasadzie wszystko od zawsze kręci się wokół jednego Joka), a brak Granta też raczej nie można traktować jako coś co polepsza Twoją sytuacje

 

Z takim podejściem potwierdza się to co pisałem na priv kilka dni temu Marcusowi. Chyba zostanę jakimś wróżbitą.

 

Ja zamiast jednego Granta który wyrasta na kozaka i w sumie nie wiem dlaczego go nie umieściłem w głosowaniu do MIP mam Mirotica/Nance/Millera/Bogdanovića. Tych trzech graczy Thunder to trzech najlepszy graczy RL Thunder. Jest tam jeszcze jeden kozak - wspomniany Grant a resztę bym spuścił za Knoxów tej ligi. Pisałem już, że Thunder może pomarzyć o takich uzupełnieniach jakie ja mam gdzie system gry oparty na bardzo dobrej defensywie i praktycznie każdym graczu rzucającym za trzy nie miał prawa by się nie sprawdzić.

ja nie napisałem nic o 0.500 dla Celtics, proszę sobie nie dopowiadać

 

 

Serio LBS?

 

 

wiadomo, że to nie można przekładać 1:1 ale chyba mi nie powiesz, że Ty sobie teraz policzysz dużo lepszy bilans niż te wspomniane 0.500?

 

Jak to nie jest sugerowanie, że Boston powinien mieć 14-13 czy 13-14 za T3 to ja nie wiem co to jest. Czyli wynik na jaki pewnie Ronnie by się obraził ze swoją Indianą, czy to co pewnie zrobi beGM OKC i Jazz. 

 

Grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie napisałem nic o 0.500 dla Celtics, proszę sobie nie dopowiadać

 

a Thomas u mnie macha ręcznikiem i jest w tym wybitnie elitarny, więc nie wiem w czym problem

Wiem ze nic nie pisałeś o 0.50 bo dwa wpisy wcześniej pisałeś ze to 0,50 to mocno naciągane wiec jak rozumiem 15 minut temu to było za dużo nawet ;)))))))))

na szybko licząc to real thunder robią 6-11 (albo coś podobnego) więc te 0.500 to nawet naciągane

 

do tego smart z bostonem też nie najlepiej

 

wiadomo, że to nie można przekładać 1:1 ale chyba mi nie powiesz, że Ty sobie teraz policzysz dużo lepszy bilans niż te wspomniane 0.500?

Nie dopowiadam.

 

Cytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nasz Boston to jest dużo lepszy niż rlBC.

 

Tu dużo lepiej jest to uzupełnione i Eld uniknął w sumie w koncepcji zarówno wad Bostonu jak i realOKC.

 

Z takim zestawem imo ma prawo twierdzić ze jest prawie obecnie najlepszy w lidze i pomimo ze pare ekip widzę jednak wyżej to wstawianie tu 0,50 to nieporozumienie.

 

Kryzys ważnych elementów układanki bardzo lubianych przeze mnie zespołów NYK czy 76 ers sprawia ze szansa na wyższy bilans jest.

 

Po głębszej analizie zobaczę jak to się ułoży względem GSW i Bucks które w moim odczuciu grają bardzo dobry basket i wtedy tez uzupełnię to o innych mocarzy w tym Denver którym udało się jednak pozbyć tego grającego w kratkę kasztana ( drogiego) choć został ten nie grający kasztan ( tani)

Szczególna uwaga skierowana powinna być na Rakiety bo fajny skład tam biega oraz ciekawe Jazz.

 

Ale na wschodzie szybciej Boston widzę jako druga siła ( obecnie) niż zespół 50:50

Orlando to już kłopot oceny każdego raczej z osobna bo mi się podoba ale widzę ze wielu nieufnie podchodzi do tej ekipy.

Dziś dla mnie liderem całej ligii to Bucks

Ale Boston jest mocny

 

Dzięki Ignaś przede wszystkim za to pogrubione, że przynajmniej Ty to rozumiesz.

 

I żeby było jasne. W żadnym wypadku nie uważam abym miał jakiekolwiek podejście do trzech teamów. Bucks, GSW i Denver. 

 

Natomiast sugerowanie, że stracę HCA na poczet Orlando z -5W straty do mnie i że za T3 będę miał bilans gorszy niż pewnie dostaną Pacers, Jazz, OKC czy Heat to jasny przekaz dla mnie:

 

Wypierdalaj.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza gra ewoluuje dalej i każdy patrzy na to swoim okiem.

 

Zaryzykowałes z budowa składu i moim skromnym zdaniem trafiłeś z większością typów co dokładając fakt ze koncepcja jako całość trzyma się kupy to można to spokojnie kupić.

 

Ale nie mam za złe innym ze toralnie inaczej patrzą na to.

 

Ja nie posiadając gracza z top10 ale mając tych mniej kochanych i tsk mam pod górkę.

 

W twoim przypadku brak docenienia gdy masz Star power i dobra podbudowę ławki jest niezrozumiałe.

 

Jeżeli LBS twierdzisz ze wszystko kręci się wokół Joka to Boston kontruje ze wokół PG ale dodaje z marszu ... ale mam jeszxze... Wesa oraz .. itp

Gra jest ciekawa a oceny różne

I chyba za nami są sztormy i konflikty

Co doskonale wróży na przyszłość i może wykorzystam te moje 2023 i 2025 ;)))))))

Zaraz Draft podgrzeje wartość pickow 2019.

 

Poszukuje jednego 40-50 wyboru i już możecie się przygotować ze go lekko przepłace

Jeden śleeper na oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio LBS?

 

ale co serio? ja mam o niebo lepszy skład od rl Nuggets i jakoś cały czas nie mogę przeskoczyć GSW bez Klaya i jakoś to akceptuje, dla mnie bilans Thunder gdzie są Wes PG i Adams jest sporym punktem odniesienia, a jaki to bilans będzie to sam nie wiem, pewne jest, że jeśli Thunder dalej będą się trzymać na zbliżonym poziomie, to nie wystarczy pisane o głębi czy dopasowaniu

 

i oczywiście mówię tu tylko za siebie, i chcę też zaznaczyć, że Magic wcale tak bardzo nie odstają póki co, na pewno nie odrobili w moich oczach tych 5W, ale zobaczymy co będzie na koniec

 

no i te "Wypierdalaj",  idź się pochwal ely3 swoim językiem, bo ostatnio tak ładnie stałeś na straży kultury, że chyba wypada się pochwalić

 

w ogóle wtf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli LBS twierdzisz ze wszystko kręci się wokół Joka to Boston kontruje ze wokół PG ale dodaje z marszu ... ale mam jeszxze... Wesa oraz .. itp

 

kontruje, że ma PG który zmaga się w tym okresie z urazami i nie wychodzi z 53TS, ja każdy zespół oceniam na bazie takich samych kryteriów, dlatego też tonowałem peany Alonzo nad Mitchellem swego czasu

 

ja nie odstaje praktycznie żadnego hendicapu za to, że miałem w swoim składzie EB, Inglesa czy Granta, a wszyscy grają bardzo dobrze z reguły

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od wchodzenia znów w jakiś spór.

 

Za to bardzo bliski aby zrezygnować jak i z gry tak i z forum właśnie przez takie bezpodstawne pojazdy.

 

Gadaliśmy na priv, miał być spokój a Ty mnie znów atakujesz. Ba, nawet przeprosiłem Cię osobiście za pewne swoje działania. Piszę 10 razy mniej postów niż to robiłem do tej pory ale widzę że nadal ely3 i jakaś wyimaginowana afera boli jak drzazga w fiucie i zamiast odpuścić, zachować się normalnie to próbujesz nawet w tej grze atakować sugerując, że ledwo, ledwo zrobię .500. Dziubek z C_M i będziecie się bawić dalej. Mnie szkoda nerwów, naprawdę. Nie to żebym miał ich jakoś specjalnie dużo w życiu, bo dobrze mi firma idzie, z kobietą się układa, mandatów już nie dostaje i bardzo chciał bym taki stan rzeczy "beznerwowy" utrzymać więc nie zamierzam sobie ich dokładać jakimiś kolejnymi zaczepkami i wracaniem do spraw, wydawało by się, zamkniętych. 

 

Jak masz radochę z rozgrzebywania, proszę bardzo. Ja potrafię się słowem nie odzywać, w słowniku nazwisko centra z J**** ustawiłem jako wulgarne słowo aby mi nie pozwoliło go napisać i nawet aby nie wchodzić w jakąkolwiek polemikę z Tobą. Ot dla świętego spokoju. Nie dla tego, że masz rację z Nim i że jesteś fanem ( btw masz rację z nim we wszystkim co piszesz i ja też jestem jego fanem ), tylko po prostu mam lepsze rzeczy do robienia w życiu niż przekomarzać się bezsensownie na temat graczy tysiące kilometrów stąd, gdzie 90% z nich nawet nie ma pojęcia gdzie leżą miasta w których mieszkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od wchodzenia znów w jakiś spór.

 

Za to bardzo bliski aby zrezygnować jak i z gry tak i z forum właśnie przez takie bezpodstawne pojazdy.

 

Gadaliśmy na priv, miał być spokój a Ty mnie znów atakujesz. Ba, nawet przeprosiłem Cię osobiście za pewne swoje działania. Piszę 10 razy mniej postów niż to robiłem do tej pory ale widzę że nadal ely3 i jakaś wyimaginowana afera boli jak drzazga w fiucie i zamiast odpuścić, zachować się normalnie to próbujesz nawet w tej grze atakować sugerując, że ledwo, ledwo zrobię .500. Dziubek z C_M i będziecie się bawić dalej. Mnie szkoda nerwów, naprawdę. Nie to żebym miał ich jakoś specjalnie dużo w życiu, bo dobrze mi firma idzie, z kobietą się układa, mandatów już nie dostaje i bardzo chciał bym taki stan rzeczy "beznerwowy" utrzymać więc nie zamierzam sobie ich dokładać jakimiś kolejnymi zaczepkami i wracaniem do spraw, wydawało by się, zamkniętych. 

 

Jak masz radochę z rozgrzebywania, proszę bardzo. Ja potrafię się słowem nie odzywać, w słowniku nazwisko centra z J**** ustawiłem jako wulgarne słowo aby mi nie pozwoliło go napisać i nawet aby nie wchodzić w jakąkolwiek polemikę z Tobą. Ot dla świętego spokoju. Nie dla tego, że masz rację z Nim i że jesteś fanem ( btw masz rację z nim we wszystkim co piszesz i ja też jestem jego fanem ), tylko po prostu mam lepsze rzeczy do robienia w życiu niż przekomarzać się bezsensownie na temat graczy tysiące kilometrów stąd, gdzie 90% z nich nawet nie ma pojęcia gdzie leżą miasta w których mieszkamy.

 

ale co mi teraz wychodzisz z prywatą?

 

trzeba było sie zachowywać, a nie mnie teraz znowu umoralniać, nie napisałbyś tego bluzgu, to bym w ogóle nic nie mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co mi teraz wychodzisz z prywatą?

 

trzeba było sie zachowywać, a nie mnie teraz znowu umoralniać, nie napisałbyś tego bluzgu, to bym w ogóle nic nie mówił

 

Pierwsze: Wiesz który raz to mielisz? Trzeci?

 

Drugie: jak zachowywać? Jesteś jak moja była. Potrafiła wypominać co zrobiłem 3 lata, 9 miesięcy, 10 dni temu o godzinie 18:53 i non stop do tego wracać. Damn. Nie wiem po co.

 

Trzecie: jakie bluzgi? Zacytujesz coś? Sam chętnie poczytam jaką masz definicję bluzgów. O co Ci znów loco?

 

LBS, odpuść bo znów zaczynasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze to brzydkie słowo to nieporozumienie bo to raczej opis jak się czuje sam autor tego słówka jakoby skierowane do samego siebie a nie do Ciebie Smoku w trybie rozkazującym.

 

Denver w lato wydawało się przepotężne ale wladnie takie granie inglesa plus zawirowania innych graczy sprawia ze już nie jest tak potężnie dobrze choć nadal przecież w czubie.

 

Gsw to kłopot dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze to brzydkie słowo to nieporozumienie bo to raczej opis jak się czuje sam autor tego słówka jakoby skierowane do samego siebie a nie do Ciebie Smoku w trybie rozkazującym.

 

Denver w lato wydawało się przepotężne ale wladnie takie granie inglesa plus zawirowania innych graczy sprawia ze już nie jest tak potężnie dobrze choć nadal przecież w czubie.

 

Gsw to kłopot dla wszystkich.

 

Czytanie ze zrozumieniem - ocena końcowa: A+++

 

Zresztą chyba wyraźnie tamto napisałem jako wprost do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdzisz ze on gra dobry sezon?

Przepraszam. Fatalnie się skompromitowałem.

 

Ostatnie mecze to takie człapanie i 2,3,5 ,2 punkciki gdzie z 11 rzutów w ostatnie dwa najwyraźniej aktywne tygodnie trafił aż 2 trójeczki.

 

To tyle ile sobie zębów zrobił nowych gdy ze spurs nie zagrał.

On nie ma seryjnie trafiać w golden ale ty mając Joka potrzebujesz kogoś aktywniejszego w ataku a on ssie strasznie i wiem ze go już nue masz

Wiec czemu tak ostro ?

 

Gra słabo a dwa ostatnie tygodnie jeszcze gorzej

Bronisz gracza którego oddałeś atakując słowem „ kompromitujesz się”

A ja tak grzecznie podszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież clue mojej wypowiedzi to była moja lepsza ocena Bostonu niż twoja oraz przypomnienie ze masz kłopot z gsw bo na przestrzeni sezonu nie trafiłeś tsk jak Tomek z nazwiskami

nie wiem co gra teraz bo siłą rzeczy mało mnie to obchodzi, ale poprzedni trymestr miał wręcz kapitalny więc nie wiem dlaczego miałbym tak dalej nie sadzic

On się oczywiście może wycisza przed PO bo to nie ten czas ale do kapitalnej gry to daleko teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n/c eld

 

nie chce mi sie tego ciągnąć dalej, jak dla Cb własne zdanie podparte argumentami to jest przekaz typu wypierdalaj to nie ma co dyskutować nawet

 

 

Jeszcze raz. Na spokojnie. Przeczytaj poniższy mój post. Poniżej owego postu postaram się jak najlepiej go przetłumaczyć i wytłumaczyć.

 

 

Natomiast sugerowanie, że stracę HCA na poczet Orlando z -5W straty do mnie i że za T3 będę miał bilans gorszy niż pewnie dostaną Pacers, Jazz, OKC czy Heat to jasny przekaz dla mnie:

 

Wypierdalaj.

 

Przeczytaj to co na czerwono. To taki kolor bardziej widoczny. No chyba, że masz monitor monochromatyczny to wtedy powinien wpadać w szary.

 

Chodziło mi o to, że sugerowanie innym i mnie, że mój Boston Celtics w beGM, mimo że jest drużyną idealnie dopasowaną do siebie i tak jak Ignaz pisał, pozbawiona błędów jakie mają RL Celtics tak i OKC daje mi jasny przekaz.

 

Jaki?

 

A no że mam dać sobie spokój i JA MAM WYPIE*DALAĆ.

 

Ja

Me

Moi

Io

Ich

Ik

я

 હું

 

Mam nadzieję, że w którymś z tych języków zrozumiałeś, że tenże wulgaryzm był odniesieniem tylko i wyłącznie do mojego odczucia Twoich i CM postów.

 

Bo jak inaczej mam niby odbierać tego typu atak? Przecież to nie jest w żaden sposób nawet konstruktywna krytyka do której można by się było odnieść. Ba, nawet nie chciało Ci się odpowiedzieć na moje pytanie co w takim razie z Knicks, 76ers, Lakers, Pelicans bo oni też nie powinni wg. Twojej definicji dawać sobie .500.

 

Drugie jak to odbieram to tak jak już pisałem. Sugerujesz mi bilans jaki dostawali Pacers, Jazz, OKC. Hejteryzm? Zemsta ( wuj wie za co? ) zrównywanie mojego beGM Bostonu do drużyn słabszych tutaj? Więc proste pytanie? Jak mam grać jak od obiektywności i uczciwości odchodzi się tutaj w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież clue mojej wypowiedzi to była moja lepsza ocena Bostonu niż twoja oraz przypomnienie ze masz kłopot z gsw bo na przestrzeni sezonu nie trafiłeś tsk jak Tomek z nazwiskami

 

On się oczywiście może wycisza przed PO bo to nie ten czas ale do kapitalnej gry to daleko teraz

Klay od +/- 35 spotkań gra na poziomie top15, ligi nie dość, że nie da się tego załatać solidniakiem Harrisem to dodatkowo real GSW mają problemy z odskoczeniem rl Nuggets wiec ja tam przewagi w tych ruchach aż takiej nie widzę

 

ja utrzymałem core, który dał mi 57w a dodatkowo rozwinął się jeszcze Beasley + pozyskałem na II trymestr Morrisa

 

a to, że sobie napiszesz że Iggy gra słaby sezon niewiele znaczy bo nic tego nie potwierdza, totalnie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale w sumie czwórka Westbrook-George-Grant-Adams robi w trzecim trymestrze -3,5 net będąc razem na parkiecie, a duet George i Westbrook -2,8 net. Wiadomo, Bogdanović, Beverley i Smart powodują, że Boston jest lepszy niż OKC, ale jak to się szybko nie zmieni to ciężko przekonać, że grają na lepszy bilans niż coś w stylu ~15-12. 

 

Alonzo będzie miał używane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale w sumie czwórka Westbrook-George-Grant-Adams robi w trzecim trymestrze -3,5 net będąc razem na parkiecie, a duet George i Westbrook -2,8 net. Wiadomo, Bogdanović, Beverley i Smart powodują, że Boston jest lepszy niż OKC, ale jak to się szybko nie zmieni to ciężko przekonać, że grają na lepszy bilans niż coś w stylu ~15-12. 

 

Alonzo będzie miał używane. :smile:

 

Może nie będzie musiał

 

giphy.gif?cid=3640f6095c93a8cd562e514859

 

 

To jak w Twoich oczach jestem 15-12 to jak oceniasz Knicks i 76ers?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.