Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie to można raczej poczytać jak Booker nabijając ststy szkodzi drużynie.

 

Był tego wysyp ostatnio ale łącze tego rodzaju teorczosc od głównego problemu dla ligii.

 

Brak lakers w PO.

 

Myśle ze bardzo grzecznościowo odchodzi się od tego jyz drażliwego tematu bo liga inwestowała w pewnego złotego uśmiechniętego chłopca jyz 39 lat temu i teraz trzeba by go jednak na pal wbić.

 

Może chociaż wysłać do Wojewodzkuego ? ;)))))

Liga chroni swoje interesy i swoich bo mało jest rzetelnych tekstów o Magicu a to on uszył to co mamy w lakers.

 

Zamiast tego pare zasłon dymnych o kontuzji lbj i ewentualne wywalenie trenera.

 

Zabawa w najlepsze.

 

Młodym się nie za bardzo będzie chciało wrócić do pełni sił w lato ... smutna perspektywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45]

Shams Charania Retweeted

45]

hK8lwFyx_bigger.jpgWill GuilloryVerified account @WillGuillory 14m14 minutes ago

 

 

More

 

Pelicans just announced Jrue Holiday underwent surgery to repair his core muscle injury. He'll be sidelined for six weeks.

https://youtu.be/dN1KAhqTOjI

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 maja ma powrót do aktywności w ogóle, więc raczej na WCF dopiero.

Współczułbym ludziom

 

 

Ale ku*wa Ingram.

 

 

Czyli wyszło na równe, bo wszystkie drużyny za plecami Warriors mają jakieś problemy :D Czyli nie narzekaj, bo masz problem jak każdy.

 

Ingram, Davis/Wall, Jrue, Brogdon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie, ale można było się tego spodziewać w sumie, to znaczy nie można było tego wykluczyć

 

Ale na PO można spróbować go sprzedać jako shut down.

 

 

Nie no tutaj raczej oczywisty case.

Ciekawsze sprawy są z Covingtonem i Rose przykładowo.

 

Biorąc pod uwagę, że Covington stracił niemal cały sezon i kontuzje miał dość groźną to dla mnie i tak jego wartość jest niemal żadna na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany powiem, że imho chyba Spurs, bo ich gracze mają zwyżkę formy i mogło zanosić się na jakąś 2 rundę bez HCA przy utrzymaniu tego i pełnej rotacji, no a jednak Brogdon był bardzo ważnym elementem tej ukladanki.

 



Ale na PO można spróbować go sprzedać jako shut down.



Biorąc pod uwagę, że Covington stracił niemal cały sezon i kontuzje miał dość groźną to dla mnie i tak jego wartość jest niemal żadna na ten sezon.


Tak, na finały konferencji :grin:

RoCo to chyba już trochę podobny case jak Roberson dla OKC. Nawet gdyby miał wrócić na sam koniec sezonu, to gra niewarta świeczki po tak długim czasie.

 

PS Sprawdź skrzynkę, bo w sumie po to wszedłem :)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szkoda tych kontuzji.

Mam takie wrażenie ze przyciągam je swoimi ligami

Powinno mi się płacić abym brał konkurencyjne zestawy i po kłopocie.

 

Oczywiście mówię o realnych pieniądzach ;)

Co kogo lubię to biorę i przez lata potem boli.

 

Przygoda zaczeka się o George

O Kleinardzue nie wspominając.

 

W pewnym momencie w zabawach unikałem Real spurs aby im pomagać ale Leonarda sobie zatrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo ale były sprawy ważniejsze

 

Po kolei :

 

1) Nie bardzo rozumiem sens pisania "wg twojej logiki powinieneś mieć ile porażek? 6? 10 na koniec sezonu pewnie" skoro wedle proponowanych bilansów nawet zaproponowałem sobie 39-44W z uwzględnieniem terminarza, mniej W z brakiem uwzględnienia dotąd. Inna sprawa, że sama ilość W nie jest ważna, bo każdy ma inne kryteria - jedni jako top bilans dają max 21W, inni 25W, liczy się korelacja względem innych ekip.I tu u Ciebie bilanse bolą troszkę ;-)

 

2) "o jakbyś dołożył dobrego shotblockera miałbyś historyczny bilans w rs"? W skrócie to Jazz bronią lepiej w tym sezonie na C z Favorsem, niż z Gobertem. Oczywiście to również kwestia lineupów, gry vs rezerwy, miazgi w 3T etc. Ale jednak mówimy o porównaniu do Goberta. Więc niedocenianie Fava jako C (jeden z najlepszych rim protectorów ligi w tym sezonie) troszkę mnie dziwi.

 

3) "W 1 nie kupiłem 7 (czy tam 8) osobowej rotacji, która jest skuteczna na PO ale w MOJEJ ocenie na rs nie"

Tylko ja grałem 8-9 osobową rotacją to po pierwsze. Po drugie wyższe stawianie na ekipy, które wrzucają do rotacji kompletnych bolków (nie będę wskazywał palcem, ale Cook i Robinson :grin:) jest dziwne, gdyż to gracze gorsi od Pattersona czy Hutchisona, których z wyboru na ławce trzymałem, więc w porównywaniu ekip przy takich kryteriach wystarczyło sobie jednych odjąć/drugich dodać. Tertio podałem przykład Rox '18 robiących 24-4 na starcie sezonu 7-8 osobową rotacją... 

 

4) Tylko proszę o rzetelne argumenty bo póki co to słabo ci to wychodzi.  A więc :

 

Rozpiska składów i absencji

 

Lakers (w nawiasach absencje, uproszczone bo Pels bez tych gier nie gier podawali)

Russell (1)

Butler (7-10)

Ingram (11)

LeBron (18)

Favors (1)

---

Olynyk (0)

McDermott (4)

Huerter (4)

---

Brown (0)

1/2 Shumpert (7)

Hutchison (7)

1/2 McLemore (0)

 

Pelicans

Wall (23)

Hield (0)

Bullock (9)

Griffin (2)

Davis (13-14)

---

T.Jones (12)

Kidd-Gilchrist (7)

D.Jones (minimum 7, nie wiem kiedy tam miał wcześniej inj)

---

1/2Baynes (16)

1/2Cook

Robinson

Tych dwóch ostatnich dont care, garbage time players w RL.

 

 

 

Podsumowując powyższe : Pels mają nieznaczną przewagę w star powerze top3 (ograniczoną de facto do Griffin>Butler, czyli nie tak wielką)

Lakers mają ogromną przewagę w reszcie s5 (cancerowatość Walla chyba już jest oczywista?), kluczowych rezerwowych, a nawet przy szrotowych replacements, więc skoro przykładałeś uwagę do głębi składu to 7W różnicy na korzyść Pels to... ekhm meh.

Jeśli dodatkowo uwzględniałeś terminarz, to ekhem, meh, meh.

 

Ps Camby : dopiero wróciliśmy na przyjazne stosunki, mam nadzieję że powyższy merytoryczny wtręt o Lakers vs Pels w pierwszych dwóch trymestrach Cię nie zbulwersuje, zwłaszcza, że akurat ocenialiśmy to po 2T podobnie ;-) Przykład Pels był tu najlepszy, choć mogłem wrzucić wiele innych teamów.

 

5) Ogólnie ostatnio dużo złej chemii w beGM, więc chciałem coś merytorycznego skrobnąć. A te 32vs39 LAL vs Pels to dość dobry przykład^

Czy czuję się poszkodowany? Troszkę, powiedzmy że fabularnie sędziowie gwiżdżą okrutnie przeciw Lakers.

Czy zabiera mi to przyjemność z gry? Nope ;-) Trochę wypacza, ale traktuję to jako wjazd w grach na poziom Hard/Immortal whatever, co daje mi jeszcze większą motywację :grin:. Taki urok bycia czasem wrzodem na tyłku dla innych, widzenia więcej i szybciej (Olynyk łajzy! czyli most important player w tych Heat, ale tu Was mniej winię, bo nawet Spo ogarnął się bardzo późno, dzięki czemu może PO uratuje im wielki Kelly), czy faktu iż pisane przeze mnie oczywistości w tematach NBA (Butler wciągający poza Embiidem oczywiście resztę rosteru Sixers ogromnie) są traktowane już jak propaganda, przez co muszę się powstrzymywać od pisania postów na temat własnych graczy na e-nba.pl.

Ot większa motywacja do jeszcze lepszej pracy podczas draftu/wymian/FA ;-)

 

Czyli boli cię nie to, że byłem lekko krytyczny wobec twoich LAL (tak lekko, ponieważ mój bilans głosów dla twojej drużyny wobec średniej liczby głosów wynosi 2 W), ale to, że bardzo doceniłem Pelicans, że okres, w którym grał Wall ośmieliłem się uznać in plus dla drużyny. Jasne, dla ciebie Wall to cancer, co wielokrotnie podkreślałeś w kilku tematach. Uznałem że zaklikało i drużyna spisywała się bardzo dobrze. Czy miałem do tego prawo? Oczywiście. Od początku byłem orędownikiem ruchów marcusa, choć szczerze to cholernie byłoby mi na rękę, gdyby Davis nie podpisał extension, bo myślę, że bardzo dobrze pasowałby do moich Nets. Ale nie kieruje się tym, tylko staram się trzeźwo myśleć. 

 

Śmieszne jest to że graczy rotacyjnych kilku twoich rywali obrażasz, pisząc o nich choćby łajzy a sam takie łajzy masz. Tamte "łajzy" zagrają 1 na 4 mecze dobre, twoje "łajzy" zagrają tak samo. Problem jest w tym że próbujesz przemilczać słabe mecze twoich graczy ale za to na graczy rywala to często będziesz wypisywać dyrdymały. Olynyk zagra w 1 meczu bdb zawody - Kelly król. Następne kilka meczy kasztani, cisza. Następny wychodzi mu dobrze - on ciągnie Heat do PO (oczywiście nie napiszesz tego dosłownie ale twoje posty mają taki wydźwięk). Ogólnie to gra dobry 3 trymestr, natomiast (w mojej opinii) głównymi pociągami napędowymi Miami są Wade i Dragić.

 

Szczycisz się tym, że jak ktoś gra dobry okres to go pochwalisz (vide DLO), ale grającego dłuższy okres na bdb poziomie przykładowego KATA to już nie pochwalisz. 

 

I to co wypisujesz w tych punkcikach to spora część jest z twoich opisów. Tak, czytałem je. Co nie znaczy że mam wszystko łyknąć jak młody pelikan (sory mc, nie do twoich piję :grin: ), bo gdyby tak było to głosowania byłyby w stylu 500-310. 

 

Tak samo jak nie pojmuję co chcesz mi udowodnić tym, że Houston kiedyś tam grając węższą rotacją osiągneli 24-4. Przecież logiczne jest, że jak zaczniesz robić 8 osobową rotacją serię 0-10 to zaczynasz testować innych graczy, poszerzać rotację (chyba że specjalnie tankujesz). Ten jeden przypadek miał mnie przekonać do tego, że w twoich LAL zaklikałoby to tak samo? 

 

A tego 5 punktu w ogóle nie rozumiem. Sugerujesz że kieruję się sympatiami/antypatiami przy głosowaniach? Przecież gdy prowadziłem jeszcze Blazers, to potrafiłem się wykłócać choćby z LBS-em a gdy przychodziło głosowanie to nie patrzyłem na to jaki nick stoi przy nazwie klubu, tylko na najważniejsze dla mnie aspekty. A jeżeli ktoś mi spierdoli dzień w realnym życiu to staram się nie oceniać tutaj nikogo, bo właśnie wtedy kogoś mógłbym nieuczciwie ocenić. 

 

W sumie to wychodzi na to że zacząłem się przed tobą tłumaczyć, a tego nie muszę robić. Moje głosy wobec LAL oraz NOP różnią się o 2W (co nie jest żadnym odchyłem). W wielu głosach znajdzie się podobne rzeczy, czyli bilans dla jednej drużyny nisko w dolnej grupie a dla drugiej w czubie górnej grupy. 

 

Chcesz polemizować - proszę bardzo. Ale nie sugeruj, że się nie przykładam do gry albo jestem stronniczy.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McCollum out pół trymestru bedzie pewnie

Warren cały

Jordan opuscil kilka meczy

Dedmon 2

Gibson conajmniej 3 już opuscil

Bazemore gra naprawdę beznadziejny trymestr

 

A fluber rozdawał już winy z słabszymi drużynami na początku trymestru.

 

Collison, Osman i House Jr jako najlepsi scorerzy w Cavs w tej chwili. Nie wiem czy ten łatwiejszy terminarz im wystarczy żeby dowieźć te play offs.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.