Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dziękuję

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#31 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8182 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 01 luty 2019 - 16:36

To tym bardziej powinno Cie cieszyc, ze robi za darmo jako mod :D

ja akueat jestem zdania, ze modzi powinni być choć trochę wynagradzani, bo użeranie sie z nami za darmoche, to jednak lekki darwinizm

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

Najlepszy sklep koszykarski

#32 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13381 postów

Napisano 01 luty 2019 - 16:49

Dlatego dokładając do tego stałe koszty Borysa opłat za domenę i gotowość serweru uważam ze bardzo classy jest chociaż korzystania z dobrodziejstw sklepu internetowego naszego forum.

Nikt nikogo nie zmusza do niczego oczywiście ale kupno przez niego książki o baskecie piłki butów czy plecaka raz na 5 lat nikogo nie zrobi bankrutem a jest to fair.

Tyle różnych głupot się kupuje a pod ręka taka opcja „ uregulowania” dobrowolnej opłaty na rzecz Forum.

Tym bardziej ze można podpytać o zniżkę lub radę.

Dwustronne koszulki treningowe spalding attack polecam bo ekipa z Torunia gra w nich z 2 lata już
Widze więcej towaru ostatnio i pare przecen
sklepkoszykarski.pl

San Antonio Spurs:

Guards:            Jamal Murray*/Garret Temple/Matthew Dellavedova/Derrick Rose/Shake Milton

Forwards:         Terrence Ross, E'Twaun Moore/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa*

Bigs:                 LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

salary:                                                        103.215.473  $

#33 Wróbel

Wróbel

Starter

• Użytkownik
  • 715 postów

Napisano 01 luty 2019 - 17:51

Ot cały poziom forum. Moderator podziękował za współpracę, pożegnał się, zrezygnował, a tu zaczęła się pyskówka, nabijanie licznika bezsensownymi postami, po prostu nic tylko płakać nad takim poziomem. I to wszystko ciągle od tych samych ludzi, którzy lubią innym wytykać, ale sami nie świecą przykładem porządnego pisania lub merytorycznym poziomem wypowiedzi. 

#34 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3563 postów

Napisano 01 luty 2019 - 18:00

Matek robił mega robotę, cóż gorsze dni ma każdy, może ostatnio trafiały sie nieco cześciej ale to nie zmienia mega wkładu Matka w forum.

Jeśli pozostali modzi potrzebują liczebnego i czasowego wsparcia to jestem do dyspozycji.

Użytkownik TuPalnik edytował ten post 01 luty 2019 - 18:00

#35 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 13381 postów

Napisano 01 luty 2019 - 18:08

Dobra kandydatura.

San Antonio Spurs:

Guards:            Jamal Murray*/Garret Temple/Matthew Dellavedova/Derrick Rose/Shake Milton

Forwards:         Terrence Ross, E'Twaun Moore/ Stanley Johnson/Davis Bertans*/Dzanan Musa*

Bigs:                 LaMarcus Aldridge*/Paul Millsap*/Willie Cauley-Stein*/Alex Len/Chemizu Metu*

salary:                                                        103.215.473  $

#36 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 3098 postów

Napisano 01 luty 2019 - 21:16

Matek - dziękuję również. Świetna robota. Powodzenia.

BTW. Czy Wy ludzie nie potraficie nawet uszanować takiego posta i przestać pi*****ić swoje farmazony w komentarzach?

"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

#37 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 3241 postów

Napisano 01 luty 2019 - 21:30

Dzięki Matek!

Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#38 ely3

ely3

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 6670 postów

Napisano 01 luty 2019 - 22:14

Dzisas to jest naprawdę ciekawe. Nie cierpi mnie człowiek, którego na oczy nie widziałem i to właśnie za sprawy pozaforumowe

Szkoda ,że Matek zrezygnował ale rozumiem poniekąd jego decyzje.. Ja tam mam szacunek za to co robił. I za to ,że kiedyś w rozmowie zaproponował mi bym mu pomógł w moderowaniu choć też go na oczy nie widziałem.

#39 Jeff Hanneman

Jeff Hanneman

Role Player

• Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 01 luty 2019 - 22:21

Przeczytałem wątek. Niektórzy forumowicze to solidne patusy. Ciekawe czy w prawdziwym życiu też, czy tylko tutaj?

Cześć Matek.

In the depths of a mind insane
Fantasy and reality are the same

#40 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5511 postów

Napisano 01 luty 2019 - 22:42

Dzieki Matek za wszystko i za ogarnianie tego bajzlu.

#41 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8182 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 01 luty 2019 - 22:45

Dzisas to jest naprawdę ciekawe. Nie cierpi mnie człowiek, którego na oczy nie widziałem i to właśnie za sprawy pozaforumowe

no, przecież to świadczy tylko o Tobie :D

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#42 tryiton

tryiton
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 luty 2019 - 04:44

Jest kilku/kilkunastu userów, których kojarzę jeszcze z czasów basketu, Matka robotę i wkład doceniam, choć moim zdaniem ostatnio zdarzały się wypowiedzi, które modom się zdarzać nie powinny. Dzięki za wszystko, powodzenia w czymkolwiek, co będziesz robił/planował, wszystkiego dobrego. 

#43 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1512 postów

Napisano 02 luty 2019 - 08:30

Matek, dziękuje za ogrompracy włożónej w forum, nikt nigdy nikomu nie dogodzi, dla mnie jesteś najbardziej zasłużonym modem ever w historii forum. Wiem ile pracy i serca włożyleś w moderowanie. Niektórym się wydaje, że bycie modem to wcisniecie od czasu do czasu, przycisku usun lub danie ostrzezenia.

Rzeczywistosc jest zupelnie inna,ale nie mam zamiaru pisac rozprawk, zeby ludzi uswiadamiac w tym temacie.

Druga sprawa, to ze nie widac mnie na forum to zupelnie nie swiadczy, ze mnie tu nie ma. Moze zaskocze Wasz zdradzajac moj maly sekret, moja poranna wizyta na tronie zaczyna sie od wejscia na realgm/szybkie sprawdzenie wynikow nba/ a pozniej czytanie forum :smile:

Robie to z komorki nie bedac zalogowanym. Nie czytam wszystkie dzialy, nie czytam dzialu Inne, takze moge nie wiedziec jakie pyskowki zachodza miedzy uzytkownikami...ale to bylo i bedzie zawsze, choc nigdy nie bede tego tolerowac. To jednak nie czytajac wszystkich tametow zawsze i wszedzie, nie moglbyl byc obiektywny w dawaniu ostrzezen... Tymbardziej tutaj trzeba docenic modow, bo oni chca nie chca, to powinni czytac wszystkie tematy i wszystkie wypociny na forum.

Mozna kogos nie dażyć sympatia, ale przykre dla mnie jest to, gdzie w temacie z podziekowaniem od matka, niektórzy nie potrafią napisać zwykłego dziękuję, a zamiast tego wdaja się z kolejne pyskówki czy piszą jakies obrazliwe sformułowania. 

Josephnba dał porównanie ze swoim szefem, jako pracownik zachował wszelkie normy, a prywatnie wygarnął mu co czuł.

Zrozumcie, że forum to trochę takie miejsce "pracy",ponieważ to jest miejsce publiczne, wszyscy tutaj powinniśmy zachować kulturę osobistą i szacunek dla drugiej osoby, nawet jak sie z kims nie zgadzamy. A jak ktoś chce prywatnie napisać co o kimś myśli, to do tego są wiadomości prywatne.

Na zlot mam zamiar się wybrać, jednak u mnie nie nie da się powiedzieć na 100%, bo jak dzieciaki sie rozchoruja to niekiedy jestem uziemiony, ale postaram sie z calych sil byc na zlozie.

Kończąc, jeszcze raz chciałem podziękować matkowi za kawał dobrej roboty na przestrzeni całego funkcjonowania. Dla mnie w prywatnych zapytaniach z jego strony odnosnie modowania... zawsze widac bylo pelen profesjonalizm i czesto byl bliski tego co ja osobiscie bym zrobil. Nie musialem go sprawdzac, kontrolowac, bo wiedzialem, ze zrobi dobrze, a raczej wybierze najmniejsze zlo. Poniewaz trzeba sobie uswiadomic, ze w dzialaniach moda, to sie wlasnie wybiera najmniejsze zlo, bo zawsze ktos bedzie niezadowolony.

Matek nei zwracaj uwage, na docinki... odpoczywaj teraz od modowania, kto wie, moze kiedys bedzie chcial znowu to robic, Wrocisz jak stary dobry coach i poprowadzisz, znowu team do mistrzostwa ;)

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych