Skocz do zawartości

Dziękuję


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem podziękować Ely'emy, Kubbasowi i DNC za współpracę, z której byłem zawsze zadowolony. 

 

Wielkie podziękowania dla Borysa za zaufanie, którym mnie obdarzył przez tyle lat, również za to, że dał mi funkcję supermoderatora, który miał bardzo duże uprawnienia.

 

W sumie już zbierałem się do tego od jakiegoś czasu, o czym niektórzy wiedzieli. Nie zastanawiałem się, co mógłbym napisać i czy w ogóle coś pisać o rezygnacji, czy lepiej po cichu załatwić sprawę z Borysem, ale jego długa nieobecność sprawia, że jednak to ogłoszę i wygaszam swoją działalność. 

 

Stopień zidiocenia niektórych nowych userów, obniżenie poziomu dyskusji wielu starych użytkowników, zadowolenie bylejakością i jej bronienie, ataki za coś, co mnie nie dotyczyło, ciągłe pretensje z różnych powodów i nawet oczekiwanie, że będę rozwiązywał kwasy między pojedynczymi użytkownikami dziejące się na PW sprawiają, że nie daje mi to już żadnej przyjemności, a którą miałem przez wiele lat, bo było to docenianie. 

 

Nie mam zamiaru się z niczego z mojej roboty jako moderator tłumaczyć, ani za nic przepraszać, bo nigdy tego nie robiłem. Był to dla mnie miły czas i chcę podziękować każdemu, kto wspierał moje decyzje i ogólne działania. Wybaczcie, ale nie będę już wymieniał. 

 

Na koniec chciałbym poprosić Borysa o dodanie wtyczki twittera, która bardzo usprawniłaby korzystanie z forum. 

 

Mam nadzieję, że od dziś forum będzie lepszym miejscem do życia. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam żałuje i bedę Cię matek zawsze miło wspominał, pomimo wielu ekscesów między nami zawsze Cie szanowałem

 

jednak to nie posty były problemem ale lekceważące a często po prostu chamskie odzywki, nie wiem po co to, wiadomo, ze ja nie jestem najlepszą osobą do umoralniania, ale nie za bardzo to kumałem

 

wielka szkoda, ale może tak musi być - wszystkiego dobrego

 

ps. teraz się dopiero zacznie burdello

 

dobrze, ze Borys bedzie na zlocie to mu się może uda powiedzieć, ze moda nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNC j pamietam ile i co matek zrobił, sam go typowałem na moda, bo imponował i wciąż imponuje zdrowym rozsądkiem

 

Ale kazdy ma kiedyś dość i zaczyna źle wykonywać swoje obowiązki, stres w pracy rodzina, zdrowie itp

Matek i tak chyba najdłużejtrzymał wysoki poziom, ale oststnie kilka akcji to juz definitywne odpały, ajk własnie post elda czy sytuacja (nie była jdnostronna, wiem) z dafooo czy jk to sie pisze

 

Forum przyda sie odświeżenie składu sędziowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lbs czemu miało by być złe?

 

Myślisz ze Ely ma w szafie takich złotych chłopców co będą na jego skinienie kasować twoje posty bo gdzieś się nie zgadzacie?

 

Mód ustali kryteria i zweryfikuje a osoba ta na pewno będzie miała swoje spojrzenie na nasze forum i tu jakieś historyczne zatargi nie będą chyba działać.

 

Nie wyobrażam sobie żeby to było możliwe aby to był przytupas Ely3 bo każdy kto dojdzie jest niezależny.

 

Chyba ze masz brata bliźniaka Ely ale nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lbs, możesz nie lubić Ely’ego ale fakty są takie, ze to najbardziej stonowany moderator tutaj. Matek wdawał się w pyskówki i był chamski ostatnio, a taka osoba nawet jak mu się jakiś użytkownik nie podoba powinna pokazać klasę, a nie wyzywać od idiotów. Nie widzialem nigdy żeby Ely używał słów niecenzuralnych w stosunku do kogos, mimo ze często go niektóre osoby prowokują. Dla mnie tak powinien właśnie wyglądać i zachowywać się moderator, a nie jak Matek wyzywający od debili i wydający się w pyskówki z ludźmi na poziomie gimnazjum jak DaFloou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.