Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

NBA Live 2019 4K (Xbox)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1512 postów

Napisano 07 luty 2019 - 09:46

Jakis czas temu byla promocja w Microsoft na NBA Live 2019 za 39zl, sprawdzilem wczesniej recenzje i sporo uzytkownikow bardzo chwali te edycja, skusilem sie i jestem mile zaskoczony. 

Chcialem sie zorietowac, czy tkos w nia gra i rowniez ma dobre odczucica?

PRzedewszystkim NBA 2K zaczelo mnie w ostatnim czasie juz nudzic, gra stala sie zbyt skomplikowana, mnogosc przyciskow dla gracza weekendowego, jakim jestem zniecheca, a kolejne wersje niczym sie nie roznia (po czesci poniewaz osiagnieto juz pewnie praktycznie ideal).

W NBA Live poczulem sie torche, jak powrot do korzeni i wreszcie jakies oderwanie od 2K, mamy tylko standardowe przyciski z lekkimi modyfikacjami, dla mnie idealnie bez wydziwien. Grafika jest juz duzo lepsza, nie tak jak w 2K, ale chyba nawet taka wole, czuje, ze gram w gre, a nie ogladam film i wole chyba to pierwsze.

Osiągnięto fajna prostotę, że tak powiem bardzo funkcjonalną i gra nie jest tak zagmatwana. W internecie przed zakupem wiekszosc osob chwalilo ja, wlansie za to, ze jest prosta, przejzysta i bez zbednych funkcji w przyciskach. Bardzo duzo osob pisalo, ze woli ja od obecnej 2K i powiem, ze osobiscie, jak mam jedną i drugą to również i ja chętniej odpalam NBA Live.

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

Najlepszy sklep koszykarski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych