Skocz do zawartości

NBA ALL STAR WEEKEND 2019


MarcinSc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Nie było mnie tu kilka lat... jeśli są tu dinozaury z przed 10 lat, czy jeszcze okresu forum jako .xcom mogą mnie pamiętać jako BuniekSc.

 

Do rzeczy.

 

Pierwszy raz w swoim życiu mogę połączyć 2 pasję - NBA i cocktail - jeśli ktoś z Katowic i okolic zastanawia się nad obejrzeniem wydarzenia związanego z weekendem gwiazd w lokalu w którym obecnie pracuję nakręciliśmy właściciela na nocki - 3 dni z rzędu po to aby móc cieszyć się corocznym świętem.

 

Food&Ball w Katowicach przy ulicy Kościuszki 229 (Galeria Libero) ostatnie piętro

 

Transmisja wydarzeń na 15 telewizorach - jesteśmy do Waszej dyspozycji do rana

 

Poniżej link do wydarzenia na Facebooku

 

https://web.facebook.com/events/2195668683830723/

 

Jeśli dodałem temat w złym miejscu przepraszam, proszę administratora o przeniesienie.

 

Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Nie było mnie tu kilka lat... jeśli są tu dinozaury z przed 10 lat, czy jeszcze okresu forum jako .xcom mogą mnie pamiętać jako BuniekSc.

 

Do rzeczy.

 

Pierwszy raz w swoim życiu mogę połączyć 2 pasję - NBA i cocktail - jeśli ktoś z Katowic i okolic zastanawia się nad obejrzeniem wydarzenia związanego z weekendem gwiazd w lokalu w którym obecnie pracuję nakręciliśmy właściciela na nocki - 3 dni z rzędu po to aby móc cieszyć się corocznym świętem.

 

Food&Ball w Katowicach przy ulicy Kościuszki 229 (Galeria Libero) ostatnie piętro

 

Transmisja wydarzeń na 15 telewizorach - jesteśmy do Waszej dyspozycji do rana

 

Poniżej link do wydarzenia na Facebooku

 

https://web.facebook.com/events/2195668683830723/

 

Jeśli dodałem temat w złym miejscu przepraszam, proszę administratora o przeniesienie.

 

Dziękuje!

kurcze 10 lat na forum i 3 posty to się nazywa przedkładać jakość nad ilość :) słowem czy to jest jedyny temat o asw? jeśli tak to najlepiej pokazuje jak nba stanęła na głowie, coś co kiedyś uchroniło ją przed upadkiem teraz jest "przykrym" obowiązkiem, jakąś imprezą w stylu tych wszystkich eventów co to są spędem dla celebrytów, czyli jakieś fotki rauty i można wracać do domu, większośc fanów tylko czeka aż wróci "normalne" granie  :neglected:  Oczywiście bez obrazy dla autora wątku, pomysł na spotkanie i tak zacny :)

 

PS Mitchell w jedynej potyczce gdzie mógł "pałować" rzuty do woli, wziął sobie na wstrzymanie, i jak tu chłopaka nie lubić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze 10 lat na forum i 3 posty to się nazywa przedkładać jakość nad ilość :) słowem czy to jest jedyny temat o asw? jeśli tak to najlepiej pokazuje jak nba stanęła na głowie, coś co kiedyś uchroniło ją przed upadkiem teraz jest "przykrym" obowiązkiem, jakąś imprezą w stylu tych wszystkich eventów co to są spędem dla celebrytów, czyli jakieś fotki rauty i można wracać do domu, większośc fanów tylko czeka aż wróci "normalne" granie :neglected: Oczywiście bez obrazy dla autora wątku, pomysł na spotkanie i tak zacny :)

 

PS Mitchell w jedynej potyczce gdzie mógł "pałować" rzuty do woli, wziął sobie na wstrzymanie, i jak tu chłopaka nie lubić :P

Wariato.

 

Było jeszcze coś w dziale inne ale chyba zdechło zanim się narodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs dunków mocno przesadzony, przebieranki, skakanie nad głowami, samolotami, zmiany koszulki, to już było, dziękujemy, nie chcemy. Mam wrażenie, że nowicjusze, młodziaki więcej uwagi przykładają do głupich min, celebrowania niż konkretnego wykonania wsadu. Jedynie trójki miały w tym roku jakiś ciekawy przebieg. Kolega dobrze określił to jako "przykry obowiązek". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.