Skocz do zawartości

MODERATORZY 2008/2009 WYBRANI!!!


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na zgłaszanie się minął a więc z miejsca zaczynamy najważniejsza fazę tj głosowanie. Trwa ono dwa tygodnie, a więc do niedzieli 22.06.2008. (powiedzmy do południa )

 

Kto może głosować? Jak co roku

Głosować mogą tylko forumowicze, którzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, że datą graniczną jest 1 kwietnia 2007. Zapisani przed tym dniem - mogą głosować. Zapisani tego dnia lub później - sorry, niestety dopiero w następnych wyborach. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postów. Oba warunki muszą być spełnione w dniu oddania głosu.

Po podsumowaniu 5 kandydatów z największą ilością zebranych w glosowaniu punktów zostaje moderatorami na okres 1 roku. Pozostali zostają w puli rezerwowej. W razie tej samej ilości punktów o wejściu do TOP5 i kolejności wśród rezerwowych decyduje ilość wskazań na pierwszym miejscu (jeśli równa, to wtedy bierze sie wskazania na drugim miejscu itd.).

Od razu zastrzegam, że głos na siebie uznaję jako nieważny. Dyspensy w tym roku nie dostanie nikt.

 

Wybieramy 5 osób(z pośród listy zamieszczonej poniżej) którzy przez rok będą 'czyścić' działy NBA i Inne. Głosy odbieram na kkaarroll @tlen.pl , uwaga każdemu powinienem odesłać odpowiedz że dostałem, jeżeli tego nie zrobię w przeciągu powiedzmy 48 godzin proszę napisać tutaj, PW czy na gg. Głosowanie wygląda tak że pierwsza osoba na liście dostaje 5 punktów, druga 4 itd.

Czyli powiedzmy

1. x

2. y

oznacza że x dostaje max pkt, a y 4, a nie x jeden a y dwa.

Głosy można rozkładać dowolnie, jeżeli jednak będzie wicej niż 5 nicków liczy się kolejność i powiedzmy 6,7..itd nie dostają nic. A jak ktoś nie wyśle całej piątki to po prostu jego strata a pozostałe typy są zaliczone.

 

Lista kandydatów(alfabetyczna):

1. antek

2. Graboś

3. Jmy

4. kfadrat

5. Kily

6. loqsh1

7. master

8. pitti_8

9. Szak

10. travcka

11. Van

12. Wróbel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Znalazłem pewien błąd.

Głosować mogą tylko forumowicze, którzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, że datą graniczną jest 1 kwietnia 2007. Zapisani przed tym dniem - mogą głosować. Zapisani tego dnia lub później - sorry, niestety dopiero w następnych wyborach. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postów. Oba warunki muszą być spełnione w dniu oddania głosu.

Pierwotny post, zapomniałem zmienić że dla teog glosowania data graniczna wynosi 1 stycznia 2008.

 

Jeszcez sporo czasu więc chyba nikomu nie pokrzyżowałem planów

 

Głosowali jak dotychczas :

Kfadrat

Monty

Wróbel

Bastillion

Karczuś

Kily

Szak

Travcka

Ignazz

KarSp

Master

Wirakocza/Byku

kolejność wg oddania głosu,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakies przecieki kto prowadzi?

Mamy wszystko podliczone nawet, ale głosowanie jest od początku do końca tajne, więc wyników nie ujawnię. ;) W połowie czasu głosowania doszli jeszcze :

Maxec

Fokcik

Antek

Kraso

 

Przypomniman że został już tylko tydzień. Nie stój obok wobec demokracji, zadecyduj o kierunku w jakim pójdzie forum, po prostu głosuj. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp: Przypomniman że został już tylko tydzień. Nie stój obok wobec demokracji, zadecyduj o kierunku w jakim pójdzie forum, po prostu głosuj.

Chcialbym przypomniec, ze Ci ktorzy nie glosuja, rowniez glosuja (na piec osob, ktore obecnie prowadza)

 

ignazz: Mamy jakies przecieki kto prowadzi?

Jak to kto prowadzi??? Przeciez wiadomo, ze ja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyniki:

1.Szak- 80pkt

2.Van - 61pkt

3.Master - 41 pkt

4.Loqsh1 - 38 pkt

5.Kily - 37 pkt.

========

kfadrat - 22 pkt

Wróbel - 12 pkt

Antek/Graboś - 10 pkt

Jmy - 5 pkt

travcka - 3 pkt

pitti_8 - 0 pkt

 

Wykaz głosujących znajduje się tutaj:

http://rapidshare.de/files/39802134/wyb ... w.doc.html

Wg kolejności głosowania, pisownia zachowana(ta, było sporo błędów w nickach ;) ).

 

Gratki dla zwycięzców a Pietrasa proszę o uaktualnienie listy moderatorów. Cieszę się bo w sumie wybrano moją piątkę, a tak poza tym to jak zwykle zwyciężyła demokracja. ;)

 

PS. Master,dobrze policzone? ;-] :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom.

 

Mam nadzieję, że podczas waszego "panowania" poprawi się nieco na forum, a jak nie to, chociaż nie zmieni na gorsze. Pamiętajcie, że moderatorzy powinni być jak sędziowie, czyli niezbyt widoczni, i że niektórych rzeczy już im nie przystoi, na które wcześniej można było sobie bez wahania pozwolić. Taka mała rada od starego moda 8)

 

Fajnie, że Szak wygrał bo zawsze miałem podobne zdanie do niego w naszych dyskusjach i wiem teraz, że nie ma się o co martwić bo rozsądek zwycieży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za głosy, to nie jakieś forum awards (które mam nadzieję uda się szybko uruchomić) tylko wybory do rządu, czuję się doceniony.

 

Co zaskakujące, Panowie jestem z Wami 4 lata i pół i to wciąż jest g a nie q? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzis na weekendzie moge podziekowac za glosy oddane na mnie, jednak praca na nocne zmiany nie pozwala natak duze uzywanie komputera, ogolnie nie pozwala na uzywanie czegos innego od paleciakow, wozkowo widlowych czy innych czesci do przetwarzania surowca :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.