Skocz do zawartości

temat na dyskusję o all star weekend


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

jako że dyskusje o ASG / ASW idą równolegle już we wszystkich niemal postach, jako zwolennik tzw ordnungu tworzę Wam nowy, unikatowy, dedykowany wątek gdzie jutro rano będziecie mogli wrzucać uwagi jaki to konkurs dunków słaby i chłopaki z dunkNation robio lepiej, a w pon rano będziecie mogli zrzędzić 'panie kiedyś to były mecze gwiazd, teraz ani meczu ani gwiazd'

 

nie ma za co

 

0fab26e99a77bc6d6075269159d181c70a03b979

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki jak to trójki

Od zawsze mam przyjemność kiedy to leci

 

Co się tyczy dunkow

Niby chłopaki są bardziej atletyczni, silni, bardziej skoczni

Ale brakuje im wyobraźni i oryginalności

Choć z drugiej strony- ciężko coś wymyślić nowego

Skoro wsad nad Dieslem był 50tką to wsad nad wadeem powinien być max 45...

 

Porażką nocy oficjalnie (i tradycyjnie) ubiór westbricka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilla słabizna bo nieważne jak skutecznie wykonywałeś wszystkie elementy jakiego masz skilla

Ważne jest czy trafisz te jebaną trójkę

Możesz mieć długość przewagi, zaliczyć wszystkie elementy za pierwszym razem ale wystarczy że zwalisz trójkę i masz przesrane

Bez sensu

Zresztą te pierwsze skillsy miały ciut więcej przeszkód

Teraz te slalom i trójka

Trochę biednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to odpalam jedynie 3-minutowe hajlajtsy, bo szanujmy się, i zawsze mnie bawi jak ludzie narzekają na te wsady etc., ale o ile rok temu było mocno wątpliwie ze słabą podróbką Cartera, o tyle z tym Collinsem to aż uśmiechnąłem się z zażenowania. Tak że well done. :] Zion robi lepsze na warmupie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie bo pisalem to setki razy ale w mojej opinii all-star weekend jest do zaorania. Nawet nie chodzi o te wszystkie konkursy ale to wszystko jest tak sztuczne ze az mnie zeby bola.

Ogolnie tego cyrku nie ogladam od paru dobrych lat, ale z racji tego ze mialem jedna z bezsennych nocy to postanowilem sobie obejrzec skill challange i three-point contest.

Slamom z kozlem, podanie, layup i trojka. Wiem ze bede troche sie czepiac ale serio nie mozna wymyslec cos kreatywniejszego? Z tego co pamietam to kilka lat temu ten konkurs byl calkiem spoko.

Chociazby z 2011: 

https://www.youtube.com/embed/_hk2fUOgvPg

Troche beka ze Curry nie mogl long2 trafic. Troja by pewnie za pierwszym razem weszla :tongue:

Ok poszlo gladko mamy zwyciezce i czekam na konkurs trojek no i tutaj mnie poprostu zenada zlapala.

Na srodku parkietu stoi rodzinka Currych; Steph, Seth i Dell. Towarzyszy im blond niepieknosc ktorej sztucznosc wylewa sie z ekranu mojego laptopa. DIalog idzie mniejwiecej tak:

Blondie: MYSLISZ ZE TWOJ STARY NADAL UMIE RZUCAC?!

Stephek: HEHE NO JACHA

Blondie: NO STARY CZLOWIEKU NIEKTORZY WATPIA ZE UMIESZ RZUCAC

Dell: KTO?! JAK SMIEC SMIE SMIEC!?

Blondie: KTO CHCE ZOBACZYC STAREGO RZUCAJACEGO TROJKI?!

PUBLICZNOSC WIWATUJE

Dell: DOBRA HEHE ZROBIE TO POD WARUNKIEM ZE CI DWAJ DADZA PO TYSIAKU ZA KAZDA TRAFIONA TROJKE NA CHARITY.

Mlodzi sie godza bo inaczej dostaliby pasem po dupie od starego.

Dell: ALE BEDE POTRZEBOWAC POMOCY BO JESTEM ZA STARY.

No i w tym momencie wchodza Sugar Ray, Mark Prince i Glen Rice o ktorym Reggie powiedzial "Glen Rice looks like he has eaten a shooter".

https://www.youtube.com/embed/Z4-Ml0ZtRY4

 

Bezsennosc minela i poszedlem spac. Nie zaluje bo nawet na r/nba nic nie zebralo duzo upvotes poza tym dunkiem nad Shaqiem ktory byl poprostu slaby.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można wsadzić coś nowego. Najlepszy przykład All Star z Toronto i pojedynek Gordon - Zach. Nikt się nie spodziewał, że zrobią mega show na miarę konkursu 2000. Po prostu trzeba lepiej wybierać. 

 

"Co się tyczy dunkow

Niby chłopaki są bardziej atletyczni, silni, bardziej skoczni"

 

No właśnie nie moim zdaniem, są ociężali, bez zrywu, bez gibkości, bez polotu. Ilu z nich by potrafiło pod obiema nogami wsadzić ? Z linii rzutów wolnych z lekkim wildmillem ? 

 

Tak jak wspomniałem w innym temacie, poszli na show, głupie miny, samoloty, czapeczki, koszulki, gwiazdy z pierwszego rzędu. Odgrzewany schemat do bólu głowy. 

 

Trójki były jedyne, które trzymały klimat i do końca fajnie się oglądało. 

 

Skillsy, wiadomo, nuda i za łatwo, potrzeba zmian. 

 

Oby mecz nam to wynagrodził jak rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co pamietam to kilka lat temu ten konkurs byl calkiem spoko.

Chociazby z 2011: 

https://www.youtube.com/embed/_hk2fUOgvPg

 

 

 

 

jo, kiedyś to były konkursy. Choć wtedy, w 2011, ludzie wspominali że 'łooo panie, kiedyś to były konkursy'

 

Na srodku parkietu stoi rodzinka Currych; Steph, Seth i Dell. Towarzyszy im blond niepieknosc ktorej sztucznosc wylewa sie z ekranu mojego laptopa. DIalog idzie mniejwiecej tak:

Blondie: MYSLISZ ZE TWOJ STARY NADAL UMIE RZUCAC?!

Stephek: HEHE NO JACHA

Blondie: NO STARY CZLOWIEKU NIEKTORZY WATPIA ZE UMIESZ RZUCAC

Dell: KTO?! JAK SMIEC SMIE SMIEC!?

Blondie: KTO CHCE ZOBACZYC STAREGO RZUCAJACEGO TROJKI?!

PUBLICZNOSC WIWATUJE

Dell: DOBRA HEHE ZROBIE TO POD WARUNKIEM ZE CI DWAJ DADZA PO TYSIAKU ZA KAZDA TRAFIONA TROJKE NA CHARITY.

Mlodzi sie godza bo inaczej dostaliby pasem po dupie od starego.

Dell: ALE BEDE POTRZEBOWAC POMOCY BO JESTEM ZA STARY.

No i w tym momencie wchodza Sugar Ray, Mark Prince i Glen Rice o ktorym Reggie powiedzial "Glen Rice looks like he has eaten a shooter".

https://www.youtube.com/embed/Z4-Ml0ZtRY4

 

Bezsennosc minela i poszedlem spac. Nie zaluje bo nawet na r/nba nic nie zebralo duzo upvotes poza tym dunkiem nad Shaqiem ktory byl poprostu slaby.

 

a tu się uśmiałem (z Twojego grepsu). Choć sam motyw gadki z dzieciakami, to że weekend jest w Charlotte i stary Curry tam grał + pokazanie filmiku jak bracia Curry w wieku 5-6 lat siedzieli z ZO na ławce - świetnie. I ten gruby Rice okazało się że najlepiej rzucał :smile:

A że panna Ci się nie podbała - no tutaj nigdy nikomu żadna prezenterka się nie podobała, wszystkie sztuczne, także spoko. Kiedyś to były dziewczyny : )

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok poszlo gladko mamy zwyciezce i czekam na konkurs trojek no i tutaj mnie poprostu zenada zlapala.

Na srodku parkietu stoi rodzinka Currych; Steph, Seth i Dell. Towarzyszy im blond niepieknosc ktorej sztucznosc wylewa sie z ekranu mojego laptopa. 

 

Po tej mini recenzji spodziewałem się czegoś rakotwórczego w stylu wywiadów ze skoczkami przez dziennikarzy TVP a pannę sobie wyobrażałem jako klon Natalii Siwiec albo innego karyńska. Okazało się jednak, że ta gadka z rodziną Currych całkiem spoko a pani wygląda i mówi całkiem normalnie. Trochę czepianie się na siłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie, ze skillsami coś trzeba zrobić bo za łatwo, może trójka nie powinna kończyć, tylko być gdzieś w połowie, a kończyć np. rzut zza połowy ;). Chłopaki zrobili sobie trochę beki, poprzybijali piątki i tyle.

 

Konkurs trójek zdecydowanie najlepiej się oglądało, dobry poziom. Jedyne emocje.

 

Konkurs wsadów, w tym roku bez przełomu, do zapomnienia, Collins nieporozumienie, Bridgies za ciężki. Wsady Smitha i Diallo z pierwszej rundy nawet ok, natomiast finał nieporozumienie. LaVine vs Gordon to był konkurs...

 

Wisper challenge fajny ;)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, kiedyś to były konkursy. Choć wtedy, w 2011, ludzie wspominali że 'łooo panie, kiedyś to były konkursy'

 

 

a tu się uśmiałem (z Twojego grepsu). Choć sam motyw gadki z dzieciakami, to że weekend jest w Charlotte i stary Curry tam grał + pokazanie filmiku jak bracia Curry w wieku 5-6 lat siedzieli z ZO na ławce - świetnie. I ten gruby Rice okazało się że najlepiej rzucał  :smile:

A że panna Ci się nie podbała - no tutaj nigdy nikomu żadna prezenterka się nie podobała, wszystkie sztuczne, także spoko. Kiedyś to były dziewczyny : )

 

Nie no, wypraszam sobie. Nie jestem zwolennikiem "kiedys to bylo". Co prawda stary basket do mnie bardziej przemawia, nie oznacza to jednak ze nie doceniam "greatness" dzisiejszej NBA. To samo sie tyczy z pannami. Plastiki byly, ale nie bylo instagrama zeby sie ogarnac ze az ich tyle jest. Co nie zmienia faktu ze ta blondie byla poprostu sztuczna, ale nie oznacza to ze jest durna. Moze wolne chwile zaczytuje, nie wiem, Mrożkiem?

Motyw nie byl zly bo sie o tym mowilo juz od dawna ze rodzinka Curry bedzie grac w swoim rodzinnymi miescie, ale jego wykonanie/aktorstwo bylo srednie. Troche jakbym ogladal Wrestling.

 

Po tej mini recenzji spodziewałem się czegoś rakotwórczego w stylu wywiadów ze skoczkami przez dziennikarzy TVP a pannę sobie wyobrażałem jako klon Natalii Siwiec albo innego karyńska. Okazało się jednak, że ta gadka z rodziną Currych całkiem spoko a pani wygląda i mówi całkiem normalnie. Trochę czepianie się na siłę. 

 

Brawo :smile:

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  

 

Blondie: KTO CHCE ZOBACZYC STAREGO RZUCAJACEGO TROJKI?!

PUBLICZNOSC WIWATUJE

Dell: DOBRA HEHE ZROBIE TO POD WARUNKIEM ZE CI DWAJ DADZA PO TYSIAKU ZA KAZDA TRAFIONA TROJKE NA CHARITY.

Mlodzi sie godza bo inaczej dostaliby pasem po dupie od starego.

Dell: ALE BEDE POTRZEBOWAC POMOCY BO JESTEM ZA STARY.

No i w tym momencie wchodza Sugar Ray, Mark Prince i Glen Rice o ktorym Reggie powiedzial "Glen Rice looks like he has eaten a shooter".

https://www.youtube.com/embed/Z4-Ml0ZtRY4

 

 

Mnie to przypomniało scenę i dialog z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Barei., "Każdy w życiu ma jakieś marzenie, czegoś pragnie, o czymś myśli, coś co lubi, co chciałby jeszcze raz zobaczyć, usłyszeć....Pani Walentyna Wnuk jest salową od wielu ,wielu lat. Co Pani chciałaby najbardziej usłyszeć? Piosenkę Pana Kor... Koracza "O Zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć...Tak się szczęśliwie składa ,że mamy Pana Koracza na sali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.