Skocz do zawartości

Kariera koszykarska


anddwoz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pewien dylemat. Otóż moja przygoda z koszykówką zaczęła się w wieku ok. 10 lat. W szkole na lekcjach WF zawsze graliśmy w kosza, a, że byłem w klasie sportowej to tygodniowo było tych lekcji całkiem sporo. Bardzo mi się spodobała ta dyscyplina i grałem naprawdę dużo. Doszły zajęcia dodatkowe z koszykówki po lekcjach i oczywiście czas wolny na boisku z kolegami. Wtedy całkiem nieźle mi szło bo byłem brany na każde szkolne zawody (gdzieś w szafie cały czas leży wiele medali). Trwało to do czasów szkoły średniej czyli jakieś 6 - 7 lat. Kiedy właśnie przyszła szkoła średnia, wiadomo matura itd. to zaprzestałem grania. Dzisiaj mam 20 lat i jakoś znów naszło mnie na kosza. Pytanie teraz jest takie, czy gdybym teraz wrócił do grania to czy miałbym szansę zagrać jeszcze na jakimś poziomie np. 1 ligi czy po takiej przerwie i w takim wieku jest to raczej niemożliwe i nie ma co sobie tym głowy zawracać? Jeśli chodzi o rzeczy takie jak obycie z piłką, dwutakt i takie inne podstawy to cały czas pamiętam te rzeczy. Aha i mój wzrost to jakieś 188 cm.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni raz grałem w uczelnianej "kadrze". Czy po kilkunastu latach mogę zgłaszać się do Draftu?

No, panie, serio taki temat? Który robi sobie żarty i taki temat zakłada?

A, dodam jeszcze, że z jakieś kilka lat temu zrobiłem sobie konkurs za3

.. na 100 prób trafiłem 31.

Dwutakt wciąż umiem robić.

 

PS. Córka moja przyszła kiedyś z ptetensjami, że na lekcji WF-u uczyli się dwutaktu i za zaliczenie dostała dst, a przecież trafiała do kosza.

- to ile kroków zrobiłaś?

- no chyba trzy

- no to błąd kroków

- no ale, przecież trafiłam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też tak myślałem, że po latach półprofesjonalnego grania w siatkę, spokojnie mogę coś ugrać w kosza później bo w moim (nie koszykarskim) mieście w swoim wieku nie miałem sobie równych. Później we Wrocławiu były mistrzostwa Europy do lat 18 i obejrzałem parę meczów to uzmysłowiłem sobie, że nawet jakbym zaczął a wieku 10 lat to by było za późno. Nie dziwię się teraz jak kumpel z drużyny mówi, że zapisał dwu letnie dziecko na kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.