Skocz do zawartości

Forum Awards 2008


Gość loqsh1

Czy wystarczy tydzień głosowania  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wystarczy tydzień głosowania



Rekomendowane odpowiedzi

Ja, choć nic nie wygrałem, też dziękuję za głosy na mnie. Jednocześnie z tego miejsca można się zastanowić nad przyszłością tego głosowania. Odzew był dość mały i jak widać ta zabawa nie cieszy się już takim wzięciem jak parę lat/edycji temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje duzej ilosci osob nie ma. Powinny byc ogolnie jakies fajne plusy tego glosowania. jakies male ikonki pod avatarami typu "MVP" i tam po najechaniu widzielibysmy lata w ktorych taka osoba zajmowala pierwsze miejsce (i np puchar obok)... Wtedy ta zabawa by duzo zyskala... Ja osobiscie zamulilem i zapomnialem o tym :/ No ale dziekuje za wszystkie glosy, 3 razy na pudle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za głosy oddane na mnie i cieszę się, że mogłem wygrać w jednej z najbardziej prestiżowych, a dla mnie chyba najważniejszej kategorii. Mam nadzieję, że będę bardziej jak KG niż Camby, a już najlepiej, abym poszedł w ślady Big Bena czy Mutombo wygrywając te 4 razy. ;) No ale to i tak raczej niemożliwe, bo przy nieustannie malejącej frekwencji chyba nie ma sensu kontynuować tej zabawy. Na koniec gratuluję zwycięzcom innych wyróżnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.