Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

PlayOffs RACE 2019 - EASTERN CONFERENCE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kcp78

kcp78

Starter

• Użytkownik
  • 822 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 00:58

4/5 sezonu za nami i wiekszosc ekip juz sposobi sie do powaznego grania/urlopow. przyjrzyjmy sie tym nielicznym,ktorzy wciaz nie sa pewni wakacji. aktualna tabela:

6 Detroit Pistons 34 31 

7 Brooklyn Nets 35 33  

8 Miami Heat 31 35   

9 Orlando Magic 31 37 

10 Charlotte Hornets 30 36  

11 Washington Wizards 27 39 

majac na uwadze bilans,dyspozycje sportowa i stosunkowo latwy terminarz,pewniakiem wydaja sie byc pistons; 

brooklyn [14 spotkan do rozegrania] az 9 meczow grac bedzie w gosciach,a 13 (!) razy mierzyc sie bedzie z druzynami,ktore wciaz o cos graja; 

heat,sposrod 16 meczow [7 u siebie] do rozegrania,maja jeno 3 przeciw druzynom grajacym o pietruszke [dal,ny,sota];

orlando [14 spotkan,7 u siebie] maja 5 potyczek z ekipami z ujemnym rekordem i bez szans na po;

'szerszenie' na 16 spotkan do rozegrania 6 maja u siebie,a 4 przeciw lottery teams;

wizards 10 sposrod ostatnich 16 spotkan grac beda u siebie [5 spotkan z lottery teams];

oczywista,decydujace beda spotkania miedzy bezposrednio zainteresowanymi,niemniej wydaje sie,ze terminarze nieco faworyzuja ekipy z orlando i z waszyngtonu. wizards maja 4 spotkania do odrobienia [malo realne],zatem w grze o pozycje 7-8 zdaja sie pozostawac 3 ekipy: orlando,nets i heat... 

Użytkownik kcp78 edytował ten post 12 marzec 2019 - 01:00

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Alonzo

Alonzo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2902 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 17:33

Detroit wydaja się miec najprostszy kalendarz i powinni zrobić jakieś 9-7, co raczej da im 6 seed na Wschodzie. I pomimo, że w nich nie wierzyłem, to ciesze się bardzo, że playoffy zagoszczą w końcu w MoTown i trade po Griffina pomimo jego gigantycznego kontraktu wychodzi im na +. Dobrze, że Wayne Ellington znalazł klub, który daje mu spore minuty i to w pierwszej piątce, bo szkoda było obserwować jak marnuję się z ławce Heat z powodu braku minut. 

Brooklyn są kolejna niespodzianką. Dobrze, że wrócili po kontuzji Dinwiddie i LeVert, gdyż teraz czeka ich mordercza trasa wyjazdowa po Zachodnim Wybrzeżu, a później nie będzie wcale łatwiej i wg mnie pomimo fajnego bilansu teraz mogą skończyć z ujemnym i nie dojść nawet do 40 łinuff, co otwiera furtkę nie tylko Miami, ale jeszcze jednemu teamowi. 

Miami mają szanse na bilans 41-41 i o ile mogą jeszcze wyprzedzić Brooklyn, to Detroit już raczej będzie im trudno. Zdrowi są wszyscy, jest mobilizacja i możliwy jest cały czas 7 seed. Co ciekawe ostatni mecz sezonu grają z Brokklyem i ciekawe, czy ten mecz będzie jeszcze o czymś decydował. 

Schedule Orlando analizowałem nawet skądinąd doładniej niz Heat i wychodzi mi bilans 7-7, co dało by 38 łinuff i to może być tyle ile będa mieli Brooklyn Nets - wg mnie pomiędzy tymi dwoma drużynami może rozstrzygnąć się, kto awansuje z 8 miejsca. Licze na to, ze Heat będą przed nimi (choć dla Heat wolałbym Bucks niz Raptors).

Charlotte - w najlepszym przypadku wychodzi mi jakies 8-7 i 10 miejsce tuz za Nets/Magic. Do tego ostatni mecz sezonu grają z Magic i tu też jest szansa na to, że pary Nets - Heat i Magic - Hornets rozstrzygną nam w ostatnim dniu o awansie do playoffs. 

Wizards - maja niby najłatwiejszy grafik i większość meczy u siebie, ale czy stać ich na 12-3 lub 11-4 w rune po playoffs? Margines błędów jakie mogą popełnić jest naprawdę minimalny.

wg mnie:

6. Detroit

7. Miami

8. Orlando/Brooklyn

10. Charlotte

11. Washington

4yosRYu.gif

beGM Orlando Magic: pg Kyle Lowry / Allonzo Trier

sg Donovan Mitchell/ Wesley Matthews / Wayne Ellington / Denzel Valentine

sf Kelly Oubre / Rodney McGruder;  pf Aaron Gordon / Kyle Kuzma

c Karl-Anthony Towns / Cody Zeller / Robin Lopez / Udonis Haslem

#3 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

Detroit vs. Everybody

• Użytkownik
  • 2430 postów
  • LokalizacjaKraina Nietoperzy

Napisano 12 marzec 2019 - 17:43

Ja tylko chcę, żeby Pistons trafili na Raptors, bo moze 1-2 mecze urwiemy na farcie, dlatego proszę o 7. seed dla nas. Z Bucks i Sixers nie chce grać, bo dostaniemy ostro po dupie, no a Indiana i Boston już w zasadzie lock jako 4-5 matchup.

Co do reszty to chciałbym Nets i Magic na pozostałych spotach, bo ostatnie lata oba teamy szorowały dno i fajnie zobaczyć, że coś się ruszyło do przodu.

#4 january

january

Jedyny i niezłomny kapłan kościoła wielkiego DLO.

• Użytkownik
  • 12987 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 18:11

Pamiętajcie przy terminarzu, że w końcówce RS te trudne mecze nagle mogą stać się banalne.

Nets mają teraz cięzki 7g trip, ale Bux, Cs i Raps, a nawet Pacers+Sixers(tu raczej nie) w ostatnich 6-7 grach mogą wystawiać rezerwy odpoczywając przed PO, jak już miejsca będa locked dla nich.

Użytkownik january edytował ten post 12 marzec 2019 - 18:11

PG D'Angelo Russell, Bruce Brown, Jerome Robinson

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter, Nik Stauskas

SF Brandon Ingram, Kyle Korver, Iman Shumpert

PF LeBron James, Doug McDermott, Chandler Hutchison

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Mike Muscala

#5 Vice-kontorezerwowe

Vice-kontorezerwowe

Role Player

• Użytkownik
  • 269 postów
  • Lokalizacjakonto

Napisano 13 marzec 2019 - 17:50

Dziś dwa spotkania ekip bezpośrednio zainteresowanych play offs.  Pistons jadą do Miami, zaś stołeczni Wizards podejmą we własnej hali drużynę Magic.

Prawie się barszczem oblałem.
Pamiętaj: LAL Lebron = Playoffs

#6 Eld

Eld

Super-Star

• Użytkownik
  • 4614 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 20:28

A Nets wpadają do OKC. Ciekawie będzie.

#7 january

january

Jedyny i niezłomny kapłan kościoła wielkiego DLO.

• Użytkownik
  • 12987 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 02:32

Ktoś tu Pistonsom zapeszył ;-)

Nets też pechowo, nie dość że Brick nie został zawieszony, to jeszcze w nagrodę za użycie racial card dostał wraz z OKC gratis wsparcie sędziów na jakimś mocarnym poziomie.

PG D'Angelo Russell, Bruce Brown, Jerome Robinson

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter, Nik Stauskas

SF Brandon Ingram, Kyle Korver, Iman Shumpert

PF LeBron James, Doug McDermott, Chandler Hutchison

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Mike Muscala

#8 Eld

Eld

Super-Star

• Użytkownik
  • 4614 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 07:34

Ktoś tu Pistonsom zapeszył ;-)

Nets też pechowo, nie dość że Brick nie został zawieszony, to jeszcze w nagrodę za użycie racial card dostał wraz z OKC gratis wsparcie sędziów na jakimś mocarnym poziomie.

Srsly? A może by tak docenić jego skuteczność po allstar brake?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych