Skocz do zawartości

march madness- brackety dyskusje itp


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też Louisville wtopiło. Natomiast do final four typowałem: Duke, Texas Tech, N.Carolinę i Virginię. Na mistrza natomiast N.Carolinę. Zobaczymy co uda się trafić.

U mnie na razie 3/3, trafiłem Auburn, LSU i Minnesotę w komplecie. Zaraz będzie 4/4 bo Florida State zaraz wejdą.

 

Na mistrza też mam Tar Heels, a do Final Four oprócz tego mam Duke, Michigan i... Saint Mary's:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2/3,bo obstawiałem upset przy LSU. Było ryzyko, jest zabawa :)

Oby Windler to dowiózł :)

 

Belmont śledzę od prawie początku sezonu i to jest mój czarny koń, uwielbiam ich. Muszyński to będzie niezły gracz - do kadry go ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2/3,bo obstawiałem upset przy LSU. Było ryzyko, jest zabawa :smile:

Oby Windler to dowiózł :smile:

 

Belmont śledzę od prawie początku sezonu i to jest mój czarny koń, uwielbiam ich. Muszyński to będzie niezły gracz - do kadry go ;)

Sporo osób obstawiało upset w meczu LSU, grają bez głównego trenera, prawda???

 

Ja mam Maryland w Sweet 16, więc oby nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób obstawiało upset w meczu LSU, grają bez głównego trenera, prawda???

 

Ja mam Maryland w Sweet 16, więc oby nie:)

Tak, poza tym Reid do mnie nie przemawia a poza tym gdzieś upset trzeba było dać. Mam nadzieję, że Michigan nie będzie tym przegranym w pierwszej rundzie.

Część drabinki z LSU/Maryland jest dosyć łatwa, więc tu nie ma faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmont śledzę od prawie początku sezonu i to jest mój czarny koń, uwielbiam ich. Muszyński to będzie niezły gracz - do kadry go ;)

 

Fernando jest za duzy na Belmont, cos czuje ze spuchna podobnie jak Vermont. 

 

btw. swietny ma footwork jak na ten size

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fernando jest za duzy na Belmont, cos czuje ze spuchna podobnie jak Vermont.

 

btw. swietny ma footwork jak na ten size

Let's go Belmont!

Polubiłem tych chłopaków, oglądałem ich z 5 meczów i kibicuję. Wiem, że to nie są wielkie talenty, ale mają fajny bilans składu, seniorzy i freshmeni. I przy okazji grają miło dla oka.

Da się ich lubić :)

 

Murray też walczy :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let's go Belmont!

Polubiłem tych chłopaków, oglądałem ich z 5 meczów i kibicuję. Wiem, że to nie są wielkie talenty, ale mają fajny bilans składu, seniorzy i freshmeni. I przy okazji grają miło dla oka.

Da się ich lubić :smile:

 

Murray też walczy :smile:

 

Czolowe mid major zespoly fajnie sie oglada, nadrabiaja zawsze braki atletyczne zespolowoym graniem i dokladnymi setami. Zobaczymy jak sie Maryland spisza w clutch, to bardzo mlody zespol. Po tym co zrobilo Auburn w koncowce moge się wszystkiego spodziewac

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę tego meczu i 17/11/16 Moranta robi wrażenie, ale 7 strat również. Kilka naprawdę fajnych podań, ale niestety również kilka głupich strat. Zobaczymy jak w kolejnej rundzie, gdzie przeciwnik chyba bardziej się postawi. Obstawiałem ich zwycięstwo, ale w kolejnej rundzie z Florydą St. postawiłem już na ich przegraną. Zobaczymy czy Morant da radę :smile:.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale te trio z Duke mocno obsrane - nie wiem na ile reprezentatywny jest ten "16" seed ale oczy bola. Zion ZERO finezji, ZERO - jak grubawy chlopek, wszystko z gory. ogolnie nie ogladam tej NCAA, ale on sie zepsul po tej kontuzji czy cos ?

nie to poprostu następca Lebrona na miarę Wiga :P on z tą "finezją", czy raczej jej brakiem, się już się chyba urodził, nawiasem z tym to mi niedoszłą gwiazdę nba Marcusa Fizera przypomina. 

 

Po drugiej stronie mamy za to takiego Cumberlanda, za to ten mi Royce Whita na pamięć nasuwa, szkoda że rękę ma tak kiepsko ułożoną. Jak Cincinnati było wstanie przegrać z Iowa to nie jestem w stanie pojąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowem od czasów LJ takiego schaba w nba nie było jak Zion, gdzie Griff przy nim. Wczoraj Clark jak pocisnął, żal mi było Morissona jego akademickie rekordy odchodzą a więcej mu nie zostało :P plus Rui to jest naprawdę git grajek, nawet jak mu nie idzie to i tak jakoś znajdzie sposób żeby być przydatnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.