Skocz do zawartości

[08/09] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny skład ekstraklasy w sezonie 2008/09:

 

FBL #1

ID Ligi: 5141

(hasła każdy dostanie na GG/pocztą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie zaczynamy od ustalenia terminu draftu, który jak co roku zostanie przeprowadzony na aplecie Yahoo. Tutaj przypominam o rutynowym teście appletowym.

 

Pewnie najłatwiej będzie cosik zoorganizować w przedziale piątek wieczór - niedziela wieczór.

 

Obecny termin draftu:Niedziela 5. X, g. 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza to byc faktycznie dni piatek/sobota? :? Powiem wprost. Nie usmiecha mi sie troche siedzenie w domu, po calym tygodniu pracy..

Mar, 1.5h to tak dużo? I to jeszcze w tak doborowym towarzystwie :P

 

Piątek/ weekend to najbezpieczniejsza pora. W tygodniu niektórzy, tak jak ja, późno kończą i zwyczajnie nie mogą się wyrobić. Bądź wyrozumiały i łaskawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatek wieczor to nie najlepsza pora na draft ligi. Draft moze trwa 1,5 h, ale caly wieczor pod to trzeba podporzadkowac. Moze niedzielny wieczor? Np 19 X 21:00?

Dal bys rade, Stromile?

19 X nie dam rady, bo będę jeszcze w delegacji.

 

To jest JEDEN wieczór (pomijając już fakt, że to świetna zabawa), który ustawia CAŁY sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój :). Nie trzeba być na drafcie, żeby wygrać ligę :mrgreen:.

 

Na dzień dzisiejszy wszystkie podawane przez was terminy mi pasują. Osobiście wolałbym jednak, żeby nie była to sobota, bo tym razem jednak chciałbym poczuć emocje towarzyszące draftowi ;), a w sobotę to różnie bywa (czyli czasem wyskoczy coś nieplanowanego). Widzę, że część osób przychyla się do niedzieli. Ja byłbym jak najbardziej za. Więc jeśli odpadają 12 i 19 października, to mamy jeszcze 5 i 26. Godzina najlepiej między 20 a 21.30, żeby nie iść spać o północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc upierdliwy, ale ciezko mi sie podpasowac pod piatek/sobote wieczor. Mam teraz ostry zapieprz w pracy od rana do wieczora i jedynie o czym marze to wyrwanie sie z domu, a tu przychodzi weekend gdzie mialbym w nim siedziec. Jak juz to predzej w tej piatek niz w sobote zrobic draft.

 

Poza tym moze niedziela 5 pazdziernik? Nikt nie zakwestionowal tego terminu.

 

W tygodniu co stoi na przeszkodzie? Nawet o 22? Draft trwa 1h z minutami, wiec nocy sie nie zarwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u Was w lidze jak wejdziecie w standings to jest Head-to-Head?

założyłem ligę dla probasketu, points only i wszystko tak jak rok temu i tak mam w standings i nie wiem ocb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ważna sprawa - żeby uniknąć sytuacji z poprzedniego roku, kiedy to (czekając na spóźnialskich do ostatnich godzin) odwlekałem ustawianie kolejności w drafcie (i w efekcie jej nie ustawiłem :D), w tym roku Draft Order ustawiam w dzień poprzedzający dzień draftu, czyli w sobotę wieczorem, 4 X po 21:00.

 

Zapiszcie się (tu wymienię imiennie 8) - Duduś i Żółw) przed tym terminem proszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.