Skocz do zawartości

[08/09] FBL 3


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Barnes tyle nie bedzie robil Zreszta mialem go przez chwile ale se pomyslalem ze jest Amare, Nash, Barbosa, Hill no i Shaq wiec gora 60 moze zrobic To i tak bedzie progres z tego co robil w GS ale na wiecej bym nie liczyl A Shaq... zobacz jak gral koncowke sezonu... Nie mowie ze go bede wystawial caly czas bo mam jeszcze innych na lawie ale jako alternatywa jak najbardziej moze sie sprawdzic A jak sie Amare skontuzjuje to tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt bede robil min.70. Gra z Nashem to gra z Nashem i jak Diaw moze robic po 70 to i Matt moze, a Szak juz nic nie da, nie ma co patrzec na koncówke sezonu. Jak trener podkresla ze odpuści większosc meczy b2b wiec nie ma o czym mowic:)

 

1 trade wisi w powietrzu, tj. w peendingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne shaq bedzie siedzial w garniturze :)

Akle przeciez sam coach suns powiedzial ze shaq nie bedzie gral w meczach b2b, chyba ze jesli sdie bedzie czul to max w20 mint, a co shaq moze zrobic w 20 min ? kilka strat :lol: jesli dodac do tego ze oprocz "planowanych" meczy opuszczonych przez diesla wpadnie jakas/jakies kontuzje, wiec tez bym wolala szalenie wszechstronnego barnesa niz shaqa, choc ja az takich problemow nie mam;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy duzy blockbuster za nami :D Negocjacje trwaly pare dni ale w koncu doszlismy z Mazarem do porozumienia..

Mysle ze trade w miare rowny ale oczywiscie kontuzje moga tu troche namieszac ale tego nie da sie przewidziec :) A wiec tak...

 

Oddalem:

Carmelo Anthony

Carlos Boozer

Michael Beasley

 

Pozyskalem:

Andre Iguodala

Elton Brand

Brad Miller

 

Licze na Branda ze wroci do starej dobrej formy Jezeli tak sie stanie to zostawi Boozera pare punkcikow z tylu

Anthony-Iguodala tutaj w miare rowno Melo po odejsciu Cambiego moze troche lepiej zbierac :roll: ale Iguodala jest bardziej wszechstronny i biedy z nim nie powinienem miec :)

Beasley-Miller troche zagadka.. Mialem rok temu Brada i robil 78fp Niby jest Hawes i Thompson ale nie wydaje mi sie zeby ta srednia miala diametralnie spasc Beasley natomiast starting pf i chyba druga opcja w ataku heat.. Moze sie i przejade ale czas pokarze Ostatni mecz 19pkt, 9zb, 4as..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie mam kompletny, zadowalający skład. Wyłowiłem dwóch FA, Nelsona i Collisona. Ten drugi jest alternatywą na łamliwego Cambego który napewno nie wystapi we wszystkich meczach (juz niezle zaczyna). Coś koło 15/10 powinnien kręcić chodz i licze na więcej, w końcu jest jedną z nielicznych podkoszowych sił OKC.

Z kolei ten drugi jest jednym z moich ulubieńców i możliwe że wziąłem go troche przez sympatie... co prawda na wiele asyst liczyć nie moge bo rozgrywajek z niego zaden lecz to ciągle podstawowy zawodnik Magic, wiele minut będzie na parkiecie i zawsze pare punktów, zbiórek i asyst walnie. Ma tez wiele do udowodnienia, playoffsy miał nie najgorsze, licze na jego najlepszy sezon. Poza tym musiałem mieć kogos z Orlando i już! :wink:

 

Mam chyba najwięcej kontuzjogennych zawodników ze wszystkich dlatego dobre wybory z FA są bardzo ważne, oby się sprawdziły.

 

Dziś w nocy zaczynamy. Powodzenia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ty Thomas moze narobic troche obory w tym sezonie Podobno bedzie starterem (przynajmniej dzisiaj tak ma byc) i jezeli bedzie dostawal te 29min to pozamiatane.. Okolo 85-90fp powinien robic :roll: Ale steal bedzie ale niestety nie moj Tym bardziej ze wziety zostal z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Tyrusa. Trochę się wahałem, biorąc go za Collisona, który rzeczywiście wydaje się najpewniejszym graczem podkoszowym w swojej drużynie (jednak nie wiem czy aż na 15/10). Nie potrzebowałem jednak koniecznie centra, więc postawiłem na potencjał, szkoda tylko, że nie wstawiłem go do składu w pierwszym dniu rozgrywek :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 0 ( 0000-00-00 - 2008-11-01 ):

  • Mich@lik - srednia: 83.34 ( 16 ) przyrost: 83.34 fpg: 83.34[/*:m:3grimkvz]
  • jazzmen - srednia: 82.9 ( 15 ) przyrost: 82.9 fpg: 82.9[/*:m:3grimkvz]
  • bogans - srednia: 79.81 ( 16 ) przyrost: 79.81 fpg: 79.81[/*:m:3grimkvz]
  • Andrew23 - srednia: 79.5 ( 14 ) przyrost: 79.5 fpg: 79.5[/*:m:3grimkvz]
  • Kfadrat - srednia: 72.62 ( 13 ) przyrost: 72.62 fpg: 72.62[/*:m:3grimkvz]
  • Kraso - srednia: 72.5 ( 12 ) przyrost: 72.5 fpg: 72.5[/*:m:3grimkvz]
  • Wachu_31 - srednia: 69.96 ( 13 ) przyrost: 69.96 fpg: 69.96[/*:m:3grimkvz]
  • Mazar - srednia: 64.05 ( 11 ) przyrost: 64.05 fpg: 64.05[/*:m:3grimkvz]
  • Chicken - srednia: 62.86 ( 11 ) przyrost: 62.86 fpg: 62.86[/*:m:3grimkvz]
  • Links - srednia: 51.79 ( 12 ) przyrost: 51.79 fpg: 51.79[/*:m:3grimkvz]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #3 został: Mich@lik

 

Nazwałem to za wskazówką Stromile tydzień 0, bo to nie był pełny tydzień to co sobie mamy psuć statystyki ;)

 

Sprawdźcie jeszcze proszę czy nie pomyliłem nazwy drużyny - nicka:

Zmaziuu Green Team Mich@lik

orlando bogans

Mormons jazzmen

High Flying Circus Andrew23

druzyna kfadrata Kfadrat

Chyże Rosomaki Wachu_31

Kraso Kraso

Hodowcy Bebnow Mazar

Chicken Team Chicken

Burikson Links

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.