Skocz do zawartości

[08/09] FBL 4A


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Że też zachcialo mi sie wybierać Odena... gdyby nie on mialbym dzisiaj wymarzony poczatek sezonu :? . Kobe wedlug oczekiwan te 90 FTP wyrobil szkoda ze mecz nie byl bardziej wyownany bo by mogl dluzej pograc :P i Thomasowi tez sie udało ładne cyferki niespodziewanie wykrzesać. No ale dopiero dzisiaj sie zacznie na dobre :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ostatni pick zaliczył dziś 90fp :P szkoda że był w rezerwie, ale całkiem dobrze to wróży:D

z luźnych spostrzezen to głównie podział punktów i zbiorek miedzy gasola, bynuma i odoma w LA, czyli narazie tak jak sie spodziewałem. zobaczymy czy to sie dalej utrzyma. a oden, jak oden w koncu rookie, wiec oczekiwan nie mozna miec duzych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna noc udana w mojej drużynie :) . Howard nie zagrał wybitnego meczu wczoraj a i tak te 155 FTP nadziabał. Szkoda że LA są w tym sezonie tacy mocni i zapewniaja sobie zbyt wczesnie zwyciestwa bo wtedy Kobe siada na ławie i w ten sposob traci te 20-30 FTP. Poki co moi zdecydowanie na plus co odzwierciedla miejsce w tabeli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim najlepszym graczem na razie jest Spencer Hawes :), wzięty z FA. Największym rozczarowaniem Lamar Odom. Do pierwszej kontuzji w S5, mam nadzieję. W ogóle moje "gwiazdy" dają dupy, a eksperymenty z niskich rund sprawdzają. No ale jeszcze się pewnie wszystko wyrówna. Z moich pierwszych, ogólnych wrażeń, warto było stawiać na Nowy Jork i Chicago. Myślę, że oba składy będą miały dobre, jak na nich, sezony i że będą dobre statystyki graczy, nieco spisanych na straty i wybieranych nisko, przez kiepską atmosferę w poprzednim sezonie. Pewnie, jak co roku, rozczarują się ci, co stawiali na debiutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyson Chandler i Zach Randolph - tak trzymać - odpowiednio 94 i 91 fan pts.

Trio z Rockets - Ron i Tracy trochę poniżej oczekiwań (60 i 73), Yao 83, w sumie też mogło być lepiej, ale po takich zagraniach: http://www.youtube.com/watch?v=Qe_zAwpDVH4 jestem w stanie mu wybaczyć :wink:

Bynum musi wskoczyć na wyższe obroty. Cieszą jedynie kolejne 3 czapy, tym razem z Clippers.

Dziwiliście się wyborem Shaquille'a. Tymczasem Wielki Kaktus w meczu z San Antonio wykręcił 15 punktów, 13 zbiórek, 2 bloki i asystę (w sumie 86 fan pts), jak na staruszka w pojedynku z Duncan'em - chyba całkiem nieźle, szkoda, że tak mało miejsca w tym składzie, bo jednak dalej będzie musiał u mnie grzać ławę.

 

W zanadrzu zostali jeszcze Jason Kidd i Dirk Nowitzki, którzy sezon zaczynają dopiero dziś. Mecz Maverics z Rockets wywoła u mnie trochę mieszane uczucia, bo kibicuję tym drugim i mam w składzie trzech graczy z Houston, no ale co będzie to będzie.

 

Aha - wymieniłem Tinsley'a na Nate'a Robinsona. Aż miło patrzeć na "Nowych Knicks" ;)

 

 

EDIT, dzień później

Co za noc! 8) Ale po kolei

Jason Kidd, wczoraj nie grał może pierwszych skrzypiec, ale swoje 127 wykręcił. 7 pkt, 7 zbiórek, 12 asyst i 4 przechwyty. Właśnie po to trafił do mojego teamu.

Dirk Nowitzki pod względem punktów miał wczoraj najlepsze otwarcie w swojej karierze. 36 punktów, 7 zbiórek i 2 bloki - w sumie 97.

Tracy McGrady i Ron Artest - 94 i 83.5. Cieszy 29 punktów Artesta.

Mój człowiek Yao Ming. 30 punktów, 13 zbiórek, 3 asysty, 2 bloki - w sumie 127 - i tak ma być!

 

Nie zagrał Tyson Chandler który od meczu w Golden State ma "sprained ankle". Szkoda, że dowiedziałem się po fakcie :/. Teraz pytanie - czy jeśli miałem go ustawionego przed meczem na Utilu, i nie zagrał nawet sekundy, to czy to ustawienie liczy się jako normalny występ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie u mnie zapunktowali Garnett i Parker obaj mieli powyżej 90 ;] Pierce też może być ,bo powyżej 70, ale baaardzo się zawiodłęm na Allenie, bo miał tylko coś ok. 20 ;( Ale nic dzisiaj w nocy tylko u mnie jeden gracz nie gra więc zobaczymy co będzie, jak będzie źle może jakieś zmiany spróbuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciemniam obraz sytuacji, siedząc na pierwszym miejscu, bo więcej meczy mam rozegranych. U mnie słaby początek sezonu, parę gier zmarnowanych na słabe wyniki. Ale dużo się jeszcze poprzestawia. Rok temu miałem fenomenalny początek sezonu, potem się wszystko posypało. Z doświadczenia też wiem, że póki wszyscy zdrowi, lepiej wykorzystywać ławkę, jeśli akurat jest forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie dramatyzuj, masz na papierze najsilniejszy skład i w moich oczach jesteś faworytem ligi. Zatem bez wymówek żadnych proszę :wink: U mnie na razie największa wtopa to minus 15 od pana Barbosy, który sobie zarobił na ławkę na co najmniej kilka meczów. a jak tak dalej pójdzie, to się znajdzie na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę kogokolwiek z tej ligi o wysłanie mi źródła strony Standings jeszcze dziś na maila loqsh1@tlen.pl

do tego lista nazwa drużyny - ksywa na forum

 

PS. Wybierzcie sobie jedną osobę, która będzie to robiła regularnie co tydzień w sobotę i pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 0 ( 0000-00-00 - 2008-11-01 ):

  • Trepe Trepelli - srednia: 84.38 ( 12 ) przyrost: 84.38 fpg: 84.38[/*:m:1iwrgihz]
  • TiLTMAN - srednia: 83.81 ( 13 ) przyrost: 83.81 fpg: 83.81[/*:m:1iwrgihz]
  • szogo - srednia: 75.39 ( 14 ) przyrost: 75.39 fpg: 75.39[/*:m:1iwrgihz]
  • Jiwol - srednia: 73.89 ( 14 ) przyrost: 73.89 fpg: 73.89[/*:m:1iwrgihz]
  • hesu - srednia: 72.47 ( 17 ) przyrost: 72.47 fpg: 72.47[/*:m:1iwrgihz]
  • gimmie - srednia: 70.95 ( 11 ) przyrost: 70.95 fpg: 70.95[/*:m:1iwrgihz]
  • Zajmon - srednia: 70.2 ( 10 ) przyrost: 70.2 fpg: 70.2[/*:m:1iwrgihz]
  • artek - srednia: 69.27 ( 15 ) przyrost: 69.27 fpg: 69.27[/*:m:1iwrgihz]
  • billypilgrim - srednia: 65.89 ( 19 ) przyrost: 65.89 fpg: 65.89[/*:m:1iwrgihz]
  • Figrin - srednia: 57.3 ( 15 ) przyrost: 57.3 fpg: 57.3[/*:m:1iwrgihz]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4A został: Trepe Trepelli

 

ten tydzień oczywiście do statystyk się nie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie złota niedziela:P nie wiem dlaczego ja taki "under the radar" w tej lidze jestem :P nie zapominajcie że u mnie jeszcze deron nie rozegrał ani jednego meczu:) poza tym duncan solidnie aż do bólu, wallace ostatnio nędza dzisiaj mnie ogłuszył :P, jamison się już chyba rozgrzał, carter jakoś średniawo, biedrins bosko, joe johnson troche ponad oczekiwania. Największe pozytywne zaskoczenie troy murphy, negatywne devin harris, ale on ma jeszcze czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty :P tydzien zerowy skonczony i szczerze mowiac troche sie zawiodłem na swoich zawodnikach ale tak to w poczatkach sezonu bywa. Czekam na stabilizacje formy. Nie zawiódł mnie Howard który ze średnią 131 FTP lideruje mojemu teamowi za nim niespodziewanie jest Kirlenko i jego 92.5 FTP. No nic dzisiaj zaczalem solinie nowy tydzien i licze na przesuniecie w gore tabeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja baardzo słabo :P ale pierwszy raz w to gram jestem rookie więc... :P

 

Moge rozważyć raczej więkoszć ofert dotyczących Ray Allena ;)

 

U mnie liderem jest Tony Parker ze średnią prawie 100, jestem zawiedziny baardzo na MO Williamsie miałemem nadzieje na wiecej jego asyst. Redd chyba jakąs kontuzje doznał? To może jak tak dalej będzie słabo to za 1 moze dwa dni Jefferson wskoczy za kogos z ławki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drafcie wspaniałomyślnie przeprowadzonym przez komputer na wiele nie liczę, ale robię co mogę. Stąd podebranie Haslema i Sessionsa z FA, pewnie nie oni ostatni, bo np. taki Mike Miller też jak na razie nie błyszczy formą. Trade na razie na moją korzyść dzięki świetnej formie Bosha. Strasznie mało aktywna jest nasza liga na polu trade'ów, oferujcie coś, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.