Skocz do zawartości

Draft 2009


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Do draftu czerwcowego jeszcze sporo czasu ale już mamy marchmadness więc warto wprowadzić w temat.

 

mimo że słowo recesja nie ma wpływu na draft bo odmiennie niz na FAMarket kwoty są regulowane z góry przez CBA ale niektórzy gracze rozważają pozostanie na uczelniach niejako w połączeniu z "recesyjnością" bo 2 pierwsze lata mina szybko i moze się okazać ze chętnych na podpisanie 2 nastepnych lat zabraknie - choć wiadomo że "im młodszy tym tanszy"

 

dodatkowo wpływ słabej sytuacji finansowej Juventutu Badalonii moze przyspieszyć decyzje perełki Rubbio o przystąpieniu do draftu (może nie trzeba będzię wykupić za pełna kwotę kontraktu lub w ogóle jakby w skrajnej sytuacji klub splajtował...)

 

inaczej draft może okazać się wyjątkowo słaby bo poza griffinem (który mocno rozważa rezygnację w tym roku z draftu) brak mocnych nazwisk a dodatkowo kolejne objawienie europejskie (Jennings) nie dostanie takiej kasy jak w Euro (ale i tu recesja moze zmienić wektor tak jak u wielu graczy ex NBA, Delfino?)

 

kto tam w tym drafcie jest?

 

1. PF Blake Griffin - Oklahoma, typowy podkoszowy dominator silny szybki i do tego cwany, materiał na 20/10 dla mnie wyzsza wersja Branda, gotowy na NBA;

2. C Thabeet - conn, ciekawy wysoki ale i szybki młodzieniec o problemach metrycznych i mentalnych typu Mutombo grający niedługo w kosza więc niesamowity prospekt który może a nie musi przystąpić do draftu, ważne u niego nabywanie doswiadczenia w Connecticut przez co jeszcze nie gotowy na NBA chyba że jak Dirk przybędzie na naukę;

3. Harden SG - Arizona state, kolejny cwaniak boiskowy z szybkim rzutem, niezłą penetracją i obroną nieliczny z tych gotowych do NBA acz młodych, komentatorzy podniecaja sie że jest leworęczny (mnie bardziej interesuje mnie jak wykorzysta druga rękę)

4. Aminu - osobiście kibicuje Wake Forest (ciekawe dlaczego) więc zwróćcie uwagę na Aminu szybkiego wysokiego PF któy w NBA moze pogać na SF gdy wzmocni rzut z dystansu, a jego zasięg łap wskazuje na niesamowite mozliwości w D a w szczególności zbiorki (zalecany dalszy rozwój na uczelni)

5. Szybciutki ale malutki Jennings 6'1 (LO Rzym) moze być zbyt słaby i niski na NBA bo Billupsa kidda czy Derona nie pokryje a szybkich jak on w NBA jest jednak paru grajków

6. o Rubbio niech wypowiedza się inni bo poza olimpiadą go nie widziałem ale pasowałby facio do NYK np

7. Teague - kumpel Aminu z Wake Forest ,combo guard który niestety bedzie na SG poprzez wzrost 6'2 miał raczej cieżko więc skończy się jak monta ellis (na PG maskując jego zdolności rozgrywania wyższym guardem)

8. ciekawe kiedy i kto zaryzykuje pick na Mullensa C z 7'0 z Ohio State surowego środkowego (idealny dla Cavs ale tak długo nie będzie w drafcie dostępny)

 

Monroe i Hilla nie widziałem

warto obejrzeć jeszcze natomiast Williamsa (LOU) i Hendersona (DUKE) moze Johnsona (WF)

i to cała głębia draftu niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak draft to draft czy byędzie dobry to i tak będzie dopiero za kilka lat spojrzeć, bo niektórzy moga dopireo w NBa się rozwinąć.

To co napisałeś to prawda, ale według mnie bardzo dobrym zawodnikem jest też Stephen Carry, może Davidsson nie gra wyśmienicie, ale on w każdym meczu gra no bez wsparcia w sumie, jedynie jego brat jeszcze sobie radzi ;] Jest to PG/SG, a Phil Jackson bardzo dobrze się o nim wypowiada, a jego największym atutem jest rzut z jump'a.A tak wogóle to jest z Charlotte to moze Jordan go wezmie ;p

 

Blake Griffin to dla mnie pewna 1. draftu, bardzo atletyczny PF, jak ostatnio miał kontuzje to Oklahoma zupełnie sobie bez niego nie radziła.A co do Rubi to wydawało mi się, że w drafcie to on wystąpi dopiero za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj loteria przybiera mocniejszego znaczenia

 

Obserwujac lige akademicka kazdy ponad 3 pickowy wybor to loteria a 20 wybor moze być duzo lepszy niż pick 5

 

Dodatkowo recesja sprawia że to zrodlo daniego wypelniacza skladow

 

Ale draft mizerny

 

Wracajac do ostatniego picku knicks

 

Galinari wraca do Wloch na operacje

 

Oj Bust? 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

nastąpiły pierwsze deklaracje graczy akademickich:

 

przewidywane picki top10

 

C C.Algrich Kansas

PF E.Davis z NC

PF G.Monroe Georgetown

PG W.Worren Oklahoma

SF Aminu Wake Forest

 

zadecydowały o powrocie do NCAA co ogołaca draft z połowy talentu top10 do pewnego

#1 Blake Griffin PF z Oklahomy

#2 Hasheem Thabeet C z conn

#3 James Harden SG z Arizona St

#4 Jordan Hill PF z Arizony

 

dochodzą Evans Derozan i Curry plus malutki z Europy Jennings i to wszystko!!!

robi to niestety 1 potencjalnego stara i 7 niezłych grajków nic poza tym.......

 

no i zmusza i czekania na decyzje perełki czyli Rickiego Rubbio ktorego kusi Juventut że jesli zostanie jeszcze na rok to zmniejszą kwotę wykupnego (ma moje zalatwia to sprawę potencjalej #2 draftu) dla przypomnienia jego statsy 9,8PPG 5,7 APG 1,9SPG co w liczeniu europejskim niezle sie nawet przekłada ( w NBA miałby asyst x2 tyle)

 

szansę na pick rysują się odwrotnie do zajetych miejsc

 

#1 - 250 ping pong balls (25.0%) Kings

2 - 199 ping pong balls (19.9%) Wizz

3 - 156 ping pong balls (15.6%) Clips

4 - 119 ping pong balls (11.9%) Okl

5 - 88 ping pong balls (8.8%) Minny

6 - 63 ping pong balls (6.3%) Mem

7 - 43 ping pong balls (4.3%) GSW

8 - 28 ping pong balls (2.8%) NYK

9 - 17 ping pong balls (1.7%) Raps

10 - 11 ping pong balls (1.1%) Bucks

11 - 8 ping pong balls (0.8%) NJ

12 - 7 ping pong balls (0.7%) Indy

13 - 6 ping pong balls (0.6%) Bobs

14 - 5 ping pong balls (0.5%) Suns

 

gorąco trzymam kciuki za 2 ekipy!!!

 

Oklahoma gdzie do pomocy Durantowi przydałby się wysoki Griffin ( przypomnę ze pochodzi z Oklahomy) jak i Wizzards ktorzy walczyli bardzo ambitnie mimo całej masy kontuzji!

top3 i mozliwość wzięcia wysokiego mogłaby zaowocować nawet powrotem Jamisona na SF i Butlera na stałe na SG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Moim zdaniem w ten DRAFT nie jest mizerny...oglądam na bierząco NCAA i będzie w tym drafcie wielu zawodników z ogromnym potencjałem!!piszesz glupoty ze jest 7 grajków w tym drafcie!!!moim zdaniem en draft jest mocniejszy niz zeszłoroczny...

Blake Griffin, Jordan Hill, Hasheem Thabeet, James Harden, Demar DeRozan, Earl Clark, Brandon Jennings,Tyreke Evans, pewnie i Rubio się zgłosi chociaż zanim nie przepadam, Gerald Henderson, Chase Budinger, Jonny Flynn, Ty Lawson, Craig Brackins, Stephen Curry, Wyane Ellington, James Johnson, Jeff Teague, Terrence Williams, Sam Young, DeJuan Blair, BJ Mullens. Dochodzą jeszcze nieźli seniorzy którzy może nie będą gwiazdami ale myśle ze solidnymi zmiennikami jak Toney Douglas, Jerel McNeal, Dante Cunningham, Dionte Christmas, Darren Collison, Taj Gibson,Jeff Pendergraph, Psycho-T i Marcus Thornton.

Czytałem nawet jakis czas temu na ESPN że draft znów ma duże znaczenie bo jest w nim wielu świetnych zawodników więc nie mówcie że ten draft jest mizerny!!radziłbym troche poglądać NCAA i ogarnąć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Moim zdaniem w ten DRAFT nie jest mizerny...oglądam na bierząco NCAA i będzie w tym drafcie wielu zawodników z ogromnym potencjałem!!piszesz glupoty ze jest 7 grajków w tym drafcie!!!moim zdaniem en draft jest mocniejszy niz zeszłoroczny...

Blake Griffin, Jordan Hill, Hasheem Thabeet, James Harden, Demar

jeszcze nawet nie wyraziłem zdania że będzie gorszy czy lepszy niż rok temu a ty zarzucasz mi głupoty! widzę że znawce prawdziwego spotkałem!!!

 

napisałem jedynie o fakcie bardzo ważnym że z top10 najlepszych graczy akademickich 5 czyli połowa wróciła do NCAA na nastepny rok

 

jak już tak wymienilismy uprzejmości zalecam jeszcze moze oglądać więcej NBA Maciek bo podniecać się drugoroczniakami chuchrami niegotowymi na 100 spotkan w NBA moze sie miłośnik NCAA ale nie miłosnik NBA

 

co do Robbio to mniej czytaj ESPN a wiecej europejskie serwisy

 

ma razie Ricki zostaje w Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam europejskich serwisów bo nie interesuje mnie europejska koszykówka...jeśli mogę wiedzieć to o kim piszesz że to chuhra nie przygotowane do NBA??a NBA oglądam jeszcze częściej niz NCAA. Co do tego, że na uczelniach zostaje kilku zawodników którzy mogli byc w TOP 10 DRAFTU to sie zgodze ale dla nich to lepiej.

 

do danp

A co ma do rzeczy że w tym roku poziom March Madness nie był za wysoki??nie zmienia to faktu że indywidualności jest dużo i oni pokazali swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do danp

A co ma do rzeczy że w tym roku poziom March Madness nie był za wysoki??nie zmienia to faktu że indywidualności jest dużo i oni pokazali swoje umiejętności.

Bardzo proste ,mizerny poziom zawodnikow przelozyl sie na fatalny poziom tego smiesznego "turnieju". Jak pokazali swoje umiejetnosci jak ich nie pokazali bo gra wygladala mizernie? Wymieniasz 30 nazwisk i udajesz speca, po czym podpierasz sie espn ktory rzekomo twierdzi ze draft poziom draftu jest wysoki, co jest oczywiscie bzdura, bo wszyscy spece espn od kosza akademickiego twierdza zupelnie co innego.

I oczywiscie zawsze znajda sie perelki i ktos kto bedzie cos znaczyl w tej lidze, ale pianie nad poziomem i potencjalem draftu jest po prostu smieszne. Potencjal to ma polowa czarnoskorych nastolatkow biegajacych po amerykanskich podworkach, wykorzystuje go jakimis minimalny ulamek. To ze ktos jest skoczny, i wysoki nie znaczy ze bedzie dobrym koszykarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem po co sie klocic bo na prawde nie ma o co

 

Nie wiem gdzie tak twierdza ze draft jest silny czy wyjatkowo silny

 

Na moje draft bedzie wyjatkowo wyrownany bo poza top4 nie ma graczy nawet pokroju (na dzis) Brandona Bassa czy Courtneya Lee ktorych pare lat temu moznaby znalezc w top20 paru

Ograczach typu LaMarcus nie wspominajac

Nawet trwala dyskusja czy nazywanie potencjalnego picku 1 Boozerem jest na miejscu ;-) I wiele smiechu z tym bylo

 

Pewne jest ze nawet ci wysocy z Thabeetem na czele sa masakrycznie daleko od ready to nba I nba body shape (I psychicznie I fizycznie) dalej nawet niz Tyrus Thomas wiec spytaj fanow Bulls jak to wygladalo na poczatku....

Jezeli poziom ogolny spadl na pysk to jedynym zrozumialym ruchem jest czerpac doswiadczenie I zostac na NCAA do wieku seniorskiego (pelne 4 lata) policz ilu seniorow zglosi sie do draftu

I tu rzeczywiscie wybor 5 graczy aby zostali jeszcze rok jest logicznym ruchem

no i najwazniejsze!!!

Co do Rubio to takze ważnym elementem moze byc kto wylosuje top3 bo jezeli bedzie to ktos z wielkiej trojki (tych ekip co reprezentuja BigCity) czyli Clips NJ czy NYK to moze to skusic tym bardziej ze ww ekipy zapowiedzialy ruch w gore w noc gdy bedzie mozna dokonywac zamian (wyjatkowo aktywne bedzie Nets podobno)

 

Rubio ma ograniczenia innego typu.

Wykupne bo wiaze go jeszcze bodajze 3 letnia umowa z Juventutem Badalania a wykup jest wyzszy niz 2lata kontraktu z top3 I mozliwa 500.000$ pomoc klubu przewidziana umowa z fiba ale za to nie podlega pod rejestracyjne ograniczenia NCAA i zgłosił sie do draftu 2009 z którego bez konsekwencji może się do 15 czerwca wykreślić

 

ALE I TAK NAJWAŻNIEJSZE JEST (i tu fajnie że decyduje element sportowy!!!!!!!) CZY JUVENTUT DOJDZIE DO FINAŁU LIGII HISZPAŃSKIEJ

bo jezeli złamia monopol Barcy i realu to jako top2 wystapia za rok w Euroligue i o to chodzi z Rubio ( wtedy go nie puszcza a dochód wygenerują z EL)

jezeli sie nie przebiją to potrzebować będą pieniędzy i rozważą obnizenie wykupnego kontraktu Rubio aby ratować się finansowo

 

tyle ( nieważne co napiszemy lub wyczytamy za oceanem - ) zadecyduje miejsce w tabeli i to mi odpowiada!!!

 

 

PG Jennings jest szybki ale za niski jak na obecna gre w NBA I bedzie sporym ryzykiem szczegolnie w D

Brak w Europie graczy ktorzy. W znaczacy sposob zrobiliby upgrade draftu bo ci mocni gotowi do gry (Vasqez, Tiago Spliter) juz zostali wybrani I jedynie wypada czekac na ich decyzje...

 

Nastepny sezon moze uplynac pod wplywem powrotu synow marnotrawnych (Childress,Arroyo, Delfino) choc paru widac dobrze w Euro (Garbajosa, Navarro) I mniejszej ilosci emerytur (nastepne umowy podpisza waverzy lub FA Joe Smith, Gooden, Sheed, AI) a niewielu PJBrown Mutombo Kurt Thomas? zawiesza buty na kolku.

Powtorze draft bardzo wyrownany ale na przecietnym (conajwyzej) poziomie choc kuszący jeżeli przystapi do niego Rubio ( w Knicks?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do Bassa to nie mozna powiedzieć że w tym drafcie nie ma gracza jego pokroju...Bass przecież na początku grał słabo i nie chciano go w Hornets...ja myśle, że Blair może być takim walczakiem na tablicach i przyda się w wielu zespołach... co do Tyrusa to on wogóle był nieprzygotowany do NBA...miał 6'8'' i ważył 215 lbs gając jako PF, ado tego nie miał rzutu z półdystansu...Mysle ze Thabeet i Jordan Hill są bardziej od niego gotowi do gry w NBA niz był on w 2006 roku.

I co do Jenningsa to nie jest on za niski bo jest wyższy chociażby od CP3 i innych PG którzy nieźle radzą sobie w NBA...jego problemem jest siła i gra w obronie.

A Courtney Lee gdyby uczestniczył w tegorocznym drafcie to byłby niżej niz w w 2008 r. Są tacy gracze na pozycji SG jak Henderson, Ellington, T-WILL, DeRozan...myśle że oni są jak najbardziej koszykarzami pokroju Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mimo że playoffs w pelni warto na chwile wrocic do loterii o ktorej nie widzialem wypowiedzi

 

Zwollennicy topiku west vs east zauwaza kolejny raz że mlode pokolenie wzmocni przede wszystkim Zachod

 

Kolejnosc wylosowanych

1 Clippers

2 Memphis

3 Thunders

4 Kings

5 Wizzards

 

Pokazuje że 2 talenty ida na zachod i to do mocniejszych zespolow. Jeżeli potwierdzi się chec grania Baronem w LA ( co nie jest takie oczywiscie) to Clips dostaja zastepstwo Branda w postaci Griffina 8 razy tanszego ktory obok Kamana i Cambiego moze fajnie się rozwijac bo nie trzeba go wpychac na C jak Duncana.

Jeżeli tak to Rubbio z Gasolem moga stworzyc europare w Grizz a Thunders biora Thabeeta majac na reszcie wyzszy a dalej szybki sklad...

Oj fajnie się ulozylo.

 

Ny z 8 znowu nic wiekszego nie utarguja bo nie chcę mi się wierzyc że seedy top3 odpuszcza drafty nawet za Lee czy Nate'a

No chyba że clips chca oczyscic salary i wezma kontrakt Mobleya i Lee za pick1 i zawyzony kontrakt

 

Clipps maja nie latwy wybor bo biorac Rubbio moga oferowac na rynku Barona ktory przy dobrych wiatrach moze jeszcze pograc dobrze 2-3 lata na poziomie ale odbiorce PG moze zainteresowac tanszy Kidd, Bibby, czy nawet gracz typu Blake.

Edit

 

Cos zachowanie z Pau Gasolem nie podobalo się RR i już kreci nosem na gre w Memphis

Rozwiazania sa 2

Wycofa kandydature lub Clips wezma Ricky handlujac jednak pickiem 1 żeby jeszcze cos zyskac ( upchniecie kontraktu Barona?)

Zawsze moga także wybrac Thabeeta dajac niezle do wiwatu Thanders ktorym najbardziej potrzebny jest srodek.

La dla Rickiego to jedynie poza NY obecnie miejsce biorac pod uwage sytuacje w Juventucie (wykupne ) i chlonnosc rynku reklamowego.

I tu moze wmieszac się we wszystko NYK ale tu raczej widze szybciej Barona niż Rubbio ale kto ich tam wie

Na loterii zyskuja tylko ekipy zachodnie (do wspomnianych dochodza picki 1,2,3,4,6,7) a Wizz moze się nawet Hill nie ostac (pick4 do Kings zamiast zapowiedzi ESPN Jenningsa ktory w Kings jest niepotrzeby- Udrih/Martin)

Wybory beda pewnie

Griff,Rubbio,Thabeet,Hill i nie wiem kto zostanie wizz aby mogli przesunac na SF Jamisona co zapowiadali liczac na 1 z 3 talentow wysokich

Ani SG (Caron) ani PG im nie jest potrzebny bo nie wierze że sa kontrakt Gilla upchnac gdziekolwiek poza NY (ktorzy też chyba już sobie z taka polityka dali siana majac zakusy na Nasha lub Kidda)

Jeżeli handel nie wypali Ricky moze cofnac oferte ale co zyska? Za rok przeciez znowu moga w czubie być ekipy zasiankowe no chyba że liczy na slabszy wynik NYK przed rokiem 2010 (odpuszczenie Lee i Nate'a) i dalsze szukanie oszczednosci.....

A btw

Odom w Memph za Rubbio?

Memphis ma salary aby wziac wyzszy kontrakt snt a Odom w zamian dostaje kase ktora pragnie i gra z Gayem i Gasolem w miescie Elvisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Blake Griffin, trafi do najwiekszych "luzerow" w NBA, z pg ktory nie chce tam byc i ktory strasznie zjabal sobie kariere jedna idiotyczna decyzja, powiedzmy sobie otwarcie Davis ma w dupie granie w LAC obecnie. Do tego frontcourt sklada sie z wielu przeplaconych podkoszowcow. LAC musza sie pozbyc Zacha za wszelka cene, jaki on bedzie mial wplyw na rozwoj Blejka chyba kazdy moze sie domyslic.

Ostatnio czytalem blyskotliwa wypowiedz Randolpha, ze jest jednym z "most underrated" forwards w nba, gratuluje poczucia humoru.

A co NYK to niestety nie udalo sie wskoczyc do pierwszej trojki draftu, beda musieli sie zadowolic jednym z niskich graczy (Curry?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ny raczej wezma Rozana choc Mike D no D Antoni moze wybrac jakis Europejski wynalazek choc to już ( po Galinarim) byloby mocno naciagane

 

Coraz bardziej wydaje mi się że clips wezma Rubbio lub aby wyczyscic zła atmosfere z Barone$m i Zachem Underunderrated oddadza i pick

Tylko czyszczac czarne owce nie bardzo jest kim grac. Inwestowac w Blake'a też trudne bo Zacha trzeba usadzic i jego wartosc spada do zera. Baron wydaje mi się tu najmniejszym problemem bo wierze że się to jakoś ulozy......

Idealne rozwiazanie dla clips to...

Zamienic Barona na takiego Kidda lub targujac się z mogacymi sporo stracic Memphis (wycofanie Rubbio) oddac picka jeden za rubbio do Memphis w polaczeniu z oczyszczeniem Zacha

Jak Kidd wziety to Rubbio niepotrzebny i mozna za picka wziac duzo wiecej wlasnie od takich Knicks....

Malo realne? Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kontrakt Randolpha jest na razie nie do pchnięcia, ale kto wie;)

Mam nadzieję, że Thunder wezmą jakiegoś wysokiego, szkoda, że to nie będzie Griffin, po cichu liczyłem, że uśmiechnie się do nich szczęście w losowaniu :/

Jak będzie Thabeet to pewnie to wezmą, a jak nie to co? Rubio? Jordan Hill? O tym ostatnim mało wiem, więc dla mnie to niewiadoma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly offtop. ma ktos link do fa's tego lata?

ciekawi mnie jak potoczas sie kariery graczy unc. sledzilem ich kariery dluzszy czas. ostatni mistrzowie unc z 2005 roku w nba kariery raczej nie zrobili. may to posmiewisko. jedynie marvin williams costam gra. caly czas zastanawia mnie gdzie pojdzie tyyler. to jest niesamowite, ze gosc ktory tak wiele osiagnal jest tak nisko w drafcie. nie chce mi sie wierzyc, ze naprawde moze pojsc ok. 30 miejsca. jezeli tak bedzie mile widziany jest w la:)

 

tak sie zastanawiam i chyba nie ma opcji by clipps zrezygnowali z griffina. ubiegloroczny draft pokazal, ze najlepiej brac najlepszych gosci bez wzgledu na to co sie ma w skladzie. looknijcie na oj mayo. dlatego na miejscu clipps nie zastanawialbym sie nad rubio. bralbym griffina. a reszta pozniej gdzies sie upchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam i chyba nie ma opcji by clipps zrezygnowali z griffina. ubiegloroczny draft pokazal, ze najlepiej brac najlepszych gosci bez wzgledu na to co sie ma w skladzie. looknijcie na oj mayo. dlatego na miejscu clipps nie zastanawialbym sie nad rubio. bralbym griffina. a reszta pozniej gdzies sie upchnie.

własnie przeciwnie BB2

tu chodzi o watek dodatkowy bo mozesz brać 4 podkoszowca Griffina i dusić się dodatkowo z salary do 2012 zawalone na maxa lub wziąć Rubbio poprawiając lekko sytuację jakby się utargowało z Memphis zamiane picków, którzy sa w nieciekawej sytuacji po komentarzach Hiszpana ( trejd Gasola)

dodatkowo w smallballowym zachodzie Thorton może czasem wyskoczyc na PF ala Melo, czy Dirk bo realnie patrząc to Dirk jest SF wiec handel mozliwy a dodatkowo mozna wogóle sprzedać taką perełkę jakby zabierało to Zacha precz...

za Pick! lakers moze by i wyszli z kwestii oddania Odoma, a SAS oddali spadajace picki i zaryzykowali chyba nawet z Zachem :?:

nie wiadomo co zrobia i Knicks którzy koniecznie chca plan 2010 (plus Camby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz mozesz mi cos wiecej powiedziec na temat tych komentow gasola? bo chyba czegos nie wiem.

ja rozumiem, ze mozna szybko wyczyscic sytuacje kadrowa ale...

griffin naprawde fajnei sie zapowiada. z thorntonem moga szybko stworzyc niezly duet. a reszte wysokich za sezon-2 mozna gdzies upchnac.

looknij na bulls. mieli bardzo dobrego rozgrywajka hinricha a mimo wszystko wzieli rose'a. najlepszego z mozliwych i nie wyszli na tym zle. dlatego jestem zdania, ze trzeba brac mozliwie najlepszych gosci a nie takich, ktorzy moga ci w danym momencie pomoc w kwestii finansowej. bo to mozna wczesniej czy pozniej zrobic.

a mozliwosc wziecia takiego goscia jak blake trafia sie raz na x czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.