Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa inicjatywa chłopaki. Nie mówię, że jestem chętny i że na pewno będę grał ale pomysł zdecydowanie popieram, myślę że raz na jakiś czas wpadnę bankowo, trudno mi powiedzieć czy będzie to regularnie, bo zobaczymy jak się rozwiąże kilka spraw, wejście w nowe miasto, nowe studia no i obecnie priorytetowa dla mnie sprawę tenisa. poza tmy jak już Graboś wspominał nie wiem jak wyjdzie z weekendami, bo tez jest prawdopodobne ze przynajmniej raz na jakiś czas będę wracał do domu. no i wiadomo jeśli o mnie chodzi to start nie wcześniej niż w październiku.

 

Hala imo na pradze zajebisty pomysł bo wawy nie znam ani trochę a na tej mapce widze ze jest to 2 ulice ode mnie, wiec przynajmniej z dotarciem zero problemu :D ale wiadomo mną się nie sugerujcie, chętnie bym z wami pograł ale nie obiecuje ze będzie to możliwe także do listy na razie sie nie dopisuje. raczej nie bedzie takiej opcji ze z powodu zbyt wielu chętnych nie będzie można przyjść więc nie ma co się spieszyć i potem wiochę robić ze się wpisałem a olewam sprawę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie chłopaki jak ten KarSp nam szybko dorasta ;(

Z chłopca stał się meżczyzna, który własnie zaczyna studnia, a pamietam go takiego małego jakby to było wczoraj :P

 

PS: Droga selekcji naturalnej chyba kolejny zlot wypada zrobic w Wawie bo nas sie tu napleniło strasznie ostatnimi czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, oby Wam wyszło.

 

Ale powiedzcie czy to w Warszawie jest tak drogo, czy już w całej Polsce? Bo ja wynajmowałem salę w Poznaniu 4 lata temu to płaciłem chyba niecałe 3zł za halę przy takiej samej ilości osób, więc wychodziło 12 zeta miesięcznie, a tu widzę 65 WTF :shock: To nawet w Irlandii gdzie jest niezła przebitka w porównaniu z cenami w Polsce, teraz mniej płacę.

gdzie ta hala była? może zapomnieli podnieść ceny to ją biorę :mrgreen: ja płacę po 40zł za 2h w tygodniu w małej salce gimnastycznej (niepełnowymiarowe boisko)

 

ps. nie wiem czy można się wepchnąć z info - ewentualnie proszę moda o ocenę czy warto nowy temat zakładać - jakby ktoś z Poznania chciał pograć na dworze to gram z paroma znajomymi na Polance (http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 3&t=h&z=18) - zapraszam dzisiaj na godzinę 19 albo na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś szkoła na osiedlu w okolicach rynku na Głogowskiej, niestety nie pamietam co to było za osiedle i szkoła, ale ceny był podobne wszędzie. Poza tym nas było 10-12 osób wiec też wychodziło 30-40zł za grę, tyle samo co Ty ale kilka lat temu. Czyli koło 12 zeta miesięcznie jak napisałem, ale nie 65 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, oby Wam wyszło.

 

Ale powiedzcie czy to w Warszawie jest tak drogo, czy już w całej Polsce? Bo ja wynajmowałem salę w Poznaniu 4 lata temu to płaciłem chyba niecałe 3zł za halę przy takiej samej ilości osób, więc wychodziło 12 zeta miesięcznie, a tu widzę 65 WTF :shock: To nawet w Irlandii gdzie jest niezła przebitka w porównaniu z cenami w Polsce, teraz mniej płacę.

gdzie ta hala była? może zapomnieli podnieść ceny to ją biorę :mrgreen: ja płacę po 40zł za 2h w tygodniu w małej salce gimnastycznej (niepełnowymiarowe boisko)

 

ps. nie wiem czy można się wepchnąć z info - ewentualnie proszę moda o ocenę czy warto nowy temat zakładać - jakby ktoś z Poznania chciał pograć na dworze to gram z paroma znajomymi na Polance (http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 3&t=h&z=18) - zapraszam dzisiaj na godzinę 19 albo na PM

W ten weekend nie ma mnie w Poznaniu, a w kolejny gracie też?

 

Może bym skombinował 2-3 osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jakies wiesci a propos tych hal na Woli?

 

Jesli nie to narazie zostajemy przy SGGW. Proponuje zaczac gre od Wrzesnia i na pierwszym spotkaniu wplacic kase za caly wrzesien, pewnie trzeba bedzie podpisac umowe, jesli chcemy miec pewnosc, ze bedziemy mieli hale. Co do terminu to jeszcze tu bedziemy ustalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem tam i kiepsko to wyglada. Obozowa 128zl z vat za godzine, wynajem 1 sektora (duza hala podzielona na 3 poprzeczne sektory) i w sektorach nie ma linii do kosza, wiec odpada.

 

Redutowa, sa linie koszt: 110zl z vat, ale z terminami kiepsko na wrzesien na staly termin ewentualnie moze byloby wolne w piatek 17-19.

 

Mysle, ze narazie najlepiej wyglada SGGW, z teog co pamietam to minusem byly tylko kosze dosc blisko scian, ate jak sa sektory to wyglada to podobnie. Pamietam,ze moje buty srednio trzymaly powierzchni, ale reszta jakos nie miala tego problemu.

 

Zadzwonie zaraz tam i zobacze jak terminy itd. i mysle,ze moglibysmy rezerwowac, bo moze byc ciezko potem z terminami.

 

 

 

 

-----> WAZNE OD TEGO MIEJSCA

 

EDIT: Dzwonilem na SGGW tam jest tak,ze trzeba ustalic termin i wyslac do nich formularz/prosbe/podania (zwal jak zwal) z terminem, ktorybysmy chcieli jako firma. I Oni rozpatruja wszystkie podania i beda probowac ustalic godziny, ktore chcemy.

 

Takze ustalmy 2 terminy, ktory nam odpowiadaja 1 glowny i rezerwowy i wysle do nich zapytanie. Cenowo to wyglada 75zl/godzine (jesli mi sie uda odliczyc VAT to bedzie mniej).

 

GŁOSOWANIE:

Proponuje terminy:

Wtorek 18-20

Sroda 18-20

 

Od 18, poniewaz czesc ludzi pracuje, w poniedzialek wiadomo,czesto jest nawal pracy itd. A o srody, poniewaz ktos nie mogl pozniej. Komu pasuja te terminy to niech napisze, ze mu pasuje i ktory bardziej, a jesli nie to niech zaproponuje inny, godziny mysle,ze te same, poniewaz ani wczesniej ani pozniej nie bedzie dobrze. No i zrobmy to jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----> WAZNE OD TEGO MIEJSCA <-----

 

EDIT: Dzwonilem na SGGW tam jest tak,ze trzeba ustalic termin i wyslac do nich formularz/prosbe/podania (zwal jak zwal) z terminem, ktorybysmy chcieli jako firma. I Oni rozpatruja wszystkie podania i beda probowac ustalic godziny, ktore chcemy.

 

Takze ustalmy 2 terminy, ktory nam odpowiadaja 1 glowny i rezerwowy i wysle do nich zapytanie. Cenowo to wyglada 75zl/godzine (jesli mi sie uda odliczyc VAT to bedzie mniej).

 

GŁOSOWANIE:

Proponuje terminy:

Wtorek 18-20

Sroda 18-20

 

Od 18, poniewaz czesc ludzi pracuje, w poniedzialek wiadomo,czesto jest nawal pracy itd. A o srody, poniewaz ktos nie mogl pozniej. Komu pasuja te terminy to niech napisze, ze mu pasuje i ktory bardziej, a jesli nie to niech zaproponuje inny, godziny mysle,ze te same, poniewaz ani wczesniej ani pozniej nie bedzie dobrze. No i zrobmy to jak najszybciej :)

Ekhem, a co się stało z sobotami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.