Skocz do zawartości

[09/10] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mam taka sugestie dotyczaca samych rozgrywek. Moim zdaniem jezeli ktos zwolni swojego zawodnika, pierwszenstwo w jego wzieciu powinien miec gracz z najwyzszym numerem "waiver". A nie tak jak teraz wolna amerykanka, kto pierwszy ten lepszy, to nie jest uczciwe.. mysle ze jeden dzien zwolniony zawodnik na tym FA moglby przebywac, no i ten numer "waiver" bedzie w koncu wykorzystywany bo poki co jest bezuzyteczny.

Kto jest za? Kto przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam taka sugestie dotyczaca samych rozgrywek. Moim zdaniem jezeli ktos zwolni swojego zawodnika, pierwszenstwo w jego wzieciu powinien miec gracz z najwyzszym numerem "waiver". A nie tak jak teraz wolna amerykanka, kto pierwszy ten lepszy, to nie jest uczciwe.. mysle ze jeden dzien zwolniony zawodnik na tym FA moglby przebywac, no i ten numer "waiver" bedzie w koncu wykorzystywany bo poki co jest bezuzyteczny.

Kto jest za? Kto przeciw?

Jestem na nie. Nasze zasady są już sprawdzone od kilku lat i nie ma potrzeby nic zmieniać. Numerki waiver wprowadzają zamułę na rynku transferowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Nasze zasady są już sprawdzone od kilku lat i nie ma potrzeby nic zmieniać. Numerki waiver wprowadzają zamułę na rynku transferowym.

nie kazdy ma mozliwosc siedzenia non stop przed komputerem wiec jeden dzien "waiver" zadnej zamuly by nie spowodowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kto pierwszy ten lepszy,

ja rówenież jestem za zasadami obowiązującymi od lat,

sama randość wstać o 4 i zbierać najlepszych graczów nocy - essencja gry w FBL!

Ty jak zwykle w temacie

nikt Ci nie broni brac zawodnikow ktorzy ladnie zagrali poprzedniego dnia.. mi chodzi o to ze jak wyrzucisz sobie jakiegos zawodnika ze swojej druzyny to moglby minac 1 dzien zeby wiekszosc zdarzyla sie zorientowac ze go wyrzuciles.. i wtedy w zaleznosci kto ma jaki "waiver" to go bierze, oczywiscie jezeli ta osoba jest tym zawodnikiem zainteresowana

a w tej chwili jest tak ze jak kogos wyrzucisz to bierze go najszybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kto pierwszy ten lepszy,

ja rówenież jestem za zasadami obowiązującymi od lat,

sama randość wstać o 4 i zbierać najlepszych graczów nocy - essencja gry w FBL!

Ty jak zwykle w temacie

nikt Ci nie broni brac zawodnikow ktorzy ladnie zagrali poprzedniego dnia.. mi chodzi o to ze jak wyrzucisz sobie jakiegos zawodnika ze swojej druzyny to moglby minac 1 dzien zeby wiekszosc zdarzyla sie zorientowac ze go wyrzuciles.. i wtedy w zaleznosci kto ma jaki "waiver" to go bierze, oczywiscie jezeli ta osoba jest tym zawodnikiem zainteresowana

a w tej chwili jest tak ze jak kogos wyrzucisz to bierze go najszybszy

hehe Bogans ale o to właśnie chodzi.. by odwiedzać strone ligi co chwilkę,

trzeba szukać okazji na wyrwanie ciekawego zawodnika,

ja jestem z mj'em i nie zgadzam sie na taką zmiane

Pozatym gramy tu juz na tych zasadach od X lat i nie widze sensu wprowadzac zmian,

bo moze odrazu zmneijszymy punktacje i TO będziemy liczyc za -1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Bogans ale o to właśnie chodzi.. by odwiedzać strone ligi co chwilkę,

trzeba szukać okazji na wyrwanie ciekawego zawodnika,

ja jestem z mj'em i nie zgadzam sie na taką zmiane

Pozatym gramy tu juz na tych zasadach od X lat i nie widze sensu wprowadzac zmian,

bo moze odrazu zmneijszymy punktacje i TO będziemy liczyc za -1 ?

No czasami to moze i smieszne jest. Bo ide sie odlac zawodnik jest, wracam juz go nie ma :)

To jest tylko propozycja majaca na celu wyrownanie szans bo tak jak pisalem nie kazdy ma mozliwosc tak czestego zagladania na stronke ligi. I w sumie nie mowie tu o sobie bo ja dosc czesto zagladam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe Bogans ale o to właśnie chodzi.. by odwiedzać strone ligi co chwilkę,

trzeba szukać okazji na wyrwanie ciekawego zawodnika,

ja jestem z mj'em i nie zgadzam sie na taką zmiane

Pozatym gramy tu juz na tych zasadach od X lat i nie widze sensu wprowadzac zmian,

bo moze odrazu zmneijszymy punktacje i TO będziemy liczyc za -1 ?

No czasami to moze i smieszne jest. Bo ide sie odlac zawodnik jest, wracam juz go nie ma :)

To jest tylko propozycja majaca na celu wyrownanie szans bo tak jak pisalem nie kazdy ma mozliwosc tak czestego zagladania na stronke ligi. I w sumie nie mowie tu o sobie bo ja dosc czesto zagladam :)

ja jestem za zmianą. co prawda graliśmy już w lidze z tym i mnie to denerwowało, ale było dosyć sprawiedliwe. ja np nie sprawdzam strony ligi co 10 minut, ani powiadomień nie mam.

 

to nie jest zmiana typu 'odcinamy się od przeszłości', bo zmiana punktacji to właśnie oznacza (wszystkie poprzednie wyniki w d...), tylko zmiana organizacyjna. takich już mieliśmy kilka, a ta jest dla mnie krokiem w stronę wyrównania szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie spadków/awansów i losów Cieglo:

 

FBL 4A

Zajmon 55254.5

Trepe Trepelli 54162

szogo 52773.5

billypilgrim 50095

TiLTMAN 49195.5

artek 49147

jiwol 47571.5

hesu 44439

Figrin 42943

gimmie 41367.5

 

FBL 4B

Antek 52160

Wirakocza 51965.5

Lucasso 51276.5

2k4 50379

cieglo 48973

Graboś 48283

.KB 46677

gutticpc 44781.5

Wróbel 44749

JaBoOl 42186.5

 

Do FBL 3 awansowali z automatu zwycięzcy lig FBL 4A i FBL 4B - czyli Zajmon i Antek.

Oprócz tego do FBL 3 awansował wicemistrz z większą zdobyczą punktową, czyli Trepe Trepelli

 

Po wyjęciu tych 3 panów klasyfikacja złączonych lig FBL 4A i 4B wyglądała następująco:

 

szogo 52773.5

Wirakocza 51965.5

Lucasso 51276.5

2k4 50379

billypilgrim 50095

TiLTMAN 49195.5

artek 49147

cieglo 48973

Graboś 48283

jiwol 47571.5

.KB 46677

gutticpc 44781.5

Wróbel 44749

hesu 44439

Figrin 42943

JaBoOl 42186.5

gimmie 41367.5

 

pierwsze 7 osób:

szogo 52773.5

Wirakocza 51965.5

Lucasso 51276.5

2k4 50379

billypilgrim 50095

TiLTMAN 49195.5

artek 49147

wędruje do nowopowstałej FBL 4

 

pozostała 10tka:

cieglo 48973

Graboś 48283

jiwol 47571.5

.KB 46677

gutticpc 44781.5

Wróbel 44749

hesu 44439

Figrin 42943

JaBoOl 42186.5

gimmie 41367.5

wędruje do nowopowstałej FBL 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie waivera ja tam jestem konserwatystą :P

 

Ale

 

Jeśli więcej osób się będzie za zmianą - why not

 

Na razie

za zmianą - bogans, loqsh1

przeciw zmianie - air_mj, Mich@lik, Stromile

 

Proponuję, żeby zmiana przeszła jeśli wypowie się przynajmniej powiedzmy 20 osób z czego 11 "za"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromile: zupełnie inaczej wyglądało to przed rozgrywkami. Było jasno powiedziane - przynajmniej przez naszego komisarza - że awansuje czołowa piątka. Teraz okazuje się inaczej. Albo nasz komisarz nie wiedział co się dzieje i nie znał reguł gry albo zmienia się te reguły już w trakcie (a w zasadzie po) gry. Jak to w końcu jest?

 

Chciałbym wiedzieć czy przypadkiem nie spotka mnie kolejna przykra niespodzianka w kolejnym sezonie.

 

Edyta.

 

Mój błąd. Nie doczytałem w temacie ogólnoorganizacyjnym (nawet komentowałem Twoją propozycję). Mimo wszystko niedosyt, bo do końca byłem pewny awansu. Nic to, mam pierwszy pick, czy tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.